Bosanac1993
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 23, 2018 9:29 pm

mirzoni1921 je napisao/la:
ned dec 23, 2018 8:21 pm
Ajzea je napisao/la:
Bosanac1993 je napisao/la:
ned dec 23, 2018 7:30 pm

O finansijama i koristi od youtube kanala i njihovog posla je nepotrebno polemisati,njihov projekat kao i svakog pojedinca ili grupe na youtube. Ono sto su i sami svjesni jeste da su dobili NAJVECU PODRSKU od odlazecih clanova, najveci vrhunac i vjetar u leđa u radu su dobili od Misimovića i svih clanova tadasnjeg saziva. Prihvaceni su bili kao uposlenici kluba, bez ikakve finansijske podrske kluba momci su radili i imaju svoje zamisli i ciljeve u onom sto rade - TO STOJI.

Ali ko im je to omogucio u najvecoj mjeri, tadasnja uprava i navijaci koji su hvalilj i pratili njihov rad i zbog toga su bili duzni uraditi taj video kao VID PODRSKE I OTPORA ZA TADASNJU UPRAVU!

Barem toliko su mogli i ocekivao sam od njih!
Sta je njima omogucila Uprava i sta su njima omogucili navijaci?
Nista.. Ljudi su svojim znanjem, idejama i ulaganjem vlastitog novca u opremu samo ostali ono sto su i bili. Grupa sastavljena od momaka koji zaista zive za Zeljeznicar te koji bez ikakve finansijske naknade jurcaju po raznoraznim selima kako bi nama iz svih uglova priblizili utakmicu voljenog nam kluba. Grupa koja je bila i ostala privrzena Zeljeznicaru, a duzna nikome.
Stavise, i Uprava i mi navijaci smo njima duzni.

Odes u neku piz.du materinu i mjesto da gledas utakmicu, ti snimas. Vratis se kuci i mjesto da spavas poslije posla, ucenja, kafane, ti se uhvatis montiranja video izvjestaja jer time pomazes klubu koji volis, naravno bez ikakve finansijske naknade.
Primjer ljubavi. Nikome oni nisu duzni bilo sta uraditi, ni Upravi ni navijacima
Svaka čast @Ajzea. I niko ne pita koliko su momci propustili rođendana, derneka, koliko su puta zakuhali sa familijom i sl.

Sent from my SM-J530F using Tapatalk
O cemu bolan vi pricate,niko od njih ne radi volonterski niti eto sto je nekome stalo da navijaci imaju videoizvjestaje. Svako vidi svoju racunicu u svemu i treba da je tako, to je sasvim posteno.

Sa ovim sto sam im zamjerio ja ne umanjujem vrijednost onoga sto su oni uradili i pokazali da su sposobni kroz svoj rad. Ne mijesajte babe i zabe!

I to sto su propustili rodjendane i imali svadje, to isto nije opravdanje za onaj propust da jednim videom zaokruze istinu i pomognu klubu - FK ŽELJEZNICAR JE IZNAD SVEGA.

Pa to bi bilo isto da jedan navijac propusti svoj rodjendan i sa tribine baca svjesno baklje na teren - je l i to opravdanje da moze raditi sta hoce jer je navijac kluba i ima opravdanje za sve?

Taj jedan video je mogao u mnogo cemu pomoci kada je u pitanju FS SAVEZ i DELEGIRANJE SUDIJA, kada je u pitanju forma pojedinih igraca koji ce nekim cudom pod palicom Osima biti nosioci tima a kod prethodnika nisu pokazali NISTA na terenu, kada je u pitanju ovo i ono, svasta je taj video mogao pokazati.

Nadam se da je prethodna Uprava napravila taj video skupa sa ostalim dokazima,kojeg ce svakako iznijeti na svojoj press konferenciji u buducnosti. Za press se nadam da ce biti ubrzo jer se ceka samo da se smiri situacija u klubu ,kako FK ZELJEZNICAR ne bi trpio. Sigurno je da ce se pratit i svi procesi sto se tice sudskih parnica i ulaska SIPA-e u klub!
NI MILIMETRA!

Cane
Kontakt:

ned dec 23, 2018 9:30 pm

Mozda dodju bolja vremena.
Mozda Amar napravi rezultat sa ovim likovima.
Mozda se izgradi nasa Grbavica.

Ja im nikad necu halaliti nacin na koji su se vratili u klub.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk

igla
Kontakt:

Ajzea je napisao/la:
Nije grijeh sjediti sa Violinom.... Nije, ali je sramota.
Ne sjedi Amar s Violinom, sjede ljudi oko njega :placeodsmijeha: :placeodsmijeha: :placeodsmijeha:

storm_raider
Kontakt:

Ajzea je napisao/la:
Nije grijeh sjediti sa Violinom.... Nije, ali je sramota.
:rofl:
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

reks1
Kontakt:

ned dec 23, 2018 9:31 pm

storm_raider je napisao/la:
ned dec 23, 2018 8:55 pm
slika

I Dobraca dao otkaz.
Malo je ko i ostao

Ch.Willa1986
Kontakt:

ned dec 23, 2018 9:31 pm

Meni razum ne dozvoljava da pruzim podrsku tipovima kao sto su Violina, Stanic egzistencija, i ljudima koji ruse klub zarad svojih guzica...
Sve ce postati jasnije kad saznamo kome idu prostori ispod istoka. Daj boze da i tog krova bude. Zao mi je mladih sposobnih ljudi ala Duvnjak i Dobraca, takvih u klubu uvijek treba...

Sent from my MI 6X using Tapatalk

AdmirA
Kontakt:
Status: Online

ned dec 23, 2018 9:32 pm

Željo je vječan glodari!

VIOLINA OD.EBI OD KLUBA!
Klasa radnička!

Omar500
Moderator
Kontakt:

ned dec 23, 2018 9:34 pm

Mogla je ova uprava pored 'dugova' i malo Faksa ostavit :D
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?

Ajzea
Kontakt:

Pa eto imas njihove izvjestaje, napravi ti video, sto da ne?

Marke oni od kluba nemaju sto snimaju.

SanMan
Kontakt:

ned dec 23, 2018 9:35 pm

bojamora je napisao/la:
ned dec 23, 2018 9:16 pm
Sad kad sam vidio ovaj video sa skupštine drago mi je što sam se oprijedlio za pravo stranu kad su se več morale birati strane. Novi predsjednik je odlično govorio i ne znam šta kome smeta. Šta kome smeta i što se otvara šampanjac uz našu himnu Grbavicu. Šta kome smeta što nam se vrača najtroferniji trener. Kao što vidim večina članova koji nisu tu tek tako je podržala novu upravu. A vi pljuvači koji ste opčinjeni Misimovičem ohanite malo sa pljuvanjem a i moderacija foruma ne bi trebala pustiti da se svašta piše jer zbog takvih stvari smo i otišli sa onog. Za mene je ovo pobjeda ljudi koji vole Želju.
A koja ti je to strana.
Sad kad sam vidio ovaj video siguran sam da će tikva vrlo brzo pući između Amara i Selimovića. Ovaj dečko uopće nije naivan a pogotovo glup da bi ga neko (taman to bio i AO) navuko na kojekakva muljanja i nezakonito poslovanje. Što bi čovjek rizikovo sve dosadašnje poslovanje zbog Želje gdje nema nikakvu zaradu. Glavni razlog nesaradnje AO i Misimovića je to.
E ako AO uspije i ovog otjerati slobodno nek prepiše Želju na svoje ime.

igla
Kontakt:

ned dec 23, 2018 9:38 pm

CURVA Ziv bio, volio bih da ti mogu reci slazem li se s tobom, ali ne mogu jer nisi tacku stavio. Nigdje.

Durgo
Prijatelj foruma
Kontakt:

ned dec 23, 2018 9:38 pm

Ja sam pokusao biti pozitivan prethodni dana i pizivao na mir... da damo ljudima sansu... vec 2 sata citam sve portale, gledam snimak sa sjednice i samo mogu reci... jeb.ali smo se sebi majku...

Prica o blokiranim racunima i losem finansijskom stanju je dno dna... dvolicna, jadna i sve ono sto NIJE zeljeznicar... kao ti si sada heroj, al kicme ste lomili i grdne pare dali da otjerate ove ljude...

PROBAJTE, NE BUDETE LI BOLJI, DONOSILI TITULE I GRADILI STADION, VRATIT CE SE VALTER I JEB.AT CE VAM MATER.
DOŠLA JE ISTINA, A NESTALO JE LAŽI. LAŽ, ZAISTA, NESTAJE!!!

cikazubo
Kontakt:

ned dec 23, 2018 9:39 pm

Svi smo prolazni, samo Zeljo i Siljak ostaju.

Ajzea
Kontakt:

ned dec 23, 2018 9:40 pm

@Bosanac
Evo upravo sam provjerio i u pravu si, izvinjavam se.
1921tv ne rade volonterski, naime, sve vremena na vrijeme neko od njih ruca sa igracima

gavran
Kontakt:

ned dec 23, 2018 9:41 pm

CURVA je napisao/la:
Evo od prvog dana sam na ovom forumu i moram priznati da sam vas sve na neki nacin zavolio sekirlije nekako smo sve zajedno prozivljavali ali ova zadnja dva dana mi se nikako ne svidja kao sto su ovi drugi forumi isli koji ce jace hraknuti sad je obrnuta situacija 100 puta udjem da vidim da se nije malo spustila loptica pa gledam ko je usao u pravu 100 puta analiziram i nikako da skontam gdje ja ovdje grijesim nikako mi nije jasno osim misketa pa skoro na svaku od ovih pozicija je dosao bolji covjek i sve jedan majke mi zivi Zeljeznicar a ovdje se radi glupog stanica i violine pljuje po tim ljudima kao da su oni usli u upravu Amar i Zuban sto se tice sportskog dijela pa moze li bolje od ovoga ja od kada pratim Zelju nije bio niko a znamo kakve smo ublehe imali mulalic adzem kostic odovic vlado capljic muminovic dzeka nam dovodio igrace moze li se on uopste porediti sa Zubanom kod nas mahala ne voli uspjesne ali on je uspjesan i zivi bukvalno Zelju Dzindo momak samo takav umjesto Adisa ovaj Borisa momak ima samo takva poznanstva da to nije normalno na cestitku sto je usao odgovorio je pa to je moja duznost da pomogne niste ni svjesni kako je momak sposoban glavni pik Amarov nije ovaj Nihad vec taj miodrag i zato je taj Borisa tu da prati situaciju i non stop su pokusaji bar na ljeto da ovaj dodje e to bi bilo to sto smo svi mi sanjali Amar je dzukac fakin i sve ali brate realno to nama i treba ponavljam on voli Zelju kao svi mi i sve je uradio da dodje i da otjera misketa nije birao nacin ali je to uradio ne da bi Zelju unistio vec da bi Zeljo opet bio najbolji vjeruj te mi da je i on rekao da zna gdje je grijesio i da ce to ispraviti i sve ce uraditi da budemo najbolji sigurno JA CU OVIM LJUDIMA DATI MAKSIMALNU PODRSKU JER JE TO U INTERESU ZELJE NI MENI SE NE SVIDJA NACIN KAKO SU OVI OTEJRANI ALI TAKO JE TO SVUGDJE
Ovo nije @curva pisao.Zasto:1.previse gramatickih gresaka(osim ako nije pijan ili naduvan )2.predugacak post 3. Fali bar jedan :placeodsmijeha:
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69

storm_raider
Kontakt:

ned dec 23, 2018 9:42 pm

Joj gavrane, da nam je tvoj mozak da odmorimo sada. :D :D :D
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

gavran
Kontakt:

Ajzea je napisao/la:
ned dec 23, 2018 9:40 pm
@Bosanac
Evo upravo sam provjerio i u pravu si, izvinjavam se.
1921tv ne rade volonterski, naime, sve vremena na vrijeme neko od njih ruca sa igracima
Jednom su cak jeli i grah sa kobasicom.
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69

PlaviVlak
Kontakt:

CURVA je napisao/la:
Evo od prvog dana sam na ovom forumu i moram priznati da sam vas sve na neki nacin zavolio sekirlije nekako smo sve zajedno prozivljavali ali ova zadnja dva dana mi se nikako ne svidja kao sto su ovi drugi forumi isli koji ce jace hraknuti sad je obrnuta situacija 100 puta udjem da vidim da se nije malo spustila loptica pa gledam ko je usao u pravu 100 puta analiziram i nikako da skontam gdje ja ovdje grijesim nikako mi nije jasno osim misketa pa skoro na svaku od ovih pozicija je dosao bolji covjek i sve jedan majke mi zivi Zeljeznicar a ovdje se radi glupog stanica i violine pljuje po tim ljudima kao da su oni usli u upravu Amar i Zuban sto se tice sportskog dijela pa moze li bolje od ovoga ja od kada pratim Zelju nije bio niko a znamo kakve smo ublehe imali mulalic adzem kostic odovic vlado capljic muminovic dzeka nam dovodio igrace moze li se on uopste porediti sa Zubanom kod nas mahala ne voli uspjesne ali on je uspjesan i zivi bukvalno Zelju Dzindo momak samo takav umjesto Adisa ovaj Borisa momak ima samo takva poznanstva da to nije normalno na cestitku sto je usao odgovorio je pa to je moja duznost da pomogne niste ni svjesni kako je momak sposoban glavni pik Amarov nije ovaj Nihad vec taj miodrag i zato je taj Borisa tu da prati situaciju i non stop su pokusaji bar na ljeto da ovaj dodje e to bi bilo to sto smo svi mi sanjali Amar je dzukac fakin i sve ali brate realno to nama i treba ponavljam on voli Zelju kao svi mi i sve je uradio da dodje i da otjera misketa nije birao nacin ali je to uradio ne da bi Zelju unistio vec da bi Zeljo opet bio najbolji vjeruj te mi da je i on rekao da zna gdje je grijesio i da ce to ispraviti i sve ce uraditi da budemo najbolji sigurno JA CU OVIM LJUDIMA DATI MAKSIMALNU PODRSKU JER JE TO U INTERESU ZELJE NI MENI SE NE SVIDJA NACIN KAKO SU OVI OTEJRANI ALI TAKO JE TO SVUGDJE
Ti si fakat postao najpozitivniji lik na ovom forumu i složio bih se s tobom donekle u toj konstataciji da smo u upravnom odboru sigurno dobili dobre ljude, možda i jače nego ove prethodne, a predsjednik je ipak slabiji. Najbitnije kod ovih novi je entuzijazam i želja za napretkom, ako toga bude, biće i Željo bolji.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!

maxum1921
Prijatelj foruma
Kontakt:

ned dec 23, 2018 9:43 pm

Tryg je napisao/la:
ned dec 23, 2018 8:52 pm
Mene zanima ko je ovaj jedan heroj koji je bio protiv imenovanja Selimovica. A i ovih 9. suzdrzanih takodjer. OTPOR SISTEMU!
Sent from my iPhone using Tapatalk
Jel to imas zelju da me upoznas? :D
Iz ljubavi prema tradiciji, živimo Željezničar...

Omar500
Moderator
Kontakt:

ned dec 23, 2018 9:43 pm

I da se smontirao taj video sa sudijskim greskama nista se ne bi promijenilo. Nije lijepo prozivati momke sa 1921tv, rade i vise nego korektan posao, tako da nije ok da ih se proziva. Nista taj snimak ne bi promijenio, sudije bi nas i dalje kasapile, a nasi igraci bi se i dalje vukli po terenu.
Izvjestaji su sve bolji, imas vise uglova kamera, pogotovo na domacim utakmica, sada i sa istoka, sjevera, tako da je sve dostupno.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?

Trenutno korisnika/ca: AdmirA, bianco blu, Faca Sa Ulica, Google [Bot], shzna, SIMA_SIMAU, zuka i 66 gostiju.

Prijava  •  Registracija