Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Budi Željo
Postovi: 830
Pridružen/a: čet jul 14, 2016 11:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 25, 2018 10:30 am

Ch.Willa1986 je napisao/la:
uto dec 25, 2018 9:42 am
Tako je Fanzi. Smijesno je da su došli pod izgovorom nije bilo vremena da se pripreme neki planovi i prezentacije, a odavno spremali ekipu da zauzmu mjesta. Dobili su svi mailove da se za skupštinu pripreme sa konkretnim planovima i prijedlozima i to podosta prije samog održavanja skupštine. I? Ko je šta pripremimio? Niko ništa? Eto nemamo ljudi vremena, hajmo imenovati nove ljude da idemo raditi, hajmo sve preskočiti da se mi prvo postavimo. Izofira se čovjek pa reče da nije mogao odbiti poziv Amara. A prodaju priču da su svi iznenađeni jer su kao predloženi za imenovanje, ko da su se taj dan prvi put sreli. A sastajali se redovno i dogovorali ovu režiju koja se odigrala na skupštini. Očekujem na slijedećem sazivu skuštine da Vedran okupi ekipu pravih Željovaca i preuzmu mandate koji će svakako biti za godinu dana na raspolaganju.

Da ne zaboravim, ogromno hvala ekipi 1921TV koji su ovo sve ispratili i omogućili nam da pogledamo detalje sa skupštine. Vi ste momci jedina svijetla tačka u ovom vremenu javašluka. Svaka vam čast!
Vedran se nazalost poslije sjednice povukao i iz skupstine, a i dok je bio u klubu kao clan uprave i predsjednik imao je problema sa navijacima koji su ga presretali i prijetili mu, tako da, tesko da cemo ga zadugo vidjeti na bilo kakvoj funkciji u nasem klubu.
Za mene si uvijek najbolji 1921!!!!
 
alombardo
Postovi: 992
Pridružen/a: pet sep 02, 2016 9:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 25, 2018 10:31 am

Još jednom:

V U K O T I Ć V E D R A N !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 25, 2018 10:42 am

sahmat je napisao/la:
uto dec 25, 2018 10:24 am
Najgori moguci scenari je da Misimovic ono isto urade ovoj upravi, ali nadam se da neće, jer ako je ŽELJO IZNAD SVEGA već na proljeće treba da bude na zapadu..
Mislim da kada neko sa njegovim konekcijama i uticajem nije na taj "nefer" nacin ovo zaustavio, a suludo je govoriti da nije mogao, onda da nece ni korisitit sada te metode kada je otisao.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5848
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 25, 2018 10:43 am

Joj Pešte :D
Sebe u prvi plan, pa onda dobro pljune na bivse, pa onda patetise o jedinstvu.
Pobjednik !

Znaci kao sto smo i predvidjeli, nikakav plan i program nam nije predstavljen, nikakvo obecanje nismo dobili, nista.
Sve izrezirano, jeftino, ruzno, komicno.

Svaka cast covjeku iz Gorazda za repliku na “hrpa betona”, Vedranj Vukoticu i ostalim ljudima koji su govorili na kraju ovog videa.
Pohvalio bi konkretne prijedloge posljednjeg govornika, sva tri prijedloga su od izuzetnog znacaja za nas klub, takodje odlicni prijedlozi su i ranije izneseni po putanju formiranja radne grupe kao i obaveze da se praktikuju visinske pripreme.

Za kraj : ŠILJAK NAPOLJE !
Zadnja izmjena: cikazubo, dana/u uto dec 25, 2018 10:47 am, ukupno mijenjano 2 puta.
 
Fanzi
Postovi: 417
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:58 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 25, 2018 10:46 am

Mene recimo ne ljuti Pešto. Ni šta je rekao, ni šta je radio, ni šta radi.
Ljuti me što je mnogo kapitalnijih pešta bilo oko prethodne Uprave, koji su puno veće zlo bili.
Pa im se sve tolerisalo, praštalo, halalilo... Iz nekog interesa.
Ponekad je bolestan bio taj njihov odnos i egotripovi.
 
Avatar
kokoška
Postovi: 726
Pridružen/a: pon okt 01, 2018 8:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 25, 2018 10:46 am

Mijenjaju se uprave u svakom klubu samo treba imati isti rezim za sve, ocekivati na proljece maksimalan ucinak ( borba za titulu ) uz fantasticnu igru i postavljanje krova na istoku. ukoliko se to ne ostvari tjerat i upravu i trenera ko god bio.
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3017
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 25, 2018 11:06 am

Eto sutra dobijamo novog trenera. Ko li je u pitanju da li je Amar ili neki njegov politron
Alea iacta est!
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2640
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 25, 2018 11:12 am

Opet pokušavate opravdati to što nisu došli Miske & co. Nema opravdanja. Statut nam je takav da je predviđeno da se o svim problemima priča na ovim sjednicama. Evo, Vedran došao i rekao šta je imao. Je li imao problema? Nisam čuo da jeste. Bilo je i suzdržanih kad se glasalo za novi UO i NO. Jesu li imali problema? Nisam čuo. Izađe momak i otvoreno kaže Misketovu "ljestvica je visoko podignuta". Je li imao problema? Čovjek dobio aplauz. Drugi momak izađe i posra se na onu "hrpu betona". I on dobi aplauz. Nema opravdanja za to što nisu došli. A znam i što nisu došli. Nisu došli jer se Misketu ne postavljaju neugodna pitanja. Nema prostora za neistomišljenike. Zato je i Vedran otišao. Nemojte meni vjerovati, zaključite sami. Da li ste ikada vidjeli da se Misketu postave javno neugodna pitanja? Jedini intervju imao s našim predsjednikom Skupštine :placeodsmijeha: pa nismo djeca, vidimo svi sve
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 25, 2018 11:16 am

Oni su rekli da im se prijetilo, ti kazes onda da oni lazu. Ok, svakom svoje, neka svako vjeruje u sta zeli. Sada je to sve manje bitno, Misimovic i ostatak UO su proslost, trebamo se okrenuti ovim novima i pratiti njihov rad. Kao sto Vedran rece, otprilike sve sto urade ce se pratiti, a ocekivanja su velika. Srecu im zelim, ima ocito mnogo posla pred nama i neka nam donesu titulu na Grbavicu, pored gradnje stadiona!
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Amar927
Postovi: 1671
Pridružen/a: ned dec 25, 2016 10:05 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 25, 2018 11:20 am

Amar Osim ili Edis Mulalic
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2640
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 25, 2018 11:28 am

storm_raider je napisao/la:
uto dec 25, 2018 11:16 am
Oni su rekli da im se prijetilo, ti kazes onda da oni lazu. Ok, svakom svoje, neka svako vjeruje u sta zeli. Sada je to sve manje bitno, Misimovic i ostatak UO su proslost, trebamo se okrenuti ovim novima i pratiti njihov rad. Kao sto Vedran rece, otprilike sve sto urade ce se pratiti, a ocekivanja su velika. Srecu im zelim, ima ocito mnogo posla pred nama i neka nam donesu titulu na Grbavicu, pored gradnje stadiona!
Evo, prihvatit ću tezu da im se prijetilo, iako to zvuči nerealno. Prijaviš policiji. Ako treba u njihovoj pratnji dođeš pa kažeš sve što ima da kažeš. Pa još tužiš tog što ti je prijetio. Sve ovo uradiš ako nemaš oraha u džepu i ako je Željezničar iznad svega. A, očito nije. Na kraju krajeva, neko reče za Misketa da se sigurno u dosadašnjoj poslovnoj karijeri susretao s prijetnjama i ucjenama, takva nam država. A, sad kao nije mogao. Ako tome dodamo i ovaj cirkus s administracijom... Ne znam, nije mi jasno kako to neko može opravdati.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 25, 2018 11:32 am

Vukotic fasciniran sam njegovim izlaganjem Amare on živi FILOZOFIJU ŽELJEZNIČAR!
Zadnja izmjena: sahmat, dana/u uto dec 25, 2018 11:34 am, ukupno mijenjano 1 put.
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 25, 2018 11:32 am

Daj nam Mulalica da poginemo svi!
Sto se tice nase lige nije losa opcija, mada mislim da treba da se jos nadogradi
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
DobojskiManijak
Postovi: 249
Pridružen/a: sri maj 23, 2018 11:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 25, 2018 11:38 am

storm_raider je napisao/la:
uto dec 25, 2018 11:16 am
Oni su rekli da im se prijetilo, ti kazes onda da oni lazu. Ok, svakom svoje, neka svako vjeruje u sta zeli. Sada je to sve manje bitno, Misimovic i ostatak UO su proslost, trebamo se okrenuti ovim novima i pratiti njihov rad. Kao sto Vedran rece, otprilike sve sto urade ce se pratiti, a ocekivanja su velika. Srecu im zelim, ima ocito mnogo posla pred nama i neka nam donesu titulu na Grbavicu, pored gradnje stadiona!
ako im je se prijetilo onda se to prijavi policiji i zna se postupak u spuprotnom onda je to LAŽ !!

nepojavljivanje Upravnog i Nadzornog odbora na Skupštini donekle i razumijema ali nepojavljivanje Predjednika ,podpredsjednika i otalih delegata je izdaja,kukavičluk i namjera da se blokira klub.

Na Skupštini je jedan delegat (nije važno ko je) jedini glasao protiv izbora Predsjednika Skupštine,Upravnog i Nadzornog i protiv ostalih zaključaka i za njega veliki respect jer on je pokazao ljubav prema klubu,pojavio se a bio je protiv.
Jednom Željezničar , uvijek Željezničar...
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 25, 2018 11:41 am

kvalitet je napisao/la:
uto dec 25, 2018 11:28 am
storm_raider je napisao/la:
uto dec 25, 2018 11:16 am
Oni su rekli da im se prijetilo, ti kazes onda da oni lazu. Ok, svakom svoje, neka svako vjeruje u sta zeli. Sada je to sve manje bitno, Misimovic i ostatak UO su proslost, trebamo se okrenuti ovim novima i pratiti njihov rad. Kao sto Vedran rece, otprilike sve sto urade ce se pratiti, a ocekivanja su velika. Srecu im zelim, ima ocito mnogo posla pred nama i neka nam donesu titulu na Grbavicu, pored gradnje stadiona!
Evo, prihvatit ću tezu da im se prijetilo, iako to zvuči nerealno. Prijaviš policiji. Ako treba u njihovoj pratnji dođeš pa kažeš sve što ima da kažeš. Pa još tužiš tog što ti je prijetio. Sve ovo uradiš ako nemaš oraha u džepu i ako je Željezničar iznad svega. A, očito nije. Na kraju krajeva, neko reče za Misketa da se sigurno u dosadašnjoj poslovnoj karijeri susretao s prijetnjama i ucjenama, takva nam država. A, sad kao nije mogao. Ako tome dodamo i ovaj cirkus s administracijom... Ne znam, nije mi jasno kako to neko može opravdati.
Kad su nas već doveli u situaciju da nam treninge vojska čuva, da na zadnjoj utakmici bude više marice nego posjetilaca, mogli su ako ništa tako i sebi obezbjediti i rasčistiti sve.
Nego znaju baciti kost, svaliti na Amara sve, i ne pojaviti se.
Davno sam rekao, osobe bez karaktera.
Toliko.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 25, 2018 11:42 am

Zaista steta sto nisu dosli da sve ljepo ispricaju, ali sad je gotovo.

Nego hajde da vidimo sta ce ovi uraditi vec u prvih par mjeseci nove godine, ja do marta ocekujem konkrente stvari sto vezano za tim sto za stadion tacnije krov istoka.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
salle86
Postovi: 5126
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 25, 2018 11:42 am

Ja mogu vjerovati da je bilo pritisaka, ali ne mogu vjerovati da nam klub "drži" U.Z.P. jači od Z.Turkovića :D
Pogotovo kad vidim neke face, al zaista
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24756
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 25, 2018 11:43 am

Mulalic :zid:
 
Fanzi
Postovi: 417
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:58 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 25, 2018 11:45 am

Ne zna se šta je gore.
Pravljenje bubblea od prijetnji i preuveličavanje istog.
Ili pravljenje budalama, sve ono u šoku, pitanja i nevinašcadima kad se spomene da se prijetilo.
Postali smo šampioni u izvrtanju teza.
Npr. evo ne znam ko je PlavaPorodica, pretpostavljam, ali da probamo nešto naučiti: koliko će marica biti na utakmici, ne zavisi od organizatora utakmice nego procjene komesara za bezbjednost MUP KS. Niko nije naručio onoliki broj marica, a sve se to fakturiše Želji i Sarajevu uredno (doduše, nešto sufinansira Kanton ako se ne varam).

1. Jeste se prijetilo.
2. Ne svima.
3. Kome?
4. Nek kažu ljudi kojima se prijetilo.
5. Ako ne vjerujete, onda vjerujte da ja lažem.
6. Ja lažov? Briga me i ako to pomislite.
 
Avatar
Ch.Willa1986
Postovi: 524
Pridružen/a: uto jan 17, 2017 9:00 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 25, 2018 11:46 am

kvalitet je napisao/la:
uto dec 25, 2018 11:28 am
storm_raider je napisao/la:
uto dec 25, 2018 11:16 am
Oni su rekli da im se prijetilo, ti kazes onda da oni lazu. Ok, svakom svoje, neka svako vjeruje u sta zeli. Sada je to sve manje bitno, Misimovic i ostatak UO su proslost, trebamo se okrenuti ovim novima i pratiti njihov rad. Kao sto Vedran rece, otprilike sve sto urade ce se pratiti, a ocekivanja su velika. Srecu im zelim, ima ocito mnogo posla pred nama i neka nam donesu titulu na Grbavicu, pored gradnje stadiona!
Evo, prihvatit ću tezu da im se prijetilo, iako to zvuči nerealno. Prijaviš policiji. Ako treba u njihovoj pratnji dođeš pa kažeš sve što ima da kažeš. Pa još tužiš tog što ti je prijetio. Sve ovo uradiš ako nemaš oraha u džepu i ako je Željezničar iznad svega. A, očito nije. Na kraju krajeva, neko reče za Misketa da se sigurno u dosadašnjoj poslovnoj karijeri susretao s prijetnjama i ucjenama, takva nam država. A, sad kao nije mogao. Ako tome dodamo i ovaj cirkus s administracijom... Ne znam, nije mi jasno kako to neko može opravdati.
Odgovor zašto nisu došli na sjednicu možeš potražiti od ovih novih struktura. Vrlo dobro znaju zašto iako su se naravno pravili budale na skupštini i bili su šatro iznenađeni ovakvom odlukom. Ova struktura ljudi, odnosno dio njih je sjedio sa starom upravom, dogovor je bio da daju ostavke prije same skupštine, nisu htjeli slušati nikakve izvještaje i pojašnjenja jer da su ih ovi izložili ovi novi sigurno ne bi dobili podršku, te nisu htjeli da pričaju o planovima a imali su dovoljno vremena da ih pripreme. Sve je predhodno izlobirano, prebrojane ruke unaprijed, odabrani ljudi. Stara uprava je ispoštovala želju maninje, želju za promjenom, kao tim su se komplet povukli kao što je i traženo od njih. Jedva se čekalo da im se vide leđa, a sad bi da vam još neko nešto dodatno pojašnjava jer očigledno je da neki sami neće da vide neke stvari pa im se treba crtati. Poslali su izvještaje svim članovima skupštine, a to što su na pogrešan način protumačeni na skupštini to je drugi par cipela. Moramo biti svjesni da ovde postoji dubljih problema i razloga kao što Vedran reče. Očigledno je da se radi o nekim ozbiljnim rizicima kada su kolektivno odlučili da se ne pojave i samim tim pokupe kritike i navijača koji su bili za njihov ostanak. Ja sam siguran da nećemo biti uskraćeni za repliku stare uprave, jednostavno ljudi vide da više nema nikakvog smisla raspravljati se sa ljudima koji su bili spremni režirati i 15 poraza samo da se ovi sklone. Previše štete je nanešeno klubu, i sigurno je manja šteta u ovom trenutnku da se oni ne pojave na skupštini nego da su se pojavili. Prepustili stvar novima, pa eto izvolite. Koga interesuje mogao je online nači kompletan izvještaj predhodnih struktura i pročitati sam, bez da mu Šiljak i Pešto čitaju na svoj način.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 44 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija