Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2643
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 23, 2018 11:24 pm

starigrad je napisao/la:
ned dec 23, 2018 11:21 pm
Zaka je napisao/la:
ned dec 23, 2018 11:15 pm
Plava Porodica je napisao/la:
ned dec 23, 2018 11:11 pm
450k eura?
Nikad mi nikog više prodat nećemo za veću cifru.
Šta ima jake veze i vezice.
I oni neće zubana u klubu..
Pa na koljenima i njega moliti.
Za koliko je Zuban prodao Amira formiranog igrača koji je nosio Želju u evropskim utakmicama? Za koliko je prodao Riada najboljeg strijelca? Za Anela se moglo uzeti više para, da je ostao godinu i nastavio se razvijati, a u situaciji kad nam trebaju pare i kada je Anel tek počeo pokazivati potencijal ovo je sasvim solidno..
amira prodao za 500.000 eura, iako je u ugovoru bila klauzula 300.000
U vrijeme kad su, generalno, transferi bili skromniji nego što su danas.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Zeljo1921
Postovi: 291
Pridružen/a: sri mar 09, 2016 10:58 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 23, 2018 11:24 pm

kvalitet je napisao/la:
Zeljo1921 je napisao/la:
ned dec 23, 2018 11:13 pm
kvalitet je napisao/la: Ne ide se iz Želje na ovakav način. Ako ćemo pošteno, trebao je otići i reći zaposlite novog čovjeka, obučit ću ga koliko mogu u roku od mjesec, pa ja odoh. Tako bi se iskazala ljubav prema klubu. Ovo je odvratno i šupački. Očito mnogi nisu bili zaposlenici Željezničara, već Misimovića.
Ne tjeraju se ljudi iz Želje na ovakav način. Sve ove režije i proslave tuknu na pitarluk. Ove ljude u upravi ne znam i neću ocjenjivati unaprijedi ali ako Stanić bude u ekipi, Violina u klubu i medijski partner oni smecari mene Grbavica nece vidjeti.

Sent from my LG-H870 using Tapatalk
Odmah da pitam. Ko se otjerao? Jesu mogli doći na sjednicu i kandidirati se? Jesu. Jesu li to uradili? Nisu. Govorite o zastrašivanjima, dajte mi jedan jedini dokaz.

Dugo sam podržavao Misimovića. Uradio je brojne SJAJNE stvari. Hvala mu na tome. Ali, za Želju je bolje što idu, jer s njima ne bismo napredovali NI MILIMETRA više.

Puna podrška novih upravljačkim strukturama. Nadam se Amaru Osimu na klupi. Idemo dalje, još jače i bolje!
To od danas pratis Želju i desavanja pa ne kontas ili se pravis lud? Daj Bože da ovi sada budu najbolji i da Amar uzme 17 titula u nizu. Niko sretniji na svijetu ne bi bio od mene

Sent from my LG-H870 using Tapatalk

 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 23, 2018 11:24 pm

starigrad je napisao/la:
ned dec 23, 2018 11:21 pm
Zaka je napisao/la:
ned dec 23, 2018 11:15 pm
Plava Porodica je napisao/la:
ned dec 23, 2018 11:11 pm
450k eura?
Nikad mi nikog više prodat nećemo za veću cifru.
Šta ima jake veze i vezice.
I oni neće zubana u klubu..
Pa na koljenima i njega moliti.
Za koliko je Zuban prodao Amira formiranog igrača koji je nosio Želju u evropskim utakmicama? Za koliko je prodao Riada najboljeg strijelca? Za Anela se moglo uzeti više para, da je ostao godinu i nastavio se razvijati, a u situaciji kad nam trebaju pare i kada je Anel tek počeo pokazivati potencijal ovo je sasvim solidno..
amira prodao za 500.000 eura, iako je u ugovoru bila klauzula 300.000
Ako je Anel 450 hiljada eura, Amir je bar 650 hiljada eura, a klauzula je potpisana u ugovoru Zubanovića i tadašnje uprave.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 23, 2018 11:25 pm

igla je napisao/la:
ned dec 23, 2018 11:17 pm
Meni je najjace kad kazu odose ovi ljudi supacki.

Tri godine ih tjerali, spletki i nacina da se knjiga napise sta se radilo, i na kraju je kriv Dobraca sto je dao otkaz i otisao iz kluba jer nece da radi s ljudima koji su i njemu ujednosvakodnevno zagorcavali zivot.

Cilj toga je da se umanji supakluk ulaska gospodara familije sa svojom klapom. Drugi, onaj licni, egoisticni, je da sebi operu Amara, kult licnosti je poput ovisnosti.

O svemu mozete, ali o moralnim normama, cestitosti, postenju, manirima nikad, podrzavali ste i podrzavate silovanje kluba i njegovih struktura u korist javasluka.
:palacgore: :palacgore: :palacgore:

Izgleda ovo jedva docekali da operu i daju alibi novim.
Polako ljudi, frajer je prezentovao izvjestaj smjesno u najmanju ruku.
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3954
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 23, 2018 11:27 pm

Za par minuta video Amara...
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 23, 2018 11:27 pm

Nadam se da je Amar svijestan koliko love treba da se ekipa sastavi za titulu a tek za nesto vise.

U nasem slucaju plate, poreze, dohotke, a ne na ruke par stotina i to po autobusima.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 23, 2018 11:27 pm

salle86 je napisao/la:
ned dec 23, 2018 11:13 pm
petrović-34, projić-10, mehremić-5, plate i doprinosi za novembar - 225, doprinosi za oktobar - 96 ... = 370k
dobavljači - 630, izvođači radova - 225, teren - 315, zirat banka kredit - 300, led -180 ... = 1.650k
fine pare cca 2 miliona KM

300 hiljada od Anela ode da se pokrije Zirat banci kredit, ostaje još 190 hiljada kad je anel u pitanju, bajić 230 hiljada (udineze i bašakšehir), zakarić - 97
cca 500 hiljada imamo potraživanja koja nisu potrošena

- ko zna o ovim dobavljačima (630k), izvođačima radova(225k), terenu(315k), led-u(180k) koliko od ovih 1.350 KM je isplaćeno ???
- na šta su potrošene pare od europe, od prve rate za Anela ???
Imate izvjestaje ove uprave na ovom portalu. Ima ih i Ss, sc ali nikome nije u cilju da to objavi.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
salle86
Postovi: 5132
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 23, 2018 11:28 pm

Leon_Professional je napisao/la:
ned dec 23, 2018 11:20 pm
ne vidim razlog za paniku jer potrazivanja i dugovanja su tu negdje, nismo u minusu kako je to prezentovano.
možda je do mene, nisam fakat upućen
koliko rata je ostalo dati za tribinu, teren, evo 300 hiljada zirat uzima za kredit od anela ??? ... nekakvi dobavljači ???
imamo potraživanja 800 hiljada a nama traže cca 2 miliona
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Zeljo1921
Postovi: 291
Pridružen/a: sri mar 09, 2016 10:58 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 23, 2018 11:28 pm

1921.ba je napisao/la:Za par minuta video Amara...
Ovi su mi sumnjivi. Oni i Siljak ostali još. Sad ćete morati i za Sparse da radite izvještaje. slika

Sent from my LG-H870 using Tapatalk

 
Avatar
Velahalve
Postovi: 591
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 23, 2018 11:28 pm

salle86 je napisao/la:
ned dec 23, 2018 11:23 pm
Velahalve je napisao/la:
ned dec 23, 2018 11:18 pm
Samo jedna informacija, i naravno zahvalnost Misimovicu, da čovjek nije posudio 650.000 KM, našli bi se odavno u ogromnom problemima, i ta pozajmica mi je vraćena od Uefinih para, i ostala je ova još od 20.000 isto tako prema njemu, i još par ljudi je posudilo svoje novce ali sve se vratilo, tako da zahvalnost ljudima iz bivše uprave iz razloga kada je god zatrebalo posuđivali su svoj novac kako bi klub mogao funkcionirati.
svaka njemu čast...hvala mu
ALI kako smo se i zašto doveli u tu situaciju da se TOLIKE PARE pozajmljuju
jel to savjesno poslovanje ?
koliko od ovih 2 miliona (koliko ja sračunah ofrlje) imamo stvarnog duga (dobavljači, radovi, teren, led plus bivši igrači, treneri, i sl) ???
Ave ti je čovjek objasnio odnosno direktor, Misimovic je radio pošteno i to ne može niko osporiti, da njega nije bilo ne bi mogli ni igrati evropsko utakmice kada smo imali 30 KM na računima ili 40, slagat ću te.
Nek nova uprava ubaci milion, pa nek čekaju pare od Evrope i svi su problemi sad za sad riješeni, jer da je bivša uprava ostala oni bi to i učinili.
Pustite Dobracu, nekom sam pisao u pp da će otići i hvala mu zaista za sve.
I Amira će otići po mojim saznanjima.
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3954
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 23, 2018 11:29 pm

Zeljo1921 je napisao/la:
ned dec 23, 2018 11:28 pm
1921.ba je napisao/la:Za par minuta video Amara...
Ovi su mi sumnjivi. Oni i Siljak ostali još. Sad ćete morati i za Sparse da radite izvještaje. slika

Sent from my LG-H870 using Tapatalk
Daj neki nedinamični sport, ko bi još to montirao :doktor:
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 23, 2018 11:29 pm

PratimsamoPlave je napisao/la:
ned dec 23, 2018 11:23 pm
Ajzea je napisao/la:
ned dec 23, 2018 11:19 pm
PratimsamoPlave je napisao/la:
ned dec 23, 2018 11:14 pm


To shvati na ovaj nacin, probaj shvatiti.
Ljudi su ti vezani za Misimovica, ako je vec Megamix. Tu potpisuje sigurno ugovor koji je sigurniji i veca su primanja.
Megamix treba dobrog radnika, a ovome novac.
Ne kazem za momka nista.
Kazem za nekoga (nigdje nije receno da je Misimovic) ko je u ovoj situaciji u kakvoj je Zeljo zvao momka da predje u njegovu firmu.
Ocito je da se momak dokazao. Siljak ne spomenu Amara , nek zaposlo Violinu u marketing svakako je on pozvan na proslavu nije Dobraca.
Sve jasno, vjerujem da se dokazao. Ja za momka nisam nista rekao. Naravno da treba da ide gdje mu je bolje. Sasvim normalna stvar.
Samo kazem da je prejadno od onoga ko ga je zvao dok je klub u ovakvoj situaciji. Iz neke pakosti, sta li..
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 23, 2018 11:29 pm

1921.ba je napisao/la:
ned dec 23, 2018 11:27 pm
Za par minuta video Amara...
s obzirom da ste bili prisutni, jedno pitanje.

koju Arnelu Siljak spominje?
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 23, 2018 11:30 pm

za_zivot_cijeli je napisao/la:
ned dec 23, 2018 11:23 pm
niko da se zapita, zasto ti ljudi iz administracije nisu zeljeli ostali da rade sa ovim novim kada je Senad vec toliki diktator a ovi novi takvi spasioci.
to je pravo pitanje.
Primjer je Doraca.

Kako Siljak prica, on je planiran da radi u klubu, ali ocito da je momak veceras digao sidro iz nekih razloga a sigurno su usko vezani za trenutnu upravu.
Morate shvatiti da je Misimovic imao ljude oko sebe i da su rekli da ce otici svi, nece jedan, vec svi i eto otjerani su i logicno da ce otici svi i oni koji su radili s njima.
Jbg tako ste htjeli i to se dogadja.

Samo sto ce Zeljo ispastat tu, jer nije lako nadoknaditi ove ljude. Nije nimalo.
Ne bi me cudilo da i Amira ode. Pa da izgubimo dvije osobe koje su donijele milion u klub.

Bojim se da o ovome novi nisu razmisljali nego su samo htjeli poziciju, pa radi sve samo da dodjes do toga. Nije lako klub voditi, pogotovo u ovoj zemlji, a vidjet cemo kako ce oni se s tim nositi.

A vidim njima do pjesme i kafane.

Sretno ti Zeljo, nije ti ni malo lahko.
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 23, 2018 11:31 pm

igla je napisao/la:
ned dec 23, 2018 11:17 pm
Meni je najjace kad kazu odose ovi ljudi supacki.

Tri godine ih tjerali, spletki i nacina da se knjiga napise sta se radilo, i na kraju je kriv Dobraca sto je dao otkaz i otisao iz kluba jer nece da radi s ljudima koji su i njemu ujednosvakodnevno zagorcavali zivot.

Cilj toga je da se umanji supakluk ulaska gospodara familije sa svojom klapom. Drugi, onaj licni, egoisticni, je da sebi operu Amara, kult licnosti je poput ovisnosti.

O svemu mozete, ali o moralnim normama, cestitosti, postenju, manirima nikad, podrzavali ste i podrzavate silovanje kluba i njegovih struktura u korist javasluka.
Bravo!
Nek naprave pres zaseban nek dodje samo sport1 ako treba, nek pojasne nama zasluzili smo to.
U onom izvjestaju stoji da je Amar trazio ovakav odlazak..
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2643
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 23, 2018 11:31 pm

Elegant je napisao/la:
ned dec 23, 2018 11:27 pm
Nadam se da je Amar svijestan koliko love treba da se ekipa sastavi za titulu a tek za nesto vise.

U nasem slucaju plate, poreze, dohotke, a ne na ruke par stotina i to po autobusima.
Prijaviti na minimalac i riješen problem. Pričao sam s nekim igračima i redom svi žele veća primanja, a ne prijavu na stvarni iznos.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Zeljo1921
Postovi: 291
Pridružen/a: sri mar 09, 2016 10:58 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 23, 2018 11:31 pm

1921.ba je napisao/la:
Zeljo1921 je napisao/la:
ned dec 23, 2018 11:28 pm
1921.ba je napisao/la:Za par minuta video Amara...
Ovi su mi sumnjivi. Oni i Siljak ostali još. Sad ćete morati i za Sparse da radite izvještaje. slika

Sent from my LG-H870 using Tapatalk
Daj neki nedinamični sport, ko bi još to montirao :doktor:
E pa ne mogu sve statični sportovi kao što je bilo ovih zadnjih par mjeseci.

Sent from my LG-H870 using Tapatalk

 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2920
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 23, 2018 11:31 pm

Dobrača nije otisao ni u megamix, niti bilo gdje drugo, da je Dobrača dao otkaz, zbog svojih ličnih stavova, da nije dio sistema, partija, strana, nego samo Željovac cijeli život.
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3954
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 23, 2018 11:31 pm

nezirovic ja mislim
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
ž'21
Postovi: 1592
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 23, 2018 11:32 pm

PratimsamoPlave je napisao/la:
ned dec 23, 2018 11:31 pm
igla je napisao/la:
ned dec 23, 2018 11:17 pm
Meni je najjace kad kazu odose ovi ljudi supacki.

Tri godine ih tjerali, spletki i nacina da se knjiga napise sta se radilo, i na kraju je kriv Dobraca sto je dao otkaz i otisao iz kluba jer nece da radi s ljudima koji su i njemu ujednosvakodnevno zagorcavali zivot.

Cilj toga je da se umanji supakluk ulaska gospodara familije sa svojom klapom. Drugi, onaj licni, egoisticni, je da sebi operu Amara, kult licnosti je poput ovisnosti.

O svemu mozete, ali o moralnim normama, cestitosti, postenju, manirima nikad, podrzavali ste i podrzavate silovanje kluba i njegovih struktura u korist javasluka.
Bravo!
Nek naprave pres zaseban nek dodje samo sport1 ako treba, nek pojasne nama zasluzili smo to.
U onom izvjestaju stoji da je Amar trazio ovakav odlazak..
Zar misliš da im je sad do pravljenja presova i pravdanja ljudima koji su pod sumnjivim okolnostima došli u klub?

Online

Trenutno korisnika/ca: cipiripi, Dzezvar, Google [Bot] i 276 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija