Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 19, 2018 12:39 am

Zaka je napisao/la:
sri dec 19, 2018 12:12 am
slika

Evo Ivan se nada boljem, nadam se da će doći spremniji za 50% nego što je bio u ovoj polusezoni, ali da će prije svega biti ili konkurencija za prvu postavu na centralnom veznom ili zamjena Rami.
Koliko su mi se ogadili ova generacija malo je reci, da nisam vise mogao da pratim na ig bilo koga ko trenutno nosi plavi dres. Jedna generacija za veliki zaborav!
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 19, 2018 12:50 am

Ivan koji je poslije 2 tekme podignut u nebesa, doktor igrice, gostovao na svakom mogucem portalu? Ivan koji u Krupi pri izlasku s terena svjesno dobija treci zuti karton i ne igra tekmu protiv Sirokog?

Medju prvim bi mi on i slicni njemu bili na listi za sut kartu, i to da ih otjera nova uprava koja je zahvaljujuci njemu i njemu slicnim otjerala ove prethodne. Jer ipak, ako su izdali jednom, opet ce.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 19, 2018 1:14 am

teatrale36 je napisao/la:
uto dec 18, 2018 11:37 pm
Norsborg je napisao/la:
uto dec 18, 2018 9:44 pm
bojamora je napisao/la:
uto dec 18, 2018 8:31 pm


Meni samo nije jasno da ljudi koji pišu ovakve postove mogu sebe nazivati navijačima Želje.. Ne mogu shvatiti pljuvanje po čovjeku koji je najsvjetlija tačka u poslije ratnom Želji i koji nam je donjeo 5 titula, pokazao pitarima gdje im je mjesto i čovjeka koji se upravo izborio a se uspostavi ovakva administracija u klubu dovođenjem Gredića i Šiljka koji su krenuli u priču o trasparentnosti, oslanjanju na omladinski pogon i izgradnji stadiona.Izgleda da je nekome uzaludno objašnjavati da je tužba napravljena u dogovoru sa Misimovičem i da je sam on to izjavio. Isto tako kada se sabere dug i kamate i dug koji je naplačen opet Željo duguje pare Amaru. I to je džaba pisati i ponavljati ljudima koji su puni kompleksa i mržnje. Tačno pomislim da ti isti ljudi ne vole ni Ivicu ali da to ne smiju javno reči. Upravo ovi koji ovako pišu unose podjele među nama, Ja lično nikad ne bi pluvao Misimoviča upravo zbog njegovih zasluga za izgradnju stadiona i terena ali je očito da nije pokazao rezultate u sportskom segmentu koji su doveli do kataklizme i jada koji su nam se dogodili u zadnjoj polusezoni.
Ma draži mi je istok i teren nego sve te titule,da ne nabrajam šta je sve ova uprava napravila.
E ne znaš da si propustio koja slavlja i ludilo na terenu i tribinama moj druže , ti sjedi i gledaj u teren na kome imamo zasad 3-4 pobjede. Nije Željo nastao 2015, a bilo je nekad lijepo i igrati Kup UEFA 84/85 uz pun stadion.....
Kakve veze ima jedno sa drugim? Bio je pun stadion neki i 1936. Niti je Zeljo nastao tada. Zeljo je od 2015 dozivio temeljito uredjenje u strukturama organizacije kluba, te konkretno u prilivu sponzorskih paketa, sto je rezultiralo infrastrukturalnim uspjesima. To niti znaci da nije Zelje bilo prije, niti da ga nece biti poslije. Niti da prije toga nije bilo nicega dobrog. Stalno se ide iz krajnost u krajnost.

Konkretno sto se Amara tice, ako nece da bude trener, ne vidim da u icemu on drugome moze doprinjeti. Niti je biznismen, niti je skaut, niti bio sportski direktor (ako izuzmemo tunel-fazu). Covjek je trener i ako ce da bude trener, od mene kao navijaca mu je dobrodoslica uvijek. On tu moze i mora pomoci. Covjek je do sada bio garant sportskog uspjeha, ali samo i iskljucivo kao trener.

U svakom slucaju novim ljudima zelim svu mogucu srecu da skeptike utisaju i da nam Zelji bude bolje. A u slucaju da teren pozuti na ljeto, nase je da reagujemo.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 19, 2018 1:16 am

teatrale36 je napisao/la:
uto dec 18, 2018 11:45 pm
storm_raider je napisao/la:
uto dec 18, 2018 9:37 pm
SanMan je napisao/la:
uto dec 18, 2018 9:33 pm
Mislim da se neko dobro zaj.ebo u računu. Troškovi kluba su min. 250.000 KM mjesečno samo za plate i režije bez da sijalicu promjeniš na stadionu.
Imali smo ove "budale" koje su to odrađivale i još nešta gradili. Baš me interesuje koje su to nove "budale" koje će namaći 10000KM dnevno za Želju.
Samo 10 000 KM je odrzavanje terena na mjesecnom nivou. Oko 450 000 KM je potrebno na mjesecnom nivou za funkcionisanje kluba. Nesto manje.
Ja mislim da je oko milijun eura potrebno mjesečno, ovi su to s lakoćom servisirali , ovi novi neće moći nema sanse!
Kakve priče za malu djecu da imamo pare mislite da bi ovi išli? Nema para zato se napušta kormilo.
Kako mozes reci da nema para, a imas milionera u klubu koji garantuje svojom imovinom u slucaju da nestane novca? Cisto onako logicki. Plus imas oko 70 sponzora, sto manjih, sto vecih.
Moguce je da novca nece biti u buducnosti i istina je da je nesto manje od 450 000 KM kostalo mjesecno funkcionisanje kluba.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Budi Željo
Postovi: 830
Pridružen/a: čet jul 14, 2016 11:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 19, 2018 1:26 am

Amar ako ne sjedne na klupu razočaraće sve nas što ga želimo vidjeti u našem klubu. Znači nit sam ga priželjkivao u upravnom odboru, niti kao sportskog direktora, nego kao trenera. To je ono gdje se on najviše dokazao i što najbolje zna, sve ostalo je izmišljanje tople vode. Nismo sve vrijeme željeli kombinaciju Senad i Amar da bi obojica sjedili u upravi nego da jedan vodi klub a drugi ekipu.
Brzo će i nedjelja, jasnije će biti neke stvari, za nadati se da će se ova uprava nadomjestiti kvalitetnim ljudima koji će nastaviti sve ove projekte koji su započeti a da će najtrofejniji sjesti na klupu i skrojiti sebi stručni štab i ekipu. Sve mimo toga je golem korak nazad.
Za mene si uvijek najbolji 1921!!!!
 
Qooler
Postovi: 1429
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 19, 2018 1:36 am

Jedva čekam da ti novi dodju i da odma ovu ljesrvicu počnemo pratiti. Prvi poraz, zvižduci, hoćemo pobjedu, uprava napolje. Hoćemo jug, hoćemo krov....
Hahhahaa
Bit će zanimljivo ovim sa 20% podrške huligana. Smjenjuje se uprava sa 70% podrške, a kako će tek ovim bit... Ne bi im bio u koži.
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 19, 2018 1:40 am

exbabilon je napisao/la:
sri dec 19, 2018 12:50 am
Ivan koji je poslije 2 tekme podignut u nebesa, doktor igrice, gostovao na svakom mogucem portalu? Ivan koji u Krupi pri izlasku s terena svjesno dobija treci zuti karton i ne igra tekmu protiv Sirokog?

Medju prvim bi mi on i slicni njemu bili na listi za sut kartu, i to da ih otjera nova uprava koja je zahvaljujuci njemu i njemu slicnim otjerala ove prethodne. Jer ipak, ako su izdali jednom, opet ce.
Ne treba se pretjerivati. Znam da je to postala praksa u zadnje vrijeme i mi uvijek idemo iz krajnosti u krajnosti. Ivan prvi mjesec dana u Zelji je bio doktor igrice, sjecas se i sam pitara koji su ga se bojali i govorili ko je ovaj cetvorka. Covjek je igrao za deset jedan dug period. I tu smo vidjeli njegov maksimum. Zadnji nekoliko mjeseci je ta neka njegova prosjecnost koja ga je i odvela u drugu kiparsku, srednje klubove HNLa itd. Vidjetcemo sta i kako kasnije. Cijela ekipa je katastrofalna zadnji mjesec dana i glupo je izdvojiti jednog igracu.
 
Avatar
Stuart
Postovi: 13
Pridružen/a: ned mar 18, 2018 12:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 19, 2018 1:44 am

Nije dobro sto smo se podjelili. Nije dobro da se pljuje po Osimu i Misimovicu. To su dvije osobe koje su ponajvise unaprijedili FK Zeljeznicar posle rata.
Ali moram reci i da su oni najvise doprinjeli ovom stanju.
Oni su da se lijepo pokusam izraziti bili tajnoviti cijelo vrijeme zasto se ne poklapaju njihovi interesi. Normalno je da svako od nas ima neku svoju viziju i onda smo svi izmisljanjem zajedno doveli do sadasnje ruzne situacije.
Meni je jedino logicno da obojica imaju oraha u dzepu i ne smiju iznjeti sve na vidjelo.
Jedna stvar je takodze trebala biti uradzena i mogla je preduprijediti sadasnje stanje. To je da je tuzilastvo trebalo zavrsiti posao po prijavi FK Zeljeznicara.
U tom slucaju bi se znalo ko je i koliko radio u interesu a i ko je i koliko radio protiv interesa FK. Da je to zavrseno vjerovatno bi bilo manj napada na odlazecu garnituru.
i dalje mislim da su Osim i Misimovic kombinacija koja garantuje uspjeh normalno svako u svom djelu.Morala bi se naci treca osoba koja bi bila nadredzena obojici. Cudi me da Misimovic nije predao sav sportski dio Osimu i prebacio vruc krompir u Osimove ruke.
Ako nisu u stanju staviti svoje interese iza Zeljinih interesa pisaj ih, nisu vrijedni ni kluba ni navijaca. I opet kazem a vidim da vecina ovdje nije toga svjesna uzeli su nam Zelju i moraju ga vratiti
 
Qooler
Postovi: 1429
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 19, 2018 1:47 am

Od prve utakmice nove uprave skandirati:
Hoćemo pobjedu!
Hoćemo titulu!
Hoćemo krov!
Hoćemo jug!

Idemo pratiti ljestvicu!
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 19, 2018 1:49 am

Zaka je napisao/la:
sri dec 19, 2018 12:12 am
slika

Evo Ivan se nada boljem, nadam se da će doći spremniji za 50% nego što je bio u ovoj polusezoni, ali da će prije svega biti ili konkurencija za prvu postavu na centralnom veznom ili zamjena Rami.
Nadam se da ce 95% igraca iz trenutnog igrackog kadra odmah dobiti otkaze nakon skupstine i kad se imenuje trener. Najgora generacija u povijesti kluba. Ni kvaliteta, ni mozga, ni obraza, nista vecina njih nema. Treba uraditi ono sto je Amar uradio 2009 i onda ce napredak biti vidljiv. Ako se to ne uradi i ako se pokusaju kozmeticke promjene raditi u vidu dovodjenja 2-3 igraca nista se nece promijeniti. Sezona je propala, ne mozemo osvojiti titulu a iz kupa smo vec ispali. Dovoljno vremena da krenu raditi prave stvari i da se napravi kostur ekipe koji ce se nadograditi jos vise na ljeto i onda na zdravim temeljima krenuti na duplu krunu naredne sezone..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
option1921
Postovi: 16
Pridružen/a: sri dec 12, 2018 9:07 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 19, 2018 1:55 am

Amar Kamatarevic. Jako jako me raduje to da su manijaci spremni da svojom glavom razmisljaju, da smo toliko sazrijeli da smo i tom mitskom stvorenju kao sto je Amar spremni da skinemo masku i pljunemo mu u facu!!!

Znaci covjek je radio a dug su mu napravile uprave tada koje su bile aktivne. Dodje Misimovic i nas Amar Kamatarevic hoce da naplati kamatu koju mu je Zujo napravio. Pa se onda otkrije da je 2 puta sebi isplatio dug. Isplaceno za vrijeme Zuje i Gredica poznatijeg kao "vid mi ajfela u mene". Covjek hoce kamatu da naplati od kluba cija je najveca legenda njegov otac, veliki Straus. Istinska legenda i nikad zaboravljen igrac. Mi stariji se sjecamo i Svabe.

Kazu da muskarci zenama, svalerkama u krevetu sve kazu. Pogledajte samo onaj slucaj Blazevic. Ove slike od danas sto one dvije kurave pisu to je samo odraz Amarovog i Gredicevog misljenja.

Sa ovom kamatom i duplim dugom Amar je mozda i najveci lopov u novijoj historiji kluba . Ako dodje ja cu mu sa tribina prvi psovati . Nema pravo da kamatari Zelju niko!!! Vidim po fejsbuku i forumima da ljudi sve vise progledavaju, vise neke stvari .
Zadnja izmjena: option1921, dana/u sri dec 19, 2018 1:57 am, ukupno mijenjano 1 put.
 
Qooler
Postovi: 1429
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 19, 2018 1:56 am

Stuart je napisao/la:
sri dec 19, 2018 1:44 am
Nije dobro sto smo se podjelili. Nije dobro da se pljuje po Osimu i Misimovicu. To su dvije osobe koje su ponajvise unaprijedili FK Zeljeznicar posle rata.
Ali moram reci i da su oni najvise doprinjeli ovom stanju.
Oni su da se lijepo pokusam izraziti bili tajnoviti cijelo vrijeme zasto se ne poklapaju njihovi interesi. Normalno je da svako od nas ima neku svoju viziju i onda smo svi izmisljanjem zajedno doveli do sadasnje ruzne situacije.
Meni je jedino logicno da obojica imaju oraha u dzepu i ne smiju iznjeti sve na vidjelo.
Jedna stvar je takodze trebala biti uradzena i mogla je preduprijediti sadasnje stanje. To je da je tuzilastvo trebalo zavrsiti posao po prijavi FK Zeljeznicara.
U tom slucaju bi se znalo ko je i koliko radio u interesu a i ko je i koliko radio protiv interesa FK. Da je to zavrseno vjerovatno bi bilo manj napada na odlazecu garnituru.
i dalje mislim da su Osim i Misimovic kombinacija koja garantuje uspjeh normalno svako u svom djelu.Morala bi se naci treca osoba koja bi bila nadredzena obojici. Cudi me da Misimovic nije predao sav sportski dio Osimu i prebacio vruc krompir u Osimove ruke.
Ako nisu u stanju staviti svoje interese iza Zeljinih interesa pisaj ih, nisu vrijedni ni kluba ni navijaca. I opet kazem a vidim da vecina ovdje nije toga svjesna uzeli su nam Zelju i moraju ga vratiti
Slažem se 100%. Mislim da je najveći interes Mislimovića i Želje bio da se sportski dio preda Amaru, ali imam osjećaj da on nije smio prihvatiti takav dogovor. Samim tim upitno je koliko i on vjeruje u sebe i svoje znanje. Mislim da je Amar pametan i da je najbolji izbor za sportski dio, da je to težak teret. Sada nikom neće biti lako. Najlakše je bilo da je ostala stara uprava i da se mjenjao sportski dio. Ovako se sve resetuje i svi su pod lupom. Onako bi bar bilo djelimično povjerenje. Ovako je sve od nule. Bojim se da će tek nastat haos i podjela.
 
option1921
Postovi: 16
Pridružen/a: sri dec 12, 2018 9:07 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 19, 2018 2:00 am

slika
 
Avatar
Stuart
Postovi: 13
Pridružen/a: ned mar 18, 2018 12:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 19, 2018 2:08 am

Haos i podjela je vec nastala. Meni je zao da to ovde malo ko vidi. Misli li iko da ce Osimu biti lahko u ovoj situaciji. Imace i on podmetanja kao i ovi do sad.
Pokusavam reci da mislim da jos nije sve izgubljeno. Bar do skupstine. Molim boga da se pojavi osoba koja ce ih saviti. Mozda Ivica. Mozda Zuban. Vec su pokazali da su rodzeni za velike stvari. A ovo je golemo.
 
Avatar
gavran
Postovi: 7555
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 19, 2018 7:17 am

Osvanuo je lijep i suncan dan
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 19, 2018 7:37 am

Brkoo je napisao/la:
sri dec 19, 2018 1:49 am
Zaka je napisao/la:
sri dec 19, 2018 12:12 am
slika

Evo Ivan se nada boljem, nadam se da će doći spremniji za 50% nego što je bio u ovoj polusezoni, ali da će prije svega biti ili konkurencija za prvu postavu na centralnom veznom ili zamjena Rami.
Nadam se da ce 95% igraca iz trenutnog igrackog kadra odmah dobiti otkaze nakon skupstine i kad se imenuje trener. Najgora generacija u povijesti kluba. Ni kvaliteta, ni mozga, ni obraza, nista vecina njih nema. Treba uraditi ono sto je Amar uradio 2009 i onda ce napredak biti vidljiv. Ako se to ne uradi i ako se pokusaju kozmeticke promjene raditi u vidu dovodjenja 2-3 igraca nista se nece promijeniti. Sezona je propala, ne mozemo osvojiti titulu a iz kupa smo vec ispali. Dovoljno vremena da krenu raditi prave stvari i da se napravi kostur ekipe koji ce se nadograditi jos vise na ljeto i onda na zdravim temeljima krenuti na duplu krunu naredne sezone..
Slažem se sa tobom, ne vjerujem da iko ima muda da toliko očisti kadar, ali zaista velikom broju igrača bi se trebalo zahvaliti i krenuti ispočetka. Nekih 6,7 igrača bi bilo uredu sad, na ljeto još 3,4 i dovoditi zaista prava pojačanja, a ne u rangu Zeca..
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6738
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 19, 2018 7:48 am

Zaka je napisao/la:
sri dec 19, 2018 7:37 am
Brkoo je napisao/la:
sri dec 19, 2018 1:49 am
Zaka je napisao/la:
sri dec 19, 2018 12:12 am
slika

Evo Ivan se nada boljem, nadam se da će doći spremniji za 50% nego što je bio u ovoj polusezoni, ali da će prije svega biti ili konkurencija za prvu postavu na centralnom veznom ili zamjena Rami.
Nadam se da ce 95% igraca iz trenutnog igrackog kadra odmah dobiti otkaze nakon skupstine i kad se imenuje trener. Najgora generacija u povijesti kluba. Ni kvaliteta, ni mozga, ni obraza, nista vecina njih nema. Treba uraditi ono sto je Amar uradio 2009 i onda ce napredak biti vidljiv. Ako se to ne uradi i ako se pokusaju kozmeticke promjene raditi u vidu dovodjenja 2-3 igraca nista se nece promijeniti. Sezona je propala, ne mozemo osvojiti titulu a iz kupa smo vec ispali. Dovoljno vremena da krenu raditi prave stvari i da se napravi kostur ekipe koji ce se nadograditi jos vise na ljeto i onda na zdravim temeljima krenuti na duplu krunu naredne sezone..
Slažem se sa tobom, ne vjerujem da iko ima muda da toliko očisti kadar, ali zaista velikom broju igrača bi se trebalo zahvaliti i krenuti ispočetka. Nekih 6,7 igrača bi bilo uredu sad, na ljeto još 3,4 i dovoditi zaista prava pojačanja, a ne u rangu Zeca..
Svi koji su igraci u klubu u zadnji dvije godine treba noga. Svi koji su bili dio ekipe koja je zijanila 2 gotove titule treba noga.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 19, 2018 8:04 am

Ova ubleha nek ide u Indiju, svakako ima ponudu. Dat mu papire pa nek se ispali, odigrao tri meca i odmah ko je ko on.
A i nek je u neku ruku, kad skandiramo svakom levatu i svaki ama bas svaki sto smo mu skandirali nas je popisao.

Mrs Ivane iz kluba ***** ti sve pogano.
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 19, 2018 8:31 am

Sto se tice igrackog kadra ne bi ja to puno mijenjao. Sad da mi imamo para, pa da dovedemo prave igrace ovo sad za sad je bas dosta za ove lige.
Veca kakav takav trenutno najbolji golman u ligi.
Sinisa i Pavica u vrhu najboljih bekova pogledajte broj asistencija.
Rodin i Baakrac svojevremeneno stopercina Kemo i Zilic treeci i cetvrti stoperi.
Spremni Ramovic i Curjuric najboljii dvojac desetki u lig.
Dovesti jedno krilo koje je "klasa", rezervnog lijevog beka i napadaca i veznjaka tipa Ordagic npr Blagojevica vratiti kakav takav nas najbolji igrac.
Osmanovic, Hajdarevic, Saban, Sehicx2 uigravat ih polako da nije panika kad nema Sinise..
Da bi postali tim na fm treba vremena, a ne u stvarnom zivotu, probajte shvatiti da nista ne ide preko noci i da je njih dosta na ljeto dosla ili nije ni slutila da ce igrat (Zilic, Osmanovic).
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
AdmirA
Postovi: 2234
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 19, 2018 8:42 am

gavran je napisao/la:
sri dec 19, 2018 7:17 am
Osvanuo je lijep i suncan dan
Gavrane, šta nam to danas donosiš, neku bremenitu vijest?

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 289 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija