Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
igla
Postovi: 3646
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 1:21 am

vopla je napisao/la:
pon dec 24, 2018 1:18 am
moje misljenje da prvi ja i sva ova raja sto rezi na ove "nove" ljude, nisu nikakvi "misketovci", "amarovci" ili sl.
Vec samo ljudi koji mnogo vole Zeljeznicar i sada su u strahu od novih lopovluka i malverzacija.
Svi mi samo ne zelimo da opet gledamo rusenje krova zapada, igranje igraca za virsle, neisplacenih racuna za vodu,kluba koji grca u dugovima itd..
Ako sve od ovog navedenog bude funkcionisalo kako treba nek se predsjednik zove Yao Li Ming,mene ne zanima uopste.


Sent from my SLA-L22 using Tapatalk
:palacgore:
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 1:28 am

salle86 je napisao/la:
pon dec 24, 2018 12:39 am
storm_raider je napisao/la:
pon dec 24, 2018 12:24 am
Brkoo je napisao/la:
pon dec 24, 2018 12:20 am
Ja ne mogu da vjerujem da direktor kluba izadje za govornicu i ovako izlozi finansijski izvjestaj. Ljudi koji se ne razumiju u ovo pomislili bi da se raspadamo, al bukvalno. Bas neprofesionalno..

Covjek zaboravi reci da savez placa hibrid, da nam kanton pliva 150 hiljada KM, da se led reklame bukvalno same otplacuju kroz sponzorstva i iznajmljivanje itd. I najvaznije sve to se normalno vraca kroz mjesecne rate zato sto potrazivanja kluba nisu samo transferi igraca, klub ima potrazivanja i od svojih sponzora, generalnog sponzora, fan shopa, kirije od poslovnih prostora, ulaznica itd.
Gledam i ne mogu da vjerujem.
ja ne mogu da vjerujem kad neko kaže da led reklame same sebe otplaćuju
ko što istok sam sebe otplaćuje, po milja ljudi to je 10 milja KM...još da to nisu ljudi koji su samo tribinu zamjenili
Sponzor placa da bi se reklamirao na led reklamama i sta je tu cudno?

Moram jos nesto dodati, postoji nesto sto se zove budzetiranje za godinu dana, odstupanja od te cifre mogu biti mala a ne milionska kako je Siljak na debilan nacin u stilu nekog pijacara to predstavio u nastojanju da nekoga ocrni a predstavi situaciju kao da se raspadamo, sto nije ni blizu istine. Meni je muka sto je ovakav covjek direktor kluba. Prvi operativac kluba. Dno dna.
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
Occasionally
Postovi: 448
Pridružen/a: pet jul 13, 2018 4:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 1:31 am

E jest ti govor bio! Ma malo je rec. A za to vrijeme sto si vodio cuku po Malti vjerovatno si brinuo i da pocistiš za njim. Ako si obraćao pažnju dok je cuko s.ao, produkti su mu izlazili na otvor koji po nazivu i jeste organ ali se nekim osobama pridaje i kao karakterna osobina. Gadiš mi se.
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 1:40 am

U ovoj državi što si veći kriminalac, to su ti velike šanse za uspjeh ovdje! Jer se sve zavrsava mimo zakona i "na ruke" sto bi se reklo, tako da ako imalo imaju namjeru da bude miko zakona ima sanse da nesto napravimo!
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 1:42 am

igla je napisao/la:
pon dec 24, 2018 1:21 am
vopla je napisao/la:
pon dec 24, 2018 1:18 am
moje misljenje da prvi ja i sva ova raja sto rezi na ove "nove" ljude, nisu nikakvi "misketovci", "amarovci" ili sl.
Vec samo ljudi koji mnogo vole Zeljeznicar i sada su u strahu od novih lopovluka i malverzacija.
Svi mi samo ne zelimo da opet gledamo rusenje krova zapada, igranje igraca za virsle, neisplacenih racuna za vodu,kluba koji grca u dugovima itd..
Ako sve od ovog navedenog bude funkcionisalo kako treba nek se predsjednik zove Yao Li Ming,mene ne zanima uopste.


Sent from my SLA-L22 using Tapatalk
:palacgore:
Ko se jednom na mlijeko opece, taj u jogurt puše..
80% navijaca djeli ovo misljenje!
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 1:46 am

A sega sviju mi... Kolektivna amnezija nastupila, ja konto ovi "misketovci" ce sad drvlje i kamenje kad ono " jbg ovaj otisao treba podrzat ovog sto je dosao"
Valjda tako to ide sa kultom licnosti...

Podrzat covjeka koji nas je pred stecaj doveo, odlazio kad je najvise trebalo, koji hoce da glumi kabadahiju i da se pita za sve... pored svega sto se desavalo posljednjih dana, i nacina na koji se uslo u klub... ja ne mogu.
Nema kompromisa za postenje i transparentnost, za ulaganje u buducnost za Zelju neovisnog od ovih "svetaca" i "zlatnih krava"
Sega mi kad on prica o jednoumlju... ko kurva o postenju

Od danas ilegala... laku noc drugovi
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Avatar
Occasionally
Postovi: 448
Pridružen/a: pet jul 13, 2018 4:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 1:47 am

Football. Klub.
- gospodine platite obaveze!
Football Klub.
- gospodine platite obaveze
Football. Klub
- Halo, policija. Porezna uprava. Molim za intervenciju, jedna osoba stoji pred šalterom, ometa ostale obveznike i umjesto uplate samo nešto mrmlja i ponavlja dvije rijeci. Fudbal i klub. Intervenišite.
 
Avatar
Budi Željo
Postovi: 830
Pridružen/a: čet jul 14, 2016 11:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 1:47 am

Treba spustiti loptu. Siguran sam da vecina iz ove uprave nije nista radila kontra Zeljeznicara ni uprave na odlasku. Ovo su ljudi koji su skupljeni unazad mjesec dana, kada je prvenstvo vec i zavrseno. Po meni veliki je minus za Senada i ostale sto nisu dosli danas i lijepo odgovorili i Amaru i Siljku. Ovako Siljak lijepo predstavi da smo u dubiozi i svi portali to prenesose.
S druge strane vidio sam da je @CURVA danas pisao za investitora iz Ceske i njegovog covjeka u upravi. Posto licno znam momka, culi smo se i moram vas razocarati, nije on nikakav covjek u upravi nekog moguceg investitora nego samo Zeljovac koji zeli pomoci. To ne umanjuje njegovu sposobnost i volju, cak naprotiv. Svi znamo za Jasmina Badzaka, Zeljovac kakvih je malo. Selimovic nije Zeljovac ali covjek je godinama u sportu i dobro pliva u tome. Nema sigurno Senadovu finansijsku moc, nema njegovu ljubav prema klubu ni zelju za uspjehom, ali mozda je bas u toj zelji Senad i izgorio. Vidjecemo, po meni smo tu najvise izgubili, ali hajde vrijeme ce pokazati. O Amaru ne bih puno. Kao i sve vas dosta me je razocarao sa potezima u posljednje vrijeme. Zelim samo da sjedne na klupu i radi ono sto najbolje zna. Sve ostalo bi bilo lutanje.
Sretno nam svima uz zelju da na iducoj skupstini budemo na prvom mjestu i da na zasjedanju gledamo i Amara i Senada i sve ostale, makar se ne slagali i dalje, ali cisto da su tu i da se vidi koliku snagu ima ovaj klub.
Za mene si uvijek najbolji 1921!!!!
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 1:53 am

Zbog cega negativno gledanje na ovo sve vezank za zirat banku, kad znamo kako klub posluje i da ima periode sa velikim prilovima novca i periode kad nema nikakvog priliva, pa to je prava stvar da ne zavisimo od toga hoce li neko doci i iz svog dzepa dato 200,300 ili 500 hiljada da bi klub redovno poslovao, a ovako imas mogucnost to povuci od banke pa fino vratiti to je jedini nacin poslovanja i svi klubovi koji posluju sa zakonom i nemaju nekog baju koji to finansira i ima licni interes tako rade.
samo sam razocaran koliko si igraci pretplaceni nek prica ko sta hoće malo je reci pretplaceni
 
Avatar
Rambo_Amadeus
Postovi: 1109
Pridružen/a: pon feb 13, 2017 5:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 1:53 am

Puno je ''željovaca'' kroz zadnje godine na raznim testovima i izazovima pokazalo svoje pravo lice. Jedino ko je iz svega ovog' za mene ostao velik to je Odović. Može mu se svašta prigovorit', ali došao je kad je trebao i mislio da može pomoć', probao, stavio se na raspolaganje. Pokazao da je vojnik kluba.
S druge strane, koliko god gotivim Amara i radujem se što ce bit' tu, na stranu kamate, ljudi oko njega i sve, neshvatljivo mi je da tako voliš klub, vidiš da mu ne ide, da možeš pomoc', a ti dvije godine hodaš s kerom po malti i palamudis, postavljas uslove i igraš uvrijeđenu mladu. Strucnjak jesi, ali istinski željovac, upitaj se sam koliki si.
Zadnja izmjena: Rambo_Amadeus, dana/u pon dec 24, 2018 1:54 am, ukupno mijenjano 1 put.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge. Upravo bi to trebao biti cilj svih navijačkih grupa"
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 1:54 am

Occasionally je napisao/la:
pon dec 24, 2018 1:47 am
Football. Klub.
- gospodine platite obaveze!
Football Klub.
- gospodine platite obaveze
Football. Klub
- Halo, policija. Porezna uprava. Molim za intervenciju, jedna osoba stoji pred šalterom, ometa ostale obveznike i umjesto uplate samo nešto mrmlja i ponavlja dvije rijeci. Fudbal i klub. Intervenišite.
:rofl:

Podsjeca me na Dinu Merlina kad prica pun sebe i u extazi objasnjava kako se vozi biciklo ko da je tocak izumio.

Mi svi glupi a on pametan... Lingvista nas kamatarski
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
plavi brat
Postovi: 766
Pridružen/a: čet okt 04, 2018 9:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 2:21 am

Occasionally je napisao/la:
pon dec 24, 2018 1:47 am
Football. Klub.
- gospodine platite obaveze!
Football Klub.
- gospodine platite obaveze
Football. Klub
- Halo, policija. Porezna uprava. Molim za intervenciju, jedna osoba stoji pred šalterom, ometa ostale obveznike i umjesto uplate samo nešto mrmlja i ponavlja dvije rijeci. Fudbal i klub. Intervenišite.
:palacgore:
:rofl:
 
plavi brat
Postovi: 766
Pridružen/a: čet okt 04, 2018 9:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 2:22 am

vopla je napisao/la:
pon dec 24, 2018 1:18 am
moje misljenje da prvi ja i sva ova raja sto rezi na ove "nove" ljude, nisu nikakvi "misketovci", "amarovci" ili sl.
Vec samo ljudi koji mnogo vole Zeljeznicar i sada su u strahu od novih lopovluka i malverzacija.
Svi mi samo ne zelimo da opet gledamo rusenje krova zapada, igranje igraca za virsle, neisplacenih racuna za vodu,kluba koji grca u dugovima itd..
Ako sve od ovog navedenog bude funkcionisalo kako treba nek se predsjednik zove Yao Li Ming,mene ne zanima uopste.


Sent from my SLA-L22 using Tapatalk
+1
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2643
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 2:24 am

Occasionally je napisao/la:
pon dec 24, 2018 1:47 am
Football. Klub.
- gospodine platite obaveze!
Football Klub.
- gospodine platite obaveze
Football. Klub
- Halo, policija. Porezna uprava. Molim za intervenciju, jedna osoba stoji pred šalterom, ometa ostale obveznike i umjesto uplate samo nešto mrmlja i ponavlja dvije rijeci. Fudbal i klub. Intervenišite.
A ovi što su se busali u prsa plaćenim porezima su pokazali poštovanje prema Želji tako što se nisu uopće pojavili na sjednici. Pa još i sramno povukoše ljude iz administracije. Sve je to ba u 5 deka, svi imaju dobre i loše strane. Na nama je da podržimo trenutnu strukturu i stalno upozoravamo na loše stvari, ako ih bude. Ovo kolektivno plakanje za starim upravljačkim strukturama me podsjeća na plakanje za Jugoslavijom. Nema njih više, ide se dalje. Imat ćemo vrhunske ljude koji će odlučivati o sportskom segmentu, a nadam se da će upravljačke strukture nastaviti gdje su ovi bivši stali. Barem su tako najavili da će raditi. Vrijeme je pred nama.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 2:27 am

Ma ne možeš Amare reci da je ulaganje u stadion sporedna stvar ali nikako, ako nije podjednako vazno kao fudbal kako ti volis reci onda jeste barem jako bitan segment, a nazalost vec si mi objasnio da dok si ti tu nece ni nekog plaho ulaganja biti osim onog sto uradi savez ili uefa.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

!

pon dec 24, 2018 2:34 am

kvalitet je napisao/la:
pon dec 24, 2018 2:24 am
Occasionally je napisao/la:
pon dec 24, 2018 1:47 am
Football. Klub.
- gospodine platite obaveze!
Football Klub.
- gospodine platite obaveze
Football. Klub
- Halo, policija. Porezna uprava. Molim za intervenciju, jedna osoba stoji pred šalterom, ometa ostale obveznike i umjesto uplate samo nešto mrmlja i ponavlja dvije rijeci. Fudbal i klub. Intervenišite.
A ovi što su se busali u prsa plaćenim porezima su pokazali poštovanje prema Želji tako što se nisu uopće pojavili na sjednici. Pa još i sramno povukoše ljude iz administracije. Sve je to ba u 5 deka, svi imaju dobre i loše strane. Na nama je da podržimo trenutnu strukturu i stalno upozoravamo na loše stvari, ako ih bude. Ovo kolektivno plakanje za starim upravljačkim strukturama me podsjeća na plakanje za Jugoslavijom. Nema njih više, ide se dalje. Imat ćemo vrhunske ljude koji će odlučivati o sportskom segmentu, a nadam se da će upravljačke strukture nastaviti gdje su ovi bivši stali. Barem su tako najavili da će raditi. Vrijeme je pred nama.
Kakvo relativiziranje, strasno...Nisu se pojavili zbog prijetnji, iako ne opravdavam. Administracija se sama povukla, nemoj da pises da ih je neko povukao molim te. Vidjecemo je li u 5 deka, ljestvica je jako visoko postavljena, trebace vremena ovima da se dokazu i fer im je dati to vrijeme. Sretno im!

Za Jugom ljudi placu sa razlogom, vidjecemo je li tako i ovdje. Sta cemo imati, niko ne zna i dubiozno je govoriti i da cemo imati vrhunske ljude i da necemo. NE ZNAMO. Kao sto molim cijeli dan da se ljudima da prilika, tako molim da se oni prije ne pljuju. Novi ljudi, novi uspjesi - nadam se!
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 2:38 am

storm_raider je napisao/la:
pon dec 24, 2018 2:34 am
kvalitet je napisao/la:
pon dec 24, 2018 2:24 am
Occasionally je napisao/la:
pon dec 24, 2018 1:47 am
Football. Klub.
- gospodine platite obaveze!
Football Klub.
- gospodine platite obaveze
Football. Klub
- Halo, policija. Porezna uprava. Molim za intervenciju, jedna osoba stoji pred šalterom, ometa ostale obveznike i umjesto uplate samo nešto mrmlja i ponavlja dvije rijeci. Fudbal i klub. Intervenišite.
A ovi što su se busali u prsa plaćenim porezima su pokazali poštovanje prema Želji tako što se nisu uopće pojavili na sjednici. Pa još i sramno povukoše ljude iz administracije. Sve je to ba u 5 deka, svi imaju dobre i loše strane. Na nama je da podržimo trenutnu strukturu i stalno upozoravamo na loše stvari, ako ih bude. Ovo kolektivno plakanje za starim upravljačkim strukturama me podsjeća na plakanje za Jugoslavijom. Nema njih više, ide se dalje. Imat ćemo vrhunske ljude koji će odlučivati o sportskom segmentu, a nadam se da će upravljačke strukture nastaviti gdje su ovi bivši stali. Barem su tako najavili da će raditi. Vrijeme je pred nama.
Kakvo relativiziranje, strasno...Nisu se pojavili zbog prijetnji, iako ne opravdavam. Administracija se sama povukla, nemoj da pises da ih je neko povukao molim te. Vidjecemo je li u 5 deka, ljestvica je jako visoko postavljena, trebace vremena ovima da se dokazu i fer im je dati to vrijeme. Sretno im!

Za Jugom ljudi placu sa razlogom, vidjecemo je li tako i ovdje. Sta cemo imati, niko ne zna i dubiozno je govoriti i da cemo imati vrhunske ljude i da necemo. NE ZNAMO.
Ma zbog kakvih prijetnji storme, zasto nisu prijavili prijetnje policiji, dužnost im je bila da se pojave pa kako god jer ne bi ih niko mogao sprijeciti da kazu sto imaju ili ako je već prijetnje ovo ono, onda bi nar nekako trebao licno misimovic da se oglasi po svemu i kaze sta ima ali konkretno ko sta kako to mu je obaveza prema svim navijačima
 
Avatar
igla
Postovi: 3646
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 2:54 am

Ja mislim da bi gostovanje Misimovica kod Hadzifejzovica bilo gledanije od naše ukupne posjete zadnjih godina.
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2643
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 3:02 am

@storme, što se tiče administracije, to je zvanično izgovorio Šiljak. Niko nije zvanično demantirao. Zato i spominjem i prihvatam tu tezu kao istinitu. Dok neko ne demantira, pa ćemo onda vidjeti čiji argumenti su jači.

Što se tiče prijetnji, @MrRiccoli je napisao što sam ja htio.

I, konačno, slažem se da je ljestvica visoko podignuta. Osim u sportskom dijelu. Od ovih tražim da nastave s dobrim stvarima i unaprijede sportski segment. Na kraju krajeva, to su i najavili. Ali, evo da te pitam, zar nije pošteno da im se pruži prilika i da se podrže? Ako ne ispune očekivanja, brzo će se čuti "Uprava napolje", ja ću prvi to reći, ali ovo pljuvanje od prvog dana je gnusno. To nam ne treba.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
Izlija
Moderator
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 3:03 am

Na sve prijetnje koje su dobili oni su morali stati pred skupštinu i navijače i reći " od nas dosta a vi nastavite kako hoćete ", koliko smo mi moderatori dobijali prijetnji da smo se bojali promjenili bi solarni sistem a ne državu. Istina uvijek izađe na vidjelo i opet će, raja će opet stati iza svog kluba kada ga neko svuče u provaliju i opet podići iz pepela, ništa novo za Želju.
イビチャ・オシム

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 224 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija