Analize protivnika za sezonu 2019/2020: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=802
NAVIJACI: Usluge, Poslovi, Akcije: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=798
Sudijske greske: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f= ... 2&p=434009

* * *

Ukoliko nekome treba pomoc, pogotovo ukoliko ima dijete kuci, neka se javi nekome od moderacije. Anonimnost zagarantovana.

Mirek11
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 20, 2018 2:23 pm

Plava Porodica je napisao/la:
čet dec 20, 2018 1:41 pm
On jeste Bog za nas.
Nikad, pisi u svoje ime
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:

FKZ1921
Kontakt:

avlami97 je napisao/la:
čet dec 20, 2018 1:37 pm
Na osnovu svih dešavanja, izvlači se zaključak, da skoro niko iz struktura Kluba ne želi da radi sa Amarom. Yebote, ode NO, UO, Predsjednik Skupštine, Generalni sekretar, Zajko Zeba, a bit će ih još...jedina dobra stvar što to čine na legalan način...podnose ostavke ili nalaze nove angažmane. Ne bi valjalo, da kažu, odoh na godišnji odmor bez papira, bez igdje ičega... :D

Neka nam je dragi Amar na pomoći. :D "Mi imamo svoga Boga i na klupi Sina Njegovoga". Nemoite samo bogohuliti i od ljudi praviti nadnaravna bića. :D
Najlogicniji zakljucak iz ovih ponasanja je: ako nema nas u klubu,nema ni kluba...

Izlija
Moderator
Kontakt:

čet dec 20, 2018 2:28 pm

Nek si priznao kako razmišljate...
イビチャ・オシム
Živ nam bio još 1921 godinu.

cikazubo
Kontakt:

čet dec 20, 2018 2:28 pm

Jest :roll: :pljesak:

PlaviVlak
Kontakt:

čet dec 20, 2018 2:29 pm

@FKZ1921 nemam pojma ko si i ne želim ući u raspravu oko uprave i Amara, ali zaista doći 7 dana pred skupštinu i jedina tema je pisanje protiv ove uprave, baš providno i bezobrazno.
To pokazuje koliko su ti čiste namjere i koliko želiš širiti priču protiv uprave za neku svoju ili nečiju tuđu korist.
Ovdje pojedini ljudi pišu 2 mjeseca protiv uprave i koliko god se ne slažem s njima, opet vjerujem da oni zaista tako misle i to je bar iskreno.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!

igla
Kontakt:

čet dec 20, 2018 2:29 pm

Mirek11 je napisao/la:
On jeste Bog za nas.
Nikad, pisi u svoje ime
Da postoji izbor kante foruma, on bi pomeo konkurenciju. Ne zbog toga sto podrzava nekog ili ne podrzava, jednostavno misli da su njegovi postovi nesto ispred vremena, misli da je pametniji od sviju, a nikad nista konkretno i konstruktivno nisam procitao od njega osim nezrelog ponavljanja 3 recenice i spinovanja.

Mirek11
Kontakt:

čet dec 20, 2018 2:31 pm

Mirek11 je napisao/la:
čet dec 20, 2018 1:02 pm
avlami97 je napisao/la:
čet dec 20, 2018 11:57 am
DANAN je napisao/la:
čet dec 20, 2018 11:27 am
Pa onda po tvom nam i ne treba predsjednik kluba.
Koji ce nam dzavo.
Ma, treba nam predsjednik.

Kao i u svakom uređenom klubu, trener je taj koji dovodi igrače, raskida sa njima ugovore, postavlja Sportskog direktora, postavlja Direktora Kluba, bira Skupštinu i nejnog predsjednika, postavlja NO i UO, kao i njihove predsjednike, definiše budžet i određuje, da li se šta treba ili ne, raditi na infrastrukturi.

To je u svakom klubu na dunjaluku posao trenera. I da, može otići na godišnji kada god poželi i od Kluba uzimati zatezne kamate, iako ih je ranije "halalio".
Kada malo covjek pogleda ova drsavanja sa strane, moze se doci do zakljucka da je ovo "najbolja i najjeftinija" privatizacija fudbalskog kluba.
Amar Kamatar se ponasa kao da je njegov klub, mozda cak i tako razmislja a to su mu omogucili navijaci, u stavri dio ovih zaljubljenika u njega, njegova djela. Jos se i kamata uzima.

Bas smo cudan narod ali neka.
Ja trenutno ne znam kako cu se ponasati kada pocne prvenstvo, utakmica na Grbavici nadam se da ce se sve ovo sleci, mada mi nikad nece biti jasno kako ljudi mogu polusezonu raditi da ti klub pravi lose rezultate a onda uci i raditi na poboljsanju rezultata. Licemjerno i jadno.
Mene jos interesuje, da li i na osnovu cega clan skupstine ima ovlasti da bira clanove i organa kluba?
Da li to vazi za svako clana ili samo za brku?
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:

teteac8684
Kontakt:

čet dec 20, 2018 2:31 pm

FKZ1921 je napisao/la:
avlami97 je napisao/la:
čet dec 20, 2018 1:37 pm
Na osnovu svih dešavanja, izvlači se zaključak, da skoro niko iz struktura Kluba ne želi da radi sa Amarom. Yebote, ode NO, UO, Predsjednik Skupštine, Generalni sekretar, Zajko Zeba, a bit će ih još...jedina dobra stvar što to čine na legalan način...podnose ostavke ili nalaze nove angažmane. Ne bi valjalo, da kažu, odoh na godišnji odmor bez papira, bez igdje ičega... :D

Neka nam je dragi Amar na pomoći. :D "Mi imamo svoga Boga i na klupi Sina Njegovoga". Nemoite samo bogohuliti i od ljudi praviti nadnaravna bića. :D
Najlogicniji zakljucak iz ovih ponasanja je: ako nema nas u klubu,nema ni kluba...
:zid: :zid: :zid: :zid: :zid:

avlami97
Kontakt:

čet dec 20, 2018 2:42 pm

Jesam li ja jedini koji misli da Mirsad Šiljak svoju funkciju obavlja nezakonito? Od njegovog izbora je prošlo više od 4 godine, na koje je imenovan, a mandat mu traje upravo toliko. Koliko znam, nije ponovo, biran na tu funkciju - reizbor. Njegova dužnost je bila da se brine o zakonitosti rada u Klubu.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.

sidro
Kontakt:

čet dec 20, 2018 2:46 pm

Bravo Zeljovci uspjela su govnagovna.ba da ponovo udju u klub. Eno tamo imaju po 40 novih nickova koje su aktivirali u zadnja 4 dana.

Bravo bravo
AMAR OSIM NAPOLJE!!!

Amidza
Kontakt:

čet dec 20, 2018 2:49 pm

Po broju nickova na forumu znas da su "usli" u klub? Ne kontam.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj

PlaviVlak
Kontakt:

čet dec 20, 2018 2:59 pm

sidro je napisao/la:
čet dec 20, 2018 2:46 pm
Bravo Zeljovci uspjela su govnagovna.ba da ponovo udju u klub. Eno tamo imaju po 40 novih nickova koje su aktivirali u zadnja 4 dana.

Bravo bravo
Mi smo najbolji u pljuvanju uspješnih, sposobnih, poštenih ljudi, a kriminalci i uhljebi nam rade oko glava 20 i kusur godina..
Željovci nikad nisu bili kao ostali, ja sam iz ove garniture mlađih navijača, ali uz oca, rođake sam saznao šta je Željo, Grbavica i Manijaci.
Nažalost ovo grozno vrijeme u kojem živimo donijelo je promjenu svijesti kod ljudi i manji je broj ljudi koji je još uvijek otrgnut od sebičnosti, pohlepe..
Željo je ljubav, način života i nikakav interes ne bi smio biti razlog da Željo ispašta i svi bi trebali gledati Želju ne kao samo klub, nego kao pokret koji okuplja posebnu grupu ljudi, jer je Željo poseban.
U jednom danu najviše puta pomislim na Želju, kad Željo gubi 2:0 u 90. minuti i tada se nadam nečemu, jer Željo me naučio da budem optimista.
Volio bih da ljudi koji razmišljaju kao ja i kao mnogi od nas ovdje sa foruma budu u klubu, a stekao sam utisak da je ova uprava u odlasku bila takva i zbog toga sam ih podržavao.
Nadam se da ćemo nakon 23. decembra krenuti još bolje i jače, iako nisam siguran da će sve ići tako lako...Ipak, ja se već sada radujem prozivci i ne mogu dočekati praćenje treninga na pomoćnom terenu, komentarisanje novih igrača, a onda i utakmice na najljepšem hramu fudbala na svijetu.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!

Dominic
Kontakt:

čet dec 20, 2018 3:04 pm

AdmirA je napisao/la:
čet dec 20, 2018 2:09 pm
Izgleda da je i održavanje Skupštine upitno. Ko predsjedava Skupštinom u slučaju da predsjednik Skupštine i zamjenik su u ostavci?
Skupstina je sazvana, nema tu nazad a u takvim okolnostima ce se predsjedavanje prepustiti najstarijem clanu Skupstine, kao sto se radi u politici.

NEZALAGANJE
Kontakt:

čet dec 20, 2018 3:20 pm

Cirkus Kolumbija....TESKI AMATERIZAM!!!
I hocemo negdje,neki iskorak u Evropi!? :rofl1:
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!

LARSSON
Tema Autor/ica
Kontakt:

čet dec 20, 2018 3:20 pm

phpBB [video]
Kartoteka - http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=814

avlami97
Kontakt:

čet dec 20, 2018 3:21 pm

avlami97 je napisao/la:
čet dec 20, 2018 12:49 pm
AdmirA je napisao/la:
čet dec 20, 2018 12:29 pm
avlami97 je napisao/la:
čet dec 20, 2018 12:28 pm
NO - ostavke
UO - ostavke
Generalni sekretar, Amer Duvnjak - ostavka
Predsjednik Skupštine, Adis Hadžić - ostavka

Znamo brate, ko će bar ostati. Ostat će Nirsad Šiljak, Direktor Kluba, odgovoran po Statutu za zakonito poslovanje i finansijsku stabilnost. On i Amar Osim su od dvije sestre djeca :D
Next...
Pretpostavljam - Redžad Čatić - potpredsjednik Skupštine. Moji izvori kažu da je i on podnio ostavku. Iskali ste, evo vam ga :D
Nakon što je Adis Hadžić podnio ostavku na mjesto predsjednika Skupštine Fudbalskog kluba Željezničar, isto je učinio i potpredsjednik, Redžad Ćatić.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.

TOJEMOJTIM
Prijatelj foruma
Kontakt:

čet dec 20, 2018 3:25 pm

ovaj i slični njemu, što broji samo pehare u životu....valjda je u životu navikao samo na uspjehe i trofeje...vjerujem da ima puno para jer je baš onako pametan ali onako, slučajno, ako mu zafali para (ne zbog egzistenciji, ili zbog nekog krš auta, već zbog investiranja nekog, u neki start-up i to) - da li će se nekom božanstvu obratiti? u banke je jaka kamata. ali ima po gradu uspješnih ljudi koji te čekaju i po 10-tak godina...taman dok se biznis ne razvije.
eto, ako može odgovor kome bi se ti dječko obratio za kakav keš? priznajem, malo je off topic ali čisto da se malo relaksiramo

MATORI
Kontakt:

čet dec 20, 2018 3:26 pm

Dominic je napisao/la:
čet dec 20, 2018 3:04 pm
AdmirA je napisao/la:
čet dec 20, 2018 2:09 pm
Izgleda da je i održavanje Skupštine upitno. Ko predsjedava Skupštinom u slučaju da predsjednik Skupštine i zamjenik su u ostavci?
Skupstina je sazvana, nema tu nazad a u takvim okolnostima ce se predsjedavanje prepustiti najstarijem clanu Skupstine, kao sto se radi u politici.
Ma samo Krpića staviti za predsjedavajućeg skupštine.
Umjesto drvenog ćekića zamišljam Sulju kako lupa po stolu sa francuskim ključem!
:ganja:

Valter
Kontakt:

čet dec 20, 2018 3:29 pm

čet dec 20, 2018 1:54 pm
PratimsamoPlave je napisao/la:
čet dec 20, 2018 1:50 pm
On jeste Bog za nas.
Mozda bi bili mnogobozci da prvo ne gledamo u minus na racunu kad ode.
Ja gledam u salon. Na policama je sve njegovo.
Meni dosta.
Ja koliko sam svatio Viloinu to je sve njegovo, do duše možda se i on vraća u paketu.
1921. godine Dimitrije Dimitrijević, Ludvig Leple, Stjepan Katalinić i ostali radnici iz Željezničke radionice skupljaju novac za kupovinu lopte i dresova na kojima je bila kao grb izvezena lokomotiva.

Od ovog kluba uzeti KAMATU, najveći je haram.

Amidza
Kontakt:

čet dec 20, 2018 3:30 pm

Adise, Adise...
I pored svih mojih nastojanja da sinhronizujem moguća dešavanja odnosno da usaglasim detalje oko primopredaje kako bi sve proteklo u nekom tonu dostojnom najvišeg klupskog organa, u ovom trenutku ne vidim mogućnost da se to uradi u naredna dva dana i jednostavno više ne želim raditi na tome.
http://misamosjedimouredakciji.ba/i-potpredsjednik-skup ... i-hadzica/
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj

Trenutno korisnika/ca: BHDragons, Bing [Bot], blueboy, Durgo, Google [Bot], Leon_Professional, mali, Mamba1921, PratimsamoPlave, Refa1921, Riki1921, samo_plavo i 48 gostiju.

Prijava  •  Registracija