Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
BrUDA
Postovi: 557
Pridružen/a: uto okt 30, 2018 8:13 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 19, 2018 10:19 pm

lol
Srce ima svoje razloge koje razum ne poznaje!
 
option1921
Postovi: 16
Pridružen/a: sri dec 12, 2018 9:07 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 19, 2018 10:35 pm

urbanzeljeznicar je napisao/la:
sri dec 19, 2018 10:05 pm
Slijedi nam zanimljiva skupstina, ocekuje se svasta na skupstini, izgleda da su upucene prijetnje prema ljudima u skupstini
Ma jarancugo nista me ne iznenadjuje od ovih uhljupanera .
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 19, 2018 10:45 pm

gluposti.

niko nije toliko glup da se blamira pred novinarima i kolegama iz Skupstine bez obzira na sve. na kraju krajeva, u klupama ne vidim ni jedan profil covjeka koji bi svoje nezadovoljstvo iskazivao na takav nacin. tu ipak sjede malo ozbiljniji ljudi.
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Avatar
Mirek11
Postovi: 1147
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 19, 2018 10:58 pm

urbanzeljeznicar je napisao/la:
sri dec 19, 2018 10:37 pm
option1921 je napisao/la:
sri dec 19, 2018 10:35 pm
urbanzeljeznicar je napisao/la:
sri dec 19, 2018 10:05 pm
Slijedi nam zanimljiva skupstina, ocekuje se svasta na skupstini, izgleda da su upucene prijetnje prema ljudima u skupstini
Ma jarancugo nista me ne iznenadjuje od ovih uhljupanera .
Izgleda da se ide ne to da se napravi nered, zvizdanje, dobacivanje itd
Prijetili su i ovima i UO, fakt nisu sigurni da ovi odstupaju.
A ljudi su ozbiljni, rekli idu i to je to, ne trebaju se brinuti i trositi, imat ce priliku da se pokazu.
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
bojamora
Postovi: 133
Pridružen/a: sub nov 24, 2018 3:21 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 19, 2018 11:10 pm

Sad kad konačno imamo stadion kako treba za koji moramo biti zahvalni odlazečoj upravi mislim da če povratak Amara na klupu biti ogroman boljitak. Pa i neka ima dugova sa Amarom čemo sigurno dobiti rezultate koji če donjeti i pare, I ne treba zaboraviti da je bitno da Šiljak ostane u klubu jer je on zajedno sa Gredićem počeo transparentan rad što se tiče financija a i doveo je i ustrojio neke od ovih mlađih koji su dobro radili. Nada, se samo da neče biti istinite priče o nekakvim ogromnim dugovima koje navodno imamo al ponavljam sada bi barem imali za početak prelijp stadion i Amara na klupi što bi nam dalo ogroman vjetar u leđa,
 
neroazzuro
Postovi: 1912
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 19, 2018 11:12 pm

Sve razumijem ali da neko čistih i iskrenih namjera želi da uđe u klub ovakvom kampanjom i medijskom harangom uz slavlje (hanuma) na fb i sl. nema baš smisla. Ne znam šta bi se tu imalo slaviti.
Al hajde eto, pred nama je.
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 19, 2018 11:12 pm

🤔
Zadnja izmjena: Amidza, dana/u sri dec 19, 2018 11:19 pm, ukupno mijenjano 1 put.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
bojamora
Postovi: 133
Pridružen/a: sub nov 24, 2018 3:21 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 19, 2018 11:17 pm

I nadam se da če Amar biti normalan i uhvatit se terena i igrača u čemu je najbolji. Mislim da ima dovoljno motiva da krene punom snagom kao nekad i da je napokon napunio baterije.
 
bojamora
Postovi: 133
Pridružen/a: sub nov 24, 2018 3:21 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 19, 2018 11:26 pm

neroazzuro je napisao/la:
sri dec 19, 2018 11:12 pm
Sve razumijem ali da neko čistih i iskrenih namjera želi da uđe u klub ovakvom kampanjom i medijskom harangom uz slavlje (hanuma) na fb i sl. nema baš smisla. Ne znam šta bi se tu imalo slaviti.
Al hajde eto, pred nama je.
Ne znam samo za koga kažeš da slavi. Ni jednom normalnom navijaču nije drago zbog ovoga što je došlo. I isto tako svakom normalnom bi trebalo biti drago da se Amar vrati a i da uprava ostane. Ali isto tako ne smije se zaboraviti da su se navijači počeli djeliti na Amarove i Misketove najviše, govorim naravno o pravim i normalnim navijačima koji vole klub, poslije saopštenja o navodnom kamatarenju Amara što svi znamo da nije istina i to im stvarno nije trebalo i još mi nije jasno zašto.
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 19, 2018 11:36 pm

Yebe bojamora ne vadi.... :ganja:
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
SanMan
Postovi: 1226
Pridružen/a: sri feb 24, 2016 6:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 19, 2018 11:45 pm

Amar da je htio biti trener bio bi sa bivšom upravom, sa ovom novom sumnjam. Uprava se i tjera samo zato što Amar nije htio biti samo trener.
 
Avatar
Occasionally
Postovi: 448
Pridružen/a: pet jul 13, 2018 4:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 19, 2018 11:54 pm

Nevezano za ovu današnju trakavicu stečaj-nije stečaj, ostaju dugovi- ne ostaju dugovi a tiče se kase. A uz osvrt na onu "da je ljestvica dignuta visoko" baš me zanima da li će nova garnitura biti voljna da ako ništa barem ovu fiskalnu godinu odradi volonterski. Ako se zadrži isti broj članova to je pristojna cifra a trebaće svaki dinar za dovođenje novih igrača.
 
amerosm
Postovi: 81
Pridružen/a: pon feb 29, 2016 1:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 20, 2018 12:00 am

Čudi me od Gredića da se je preko svoje žene okrenuo protiv trenutne uprave...

Ako se ne varam on je bio taj koji je ove ljude doveo u UO i NO...
 
neroazzuro
Postovi: 1912
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 20, 2018 12:02 am

bojamora je napisao/la:
sri dec 19, 2018 11:26 pm
neroazzuro je napisao/la:
sri dec 19, 2018 11:12 pm
Sve razumijem ali da neko čistih i iskrenih namjera želi da uđe u klub ovakvom kampanjom i medijskom harangom uz slavlje (hanuma) na fb i sl. nema baš smisla. Ne znam šta bi se tu imalo slaviti.
Al hajde eto, pred nama je.
Ne znam samo za koga kažeš da slavi. Ni jednom normalnom navijaču nije drago zbog ovoga što je došlo. I isto tako svakom normalnom bi trebalo biti drago da se Amar vrati a i da uprava ostane. Ali isto tako ne smije se zaboraviti da su se navijači počeli djeliti na Amarove i Misketove najviše, govorim naravno o pravim i normalnim navijačima koji vole klub, poslije saopštenja o navodnom kamatarenju Amara što svi znamo da nije istina i to im stvarno nije trebalo i još mi nije jasno zašto.
Buraz ne kontam šta me pitaš, pa napisao sam hanume. Kako sam shvatio žene im slave što će oni ući u klub. Jesi li uopste pročitao moj komentar?
Drugo, ne kontam ko se deklarisao kao "Misketov" navijač. Pojedini "Amarovi" su se sami deklarisali al nije ni bitno. Skoro svi koji su bili za ostanak ove uprave su imali takvo mišljenje samo zato što su ljudi dokazali da nisu lopovi i da se poštenim radom može izuzetno mnogo postići, a ne zato što vole Misimovića ili nekog petog. Pa većina nas nikad ranije nije ni čula za Misimovića. Moje neko mišljenje je da ćemo se svi vrlo brzo gorko pokajati zbog ovog što se dešava ali nadajmo se da griješim i da će me ovi novi demantovati.
Drugi dio komentara se odnosi na njihov (tih nekih novih) motiv u svemu ovome, a to je da se stiče dojam je neko imao žarku želju da otjera ove sadašnje i da se "uvali" u klub. Inače ne znam zašto tek sad ovi članci o "nezakonitim tenderima" , reaktivaciji nekadasnjeg predsjednika skupštine koji je dugo vremena bio "uvrijeđen jednoumljem na forumu" i sl.
Nemoj mi reći da je tebi sve to normalno za nekog ko samo želi da pomogne klubu.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 20, 2018 12:04 am

Koliko smo samo pobrisali stvari danas... nemojte iznositi nista neprovjereno, ovo kako ide skupstina, sve veci i veci cirkus. Raja ima mnogo pitanja...

Stvarno nista pametno nemam reci ovih dana, niti napisati. Zelju mi ne dirajte samo.

U tom duhu, nas genijalac sa kistom i paletom, @BlwD i jos jedan nas genijalac za pisacom masinom i digitronom, @jovanmaksimovic su napravili jos jednu infografiku (posljednju na ovu temu). Time smo kompletirali sve Zeljine utakmice i rezultate. Ovaj put je to za razdoblje 1945 - 1992. Neka vam u ovom teskom i bremenitom, ali prolaznom periodu za naseg Zelju ovo malo okupira misli. Zeljo je jedini bitan u ovome svemu, prijatelji dragi:

Desni click => otvoriti u novom prozoru
1945 - 1992
slika


Tema sa svim infografikama: [INFOGRAFIKA] - FK Zeljeznicar 1921 - 2018

Ovo je zaista pravi dragulj i cestitam svima koji su na ovome radili.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
salle86
Postovi: 5132
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 20, 2018 12:06 am

DANAN je napisao/la:
sri dec 19, 2018 9:10 pm
gavran je napisao/la:
sri dec 19, 2018 9:07 pm
AdmirA je napisao/la:
sri dec 19, 2018 9:03 pm


Veceras bio sastanak Amara sa njima. Vamjda je to taj dzindo.
Lutvo nije za....
Mislis lutvina vlasnica nije za....ona da se pita ugasila bi nas....vidjelo se to juce iz prilozenog.
nabijem je
mislim OK je (mada nije ni to, u mojo bližoj famili niko NE SMIJE biti pitar) ali nekako bi i tolerisao da je normalan (ako takvih ima)
no ova...
blago se nama
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
bistrikboy
Postovi: 692
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 4:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 20, 2018 12:21 am

SanMan je napisao/la:
sri dec 19, 2018 11:45 pm
Amar da je htio biti trener bio bi sa bivšom upravom, sa ovom novom sumnjam. Uprava se i tjera samo zato što Amar nije htio biti samo trener.
Oni da su bili samo uprava ne bi bili u najgorem nizu od rata...
1921-1987-2007
 
Avatar
Rambo_Amadeus
Postovi: 1109
Pridružen/a: pon feb 13, 2017 5:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 20, 2018 12:44 am

Šta je više fazon s tim ženama, ili recite svima ili ni ne spominjite.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge. Upravo bi to trebao biti cilj svih navijačkih grupa"
 
Avatar
Simply Blue
Postovi: 2128
Pridružen/a: pet mar 04, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 20, 2018 1:08 am

I mene zanima..šta je fazon sa tim ženama..nikako na zelenu granu..taman čovjek misli da se došlo pred svršen čin, kad ono mućak..pa haj opet..
Treba poraditi na realizaciji...
NO ODA, NO PARTY
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3190
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 20, 2018 1:45 am

option1921 je napisao/la:
sri dec 19, 2018 10:35 pm
urbanzeljeznicar je napisao/la:
sri dec 19, 2018 10:05 pm
Slijedi nam zanimljiva skupstina, ocekuje se svasta na skupstini, izgleda da su upucene prijetnje prema ljudima u skupstini
Ma jarancugo nista me ne iznenadjuje od ovih uhljupanera .
Care moj ja sam zbog istih stvari koje sam iznio da im je prijeceno,dobio ban a vjerujem da ces i ti..pusti i cekaj skupstinu,sve ce se reci.

Online

Trenutno korisnika/ca: Dzezvar, Google [Bot] i 282 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija