YUGOKRAFT spaja trżišta rada. Za Vas. Za sve kvalifikacije. Pomażemo Vam da nadjete posao u Njemackoj. Besplatno i bez rizika.
www.yugokraft.de

NIKOM TE NE DAMO!

Da li podrzavate ulazak Samira Cerica u Zeljeznicar?

Podrzavam, vjerujem da je prava osoba za Zelju
4 (24%)
Podrzavam, ali da dobije probni ugovor od 6 mjeseci
3 (18%)
Nisam siguran
4 (24%)
Ne podrzavam, nisam uvjeren u njegove dobre namjere
6 (35%)

Ukupno glasova: 17

avlami97
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 20, 2018 10:35 am

Radio i tv reporteri su Miši Smajloviću dali nadimak "Gospodin u kopačkama". I, to u vrijem gdje se riječ gospodin i nije baš preferirala. Međutim, niko nikada nije imao primjedbu na njegov nadimak, Neko, ko je gospodin, uvijek ostaje gospodin.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.

blueboy
Kontakt:

čet dec 20, 2018 10:40 am

Pozdrav plava nacijo!
Dugo vas čitam, ovo je moj prvi post. Na temu odlaska trenutnog UO i NO i dolaska novih ljudi neću ništa pisati, već je sve ispričano više puta. Pokušat ću s vama podijeliti neke informacije do kojih dolazim. Istina je da se razgovaralo sa Nihadom Selimovićem oko ulaska u klub, također, prema mojim informacijama Amar je spreman biti trener i sa njim bi trebao biti jedan njegov stalni saradnik kojeg neću imenovati, a nije teško pogoditi koji ako pogledamo ko su ljudi kojima se Amar okruživao u godinama unazad.

avlami97
Kontakt:

čet dec 20, 2018 10:49 am

blueboy je napisao/la:
Pozdrav plava nacijo!
Dugo vas čitam, ovo je moj prvi post. Na temu odlaska trenutnog UO i NO i dolaska novih ljudi neću ništa pisati, već je sve ispričano više puta. Pokušat ću s vama podijeliti neke informacije do kojih dolazim. Istina je da se razgovaralo sa Nihadom Selimovićem oko ulaska u klub, također, prema mojim informacijama Amar je spreman biti trener i sa njim bi trebao biti jedan njegov stalni saradnik kojeg neću imenovati, a nije teško pogoditi koji ako pogledamo ko su ljudi kojima se Amar okruživao u godinama unazad.
Pošto si upućen. Znaš li hoće li vratiti dobijenu zateznu kamatu Klubu u iznosu od 128 000,00 KM, s obzirom da mu je dug isplaćen (i dug i zatezna kamata se odnosi na prvi mandat). Ozbiljno pitam.
I druga stvar. Moji izvori govore, da obmanjuješ raju.
Zadnja izmjena: avlami97, dana/u čet dec 20, 2018 10:55 am, ukupno mijenjano 1 put.

Amar927
Kontakt:

čet dec 20, 2018 10:55 am

Cuj gmizavca Jusufbegovica"Zeljeznicar je tamo gdje zasluzuje biti na tabeli"cccc svi nas mrze jel ovo moguce..zato se braco trebajo ujediniti i biti SVI KO JEDAN

blueboy
Kontakt:

čet dec 20, 2018 11:05 am

avlami97 je napisao/la:
blueboy je napisao/la:
Pozdrav plava nacijo!
Pošto si upućen. Znaš li hoće li vratiti dobijenu zateznu kamatu Klubu u iznosu od 128 000,00 KM, s obzirom da mu je dug isplaćen (i dug i zatezna kamata se odnosi na prvi mandat). Ozbiljno pitam.
Vidi druže, pošto vidim da si ciničan neću ti na to odgovarati. Ja ne učestvujem u kampanjama "ZA" i "PROTIV" Amara, te "ZA" i "PROTIV" Senada, u tu me priču nećeš uvući.
Meni je na prvom mjestu ŽELJO. A što se tiče zadnjeg dijela tvog posta, ti imaš svoje izvore, ja svoje, vidjet ćemo da li je iko od nas bio u pravu.

plavi brat
Kontakt:

čet dec 20, 2018 11:07 am

Amar927 je napisao/la:
čet dec 20, 2018 10:55 am
Cuj gmizavca Jusufbegovica"Zeljeznicar je tamo gdje zasluzuje biti na tabeli"cccc svi nas mrze jel ovo moguce..zato se braco trebajo ujediniti i biti SVI KO JEDAN
Pa prije ce nas drugi zavolit,nego sto cemo se mi ujedinit.Nazalost.Previse je lesinara koji su namirisali krv.Jos na to sve dodamo da zivimo u drzavi gdje je dobar-budala,a posten-je.ban
Uz to, neko vec reca,narod smo koji je skupljo pare za operaciju Esmeraldinih ociju,a nama Torabi otvaro oci.
Na hajr

Kospa
Kontakt:

čet dec 20, 2018 11:10 am

blueboy je napisao/la:
čet dec 20, 2018 11:05 am
avlami97 je napisao/la:
blueboy je napisao/la:
Pozdrav plava nacijo!
Vidi druže, pošto vidim da si ciničan neću ti na to odgovarati. Ja ne učestvujem u kampanjama "ZA" i "PROTIV" Amara, te "ZA" i "PROTIV" Senada, u tu me priču nećeš uvući.
Meni je na prvom mjestu ŽELJO. A što se tiče zadnjeg dijela tvog posta, ti imaš svoje izvore, ja svoje, vidjet ćemo da li je iko od nas bio u pravu.
Dobrodosao drug, i provjeri mi ovo za kamatu, to mi je bitno pravo
... Godine života svoga tebi dao sam...

Budi Željo
Kontakt:

čet dec 20, 2018 11:12 am

Meni je i dalje nevjerovatno da mi ne znamo koji su to ljudi koji trebaju doci na celo naseg kluba. Par dana prije skupstine i dalje se karte kriju. Posto je samo zasjedanje zatvoreno i za medije i za javnost, za njih cemo saznati bukvalno kad skupstina zavrsi i kad ljudi budu postavljeni. Nevjerovatno, zaista. Za Selimovica koliko ja znam nije istina, barem do prije par dana niko sa tim covjekom nije pricao vezano za njegov ulazak u klub. Ali se zato razgovaralo sa Blagojevicem oko njegovog povratka u sastav.
Za mene si uvijek najbolji 1921!!!!

mirzza
Kontakt:

čet dec 20, 2018 11:23 am

DANAN je napisao/la:
čet dec 20, 2018 8:34 am
mirzza je napisao/la:
čet dec 20, 2018 8:25 am
Zdenko Jelic objasnio, svaka cast ljudino!
Samo sto ne mozes hajvanima danas dokazati i jednim i drugim.
Ukratko, upravi treba dati Nobelovu nagradu a Amaru dati sportski dio i da ne prelaze jedni drugima u nadlezonost. To je ono sto je trebalo i moralo da se uradi i ovom trenutku.
A kako to da se izvede kada je i jedno i drugo usko povezano?
Evo recimo dodje ponuda za krpica od 50 milja eura.Amar kao taj koji se sve pita u sportskom segmentu ga proda za tu cifru koja je dosta manja od trzisne vrijednosti igraca.Onda za mjesec dana zajase senadu za vratda mu obezbjedi nivcana sredstva za plate jer je senad naravno zaduzen za to.
A recimo senad se nije slagao sa tim da se krpic proda jer mu truisna vrijednost puno veca.
Znaci da bi se ostvario transfer i jedan i drugi moraju tijesno suradjivati....i nekada jedan drugom ulaziti u sfere odgovornosti.
Zdenko Jelic prica iz perspektive vidjenja kluba prije 30 i kusur godina.Prica kako je to on vodio.Fudbalski klub danas i fudbalski klub iz tog vremena su dva razlicita pojma.
Stvarnost je pzno puno drugacija.
Danas ako nemas suske ti si niko i nista dzaba tu tradicija.
Fino, da je to uredjeno kako treba i da se menadzer koji vodi sportski dio pita za sve.
Na pocetku godine mu se definise budzet za igrace u tom i tom iznosu + procenat od prodaje ili cijeli dio prodaje igraca.
Tako da nema toga da on moli nekog gore ili da mu jase za vratom.
Core biznis fudbalskog kluba je fudbal i to treba biti jasno svakome na Grbavici, svi ostali biznisi u klubu su podrska fudbalu tako i uprava. Njihovo je da namaknu pare, da rade po zakonu i to je to.
Senad/ bilo koji predsjednik nema sta da se pita oko igraca dovodjenja i odvodjenja.

Faca Sa Ulica
Kontakt:

čet dec 20, 2018 11:27 am

Pa onda po tvom nam i ne treba predsjednik kluba.
Koji ce nam dzavo.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....

Nebulae
Kontakt:

čet dec 20, 2018 11:33 am

Predsjednik Bajerna pita se za sve.
Naime, kako piše "Bild", Henes će u potpunosti kontrolirati transfere. Hasan Salihamidžić, koji se nalazi na funkciji sportskog direktora, dogovarat će transfere, a Henes će imati posljednju riječ.

Kako se navodi, Henes će imati ekskluzivno pravo veta na svaki transfer koji prelazi cifru od 25 miliona eura.

Tako će moći spriječiti dolazak bilo kojeg igrača koji mu se ne dopadne. Isto tako, imat će sve u svojim rukama kada je u pitanju kupovina novih igrača.
https://sport.avaz.ba/nogomet/441269/he ... -upitnikom
Zadnja izmjena: Nebulae, dana/u čet dec 20, 2018 11:48 am, ukupno mijenjano 1 put.

storm_raider
Kontakt:

čet dec 20, 2018 11:36 am

Ma to je najmanji problem...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

storm_raider
Kontakt:

čet dec 20, 2018 11:56 am

Zeba potpisao za Olimpik.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

avlami97
Kontakt:

čet dec 20, 2018 11:57 am

DANAN je napisao/la:
Koji ce nam dzavo.
Ma, treba nam predsjednik.

Kao i u svakom uređenom klubu, trener je taj koji dovodi igrače, raskida sa njima ugovore, postavlja Sportskog direktora, postavlja Direktora Kluba, bira Skupštinu i nejnog predsjednika, postavlja NO i UO, kao i njihove predsjednike, definiše budžet i određuje, da li se šta treba ili ne, raditi na infrastrukturi.

To je u svakom klubu na dunjaluku posao trenera. I da, može otići na godišnji kada god poželi i od Kluba uzimati zatezne kamate, iako ih je ranije "halalio".

avlami97
Kontakt:

čet dec 20, 2018 12:17 pm

slika

Dominic
Kontakt:

čet dec 20, 2018 12:20 pm

Hebo im Info.radar mater. Pa to je poput usranih cikcak portala.

Faca Sa Ulica
Kontakt:

čet dec 20, 2018 12:22 pm

Opsti raspad sistema i haos u najavi....
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....

mirzza
Kontakt:

čet dec 20, 2018 12:27 pm

DANAN je napisao/la:
Koji ce nam dzavo.
Fino sam ti napisao sta bi trebalo da radi, ali druga je stvar sto ti neces da to tako shvatis.

avlami97
Kontakt:

čet dec 20, 2018 12:28 pm

NO - ostavke
UO - ostavke
Generalni sekretar, Amer Duvnjak - ostavka
Predsjednik Skupštine, Adis Hadžić - ostavka

Znamo brate, ko će bar ostati. Ostat će Nirsad Šiljak, Direktor Kluba, odgovoran po Statutu za zakonito poslovanje i finansijsku stabilnost. On i Amar Osim su od dvije sestre djeca :D

AdmirA
Kontakt:

čet dec 20, 2018 12:29 pm

avlami97 je napisao/la:
čet dec 20, 2018 12:28 pm
NO - ostavke
UO - ostavke
Generalni sekretar, Amer Duvnjak - ostavka
Predsjednik Skupštine, Adis Hadžić - ostavka

Znamo brate, ko će bar ostati. Ostat će Nirsad Šiljak, Direktor Kluba, odgovoran po Statutu za zakonito poslovanje i finansijsku stabilnost. On i Amar Osim su od dvije sestre djeca :D
Next...
Klasa radnička!

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], DobojskiManijak, Google [Bot] i 68 gostiju.

Prijava  •  Registracija