YUGOKRAFT spaja trżišta rada. Za Vas. Za sve kvalifikacije. Pomażemo Vam da nadjete posao u Njemackoj. Besplatno i bez rizika.
www.yugokraft.de

NIKOM TE NE DAMO!

Da li podrzavate ulazak Samira Cerica u Zeljeznicar?

Podrzavam, vjerujem da je prava osoba za Zelju
19 (28%)
Podrzavam, ali da dobije probni ugovor od 6 mjeseci
14 (21%)
Nisam siguran
16 (24%)
Ne podrzavam, nisam uvjeren u njegove dobre namjere
19 (28%)

Ukupno glasova: 68

igla
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 21, 2018 10:18 pm

Amidza je napisao/la:
pet dec 21, 2018 10:14 pm
Sta znaci "povlaci sve pare iz kluba"?
Vjerovatno svoje pare koje je davao za funkcionisanje kluba. Ali ne mora tacno biti uopste, ovaj izvor je vec jednom fulio zestoko, a ne bi trebao biti toliko neupucen.

Plava Porodica
Kontakt:

pet dec 21, 2018 10:21 pm

Hoće li uzet kamatu da vidim kako njega pljuckate :kafa:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!

SirAlexFerguson
Kontakt:

pet dec 21, 2018 10:23 pm

igla je napisao/la:
Amidza je napisao/la:
Vjerovatno svoje pare koje je davao za funkcionisanje kluba. Ali ne mora tacno biti uopste, ovaj izvor je vec jednom fulio zestoko, a ne bi trebao biti toliko neupucen.
Pretpostavljam da novi ljudi koji uđu neće biti ljudi bez novca, vjerujem da su to finansijski mocni ljudi i sto se toga tice na pocetku nece biti problema, problem moze kasnije nastati, treba znati "namaci" novac,dobre temelje na tom polju su ostavili Miske i kompanija, ako budu znali iskoristiti i nadograditi taj dio ne bi trebalo biti zime sto se tice novca.
:zeljeznicar1:

Ivica Osim : " Fudbal je dio nas, dio naše radosti, ponekad i tuge."

sahmat

pet dec 21, 2018 10:23 pm

igla je napisao/la:
Amidza je napisao/la:
Ne znam, tako sam nacuo pa reko da pitam jel' mahalska
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !

Durgo
Prijatelj foruma
Kontakt:

pet dec 21, 2018 10:25 pm

Ma amar mora na klupu. Sve ostalo je alibi... ako ne bude rezultata kriv je trener... sta nam znaci kao SD, nista...

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.

staaarinavijac
Kontakt:

pet dec 21, 2018 10:38 pm

U ovom momentu se čini da su delegati/članovi Skupštine kluba zadnja linija odbrane kluba...Pa neće valjda dopustiti da u klub uđu ovi što su sumnjivih namjera pa i sumnjive prošlosti kad je klub u pitanju ?
Svi delegati koji Želji žele dobro, trebali bi glasati protiv svakog kandidata koji hoće da uđe u klub samo da bi zadovoljio svoj interes ili da bi , čak, naškodio klubu .

Bosanski lonac
Kontakt:

pet dec 21, 2018 10:51 pm

Nema Amara
A čekanje nas strašno zamara
Kažu da će biti šamara
A njega nema

Eto Amara
A nikad nije bilo tužnije
Da su samo malo složnije
Raditi su mogli skupa
Sa Željom do groba, života mi moga!!

11plavih'92
Prijatelj foruma
Kontakt:

pet dec 21, 2018 10:58 pm

staaarinavijac je napisao/la:
U ovom momentu se čini da su delegati/članovi Skupštine kluba zadnja linija odbrane kluba...Pa neće valjda dopustiti da u klub uđu ovi što su sumnjivih namjera pa i sumnjive prošlosti kad je klub u pitanju ?
Svi delegati koji Želji žele dobro, trebali bi glasati protiv svakog kandidata koji hoće da uđe u klub samo da bi zadovoljio svoj interes ili da bi , čak, naškodio klubu .
Pa sad ne vjerujem da ce kandidati za novi saziv Uprave biti neko od ranijih persona. Pretpostavljam da ce imena biti nova. U tom slucaju ostaje bojazan da se kroz nova imena nece vratiti stari koncept poslovanja. Stoga je plan koji ce predociti i dati na glasanje/usvajanje od izuzetne vaznosti. Plan sa ciljevima, rokovima, sredstvima da se to sve izvrsi

Sa druge strane ono sto kratkorocno sigurno nece biti od koristi Klubu je pat pozicija. Sada vec bivsa Uprava podnijela neopozive ostavke a Skupstina ne podrzi novi saziv

Na clanovima Skupstine je velika odgovornost u svakom slucaju
5. - 7. Okt 1992.

Kospa
Kontakt:

pet dec 21, 2018 11:02 pm

staaarinavijac je napisao/la:
A brate s obzirom da su ovi nepovratno otisli a trece opcije nema, sta drugo da rade delegati? Za koga da se glasa? Skupstina je i onako kasno organizovana mi ne smijemo priustiti sebi ni dana vakuma u slucaju da se ne formiraju organi u nedjelju.

Molim Boga samo da glasaju za ono sto je najbolje za Zelju u ovom trenutku bez obzira na licne netrpeljivosti. Ja licno imam puno predrasuda prema ovima sto dolaze ali izgleda da su oni jedina validna alternativa.
... Godine života svoga tebi dao sam...

PratimsamoPlave

pet dec 21, 2018 11:07 pm

Misimovic nece uzeti kamatu! Kao sto je i do sad vracao i sad ce, hadzija je to i po vjeri a i po ponasanju. Njemu Zeljine pare ne trebaju to je ono sto zulja njegove neistomisljenike. Zeljo u njegovoj vladavini je imao garant sigurnosti novca, gdje covjek hladno kaze akl se ne proda nije desetogodisnja on ce dati taj iznos. Zato ga i ne vole,nista mu ne mogu. Obnovi pomocni teren i milijardu drugih stvari napravi da bi ga Zeljovci zvali neznalicom kao nama je neuspjeh to drugo mjesto. Vi ste neznalice!
Nd treba njemu kamata npr kao Amaru jedini nacin da dobije taj neki novac sto je dao. Kamata nije njego novac, to je nesto zakonom propisano. Amar Osim je najveca trenerska ikona Zelje.
Nije Amar Osim kriv sto ga brane najgluplji od svih navijaca Zelje. Ali bas najgluplji. Zato ga je raja pocela hejtat ne zbog nekoga, nego bas zbog vjecnih branilaca i Nea i co.
Bog je on za nekoga, za mene nije. Zeljo je odgojio mnogo pametnih sto igraca i trenera, tako i ljudi koji su rasli sa njim. Ne brinem se previse za Zelju prosao je svssta i ovo ce.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!

PlaviVlak
Kontakt:

pet dec 21, 2018 11:26 pm

Plava Porodica je napisao/la:
pet dec 21, 2018 10:21 pm
Hoće li uzet kamatu da vidim kako njega pljuckate :kafa:
On je svoju zakonsku kamatu vratio u klub preko sponzorstva, a nije tražio zateznu kamatu na otplaćeni dug nakon nekoliko godina i to nekoliko dana pred skupštinu...
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!

storm_raider
Kontakt:

pet dec 21, 2018 11:27 pm

Dakle u 2 i pol godine:

- dva puta biti drugi
- u trecoj sezoni podbaciti na jesen
- osvojiti Kup
- izgraditi Istok
- napraviti novi teren i hibrid
- potpisati generalnog sponzora
- mali milion malih i srednjih sponzora
- Europa na Grbavici
- reprezentacija na Grbavici
- LED reklame na Grbavici
- plan za Jug najavljen
- rekordan transfer (Sabanadzovic)
- 1/16 juniorske Lige Sampiona protiv Atletica
- ...

Ocito je da ipak nisu na sportskom dijelu mogli bolje. Zasto i kako, nadam se da ce se iznijeti. Nadam se da ce novi nastaviti u ovom duhu, a donijeti sportski uspjeh. Zaista im svu srecu zelim, zbog Zelje. Duga je ova pauza, a Grbavica fali jako...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

cikazubo
Kontakt:

pet dec 21, 2018 11:32 pm

storm_raider je napisao/la:
pet dec 21, 2018 11:27 pm
Dakle u 2 i pol godine:

- dva puta biti drugi
- u trecoj sezoni podbaciti na jesen
- osvojiti Kup
- izgraditi Istok
- napraviti novi teren i hibrid
- potpisati generalnog sponzora
- mali milion malih i srednjih sponzora
- Europa na Grbavici
- reprezentacija na Grbavici
- LED reklame na Grbavici
- plan za Jug najavljen
- rekordan transfer (Sabanadzovic)
- 1/16 juniorske Lige Sampiona protiv Atletica
- ...

Ocito je da ipak nisu na sportskom dijelu mogli bolje. Zasto i kako, nadam se da ce se iznijeti. Nadam se da ce novi nastaviti u ovom duhu, a donijeti sportski uspjeh. Zaista im svu srecu zelim, zbog Zelje. Duga je ova pauza, a Grbavica fali jako...
Pa pogledaj sta su PP, exdomorocki i ostali pisali tada.
Koliko su danas ekstremni u pljuckanju toliko su bili i u lizanju tada, do kad li ce kontaminirati i minirati normalnu raspravu ovdje..

blueheart
Kontakt:

pet dec 21, 2018 11:41 pm

Zato se od nove uprave treba traziti jos vise od toga.... vidjet cemo i njihov odnos sa medij8ma, to bi moglo da bude vrlo vazno. Odlazecoj strukturi se gledala svaka al bas svaka greska i bombasticno se prenosila u mediima. Sto se mene tice kao navijaca , prvo moraju dokazati cast postenje obraz ,pa sve ostalo....
Drzava Zeljo

plavi brat
Kontakt:

pet dec 21, 2018 11:48 pm

Amidza je napisao/la:
pet dec 21, 2018 5:30 pm
Meni je interesantno, a nije se puno spominjalo, da je gg ba cesto imao i prenosio informacije prvi, cak i dok im je bila taraba. Dakle neko u ili oko kluba je njima davao tacne informacije uprkos zvanicnom prekidu saradnje. Ko?
Krtica :kafa:

:ganja:
Salu na stranu,meni je sumnjiv "tetic"

Bosanski lonac
Kontakt:

pet dec 21, 2018 11:50 pm

cikazubo je napisao/la:
pet dec 21, 2018 11:32 pm

Pa pogledaj sta su PP, exdomorocki i ostali pisali tada.
Koliko su danas ekstremni u pljuckanju toliko su bili i u lizanju tada, do kad li ce kontaminirati i minirati normalnu raspravu ovdje..
Oprosti im šefe sve te grube riječi  
i njihov će život takvim tokom teći.
Oprosti im šefe, ti si dobra duša.
Neka svako svoje zalogaj kuša.
Neće puno dana proći,
u san ćeš im doći.
Znojit će se, borit će se
sad sa samim sobom.
Ti ćeš biti miran, a i mi sa tobom.
Oprosti im šefe, oprosti im šefe.

Oprosti nam šefe!
Nismo te zaslužili.
Sa Željom do groba, života mi moga!!

plavi brat
Kontakt:

pet dec 21, 2018 11:51 pm

CURVA je napisao/la:
pet dec 21, 2018 9:52 pm
Elegant je napisao/la:
pet dec 21, 2018 9:22 pm
Samo da hoce neko na skusptini imati muda da Amaru postavi vise pitanja, ali ono bas da mu postavi. Jer itekako ima sta da objasni prije svega pa tek onda da kaze svoje.

Izvini molim te, cijela garnitura ljudi se morala skloniti da bi ti dosao, ko si ti u vraziju mater, kakvi su to uslovi i kakav smo to mi klub da se takvi ustupci rade.
brate razumijem te ali opusteno braca kako sam ja skontao posto nam u fudbalu ne ide prelazimo iz FK u KK :placeodsmijeha: :placeodsmijeha: :placeodsmijeha: to nam je Amar sredio tako da mozemo ocekivati nove pehare
Ispravka. Ipak ostajemo FK

ali Sparsi

Grb1
Kontakt:

sub dec 22, 2018 12:02 am

igla je napisao/la:
Amidza je napisao/la:
Ovo sam cuo isto prije 10tak dana. Cifra je velika, to su pare za normalno funkcionisanje kluba i ovjerene su pozajmice kod notara sve. Sad kada ide logicno je da ce te pare povuci...

kokoška
Kontakt:

sub dec 22, 2018 12:16 am

Nije bitan Misimović neka dodje neko ko moze ispuniti cilj u sportskom segmentu ali nastaviti i u ovom drugom, mene jedino nervira sto se ovdje Amar doziva kao nekakav coperfield sa magicnim stapom koji ce da sve pretvoori u zlato a ne znaju telad da covjek voli vise sebe i pare nego sto ga interesuje Zeljo, jedino koga interesuje Zeljo smo mi a Amara vise interesuje kamata nego Zeljo dok mi odvajamo od usta nase djece da bi dali Zelji, jedini koji vole Zelju i koji nemaju nikakvu korist a kad nemas nikakvu korist to je onda istinska ljubav e to smo mi navijaci dok spasioc amar i ostali su tu samo radi svojee guzice.

igla
Kontakt:

sub dec 22, 2018 12:21 am

Sjećate li se priče "Carevo novo ruho" od Andersena?

Da ne postavljam cijelu priču, a savjetujem vam svima da pročitate (opet), nije duga, a puno govori i o nama sada.

Ukratko, Car je volio odjeću i da se dobro obuče. Dvije varalice su to iskoristile i rekle da su najbolji krojači i da će mu napraviti najbolju odjeću. Ustvari, nisu mu napravili ništa, car je kroz masu išao gol, ubijeđen da nosi najbolje odijelo. I svi su se među narodom divili novom carevom odijelu, dok jedan dječak nije počeo da viče: "CAR JE GOL, CAR JE GOL".
Poenta, svi su vidjeli da je car gol, ali su radije slijedili laž da bi bili korektni i u okvirima, a jedino je dijete bilo neiskvareno i krajnje iskreno i reklo ono što svi misle, ali ne žele ili ne smiju da kažu.

Prijava  •  Registracija