Moderator/ica: storm_raider

 
tm87alem
Postovi: 523
Pridružen/a: sub sep 22, 2018 12:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 13, 2018 12:08 pm

za zagrijavanje i kondiciju samo vidjeti poluvrijeme sa AIK-om na Grbavici i poslije utakmice. Sve se zna, šta ko radi i kako. Nešto slično je i Amar radio. Za pripreme samo planina, nebitno je li zima ili ljeto. Neko je posatavio film kako se zlatna košarkaška generacija bivše juge pripremala na Igmanu, tačnije na stepenicama uz skakaonu, poslije kojih ti nije do života! Ja sam recimo uvijek mrzio one stepenice na Marijin Dvoru kod restorana Dom pisaca, što vode u Kalemovu ulicu, ali smo letili po terenu nakon njih! Naravno, ne možeš odmah onako umoran igrati, ali smo imali program koliko treninga, koliko odmora. To je 1996. godina, a sad je sve napredovalo i lakše je. Svi smo mi Željo i nema i ne smije biti podjela među nama, NA OVE ILI ONE! U ovom vakuum periodu do Skupštine, treba dobro vidjeti šta je rekao veliki gospodin Zdenko Jelić za rs.ba i dati odgovore na goruća pitanja, pa krenuti dalje, jer NE MOŽE SVAK IGRATI ZA ŽELJU, a dešavalo nam se, jer menadžerski smo loše procjenjivali stvari oko dolazaka ili odlazaka iz kluba, te su nas razni kokošari oglobili, a nismo imali neke koristi od istih.

SVI ZA JEDNOG, JEDAN ZA SVE!

MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ!

:zeljeznicar1:
Zadnja izmjena: tm87alem, dana/u čet dec 13, 2018 12:12 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 13, 2018 12:11 pm

Meni je smjesna prica o odlasku na planinu sa ovim trenutnim igracima, pa oni ne bendaju nikoga 2%, ni jednog trenera nisu slusali a neko misli da bi na planini kao nesto trenirali radili. Lozite se da bi Amar od govana pravio pitu, dajte malo realnsoti, ptice na grani znaju da u nastavak sezone ulazimo sa 90% istim timom i tesko nam se ako oni nastave sa ovakvim pristupom utakmicama. Dokazali nam da ih boli neka stvar za klub i rezultate, a ne daj Boze da im plata zakasni. Ali eto da vidimo hoce li ih neko disciplinirati u nastavku.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
tm87alem
Postovi: 523
Pridružen/a: sub sep 22, 2018 12:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 13, 2018 12:17 pm

Elegant je napisao/la:
čet dec 13, 2018 12:11 pm
Meni je smjesna prica o odlasku na planinu sa ovim trenutnim igracima, pa oni ne bendaju nikoga 2%, ni jednog trenera nisu slusali a neko misli da bi na planini kao nesto trenirali radili. Lozite se da bi Amar od govana pravio pitu, dajte malo realnsoti, ptice na grani znaju da u nastavak sezone ulazimo sa 90% istim timom i tesko nam se ako oni nastave sa ovakvim pristupom utakmicama. Dokazali nam da ih boli neka stvar za klub i rezultate, a ne daj Boze da im plata zakasni. Ali eto da vidimo hoce li ih neko disciplinirati u nastavku.
Nažalost, ovo je veoma izvjesno, što si napisao, ali bumoš videl još. Onda, opet dolazimo do onoga što je rekao gošpar Zdenko, da se ne ponavljam.
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 13, 2018 12:23 pm

Niko sretniji od mene da Amar dođe i čarobnim stapicem preko noci igracima promjeni svijest i razmisljanje, da im iz glave u noge dođe gdje su dosli i sta treba da rade.

Ali realnost je malo drugacija sve i da dođe.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 13, 2018 12:47 pm

veca
sinisa bakrac rodin pavic
hajdarevic osmanovic
? ramovic veselinovic
krpic

ako vec nemamo u planu dovoditi puno igraca onda treba spremiti ovo sto imamo. fizicka sprema bi nas jedino izvukla. uz to dovesti psihologa, popravit samopouzdanje i ganjati evropu sa ovim sto imamo.
nadam se da ce se poslije skupstine, sta god se desilo, atmosfera popravit i da napokon pocnemo igrati fudbal.
MIRZA RASCIC
 
AdmirA
Postovi: 2234
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 13, 2018 1:25 pm

Ovo je Željo, ovo su navijači na 4:45 ovog klipa !
https://www.youtube.com/watch?v=JJFmQM8BdA4
 
AdmirA
Postovi: 2234
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 13, 2018 1:35 pm

Sinanov portal
Saznajemo: Misimović se povlači?
Decembar 13, 2018 13:15

Senad Misimović, po mnogima jedan od najuspješnijih predsjednika Željezničara u njegovoj bogatoj i dugoj historiji, sve je bliže odlasku s čelne pozicije, saznaje naš portal iz pouzdanih izvora.

“Misimović će na skupštini 23.decembra podnijeti izvještaj, potom staviti mandat na raspolaganje. Kako danas stvari stoje, predsjednik će se povući, jer ne želi više biti ničija meta. Predsjedniku spočitavaju što titule odlaze u Mostar. Misimovića krive za promašene šanse na terenu, za nešto nije dobro uradio trener. Sportski direktor ili skaut… Dobijao je na stotine poruka s raznih strana da “nešto poduzme” kako bi sudije imali bolji tretman kod sudija, ali on jednostavno nije želio raditi ništa što nije sportsk. Misimović se odlučio da gradi klub i stadion. Željo u tom pogledu nikad nije bolje stajao. Istina je da nema titule, ali on za to nije kriv. Rezultati će doći, ali ne preko noći. Onaj ko zamijeni Misimovića preuzima veliku odgovornost”, potvrđeno je za naš portal od ljudi bliskih Senadu Misimoviću.

Ukoliko Misimović napusti predsjedničku poziciju, spominje se povratak Amara Osima, biznismena Kasima Imširevića i drugih.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 13, 2018 1:37 pm

Sinan brat forumaš
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 13, 2018 1:38 pm

Grejt -.-
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 13, 2018 1:39 pm

Eto neka bude bog-otac docekali ste, on i "njegovi ljudi" je svo vrijeme bio problem.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 13, 2018 1:46 pm

Sinan 😂 😂
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
alombardo
Postovi: 992
Pridružen/a: pet sep 02, 2016 9:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 13, 2018 1:52 pm

Ukoliko ova uprava bude napuštala klub molim ih za sljedeće.

Javno objaviti sve podatke o vlasništvu parcela na stadionu, odnosno poslovnih objekata u stadionu, u kojoj fazi je dokumentacija:

Tipa: Parcela a) rješena 1/1 na klub,
Parcela b) rješeno zemljište 1/1 n a klub, postupak upotrebne dozvole u toku
Poslovni prostor d) u vlasništvu kluba, izdato na korištenje do .........

Da se zna u kojem stanju se imovina ostavlja, da nebi ko sutra pokušao to sebi prebaciti ili izdati ko u prošli vakat, sve iskopirati i arhivirati.

Ako dođu novi sretno od mene, a ovim hvala na svemu.
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 13, 2018 1:52 pm

Toliko gresaka u tekstu da mi je ofirno za ovog novinara.
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
DobojskiManijak
Postovi: 249
Pridružen/a: sri maj 23, 2018 11:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 13, 2018 2:05 pm

alombardo je napisao/la:
čet dec 13, 2018 1:52 pm
Ukoliko ova uprava bude napuštala klub molim ih za sljedeće.

Javno objaviti sve podatke o vlasništvu parcela na stadionu, odnosno poslovnih objekata u stadionu, u kojoj fazi je dokumentacija:

Tipa: Parcela a) rješena 1/1 na klub,
Parcela b) rješeno zemljište 1/1 n a klub, postupak upotrebne dozvole u toku
Poslovni prostor d) u vlasništvu kluba, izdato na korištenje do .........

Da se zna u kojem stanju se imovina ostavlja, da nebi ko sutra pokušao to sebi prebaciti ili izdati ko u prošli vakat, sve iskopirati i arhivirati.

Ako dođu novi sretno od mene, a ovim hvala na svemu.
druže postoji elaborat o nekretninama znači činjenjiničo trenutno stanje i mislim da ga kao član kluba možeš dobiti na uvid.
Jednom Željezničar , uvijek Željezničar...
 
alombardo
Postovi: 992
Pridružen/a: pet sep 02, 2016 9:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 13, 2018 2:06 pm

Naravno, govorim o javnom objavljivanju onoga što se smije objaviti, da se svi upoznaju.
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 13, 2018 2:08 pm

× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 13, 2018 2:13 pm

Nebulae je napisao/la:
sri dec 12, 2018 10:37 am
mirzza je napisao/la:
sri dec 12, 2018 10:25 am
Zaka je napisao/la:
sri dec 12, 2018 12:30 am
I ti meni pripisuješ da sam navijač Misimovića, to je čisti bezobrazluk, ja kad branim Misimovića branim ga zbog onog što je učinio za Želju. Samardžija je igrač koji je igrao u vrijeme kada je moj otac pratio Želju i između ostalog pričao mi je o njemu. Ne može taj čovjek imati tako loše namjere prema svom klubu. Nigdje nije rekao da je titula kupljena ili slično, nego da Misimović ima viziju i radi transparentno, a uprava koja je bila u vrijeme Amara niti je imala viziju, niti je radila transparentno i to pokazuju ovi milionski dugovi. Ja nigdje nisam ovdje Amara optužio, niti želim to da uradim, a on kao navijač Želje trebao bi objeručke prihvatiti ponudu za trenera svog Kluba, bez nekih posebnih uslova i napraviti ekipu koja će da hara ligom kao i ranije pod njegovom palicom.
Dobro ti je covjek i rekao, onaj Arezinin smetljar je blatio direktno Misimovica jer je u pregovorima bilo jedno a kada je dosao drugo, zatim i Odovica zbog ponasanja prema njegovom igracu.
Ovaj kvazi legenda i kvazimenadzer koji nam je uvalio antitrenera Krcmarevica je prozvao da su se klub i Amar u to vrijeme bavili necasnim radnjama i nepostenim putem i time donijeli titule.
Taj papak ni ne zna da su te titule obezbjedjivane par kola prije kraja sa velikom bodovnom prednosti, Guso kao penzioner postavio rekord lige bez primljenog gola a Zeljo je u jednom trenutnku bio jedina ekipa u svijeti u seriji od 12 pobjeda.
Ti na to ne reagujes i tebe to ne boli, boli te napad na Misimovica.
Kako ce Amar ili bilo koji drugi trener napraviti ekipu ako radi bez posebnih uslova, ako hoces da ti napravi ekipu ne samo Amar nego i Vinko moras mu dati slobodu da on bira i dovodi igrace, a da nema poslovnih odluka kluba koje su se javno objavljivale na skupstinama i to samo one uspjesne.
Ponovit cu opet, izmedju njih dvojice biram Amara, najsretniij bi bio kada bi obojica ostala u klubu ali da Misimovic ostavi sportski dio na miru, sto ukljucuje i medijska obracanja sportskom dijelu smo dali sve i od njih hocemo sve.
Ako je vec pristao na to da imamo 20% jacu ekipu od ostalih jer moramo igrati protiv sudija nama trebaju igraci tipa Zakarica tipa Mire Stevanovica, Graovca, Lendrica, e kada budemo imali 7 takvih igraca tada se moze reci da od sportskog segmenta hocemo sve, a do tada ja sam licno zadovoljan evropom i da se stadion gradi ovim tempom. Da se koje dijete afirmise i proda, ali da zavrsetkom gradnje stadiona i stavljanjem istsoka u fuknciju a nadam se da ce transparetno neko reci zasto ti poslovni prde godinu i 8 mjeseci prazni bez da su stavljeni u promet, ocekujem jaca imena u klubu koja ce ostati.
Nama treba covjek koji ce ocijeniti ko ce imati jaku platu a ne da se iste daju Elsneru, Projicu, Mehremicu i slicnim parmacima.
Nije Samardzija prozvao Klub, nego one koji su u to vrijeme vodili Klub.

"Šta su to drugi uradili? Kako su osvajali titule? I oni se javljaju kao spasioci. Šta su dali Želji, koliko su uradili i izgradili, a koliko su klub koristili u privatne svrhe."

Sta je ovdje netacno? Kako su osvajali titule, tako da je klub zavrsio u predstecajnom postupku. Je li to nacin kako treba da Zeljo bude vodjen? Da se osvajaju trofeji, a da klub propada, da stadion propada. Sta su to bivse strukture radile i izgradile da ih se pamti samo po dobru i da ih se naziva spasiocima? Nisi spasioc ako osvajas trofeje, a sve drugo radis tako da Zeljo dodje u situaciju da se ugasi i nestane.
Majek mi moje vidim raspisali se o Samardžijinoj izjavi a niko da pročita sa razumjevanjem. Bravo majstore. O ovome ja pričam stalno. NIt ko čita, nit ko provjerava info koje dobije.
 
DobojskiManijak
Postovi: 249
Pridružen/a: sri maj 23, 2018 11:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 13, 2018 2:21 pm

Elegant je napisao/la:
čet dec 13, 2018 2:08 pm
https://fkzeljeznicar.ba/vitinka-novi-s ... car/34439/

Nazdravlje :pivo:
pohvale za ekipu koja radi u klubu i to je dokaz da klub postoji prije i poslije 23. decembra
Jednom Željezničar , uvijek Željezničar...
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 13, 2018 2:26 pm

Dokaz da su tu zbog Zelje, dokaz da rade za dobrobit Zelje i nije ih briga hoce li biti tu poslije ili ne. Aferim
Željezničar ante portas !
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 13, 2018 2:58 pm

Iako eto kako kruze vijesti na forumu, UO ide, oni i dalje rade profesionalno do zadnjeg. To se cijeni.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 319 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija