Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Rambo_Amadeus
Postovi: 1109
Pridružen/a: pon feb 13, 2017 5:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 14, 2018 12:41 am

Potpuno neshvatljivo, ako je uopce imao bilo kakve namjere ulaska u klub, da ovo radi. Prva stvar, blokiras svoj buduci posao. Druga stvar, unistavas sebi kredibilitet i kaljaš ime. Mislim da je ovime okrenuo barem 30% navijaca protiv sebe. Šta ocekuje, da ga sad raširenih ruku prihvatimo, odblokiraj nam racun.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge. Upravo bi to trebao biti cilj svih navijačkih grupa"
 
Vidno Naelektrisani
Postovi: 233
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 10:34 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 14, 2018 12:44 am

Zeljo je napisao/la:
pet dec 14, 2018 12:30 am
Kospa je napisao/la:
pet dec 14, 2018 12:24 am
Zeljo je napisao/la:
čet dec 13, 2018 11:49 pm


Ako ovako nastave nek se obojica nose u picku materinu. Sto dalje od Zelje, picke jedne. Kako samo status kluba pada sve nize i nize. FUJJJJ
Ja ne kontam majke mi opet zasto obojica na isti nivo se stavljaju, sta je Senad kriv sto Amar blokira racune kluba zbog kamate?
Ako zabijemo glavu u pijesak i generaliziramo stvari, isto ce nam se ponoviti za par godina.
Zato sto jesu obojica na istom nivou, koliko god to glupo zvucalo. Misimovic je uradio dosta stvari za klub kao sto je i Amar ali obojica stavljaju svoj ego ispred kluba, to sto neki ne zele to da vide to je njihov problem. Moje misljenje je da obojica trebaju da se udalje od kluba jer su oni podjednako krivi za sve ovo sto se desava,
Jok brate, dat ce mu Senad vlasnistvo nad klubom, isplatit mu sve kamate I sve izmisljene iznose kako amara cuna zasvrbi I kad ogladni da se od Zelje ogrebe I jos ce mu suprugu prepustit I svaki dan cistiti Lutvinu kakicu, samo da se amar vrati. E nabijem ga na neku stvar da je 100 titula uzeo poslije onog godisnjeg odmora I ovog otimanja od kluba, sto se mene tice nadam se da se vise nikad u klub nece vratit , bruka najvecu legendu Zelje , svog oca rodjenog , koji ga sigurno nije na to.naucio. Nek komentarise u uvodnim emisijama, tu mu je mjesto, a nadam se iskreno da ce uprava na celu s Misketom iznijeti sve prljave stvari I ves na skupstini I konacno otkriti sve pizde koje su prosle zadnjih godina I opustosile klub. Pun mi je kitic vise.
Ni Milimetra !
ZELJEZNICAR ÜBER ALLES !
Zadnja izmjena: Vidno Naelektrisani, dana/u pet dec 14, 2018 12:45 am, ukupno mijenjano 1 put.
A onda su bageri odnijeli stari istok, a vrag odnio šalu..
1921
Ex nick: Lendric Ivan
 
plavi brat
Postovi: 766
Pridružen/a: čet okt 04, 2018 9:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 14, 2018 12:44 am

"Jedan dan clanak protiv Amara,drugi dan clanak protiv Misketa"
Ja sam protiv Amara vidio jedan clanak
a protiv Misketa stotinu i jedan.
Toliko o izjednacavanju pozicije i opozicije.
Ustvari,jos nesto,naravno da i Miske ima gresaka,ali ih je pravio postenim radom,bez zle namjera.Dok su iza Amara ostali dugovi,a sad jos i kamate zateze.
NEMOGU DA VJERUJEM DA SE OVO DESAVA, A DO JUCE SAM SE "BUSO" AMAROM,A NEMOGU DA VJERUJEM NI DA OVO PISEM...ALI STA CU,MORAM TO IZBACITI IZ SEBE.
CITAV DAN SAM SE SUZDRZAVAO,DOK ME JE U GRUDIM STEZALO...GUSILO...DISEM S POLA PLUCA,CINI MI SE
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 14, 2018 12:45 am

Kako pade u vodu prica "razgovaraju, sastance" ... sramotan je ovaj cin i tajming.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 14, 2018 12:48 am

Rambo_Amadeus je napisao/la:
pet dec 14, 2018 12:41 am
Potpuno neshvatljivo, ako je uopce imao bilo kakve namjere ulaska u klub, da ovo radi. Prva stvar, blokiras svoj buduci posao. Druga stvar, unistavas sebi kredibilitet i kaljaš ime. Mislim da je ovime okrenuo barem 30% navijaca protiv sebe. Šta ocekuje, da ga sad raširenih ruku prihvatimo, odblokiraj nam racun.
Meni ovo djeluje ko pasjaluk nakon sto je shvatio da mozda nece moci kako je on planirao na skupstini, pa osvetnicki udara po Zelji. Ako je tako ovo su mu posljednji trzaji...
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Avatar
Tryg
Postovi: 3919
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:38 pm
Lokacija: Kod sarafa :)
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 14, 2018 12:49 am

NI MILIMETRA SENADE!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 14, 2018 12:53 am

Hajde neka stoji da mu duguju, mozda ima dokaz za to. Mogao je ljepo da sjedne sa Misimovicem i da dogovori ove pare + platu za angazman na 2-3 godine ugovora, isplatili bi ga legalno a imali bi koristi.

Ali ovo je zaista šok za mnoge navijace, ovo mu nije trebalo nikako.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
reks1
Postovi: 823
Pridružen/a: ned mar 20, 2016 12:56 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 14, 2018 12:55 am

Najvaznije je da maske padaju.Vratice se Zeljo kad tad....... im nanu naninu!
 
plavi brat
Postovi: 766
Pridružen/a: čet okt 04, 2018 9:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 14, 2018 1:08 am

Najvaznije je nepopustiti
NI MILIMETRA,
istjerati na cistac SVE...
iako se ja,potajno nadam nekom cudu, jednostavno,nevjeruje srce pameti...
Slomi me ovo sve...ali sta da se radi...
Jednom za sva vremena se SVE MORA RIJESITI,DA BI SE NAPOKON KRENULO NAPRIJED
 
option1921
Postovi: 16
Pridružen/a: sri dec 12, 2018 9:07 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 14, 2018 1:22 am

jebi se Amare i ti i kamata tvoja. Nekada sam se kleo u tebe, branio te u svim mogucim diskusijama, slijepo ti vjerovao, opravdavao svako tvoje vodjenje utakmica iz tunela, preko skajpa, svadjao se sa ljudima. A sada vise nisam siguran da si uopste dobra opcija za Zelju vise. Kako bolan mozes kamatu od Zelje traziti? Pa je li te stid oca? Je li te stid familije Osim? Je li te stid navijaca? Je li te stid Zelje?

Kako je moguce da si dozvolio da ti dvije uplate za isti dug legnu? Jesi li toliko nisko pao? Reci da neces sa Misimovicem da radis i reci zasto, ali sto koji ***** kamataris? Ma **** ovo sve vise
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 14, 2018 1:27 am

Ako te Violina, Amila sa Sourcea i Nedo Turković brane, to ne može biti nikako dobro Amare..
Njima smeta što je ovo objavljeno danas, a ne smeta što je danas to sudu podneseno...
Željo nisu ti ljudi, koji kradu klub, prave intervjue sa menadžerima da bi popljuvali upravu..
Možda neki od nas nekada pružamo veću podršku Misimoviću nego što to treba, ali da je ovo on ili neko iz ove strukture ljudi uradio ne bi mogli opstati od prozivki..
I neko je najbolje napisao danas, svaka čast Amaru, ali njegov otac Ivica i Željo su zaslužni za ono što je postao, naravno i on je zaslužan za Željine uspjehe, ali ništa više on nije dao Želji, nego što je njemu Željo pružio.
Budi Željovac, budi mangup, ne koristi te jadne poteze, uzimanje para od kamate na štetu svog Želje. Pusti Mismovića, pusti sve, nemoj zbog svog oca Ivice, zbog trofeja koje si nam donio, zbog grba koji si i sam nosio na srcu. Ako to sve nije dovoljno, onda će definitivno biti jasno, Željo je puno više dao tebi u svakom smislu, nego ti njemu.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
Rambo_Amadeus
Postovi: 1109
Pridružen/a: pon feb 13, 2017 5:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 14, 2018 1:35 am

Najjace od svega je što ce sutra biti neka Amarova izjava, onda ce se ljudi opet pocet preispitivat', onda opet sve rasprave ispocetka prolazit'.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge. Upravo bi to trebao biti cilj svih navijačkih grupa"
 
Avatar
vobznazna2
Postovi: 290
Pridružen/a: čet nov 16, 2017 2:48 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 14, 2018 1:46 am

Senade zavadi pa vladaj.... Najtrofejniji klub u drzavi da al Amarovom zaslugom nemojte se busat u prsa s tim trofejima kad je Amar takav dusman kluba... E pa Senade sa svojom filozofijom neces ni za 30g osvoijit toliko trofeja a i ti Senade si zavio u crno za raskide ugovora Zelju mnogo vise od tih Kamata...

Poslano sa mog MEIZU M6 koristeći Tapatalk


 
Avatar
Southboy
Postovi: 390
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 11:55 pm
Lokacija: dolina čupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 14, 2018 2:03 am

Pricam kao obican navijac.
Prvo price kruze Amar doveo Misketa u klub ovo ono da rijesi knjige i poslove a on ode na godisnji u sred sezone pa ce se vratiti.
Za par godina (2-3 tacnije) po svim pricama,portalima itd. ko da su ratovali na liniji 92 jedan protiv drugog a ne da je neko doveo nekog u klub.Valjda dovodis onog "pouzdanog" i "dobrog" u svoj voljeni klub i svetinju.

Miske je dao pare kad su mnogi bili spremni auta licna prodavatii nekoliko dana pred licencu (vjerovatno bi i ja da sam u klubu bio jer znam koliko ga volim) da bi klub dobio potpise duznika i igrao evropu.Lik ti plati to i "skonta" fintu po zakonu a te pare vrati u klub kroz sponzorski ugovor.Plati jos i stolice kada smo svi davali i skupljai.Plati jos i masine za odrzavanje iz svog djepa sa drugim ljudima iz UO za travnjak novi,koji nasi vrli navijaci sprze i uniste...itd (ispasce da hvalim samo njega).
Dobijemo klub,plavi salon,fan shop ko sto nikad nismo imali.Mnogi se tjeraju na rad,zadaju se novi ciljevi i strategije..
Mnogo ljudi je otislo u periodu Senada iz kluba i uprave.Vecina je otisla sto nisu mogli ispuniti zahtjeve ili nisu navikli da im neko naredi da se uradi (ono kao u fazonu ja sam pametan imam nesto i ti meni sad nesto zadajes da radim).Ovi koji su ostali su se predali poslu i sigurno rade posao za vise ljidi jer su mnogi podvili repove i napustili upravu.Prije im se njihovo ime i prezime vise ispoljavalo u javnosti i medju rajom,navijacima pa kako se glasnije pocelo pricati o Senadu kao individui oni su se povukli.Djaba nismo svi isti svi imamo svoje neke neostvarene želje da ne kazem komplekse.
Hiljadu miliona puta sam se pitao sta ce i Senadu ovo??Nakon prvog prozivanja zbog Cenana...Brate imas svoju firmu i porodicu idi uzivaj u zivotu.Sto se kaze u Bosni (milioniti put) sve ti mogu oprostiti osim uspjeha.Ali eto covjek je ostao na funkciji i tu je do sada i ja mu se u licno ime zahvaljujem.Njegov sin je imao acc na tm orgu to znam sigurno i vjerovatno je i znao sta nasi vrli znalci sa juga pisu o njemu i klubu.
Onda se sjetis Amara...perioda Newcastla (odma asocijacija) i suše pa do osvojenih titula,famoznog godisnjeg odmora pa bjezanja sa klupe i izmisljanja pozicije sd pa do lajanja sa strane sa svojim ljudima (koji su podli Amare i samo ti se uvlace u su*ak i tvoj uspjeh smatraju svojim) i na kraju ovoga danas-kamata.

Mnogo stvari bi se moglo napisati al'ne moze stati u jedan post.
Imali smo najvecu transparentnost u klubu ikad u Senadovom periodu od zarade,profita do troska u fening na razne stvari.Mi navijaci nismo bili zadovoljni pa smo mnogi zamjerali za manjim stvarima i "glupostima" do nekih sto "pate za Amarovim titulama".Sto neko kaze Senad i ako je grijesio nije namjerno grijesio nit je bilo dovoljno strucnih sportskih radnika u klubu nit mnogi nisu ponudili pomoc.A i sportski uspjeh/neuspjeh nekog kluba nmz prisiti nekome u upravi jer niti on nije primio u mostaru 3 gola za 5 min nit je zabio pobjednicki gol u 90toj minuti..

Treba sacekati tu sjednicu.Samo ono sto znam sigurno da mi je Amar toliko pao u ocima da cu sezonsku kartu isjeci na komadice ako on licno udje u klub kao spasioc jer za nekog ko preko 15 god aktivno prati klub je veliki šamar biti u porodici pa udariti na nju hinjski da bi kao opet ponovo usao u nju..Mogao si Amare i na drugi nacin ili u drugo vrijeme jer nista nije s razlogom.(Volio sam te vise od rodjenog brata bogami dragog)..

Samo se bojim scenarija:da za 2-3 god ne budemo plakali za ovom upravom i tjerali opet uprave i smjenjivali trenere,ulijetali na travnjak i unistavali svoj hram. Ako padnemo 23.12 na ispitu (da otjeramo ove ljude ili ako ih vec tjeramo da ne dovedemo bolje) svi radovi na stadionu ce stati i padamo na sredinu tabele kako smo i bili prije 10tak godina i nas napredak zavrsava.
 
Avatar
fcz
Postovi: 4112
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 14, 2018 3:23 am

Nekako se trudim da u ovoj situaciji ne letim pred rudu sa zakljuccima. Nadam se da ce na skupstini konacno neko dobronamjeran i posten da skupi muda i objelodani ko to i kako radi protiv kluba. Da padnu vise maske ali ne samo da bi pale vec da mu yebemo majku u pichku, ko je da je!
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
kontranogama
Postovi: 1000
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 14, 2018 6:00 am

Samo se nadam da je ovo neki dogovor izmedju AO i kluba. Mozda sam levat pa sve vidim sa ljepse strane jer ne mogu da vjerujem da je ovo sto se desava i pise istina. A svima koji rade protiv Zelje yebem sve zivo i mrtvo kako god mu ime i prezime bilo , eto sad me mozete i banovat jer prvi put psujem na forumu za sve ove godine ali se ne mogu suzdrzat.
.... A ONDA SU BAGERI ODNIJELI STARI ISTOK A VRAG ODNIO SALU...
 
Avatar
Samo Jako
Postovi: 74
Pridružen/a: sri jul 18, 2018 10:21 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 14, 2018 7:24 am

Puno su gori domaci izdajnici od vanjskih neprijatelja. Vrijeme ce pokazati ko su. Tuzno, pretuzno.
PODRŠKA!!!
 
Avatar
Velahalve
Postovi: 591
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 14, 2018 7:28 am

Amare vrati pare koje si dužan!
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 14, 2018 7:43 am

kontranogama je napisao/la:
pet dec 14, 2018 6:00 am
Samo se nadam da je ovo neki dogovor izmedju AO i kluba. Mozda sam levat pa sve vidim sa ljepse strane jer ne mogu da vjerujem da je ovo sto se desava i pise istina. A svima koji rade protiv Zelje yebem sve zivo i mrtvo kako god mu ime i prezime bilo , eto sad me mozete i banovat jer prvi put psujem na forumu za sve ove godine ali se ne mogu suzdrzat.
Na zalost nije nikakav vid dogovora.A nisi levat sto sve pokusavas da gledas sa vedruje strane.Cak sta vise.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Benjoza
Postovi: 139
Pridružen/a: uto jun 07, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 14, 2018 7:44 am

Kospa je napisao/la:
pet dec 14, 2018 12:24 am
Zeljo je napisao/la:
čet dec 13, 2018 11:49 pm
SIMA_SIMAU je napisao/la:
čet dec 13, 2018 11:47 pm
Amare i Senade nabijem vas obojicu na neku stvar. Takodjer ***** sve ovim kvazi portalima i novinarima koji jedva cekaju da objave nesto lose u vezi Zelje.

Ovo nikakvo dobro ne moze donijeti klubu nego samo ce napraviti jos vece tenzije izmedju navijaca.
Ako ovako nastave nek se obojica nose u picku materinu. Sto dalje od Zelje, picke jedne. Kako samo status kluba pada sve nize i nize. FUJJJJ
Ja ne kontam majke mi opet zasto obojica na isti nivo se stavljaju, sta je Senad kriv sto Amar blokira racune kluba zbog kamate?
Ako zabijemo glavu u pijesak i generaliziramo stvari, isto ce nam se ponoviti za par godina.
Pogledaj ti rezona prosječnog "navijača" Željezničara. Nek' se obojica nose u PM. Jedan otima kamate od Želje a drugi brani interes Želje. E stoko balijska.

Online

Trenutno korisnika/ca: billybih i 51 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija