Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Eric Cantona
Postovi: 1277
Pridružen/a: pon jan 30, 2017 7:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 12, 2018 9:46 pm

Joj kakvi nam dolaze poslije ovih lopova. Sve biznismen do biznismena. Ne znaš ko od njih ima više para. Ima da se prošetamo na proljeće. Imam čak i sliku samo ne znam postaviti. Uglavnom strpite se do skupštine. Ko hoće u pp neka se javi, samo da obeća da neće razglasiti okolo. Ako razglasite prije skupštine neće doći sigurno.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6655
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Online

Re: FK Željezničar

sri dec 12, 2018 9:54 pm

Eric Cantona je napisao/la:
sri dec 12, 2018 9:46 pm
Joj kakvi nam dolaze poslije ovih lopova. Sve biznismen do biznismena. Ne znaš ko od njih ima više para. Ima da se prošetamo na proljeće. Imam čak i sliku samo ne znam postaviti. Uglavnom strpite se do skupštine. Ko hoće u pp neka se javi, samo da obeća da neće razglasiti okolo. Ako razglasite prije skupštine neće doći sigurno.
:rofl1:
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 12, 2018 10:38 pm

storm_raider je napisao/la:
sri dec 12, 2018 2:38 pm
Plava Porodica je napisao/la:
sri dec 12, 2018 2:03 pm
Cane je napisao/la:
sri dec 12, 2018 1:41 pm
I mene isto interesuje?

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
Dovoljno. I bit će još već prekosutra.
Od članske, karti do 9.kola kad sam preuzeo godišnju, majica, dukserica i ruksak iz fan šopa.
A opet se ponavljam moja poenta nije bila koliko smo mi pojedinačno dali za popravke na stadionu, već Željo općenito kao klub.
Ali, da radi yebenog krova primamo duboko kurčinu, vi razmislite isplatili se. Pa bar da smo neki otpor pružili, ali beskarakterne osobe se ko i uvijek ušute.
I sta si ti od tog novca dao, poklonio? Platio si duksericu, majicu, karte, ruksak. Za taj novac i zauzvrat dobio to sto si kupio. Kao da odes u na pijacu i kupis krompir i onda zahtjevas nesto. Kada poklonis, ulozis, sponzorises, onda mozemo pricati o tome da 'miske svoj krov odnese u megamix'. Nemoj me pogresno shvatiti, mi jesmo pomogli gradnju naseg doma, kao navijaci, ali daleko je to od vecine novca, can ni blizu 50%. I Sam sam ucestvovao u svakoj akciji i Boze zdravlja i dalje cu ako se i ovi sjete da pokrenu slicne akcije, zbog Zelje, a ne zbog nekoga treceg, ali mi to ne daje za pravo da pljujem.
Ti nikako da shvatiš poentu posta.
Ne govorim ja o našim pojedinačnim zaslugama, te zaslugama Uprave. Ono što su uradili od stadiona je čudo, pod svim ovim okolnostima, je zaista čudo.
Da se pitam podigao bih spomenik na platou iza istoka, na kojem bi pisalo ime sve ijednog člana koji je pokrenuo tu priču oko stadiona.
Ali, ja ovde pričam isključivo o šutnji dok nas sudije trpaju kao nikad do sad. Iz kola u kolo nisu to sitne greške, to su penali, crveni kartoni, golovi iz ofsajda.
Zašto šute? Zašto u ove tri godine nisu zaštitili klub?
Ako je radi krova, ponavljam, neka ga na megamix ugradi, a nek' se okani Želje. Radije ću još stotinu i jedan put pokisnuti i fasovati prehladu, gripu, upalu pluća ali bar ću rahat gledati utakmicu.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 12, 2018 10:46 pm

Plava Porodica je napisao/la:
sri dec 12, 2018 10:38 pm
storm_raider je napisao/la:
sri dec 12, 2018 2:38 pm
Plava Porodica je napisao/la:
sri dec 12, 2018 2:03 pm


Dovoljno. I bit će još već prekosutra.
Od članske, karti do 9.kola kad sam preuzeo godišnju, majica, dukserica i ruksak iz fan šopa.
A opet se ponavljam moja poenta nije bila koliko smo mi pojedinačno dali za popravke na stadionu, već Željo općenito kao klub.
Ali, da radi yebenog krova primamo duboko kurčinu, vi razmislite isplatili se. Pa bar da smo neki otpor pružili, ali beskarakterne osobe se ko i uvijek ušute.
I sta si ti od tog novca dao, poklonio? Platio si duksericu, majicu, karte, ruksak. Za taj novac i zauzvrat dobio to sto si kupio. Kao da odes u na pijacu i kupis krompir i onda zahtjevas nesto. Kada poklonis, ulozis, sponzorises, onda mozemo pricati o tome da 'miske svoj krov odnese u megamix'. Nemoj me pogresno shvatiti, mi jesmo pomogli gradnju naseg doma, kao navijaci, ali daleko je to od vecine novca, can ni blizu 50%. I Sam sam ucestvovao u svakoj akciji i Boze zdravlja i dalje cu ako se i ovi sjete da pokrenu slicne akcije, zbog Zelje, a ne zbog nekoga treceg, ali mi to ne daje za pravo da pljujem.
Ti nikako da shvatiš poentu posta.
Ne govorim ja o našim pojedinačnim zaslugama, te zaslugama Uprave. Ono što su uradili od stadiona je čudo, pod svim ovim okolnostima, je zaista čudo.
Da se pitam podigao bih spomenik na platou iza istoka, na kojem bi pisalo ime sve ijednog člana koji je pokrenuo tu priču oko stadiona.
Ali, ja ovde pričam isključivo o šutnji dok nas sudije trpaju kao nikad do sad. Iz kola u kolo nisu to sitne greške, to su penali, crveni kartoni, golovi iz ofsajda.
Zašto šute? Zašto u ove tri godine nisu zaštitili klub?
Ako je radi krova, ponavljam, neka ga na megamix ugradi, a nek' se okani Želje. Radije ću još stotinu i jedan put pokisnuti i fasovati prehladu, gripu, upalu pluća ali bar ću rahat gledati utakmicu.
Shvatam ja tebe, ali ti ne shvatas sebe. Ides sa poente na poentu. Evo sta si napisao ranije danas:
Plava Porodica je napisao/la:
sri dec 12, 2018 12:03 pm
Osim hibrida sve je iz našeg džepa.
Ako mislis da neko suti zbog krova, to je onda misljenje, ali dokaz nikakav nije, pogotovo ne da bi ga "halalio" megamixu. Vala, ja ga ne halalim nikome, hocu da ga vidim na Grbavici i ne mislim da ikakve veze krov ima sa sudijama ili sutnjom. Pisali su ranije, pa su nam klosari crtali linije. Ponizavali nas. Na koji nacin da zastite klub? Sta predlazes?
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
amelaga
Postovi: 232
Pridružen/a: pon jun 13, 2016 5:48 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 12, 2018 10:53 pm

Savez korumpiran... Misimovic kriv!
Treba mahalu u klub, da zpauste stadion i otjeraju savez sa Grbavice. Ha ja.
 
Avatar
Valter
Postovi: 1288
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 3:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 12, 2018 11:07 pm

LARSSON je napisao/la:
sri dec 12, 2018 7:08 pm
Koga dovesti a da nije stranac jer je izbor bekova katastrofalan

Jedina Čolića vratiti :ganja:
Ako Amar dodje eto Žerića natrag na poziciju beka, ako ne prva ono druga opcija.
1921. godine Dimitrije Dimitrijević, Ludvig Leple, Stjepan Katalinić i ostali radnici iz Željezničke radionice skupljaju novac za kupovinu lopte i dresova na kojima je bila kao grb izvezena lokomotiva.

Od ovog kluba uzeti KAMATU, najveći je haram.
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 12, 2018 11:09 pm

Nova anketa je tu :palacgore:

Ko nije glasao za forumasa godine, moze to uciniti na OVOM LINKU!!!
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2719
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 12, 2018 11:13 pm

Ali jebase ove glodare sa ovim rezimeom dugovanja, aha, crno na bijelo nema lazi nema petljanja, ko je krao, koliko, kako, gdje, kada... isto tako ko je bio posten koliko gdje i kada ... odmah vise nema da komentarisu mali glodari nego prst pred usta i cekaj da nalogodavci kazu sta dalje, koji je iduci korak... PA ZAR JE MOGUCE DA U OVOJ DRŽAVI JEL SI POŠTEN HOCE SVI DA TE SJEBU, PA STA JE OVO OD NARODA I MENTALITETA. .
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
AdmirA
Postovi: 2230
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 12, 2018 11:21 pm

Kako god bilo hvala Misimoviću na ovome što je napravio od Želje, hvala na mnoštvo stvari. Ko god da dođe, mora se nastaviti ovim tempom. Podržavam svaku promjenu ali ovim tempom se mora nastaviti, sa osvrtom na rezultate koji moraju ići na bolje.

Hajde Željo!!!!!!
Zadnja izmjena: AdmirA, dana/u sri dec 12, 2018 11:25 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5846
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 12, 2018 11:22 pm

Zaboravih danas cestitati udruzenju 1921.tv na sklapanju novog partnerstva.

Iz ljubavi prema tradiciji !
 
bianco blu
Postovi: 1044
Pridružen/a: pon apr 04, 2016 12:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 12, 2018 11:23 pm

koje planine u BiH imaju optimalne uslove za pripreme jednog profesionalnog kluba?
Nema nijedna, bar koliko ja znam.
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5846
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 12, 2018 11:27 pm

bianco blu je napisao/la:
sri dec 12, 2018 11:23 pm
koje planine u BiH imaju optimalne uslove za pripreme jednog profesionalnog kluba?
Nema nijedna, bar koliko ja znam.
Za bazicne pripreme svaka planina ima uslove, Kupres je mozda najuslovniji za sportiste, na Bjelasnici i Jahorini mozda imaju modernije hotele ali je previse prometno za karantin.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 12, 2018 11:36 pm

Igman. I ostaviti ih tamo 20 dana.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
plavi brat
Postovi: 766
Pridružen/a: čet okt 04, 2018 9:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 12, 2018 11:42 pm

Cestitam ekipi 1921.tv na sklapanju partnerstva
Samo naprijed momci
:zeljeznicar1:
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6655
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Online

Re: FK Željezničar

sri dec 12, 2018 11:44 pm

Kad je novi sastanak
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
plavi brat
Postovi: 766
Pridružen/a: čet okt 04, 2018 9:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 12, 2018 11:46 pm

Sto se tice priprema,SAMO PLANINA,
kakvi centri kakvo inostranstvo,
Karantin i udri
 
AdmirA
Postovi: 2230
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 12, 2018 11:46 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
sri dec 12, 2018 11:44 pm
Kad je novi sastanak
Do Skupštine ništa, samo da krene u pravom smjeru.
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 13, 2018 12:24 am

storm_raider je napisao/la:
sri dec 12, 2018 11:36 pm
Igman. I ostaviti ih tamo 20 dana.
Zar stvarno mislis da je toliko bitno gdje cemo odraditi pripreme kad ne postoji ni gram profesionalizma u sportskom dijelu kluba.

Par godina zaredom idemo u Tursku na pripreme. Sta se tamo radi? Zajebava, maksimalno zajebava. Koliko igraca iskreno zeli da napreduje? Malo.

Treninzi u Turskoj pocinju ovako, podijeli im kondicioni trener one sprave, oni malo trce, malo seve, malo ubacaje gdje trojca stoje sami u 16 metara i od 10 puta pogode 3 puta maksimalno, onda malo slobodnjake vjezbaju, isti ucinak kao i ovo gore, i onda se podijele i igraju na jedan ili dva gola..

Golmanski trening: malo trcanje, osnovno zagrijavanje i onda penzionersko dodavanje lopte golmanu. Da dovedes covjeka od 80 godina bez problema bi odradio ovakav trening.

Uz to nikad nisam vidio da se svi zajedno okupe, nego po dijelovima hotela njih dvojca-trojca i u nekim klanovima.

Da li je neko vidio kako se igraci zajebavaju na poluvremenu utakmica? Ono zovu zagrijavanje?

Kad budemo ozbiljan klub onda ce biti bitno gdje idemo na pripreme..
Zadnja izmjena: Brkoo, dana/u čet dec 13, 2018 12:42 am, ukupno mijenjano 1 put.
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 13, 2018 12:28 am

Brkoo imperator. 😎 Odmah u kost, nema okolisanja.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
Simply Blue
Postovi: 2128
Pridružen/a: pet mar 04, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 13, 2018 1:24 am

Neko kao Brko nam treba da e bavi export-importom igrača, zamalo napisa .-segment- ...a Bogi i Lars da obezbjeđuju materijal..kakav Miske i mailovi na sabahu..bilo bi kao kod Orwela u sobi veliki ekran i svako jutro brifing, šta se je uradilo.
Pa ili bi stigli do grupnih faza u rekordnom roku ili bi se desilo kao u vakat Safeta Susića da nemamo igrača za prijaviti
Treba poraditi na realizaciji...
NO ODA, NO PARTY

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot], SIMA_SIMAU i 58 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija