Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 13, 2018 5:49 pm

Ispade i Amar kamatar samo mu veci procenat od 7%
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6738
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 13, 2018 5:50 pm

Mislim da je ovo nacin isplate duga prema Amaru, ne mogu da vjerujem da je Amar takav da blokira racun bas sada

Ide skupsti a pa ce mam sve biti jasnije, evo na GG novi intervju sa Zokom.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
igla
Postovi: 3646
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 13, 2018 5:51 pm

@kvalitet
Nema bezgrešnih. Zbog tog stava od početka imam problem među mnogo navijača Želje kojima je teško samim sebi priznati da je neko griješio.

Iskreno, užasno je šta se dešava, ali je s druge strane dobro da se neki kultovi i mitovi razbiju.
 
option1921
Postovi: 16
Pridružen/a: sri dec 12, 2018 9:07 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 13, 2018 5:56 pm

Amar smatra Zelju svojom babovinom i ovo ponasanje moze samo u Zelji da provodi. Na svakom drugom mjestu bi bio samo obicni radnik, trener, sportski konsultant, sportski direktor sta god. Ali ovdje to ne zeli, on ne moze da donosi poslovne odluke jer jednostavno nije ni sposoban za to kako bi bio? Covjek je trener.

Eto rekose da Misimovic po ovim medijima ide pa siroko mu polje. Neka dovede Imsirovica, Durakovic, Terovica ili koga vec. Muka mi je vise od Amara, ako nastavi ovako on ce od legende biti grobar kluba **** ga vise i kamata i sve. Bolan bolan udji u klub kao trenercina sto i jesi i spasi nas od rezultatske dubioze i budi sretan ako imas nekoga jakog kao Misimovica da ti osigura novac **** ga ti vise.
 
Avatar
igla
Postovi: 3646
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 13, 2018 6:00 pm

Sad nema komentara jer svi citaju Samardzijin intervju :D
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 13, 2018 6:04 pm

Ja sam ogorcen ovim sljepilom pojedinih, bas sto @igla kaze kultovi i mitovi se razbijaju.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
sastrane
Postovi: 824
Pridružen/a: sri jun 28, 2017 7:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 13, 2018 6:33 pm

Ma Amara treba izignorisati maksimalno. Nije Zeljo porodica Osim.
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3032
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 13, 2018 6:33 pm

E moj Amare nije ti ovo trebalo, nek te isplate kompanjoni sa kojima si suradjivao i koji te nisu nista placali. Ovi ljudi nisu nikom duzni ni marke ostali pa nece no tebi.
Sramota, ipak si pokazao da ti je licni interes ispred Zelje iako imas milione
Alea iacta est!
 
teatrale36
Postovi: 1144
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 13, 2018 6:34 pm

zeljoiznadsvega je napisao/la:
čet dec 13, 2018 4:46 pm
avlami97 je napisao/la:
čet dec 13, 2018 4:37 pm
zeljoiznadsvega je napisao/la:
čet dec 13, 2018 3:56 pm
Jutros je blokiran racun kluba zbog kamate cca 130.000 za dug prema Amaru koji je isplacen 2015 godine....
Ako te išta kontam ubi me.
Račun Kluba blokiran? Kamate 130 000? Amaru isplaćen dug 2015?
Ako ti nije zahmetli, de napiši razumljivu rečenicu.
Blokiran racun po osnovu kamate od 130.000, za dug koji mu je isplacen 2015 u iznosu od cca 70.000.
Valjda covjek aktivirao kamatu, trazi da mu se isplati i kamata za taj dug...
Prvo idu kamate pa onda glavni dug ako se radi o rješenju o izvršenju tako da ne znam način aktiviranja tih "kamata"!
 
Amar927
Postovi: 1671
Pridružen/a: ned dec 25, 2016 10:05 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 13, 2018 6:39 pm

Ordagic napusta Norvesku..eh ovo je idealna prilika za zamjenu Blagojevicu al situacija nam je takva kakva jeste...steta ako propustimo ovaj put
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5234
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 13, 2018 6:48 pm

U mnogim klubovima su mnogi igrači opraštali dugove svome klubu, kako bi dobili slobodne papire. Bezbroj igrača je to učinilo i u Želji. Amar nikada nije radio džaba. U prvom mandatu prije 17 godina je imao enormnu platu, za to vrijeme, a ipak mu se ostalo dužno, u prosjeku na mjesečnom nivou 2300 KM. Amaru nije privi ni posljednji put da tuži Klub, ili da se Klub nalazi pred utuženjem. Pošteno. Samo mi, onda, nemojte pričati o ljubavi. Ovo je čisti profesionalizam i Amaru se mora isplatiti svaka KM i po tom pitanju ga apsolutno podržavam. U suprotnom bih(govorim o konkretnom slučaju) zamjerio upravljačkim strukturama Kluba.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6005
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 13, 2018 6:49 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
čet dec 13, 2018 5:50 pm
Mislim da je ovo nacin isplate duga prema Amaru, ne mogu da vjerujem da je Amar takav da blokira racun bas sada

Ide skupsti a pa ce mam sve biti jasnije, evo na GG novi intervju sa Zokom.
Na zalost nije...
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
igla
Postovi: 3646
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 13, 2018 6:55 pm

Ali koliko sam ja razumio, dug mu je isplatila ova uprava. Taj dug je bio iz perioda dok je on bio sa Žujom? I sad traži istim kamate :D
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 13, 2018 6:58 pm

Autogol...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5234
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 13, 2018 7:03 pm

Dug mu je isplaćen, dok se nalazio u Kataru. Imao je dobar ugovor, tako kažu.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
igla
Postovi: 3646
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 13, 2018 7:04 pm

Da nije u pitanju Željo i da me vako, ko neku pizdu, ne boli sve sto se desava, mnogima bih ovdje krv pio zbog sljepila kad su strane bile već jasne i poznate. I kad su svi koji su gledali otvorenih očiju bili okarakterisani različitim neprijateljima kluba.

Ako shvatimo iz ovog blata da je Željo jedina stvar koja može biti idolopoklonstvo, ako shvatimo da niko nije bezgrešan, e onda će mi puno srce biti.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 13, 2018 7:12 pm

igla je napisao/la:
čet dec 13, 2018 7:04 pm
Da nije u pitanju Željo i da me vako, ko neku pizdu, ne boli sve sto se desava, mnogima bih ovdje krv pio zbog sljepila kad su strane bile već jasne i poznate. I kad su svi koji su gledali otvorenih očiju bili okarakterisani različitim neprijateljima kluba.
:palacgore:

Zeljo braco draga, samo je Zeljo bitan u svoj ovoj prici. Meni cesto Bukal padne na pamet, istinska legenda koja je oprostila dug i onda je u velikoj bijedi zivio. Nama se ne smije vise nikada ponoviti ovo, prijatelji dragi: https://booyakasha.ba/potresna-prica-o ... pa-bukala/ To nam je obaveza.
Ne mogu i neću da krivim nikoga. Nije ni Jozo. Nosio je sve u sebi. Trpio je i borio se- kaže gospođa Bukal.
Dok gledamo bolesnog Jozu, sa sondom prikovanog za krevet, na momente primjećujemo blage reakcije. Josip Bukal, strašni bombarder, čuveni nogometaš prošle je godine doživio moždani udar. I od tada je nepokretan.

– Desilo se to na našu tridesetu godišnjcu braka. Ujutro je ustao, malo smo pričali i onda se srušio. Bilo je to 23.decembra prošle godine- priča gospođa Bukal.
Već sutradan novi šok. U bolnici saznaje kako Bukal „nije u sistemu“. Skinut je, bez osiguranja i penzije. I nova drama.

– Bio je to novi šok za mene. Nisam mogla vjerovati kada su mi rekli „da ga nema u sistemu“. Srećom, ja sam ga prijavila na svoje osiguranje. Sve me to povrijedilo, dotuklo. Nisam znala šta da radim, osim da se borim za svog Jozu.

Tri mjeseca prije nego što će doživjeti moždarni, Bukal je skinut sa zdravstvenog osiguranja, a prvu penziju od 350 KM dobit će tek nekoliko mjeseci kasnije. U maju 2016.godine. Što je nedovoljno za gaze koje su potrebne svaki dan.

Drama u porodici Bukal se nastavlja. Kada je porodica završila svu papirologiju i spremila ga za banju u Fojnicu, novi šok. Nakon dva dana ležanja u Fojnici prebačen je i bez znanja porodice u bolnicu. Pod dosta čudnim i teško shvatljivim okolnostima.

– Odvezli su ga u bolnicu u 15.30, a mene su tek na večer oko 21 sat obavijestili. Imali su moj broj telefona, mogli su mi odmah javiti…

Hvala Mirvadu Kuriću

Vesna Bukal u teškim danima za Jozu i porodicu, ne želi nikoga kriviti. Naprotiv, traži trunku svjetlosti. Jednu osobu posebno ističe.

– Kada nam je bilo najteže, podršku i pomoć nam je pružio Mirvad Kurić, ministar kulture i sporta u našem kantonu. Pokazao je brigu, toplinu, ljudskost… Nemam riječ kojim bih zahvalila gospodinu Kuriću. On nam je dao novu snagu. On je mlad i ne sjeća se sigurno kada je Jozo igrao, ali je reagovao ljudski.
Priznaje kako su ih obilazili i čelnici Želje. I ponudili svaku pomoć. Jozo je Željina legenda. Aktuelna uprava čini sve da ispravi nepravde nekih bivših. Saznali smo kako je klub dugovao Bukalu 20.000 KM, ali da je porodica, iako im je svaka marka potrebna, a sve kako bi Željo dobio licencu, pristala i potpisala da ne potražuju dugovanja.

– Zvali su i dolazili kod nas. Bio je predsjednik, pa direktor Šiljak i jedan mladi, mislim da se zove Emir. Bili su vrlo korektni. Ponudili su nam pomoć. Brzo su reagovali. Šta da kažem, osim da zahvalim. Ne znam ko je i kako uradio da se Jozo skine sa osiguranja dok je čekao prvu penziju. Ne mogu nikoga kriviti. Za ove sada u klubu mogu reći da su korektni i pomažu koliko mogu.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 13, 2018 7:15 pm

storm_raider je napisao/la:
čet dec 13, 2018 7:12 pm
Zeljo braco draga, samo je Zeljo bitan u svoj ovoj prici.
Kao sto vidis nije Zeljo bitan nego je bitno "ko" ce biti u Zelji !

A na skupstini cemo sazanti da li je bitan Zeljo (navijacima ili pojednicima kao kolektiv, klub) a pogotovo ovo da neko mora da bude u Zelji.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
Budi Željo
Postovi: 830
Pridružen/a: čet jul 14, 2016 11:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 13, 2018 7:26 pm

Ogadicete nam klub idioti! Fuj sta radite. Preko nasih ledja kurceve mjerite. Yebem vam svima sve. Amare nisi Zeljo kako kazes, ni blizu toga.
Za mene si uvijek najbolji 1921!!!!
 
Avatar
igla
Postovi: 3646
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 13, 2018 7:28 pm

Klub nikad, drazi mi je Zeljo sad nego ikad kad vidim koliko ima "prijatelja". Ideja koju Zeljo nosi je nesto sto mnogi nemaju u sebi danas.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Diverzant, ghamaz, Google [Bot], MiroslavKruzik i 232 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija