Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Majkel
Postovi: 1811
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 12:53 am

Leon_Professional je napisao/la:
pon dec 24, 2018 12:46 am
Omar500 je napisao/la:
pon dec 24, 2018 12:26 am
@Leon , ispuhat ce kad krenu dobri rezultati kao sto to i uvijek bude. Sjetimo se kad je tek Oda dosao, poslije tekme dvije stranice postova, sve divno i krasno. I odjednom kataklizma.
Sad da li ce to biti na duze staze dovoljno, to je i do novih ljudi koji su dosli u klub, na njima je da se dokazu, jer mnogi navijaci su sumnjicavi. Opet kazem, za ovu polusezonu ne ocekujem mnogo, treba biti realan i pri zemlji. Zeljo ce kao i uvijek do sada imati moju podrsku.
Ma ja ocekujem odmah na polusezoni bolje rezultate, pozitivni sok i sigurnu evropu. Titula je nemoguca.zbog razlike.

Amara kao sportkog radnika.cijenim i kazem da je najbolji sto je imala premier liga.
Zbog njegovog "a vratit ce se" mi je drago. Iznimno drago. Protivnicima se vec gace tresu.

Medjutim, kao covjek mi je pao u ocima mnogo. Te zbog kamate ( sto mi je dno dna ) sto zbog svega ovoga sto se desavalo zadnje vrijeme. Isto kao sto mogu reci da je najbolji trener mogu reci da je nula kao covjek.
Ali ni to mi nije problem jer ako nesto osvoji Zeljo ce imat tu titulu. A i dosta losih ljudi je proslo kroz klub.

Mene je strah lopovluka i zato sam vise bio za bivsu upravu jer sam siguran bio da nece uvaliti klub u dugove i da ce raditi na vracanju istih. Nas bi jos jedan dug pokopao, iovako imamo taj od 2+ koji jos nije dosao na naplatu, novi nam ne treba. Samo bi nas ubio.
E to me strah, i nadam se da ce biti nadgledanje i stalno informisanje da ne.dodje do toga. Jednostavno moramo reagovati na to, ne smije nam se desiti novi dug.

Ovim postom sam isto zelio da pokazem sta mislim o Amaru, o Misketu i da pokazem na cijoj sam strani tj. Da nisam ninacijoj, da jednog cijenim zbog neceg, drugog zbog neceg i da mi je najbitniji Zeljo, da Zelju dugovi ne uguse. Jer **** ti titulu ako nas sutra ne bude i sta cemo onda. Sta bez tekmi, bez tog druzenja a vecina nas ide zbog Zelje bez obzira jesmo li 1. Ili 5.

Jos jednom. Sretno novim i nemojte usrat. A ti Amare uzmi ekipu i povedi nas do titule. Usput vrati kamatu jebla.te kamata.
Ti si jedini normalan ovdje kako stvari stoje. Prije svega navijač FK Željezničar pa onda sve ostalo.
Svaka čast !
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 12:54 am

ako je sve u klubu osim fudbala sporedna stvar, znaci li to da ce uposleni i igraci platu dobijati u loptama, porezna ratu u dresovima, dobavljacima ce racuni biti placani u stucnama....?
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 12:54 am

fanaticZeljin je napisao/la:
pon dec 24, 2018 12:49 am
Siljak fuj,
Beganovic fuj,fuj,
Stana sa kezom fuj,fuj,fuj,
Violina fuj,fuj,fuj,fuj.
I hoce li iko ovu glupa anketu vise ukinutu, ebo ga pripreme i planina.
:rofl: :rofl1: :rofl1: :rofl1: :rofl1:
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
Eric Cantona
Postovi: 1277
Pridružen/a: pon jan 30, 2017 7:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 12:55 am

Srđana Stanića vratiti ako će samo beka igrati.
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2623
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 12:55 am

phpBB [video]
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 12:57 am

igla je napisao/la:
ned dec 23, 2018 11:17 pm
Meni je najjace kad kazu odose ovi ljudi supacki.

Tri godine ih tjerali, spletki i nacina da se knjiga napise sta se radilo, i na kraju je kriv Dobraca sto je dao otkaz i otisao iz kluba jer nece da radi s ljudima koji su i njemu ujednosvakodnevno zagorcavali zivot.

Cilj toga je da se umanji supakluk ulaska gospodara familije sa svojom klapom. Drugi, onaj licni, egoisticni, je da sebi operu Amara, kult licnosti je poput ovisnosti.

O svemu mozete, ali o moralnim normama, cestitosti, postenju, manirima nikad, podrzavali ste i podrzavate silovanje kluba i njegovih struktura u korist javasluka.
:palacgore:

Dobraca zivi Zelju otkako je prohodao, mogu mu se napusit qrca ovi sto njime peru AO
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5846
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 12:58 am

Amidza je napisao/la:
pon dec 24, 2018 12:54 am
fanaticZeljin je napisao/la:
pon dec 24, 2018 12:49 am
Siljak fuj,
Beganovic fuj,fuj,
Stana sa kezom fuj,fuj,fuj,
Violina fuj,fuj,fuj,fuj.
I hoce li iko ovu glupa anketu vise ukinutu, ebo ga pripreme i planina.
:rofl: :rofl1: :rofl1: :rofl1: :rofl1:
:lol: :lol: :lol:
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 12:58 am

Eric Cantona je napisao/la:
pon dec 24, 2018 12:55 am
Srđana Stanića vratiti ako će samo beka igrati.
Ali da legenda kluba igra desnog beka, da je odmah u prvih 11 i da Siniša grije klupu?
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
neroazzuro
Postovi: 1896
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 1:00 am

U jeb.em mu licemjerno futbol klab pleme! Pa zahvaljujući tvojim starim pajdama smo haman u stečaj otišli klošaru jedan.
Joj što ne mogu lafine, u p.m.!
Tačno ispade da je ljude doveo da počiste za njima da oni sad mogu opet obezbjeđivat sebi provizije. Al naravno, sad nema bojazni od toga jer to sad pažljivo nadziru brižni internet navijači.
Na hajr...
Zadnja izmjena: neroazzuro, dana/u pon dec 24, 2018 1:02 am, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
nikson
Postovi: 1007
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 12:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 1:01 am

**** ti nas ovakve! Ne znam kako vam nije jasno da ovi nisu mogli opstati poslije onog odbijanja plate....a i mi smo mudonje zestoke.....od foruma nismo odmakli, samo trazimo dlaku u jajetu. Mjesecima se pise da ce biti Imsirevic i Durakovic i kompanija, mjesecima se Badzak uzdize, sad odjednom nije ni on dobar....il nije tako veliki manijak kao sto pisete pa je usao da nas sroza il je covjek siguran u ove ljude pa hoce da nas digne na veci nivo.....opet kazem **** ti nas ovakve....
Ovdje znaju reci da svaka pizda s brda moze zapaliti Sarajevo, medjutim samo ga Zeljeznicar moze pobjediti!

Zeljeznicar za zivot cijeli!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 1:03 am

fanaticZeljin je napisao/la:
pon dec 24, 2018 12:52 am
storm_raider je napisao/la:
pon dec 24, 2018 12:50 am
Anketa ukinuta Vase Visocanstvo. :D
Hvala lijepa :D
Morao sam, izgledalo je kao da ces pucati.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
igla
Postovi: 3618
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 1:03 am

Ovi ce ocito, a i po komentarima po fbu imati naelektrisane ljude na sebe. Dosta velikih Željovaca su zgroženi.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 1:04 am

nikson je napisao/la:
pon dec 24, 2018 1:01 am
**** ti nas ovakve! Ne znam kako vam nije jasno da ovi nisu mogli opstati poslije onog odbijanja plate....a i mi smo mudonje zestoke.....od foruma nismo odmakli, samo trazimo dlaku u jajetu. Mjesecima se pise da ce biti Imsirevic i Durakovic i kompanija, mjesecima se Badzak uzdize, sad odjednom nije ni on dobar....il nije tako veliki manijak kao sto pisete pa je usao da nas sroza il je covjek siguran u ove ljude pa hoce da nas digne na veci nivo.....opet kazem **** ti nas ovakve....
Tek se vratio na forum i vec 'suje. :D :D
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
nikson
Postovi: 1007
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 12:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 1:05 am

storm_raider je napisao/la:
pon dec 24, 2018 1:04 am
nikson je napisao/la:
pon dec 24, 2018 1:01 am
**** ti nas ovakve! Ne znam kako vam nije jasno da ovi nisu mogli opstati poslije onog odbijanja plate....a i mi smo mudonje zestoke.....od foruma nismo odmakli, samo trazimo dlaku u jajetu. Mjesecima se pise da ce biti Imsirevic i Durakovic i kompanija, mjesecima se Badzak uzdize, sad odjednom nije ni on dobar....il nije tako veliki manijak kao sto pisete pa je usao da nas sroza il je covjek siguran u ove ljude pa hoce da nas digne na veci nivo.....opet kazem **** ti nas ovakve....
Tek se vratio na forum i vec 'suje. :D :D

Glasam za sebe za forumasa godine. Uvijek galantan i odmjeren, bez prostih rijeci :D
Ovdje znaju reci da svaka pizda s brda moze zapaliti Sarajevo, medjutim samo ga Zeljeznicar moze pobjediti!

Zeljeznicar za zivot cijeli!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 1:10 am

Ih ko te ne zna... :D
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 1:13 am

Sto se ovih dugova tiče, je li tu uračunato i ovo što se mjesečno plaća ? Teren plaća savez/uefa. LED ide valjda mjesečne rate, i Ziraat isto tako, i sto opstina/kanton ili ko vec duguje para.

Ako se uračunalo sve te mjesečne rate koje se redovno uplaćuju, znači li da uprava prije Misimovića i co je ostavlia dugove od 2,2 miliona + stari dug od 2 miliona i dvjesta hiljada ( gore dole ) znači da je prošla uprava naslijedila minus. Znači preko 4,5 miliona KMova + ovi dugovi amaru i to minus ta famozna 3,5 miliona ili koliko već U ta tri i po miliona ne znam je li uključen transfer Amira ili nije.


Nisam stručnjak pa ako može neko pojasniti
 
Avatar
Occasionally
Postovi: 443
Pridružen/a: pet jul 13, 2018 4:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 1:14 am

Zeljo je napisao/la:
pon dec 24, 2018 12:35 am
Occasionally je napisao/la:
pon dec 24, 2018 12:31 am
Zeljo je napisao/la:
ned dec 23, 2018 10:54 pm


A znas li je li istina da je Dobraca otisao raditi u Megamix?
I pored svega što se dešavalo tebi je šu.p.ački što su"zlatne koke" administracije otišle. Dobrača i tim navukli 1 milion sponzorstva a garancija je bila transparentnost Uprave i sad bi kao trebalo da taj tim radi i za SPECIAL ONE.
Boem kuka i plače za administratorima. Što ? Pa zato što je nepismeni nesposoban da on to uradi. Vrijeđanje ! Ne. Da je sposoban otišao bi i on.Ostao da uzme svojih 30 zlatnika.
JUDA
Nista ja protiv Dobrace nisam napisao, samo me interesovalo je li istina posto se spominje da je otisao raditi u Megamix i naravno da mi je supacki, ako je istina da su u ovome trenutku zvali clanove administracije u svoje privatne firme.
Ama nije replika tebi već ovom sto kaže da je kvalitet. Ne znam samo čega
 
vopla
Postovi: 412
Pridružen/a: ned avg 12, 2018 6:47 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 1:18 am

moje misljenje da prvi ja i sva ova raja sto rezi na ove "nove" ljude, nisu nikakvi "misketovci", "amarovci" ili sl.
Vec samo ljudi koji mnogo vole Zeljeznicar i sada su u strahu od novih lopovluka i malverzacija.
Svi mi samo ne zelimo da opet gledamo rusenje krova zapada, igranje igraca za virsle, neisplacenih racuna za vodu,kluba koji grca u dugovima itd..
Ako sve od ovog navedenog bude funkcionisalo kako treba nek se predsjednik zove Yao Li Ming,mene ne zanima uopste.


Sent from my SLA-L22 using Tapatalk

 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 1:20 am

LARSSON je napisao/la:
pon dec 24, 2018 1:13 am
Sto se ovih dugova tiče, je li tu uračunato i ovo što se mjesečno plaća ? Teren plaća savez/uefa. LED ide valjda mjesečne rate, i Ziraat isto tako, i sto opstina/kanton ili ko vec duguje para.

Ako se uračunalo sve te mjesečne rate koje se redovno uplaćuju, znači li da uprava prije Misimovića i co je ostavlia dugove od 2,2 miliona + stari dug od 2 miliona i dvjesta hiljada ( gore dole ) znači da je prošla uprava naslijedila minus. Znači preko 4,5 miliona KMova + ovi dugovi amaru i to minus ta famozna 3,5 miliona ili koliko već U ta tri i po miliona ne znam je li uključen transfer Amira ili nije.


Nisam stručnjak pa ako može neko pojasniti
Treba Šiljka pitati, on bi nam onako naoštren pojasnio da samo imamo dugovanja, a onda usitnio oko pare koje će doći u klub.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 1:21 am

Occasionally je napisao/la:
pon dec 24, 2018 1:14 am
Zeljo je napisao/la:
pon dec 24, 2018 12:35 am
Occasionally je napisao/la:
pon dec 24, 2018 12:31 am


I pored svega što se dešavalo tebi je šu.p.ački što su"zlatne koke" administracije otišle. Dobrača i tim navukli 1 milion sponzorstva a garancija je bila transparentnost Uprave i sad bi kao trebalo da taj tim radi i za SPECIAL ONE.
Boem kuka i plače za administratorima. Što ? Pa zato što je nepismeni nesposoban da on to uradi. Vrijeđanje ! Ne. Da je sposoban otišao bi i on.Ostao da uzme svojih 30 zlatnika.
JUDA
Nista ja protiv Dobrace nisam napisao, samo me interesovalo je li istina posto se spominje da je otisao raditi u Megamix i naravno da mi je supacki, ako je istina da su u ovome trenutku zvali clanove administracije u svoje privatne firme.
Ama nije replika tebi već ovom sto kaže da je kvalitet. Ne znam samo čega
Aha ahaa, pardon
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.

Online

Trenutno korisnika/ca: billybih, Bing [Bot] i 106 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija