Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Velahalve
Postovi: 591
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 11, 2018 12:58 pm

Elegant je napisao/la:
uto dec 11, 2018 12:52 pm
Velahalve je napisao/la:
uto dec 11, 2018 12:48 pm
Kakav ba dug Amaru, dokazi upućuju da je Amar nama dužan i taj slučaj je u istrazi, j DA, uprava ide,nemojte ništa drugo očekivati, i NE Amar neće biti trener, čak i sa novom upravom, zapamtite ovo!!!!
Najgori scenario je upravo taj, da ova uprava ode a zamjeni ih neka druga, a za tim ne dođe Amar.

Mada ja licno mislim da nece ova uprava nigdje, pridruzio im se sada Amar ili ne.
Vidi prijatelju, uprava ide i to je definitvno, nema potrebe za daljim kombinacijama, dolazi druga uprava jer ova vise ne može da se bori, puno je tu svega, plaćenih članaka, prijetnji, 40%igraca je na konta strani,sudije-sumnjivi penali, i onda se mi pitamo sto kasnimo 15 bodova, dolazi nova uprava, Amar ulazi u klub, ali ne kao trener!!!
 
amerosm
Postovi: 81
Pridružen/a: pon feb 29, 2016 1:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 11, 2018 1:03 pm

maxum1921 je napisao/la:
uto dec 11, 2018 12:50 pm
amerosm je napisao/la: Mi se nalazimo u krizi i oni se sakrili u školjke i ne oglašavaju se, a još kada ih vidim da danas sjede sa onim lopovima iz saveza predvođeni Pilavom, onda se stvarno pitam koga oni više hebu u zdrav mozak. Kada se moglo odvojiti vrijeme za lopove iz saveza, moglo se odvojiti i vrijeme da se navijači obavijeste šta je plan za izlazak iz krize.
...
A znas li razlog sastanka? Zeljo je papiroloski sve zavrsio za krov stoka. Sad je do Saveza da uputi poziv da se dostave ponude za izvodjenje radova. Jeli sad treba ostaviti sve u vakumu nekom, i ne raditi na projektima?
Jesam li ja bilo gdje u postu napisao da ne trebaju održati sastanak ???

Problem je činjenica što najvažniji dio kluba drže u vakumu i ništa ne rade, a do skupštine ima još više od 15 dana...

Morali su se navijači obavijestiti šta je dalji plan po pitanju sportskog segmenta, a ne ovako da se šuti...Opet ponavljam smatram da trebaju ostati na čelu kluba, ali njihovo ponašanje prema navijačima je za veliku kritiku i meni djeluje arogantno/bahato...Kada je sve med i mlijeko idu objave i razna obavješetnja, a kada smo u krizi, oni se sakriju u školjku i vode se parolom vrijeme liječi sve rane...
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5953
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 11, 2018 1:05 pm

Pa eto skupstina je uskoro pa ce obavijestiti sviju
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
Budi Željo
Postovi: 830
Pridružen/a: čet jul 14, 2016 11:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 11, 2018 1:05 pm

amerosm je napisao/la:
uto dec 11, 2018 1:03 pm
maxum1921 je napisao/la:
uto dec 11, 2018 12:50 pm
amerosm je napisao/la: Mi se nalazimo u krizi i oni se sakrili u školjke i ne oglašavaju se, a još kada ih vidim da danas sjede sa onim lopovima iz saveza predvođeni Pilavom, onda se stvarno pitam koga oni više hebu u zdrav mozak. Kada se moglo odvojiti vrijeme za lopove iz saveza, moglo se odvojiti i vrijeme da se navijači obavijeste šta je plan za izlazak iz krize.
...
A znas li razlog sastanka? Zeljo je papiroloski sve zavrsio za krov stoka. Sad je do Saveza da uputi poziv da se dostave ponude za izvodjenje radova. Jeli sad treba ostaviti sve u vakumu nekom, i ne raditi na projektima?
Jesam li ja bilo gdje u postu napisao da ne trebaju održati sastanak ???

Problem je činjenica što najvažniji dio kluba drže u vakumu i ništa ne rade, a do skupštine ima još više od 15 dana...

Morali su se navijači obavijestiti šta je dalji plan po pitanju sportskog segmenta, a ne ovako da se šuti...Opet ponavljam smatram da trebaju ostati na čelu kluba, ali njihovo ponašanje prema navijačima je za veliku kritiku i meni djeluje arogantno/bahato...Kada je sve med i mlijeko idu objave i razna obavješetnja, a kada smo u krizi, oni se sakriju u školjku i vode se parolom vrijeme liječi sve rane...
Pa sta da kazu kad se nista ne zna. Jesu li trebali staviti trenera novog pa da bude cirkus kad dodje nova uprava i odma mu otkaz da. Jednostavno klub nam je u leru i nista se nece raditi na tom planu dok skupstina ne odabere upravu.
Za mene si uvijek najbolji 1921!!!!
 
Avatar
Ch.Willa1986
Postovi: 524
Pridružen/a: uto jan 17, 2017 9:00 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 11, 2018 1:11 pm

Vidiš, ja sam kontra mišljenja, previše su nas razmazili i previše informacija davali, previše su slušali navijače za vrijeme svog mandata, možda sada i jesmo gdje jesmo upravo zbog toga... Naša osnovna obaveza ili jedina stvar za koju se pitamo je dolazak na utakmice. I tu smo zakazali, šire ne treba ni pričati. Mi smo možda ali samo možda supporteri kad je sve idealno, a najveći neprijatelji kljuba kada ide loše, odnosno tada nismo ni navijači a kamoli supporteri. Bez mase nema promjena, a mi mase na tribinama nemamo. Nemamo mi šta da tražimo, prosjek od 2000 ljudi, i od tih 2000 pola već u prvoj minuti jebe sve od do... Na ovom prelijepom geografskom području zvanom Bosna i Herzegovina, treba da živi neka normalnija civilizacija, za nas nije ništa pa ni fudbal...
 
neroazzuro
Postovi: 1896
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 11, 2018 1:17 pm

amerosm je napisao/la:
uto dec 11, 2018 1:03 pm
Morali su se navijači obavijestiti šta je dalji plan po pitanju sportskog segmenta, a ne ovako da se šuti...
Zbog čega to, Boga ti? Ko to još "obavještava" navijače o planovima "sportskog segmenta"? Možda ja nisam u toku.
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 11, 2018 1:19 pm

Nasekirao sam se sad odo fiknut 2 baklje na jamboliju dok zena nije tu
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 11, 2018 1:24 pm

Velahalve je napisao/la:
uto dec 11, 2018 12:58 pm
Elegant je napisao/la:
uto dec 11, 2018 12:52 pm
Velahalve je napisao/la:
uto dec 11, 2018 12:48 pm
Kakav ba dug Amaru, dokazi upućuju da je Amar nama dužan i taj slučaj je u istrazi, j DA, uprava ide,nemojte ništa drugo očekivati, i NE Amar neće biti trener, čak i sa novom upravom, zapamtite ovo!!!!
Najgori scenario je upravo taj, da ova uprava ode a zamjeni ih neka druga, a za tim ne dođe Amar.

Mada ja licno mislim da nece ova uprava nigdje, pridruzio im se sada Amar ili ne.
Vidi prijatelju, uprava ide i to je definitvno, nema potrebe za daljim kombinacijama, dolazi druga uprava jer ova vise ne može da se bori, puno je tu svega, plaćenih članaka, prijetnji, 40%igraca je na konta strani,sudije-sumnjivi penali, i onda se mi pitamo sto kasnimo 15 bodova, dolazi nova uprava, Amar ulazi u klub, ali ne kao trener!!!
Zalim ja igrace koji nece da igraju radi uprave a kao proigrat ce kada dođe druga, ovo za sudije i kazi medije je posebna prica - ali eto kao i to ce se promjeniti sa novom upravom. A ovo sto Amar dolazi da ne znam ti na kojoj funkciji bude sa novom upravom to i o njemu dosta govori.
Zadnja izmjena: Elegant, dana/u uto dec 11, 2018 1:25 pm, ukupno mijenjano 1 put.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
MATORI
Postovi: 1129
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 9:38 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 11, 2018 1:24 pm

Budi Željo je napisao/la:
uto dec 11, 2018 12:55 pm
Ch.Willa1986 je napisao/la:
uto dec 11, 2018 12:51 pm
Ovih dana i njega spominju u kombinacijama, pa pišem ono što čujem...
Daj Boze da je taj u kombinacijama...
Ako je to onaj jaJan od Zlatka L, onda daj Bože da nije.
U protivnom smo na.ebali.
U mnogo afera ima poznatog dvojca tog prezimena...ali...kod nas se u zatvor ide samo kad komšiji ukradeš vreću krompira!
 
19tm87
Postovi: 650
Pridružen/a: pon jun 27, 2016 2:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 11, 2018 1:33 pm

jarane ako je tacno da kad te neko spominje da štucaš ova dvojca će umrijet od štucanja
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 11, 2018 1:35 pm

Ovi što tjeraju ovu upravu, ne gledaju ko će doći umjesto njih i ne shvataju da ova uprava nije samo Miske, kao što i neki novi neće biti samo Amar. Bio je Amar i prije, pa su neki ljudi oko njega napravili milionske dugove koje ćemo vraćati još mnogo godina... Daj Bože da dođu i bolji i pošteniji ljudi od ovih, ali trenutno se takvi ne naziru.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 11, 2018 1:36 pm

Zapita li se iko od vas da li je zaista cijena Amara u klubu (citaj i titule) da takvi ljudi koje nabrajamo budu u klubu ? Eto kad im vec znamo necasnu proslost i radnje, kako to da nam oni misle dobro i da ce sa njima biti bolje, mozda samo zato sto ce za njima doci Amar ? Kako neko nama misli dobro a hoce da nam klub vode ljudi sa takivm biografijama i radnjama iz proslosti ?
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
Budi Željo
Postovi: 830
Pridružen/a: čet jul 14, 2016 11:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 11, 2018 1:36 pm

MATORI je napisao/la:
uto dec 11, 2018 1:24 pm
Budi Željo je napisao/la:
uto dec 11, 2018 12:55 pm
Ch.Willa1986 je napisao/la:
uto dec 11, 2018 12:51 pm
Ovih dana i njega spominju u kombinacijama, pa pišem ono što čujem...
Daj Boze da je taj u kombinacijama...
Ako je to onaj jaJan od Zlatka L, onda daj Bože da nije.
U protivnom smo na.ebali.
U mnogo afera ima poznatog dvojca tog prezimena...ali...kod nas se u zatvor ide samo kad komšiji ukradeš vreću krompira!
Saradjivao sam sa nekim njegovim firmama, i znam da je jak i sa vezama i sa parama, to nisu milioni nego milijarde. Licno ga nisam upoznao jer do njega je doci jako tesko. Ali mi je kao Zeljinom bolesniku ostalo u glavi da je bio nas igrac pa sam pitao ove njegove direktore spominje li kad Zelju i to. Znam samo da je od sebe platio put u Plzen sa smjestajem za sve igrace jer je vecina njegovog posla smjestena u Ceskoj, i to mu je bio merak i zelja kao nekome ko je igrao za nas. Tako su mi barem rekli.
Itekako sposoban i jak covjek to garantujem. Da li ima aferima, vjerovatno ima, tesko je do milijardi doci da igras po propisima.
Za mene si uvijek najbolji 1921!!!!
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5206
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 11, 2018 1:41 pm

Željo je uvijek za vrijeme Amara upadao u višemilionske dugove. To ne kažem ja, nego nadležne Inspekcije.
Zadnja izmjena: avlami97, dana/u uto dec 11, 2018 1:44 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 11, 2018 1:41 pm

Meni samo nije jasno zasto se ovom plavaporodica i dalje dopusta da pise na forumu. Momcina od 20 godina je prijetila, a evo ga sad pise najnormalnije. Divno
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5206
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 11, 2018 1:47 pm

PratimsamoPlave je napisao/la:
uto dec 11, 2018 11:38 am
Zaka je napisao/la:
uto dec 11, 2018 10:49 am
Selam velikim prijateljima i savjetnicima Amara Osima. Nadam se da vas ima u planu za "novu" upravu.
I da Zeca postave za kapitena!!
...valjda kapEtana. To bje še onomad, kao što onomad bješe NK. :D
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 11, 2018 1:48 pm

avlami97 je napisao/la:
uto dec 11, 2018 1:41 pm
Željo je uvijek za vrijeme Amara upadao u višemilionske dugove. To ne kažem ja, nego nadležne Inspekcije.
Haj jednom budi hrabar pa reci da mrzis Amara. A ne pises kako nemas nista protiv njega, a uvijek hinjavo govorsi kako je Amar kriv za sve. Budi musko jednom.
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.
 
Avatar
voltron30
Postovi: 674
Pridružen/a: čet feb 18, 2016 5:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 11, 2018 1:53 pm

A uuu jbt kakva ofanziva ovdje. Ja ne znam koga više mislite ubijediti sa tim spinovima, poslije Misimovića propast? Svaka čast Misimoviću, al' daj odvadite malo. Ovdje će dan žalosti biti ako Miske ode. Mene kao običnog navijača FK Željezničar nimalo ne zanima ko će doći i voditi klub. Nego me zanima Željo. I ne znam šta se pravi tolika tragedija? Eto ugasit' će nas neko, vraća se Violina kyrci palci, vraća se kyrac moj. I naravno da bi se branio Mismimović, mora se hraknuti Amar, ono, u rukavicama i celofanu, da ne kažem, hinjski. Samo da se ubaci crv. Bjež' ba, tačno ćete mi zgaditi i ovaj forum. Onaj tamo govnasti više ne može ni Drina, Sava i Una da operu, a vi nastavite srozavati ovaj.

Da hoće ranije Skupština, samo da ne čitam razne propagande na forumima. Nek' postave Fatu za predsjednika, samo da botovi utihnu.
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5206
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 11, 2018 1:54 pm

Zeljo je napisao/la:
uto dec 11, 2018 1:48 pm
avlami97 je napisao/la:
uto dec 11, 2018 1:41 pm
Željo je uvijek za vrijeme Amara upadao u višemilionske dugove. To ne kažem ja, nego nadležne Inspekcije.
Haj jednom budi hrabar pa reci da mrzis Amara. A ne pises kako nemas nista protiv njega, a uvijek hinjavo govorsi kako je Amar kriv za sve. Budi musko jednom.
Nemam izlive emocija ka istom spolu. Nisam derpe. Ljude cijenim i poštujem, pa i obrnuto, nakon što se sve stavi na vagu - pozitivno/negativno i donosim zaključke svojom glavom. A hinje mogu biti samo oni koji kažu idem na godišnji odmor, a svi znaju da laže. Mrzim i lažove.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
DobojskiManijak
Postovi: 249
Pridružen/a: sri maj 23, 2018 11:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 11, 2018 1:57 pm

kao što na ss.ba skoro svi mrze Misimovića tako i ovde ima pojedinaca koji Amara mrze više nego npr. Feđu Isovića ..... neshvatljivo
Jednom Željezničar , uvijek Željezničar...

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Diverzant, Google [Bot], milanribar i 136 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija