Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
mirzza
Postovi: 1401
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 12:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 03, 2018 12:52 pm

zeljeznicka21 je napisao/la:
pon dec 03, 2018 12:46 pm
spustite ego obojica i dogovorite se radi naseg Želje, trebate nam obojica
I dogovorite rekonstrukciju u upravnom i nadzornom odboru, tu nam fali ljudi itekako, vise tu pojacanja treba nego u prvom timu.
Amaru dati njegovo, Senad i par njegovih ljudi koji rade nek nastave ovo sto rade i to je to, bez mailova, bez sile, bez qrcenja. Amar i njegov tim da budu zaduzeni za sve oko igraca od pregovaranja, dolazaka, odlazaka, kazni, suspenzija i svega ostalog. Senad i njegova ekipa oko administracije, sponzora, stadiona.
Bez ikakvih izjava tipa ni milimetra, ljestvica je visoko postavljena, bez odmora u po frke, bez saptanja iz tunela.
Ko hoce da se qrci, nek uzme Hrid pa nek tamo bude glavni ko sto je sisoje uradio.
Kakvu bi Amar cistku napravio u igrackom kadru, masakr.
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5097
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 03, 2018 12:55 pm

gledam penal i ne vjerujem... sramota! pitam se samo hoce li se klub zaliti!
100/94/37/34 - i to je to!
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 03, 2018 12:56 pm

Boze pogledaj nas, skupi nas ko nekad!!!

phpBB [video]
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5846
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 03, 2018 1:00 pm

Hajmo ga mi zastiti koliko mozemo.
Pa pitari jadni su pravili video kao greske u korist Zelje a mi samo kokodacemo kako smo nezasticeni.
Hvala Bogu imamo ovdje momaka koji su majstori za te stvari, napravimo temu, svako po sjecanju navede situaciju, napravimo kompilaciju od 10-15min jer sigurno ima toliko materijala.
I onda zatrpat drustvene mreze uz podrsku portala.
Nije rjesenje naravno, ali drugacije je opet, dolazi to do komisije, nije Sulenta budala sto tuzi N1 za onu glupost..
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 03, 2018 1:02 pm

Okolele je napisao/la:
pon dec 03, 2018 12:35 pm
Osmanović ima dobar potencijal..Juče je bio vrlo dobar,razmišlja glavom i ne boji se uzeti stvar u svoje ruke..Juče je imao par dobrih pasova a i poteza koji ubrzavaju protok lopte,međutim problem je što on u ovakvoj ekipi slabo da s kim ima odigrati u kontinuitetu nešta kvalitetno..Štoper su nam tolika komedija da je Šabanadžović bolji bio na štoperu i od Rodina i od Osmankovića..
Ja sam se mnogo iznenadio partijom Hajdara. Te pasovi od prve, te dijagonale, te promjena ritma, strane. Ne znam, ono je meni nesto novo od njega i bas mi se svidja.
Znam da je psihicki bio pao, ali ocito ga je gol ocepio.

Saban je pokazao da je mozak najbitniji, a nasi stoperi svi skupa nemaju jedan dobar mozak, Kemo, Bakrac :o
Rodin je imao virozu ali opet nije odigrao los mec, jes da je kod penala ispao bezveze.

Ali zamisli da na svo ovo stanje mi jos i virozu fasujemo. Fascinantno kako su nam kola krenula nizbrdo i sta nam se sve desava.
 
Avatar
Izlija
Moderator
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 03, 2018 1:04 pm

イビチャ・オシム
 
Avatar
Niko
Postovi: 68
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 03, 2018 1:10 pm

salle86 je napisao/la:
pon dec 03, 2018 12:17 pm
Niko je napisao/la:
pon dec 03, 2018 12:12 pm
Ma ja, trebao je poslije petog poraza zatvorit posao, otići kući, zaključat se, zatamniti prostorije, pogasiti sve aparate i tugovati, do sedmine.

**** posao, od kojeg hrani porodicu, **** i porodicu, sram ga bilo što nije sve odgoodio ...
ma jok, nakon prvog poraza treba čekati sjednicu i halaliti i narednih 4 meča
mislio sam da se to neće desiti, da je nemoguće da se izgubi sve ali evo uvjeriše me da je sve moguće
sreća eto pa je kraj prvenstva, da ima još koja utakmica vjerovatno bi i to izgubili i umjesto četvrti završili što da ne u zadnja 4...sa -20 za smiješnim sarajevom
je.bo Želju, nek ništa ne trpi zbog njega
je.bo nas navijače, nek sve živo trpi
poveži malo

EDIT: ne sporim da je A.H. ok, ovo općenito govorim o čitavoj toj ekipi u upravi
meni nikad nije bila niti će biti d.j.l.
ima ih dovoljno, ne moraju svi biti tu ali nemoguće da svi imaju neke svoje obaveze koje se ne mogu prolongirati u nikad težoj situaciji od kad su oni u klubu
Šta imam povezivati, govorim ti kako jeste.

Imam i ja godina, imam i tu bolest, bolilo je i mene, ali moraš shvatiti da u životu ima i drugih prioriteta. Došao kući poslije utakmice, žena djeca, trči vamo, trči tamo, nema stajanja. A po tvome ispada da sam trebao uću u stan, zavući se u jednu sobu i tugovati.
Jutros na posao, normalno, valja prehraniti porodicu. Ili sam trebao i dalje sjediti kući i javiti da sam bolestan i da neću doći?

Nije ni njemu juče bilo svejedno, i on je bolestan za Željom, ali čovjek je već ranije imao sve dogovoreno, i bezveze bi bilo da odgađa radi poraza. Ništa ne bi time pomogao Želji, ali bi odmogao sebi.

Helem, da ne naprđujemo dalje, imamo različite stavove i to je u redu.

Pozz
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 03, 2018 1:11 pm

Kako bi volio da Misimovic sazove vanredni pres povodom ovog suđenja, da im diplomatski jebe po svo spisku pa neka ide sve u vraziju mater sa savezom.

Zaista je krajnje vrijeme da se UEFA kontaktira a pogotovo SIPA povodom ovogo organizovanog kriminala u fudbalu na nasim terenima. Ovo je sudijska mafija a baza im je u FS/NS BiH.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 03, 2018 1:12 pm

hajdee dime bijelii

slika
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5097
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 03, 2018 1:13 pm

zadnji put kas smo imali 5 poraza uzastopno u prvenstvu, poceo je rat 1992. godine...
100/94/37/34 - i to je to!
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 03, 2018 1:16 pm

fcz je napisao/la:
pon dec 03, 2018 12:43 pm
Nadam se da ce sastanak imati pozitivan ishod po Zelju, ali zasto se suti o kradjama djavoljeg saveza?!? Gdje je reakcija, gdje su dopisi medijima sa snimcima kradja, jesu li snimci poslani UEFI? Koliko god smo na terenu losi kurvini sinovi su nam direktno ukrali znacajan broj bodova a mi sutimo kao ovce.
Oglasimo se mi, ali to ne pije vode, niti to mediji poprate na adekvatan način. Žališ se protiv Širokog, a oni nam crtaju linije, žališ se za penal Zrinjskom u Bijeljini, a oni te izignorišu. Žalimo se na gol Zrinjskog, prije par mjeseci, kada je igrač Zrinjskog uštopao loptu rukom i zabiju gol,,, ali kakve fajde https://fkzeljeznicar.ba/tendenciozno-s ... anu/31856/
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1978
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 03, 2018 1:28 pm

ma raja je izrevoltirana zbog toga sto se niko iz kluba ne oglasava na ove poraze, bas kao da je notmalno.
nikakve veze njegova privatna zabava nema sa tim, pa i vi u petak ili subotu izadjete u kafanu. pa sta?

a ovo sto se nasi ne oglasavaju nemam pojma sta su umislili.
trebaju izaci javno i objasniti sta se to desava u klubu, sta su to uradili. i uz to podnijeti ostavke.
MIRZA RASCIC
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 03, 2018 1:33 pm

Insajderi ima li kakvih informacija, neka vanredna sjednica, obracanje medijima ?

Mora nesto da se desi do skupstine ne moze ovo ovako proci.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
salle86
Postovi: 5089
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 03, 2018 1:35 pm

ISB87 je napisao/la:
pon dec 03, 2018 1:28 pm
ma raja je izrevoltirana zbog toga sto se niko iz kluba ne oglasava na ove poraze, bas kao da je notmalno.
nikakve veze njegova privatna zabava nema sa tim, pa i vi u petak ili subotu izadjete u kafanu. pa sta?

a ovo sto se nasi ne oglasavaju nemam pojma sta su umislili.
trebaju izaci javno i objasniti sta se to desava u klubu, sta su to uradili. i uz to podnijeti ostavke.
ja naglasih da nije konkretno na račun A.H.
ali nije on sam, ima njih bar koliko ja znam desetak što u upravnom, nadzornom odboru što na čelu skupštine, direktor...bilo ko da se oglasi, bilo gdje
jok, svi imaju svoje živote i svi, ali baš svi u ovom trenutku zavise od tog svog posla i nemaju vremena da se bilo ko uhvati u koštac sa problemom
valjda se nada da će se sam riješiti...hoće hoće
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6649
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 03, 2018 1:37 pm

Elegant je napisao/la:
pon dec 03, 2018 1:33 pm
Insajderi ima li kakvih informacija, neka vanredna sjednica, obracanje medijima ?

Mora nesto da se desi do skupstine ne moze ovo ovako proci.
Ja mislim da se ceka danasnji sastanak pa ce ovisno o rezultatu istog djelovati.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
Budi Željo
Postovi: 830
Pridružen/a: čet jul 14, 2016 11:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 03, 2018 1:57 pm

CURVA je napisao/la:
pon dec 03, 2018 1:53 pm
SIMA_SIMAU je napisao/la:
pon dec 03, 2018 1:37 pm
Elegant je napisao/la:
pon dec 03, 2018 1:33 pm
Insajderi ima li kakvih informacija, neka vanredna sjednica, obracanje medijima ?

Mora nesto da se desi do skupstine ne moze ovo ovako proci.
Ja mislim da se ceka danasnji sastanak pa ce ovisno o rezultatu istog djelovati.
Treba se okupiti ispred Zeljinog dogovor mora pasti
Jel ovo sto posto da se danas nalaze?
Za mene si uvijek najbolji 1921!!!!
 
Avatar
igla
Postovi: 3618
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 03, 2018 1:59 pm

Nek sjednu i probaju se dogovoriti. Ako ne mogu, ja bih volio da nijedan više nikada ne bude u klubu. Niti želim predsjednika koji je bolesni egoista, niti trenera koji mora izabrati pola uprave ili imati 300 uslova da vodi klub za koji navija.
 
AdmirA
Postovi: 2230
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 03, 2018 2:11 pm

Nešto se iza brda valja.
Željo mora pobjediti! :!:
Spoiler:
P.S.Sad će broj posjetilaca da poraste. :kafa:
 
Avatar
nookey
Postovi: 2329
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:19 pm
Lokacija: Stolica F14
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 03, 2018 2:15 pm

Sastanak kod brajlovica. Daje im po 10 milja ako se dogovore na ruke...
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 03, 2018 2:21 pm

igla je napisao/la:
pon dec 03, 2018 1:59 pm
Nek sjednu i probaju se dogovoriti. Ako ne mogu, ja bih volio da nijedan više nikada ne bude u klubu. Niti želim predsjednika koji je bolesni egoista, niti trenera koji mora izabrati pola uprave ili imati 300 uslova da vodi klub za koji navija.
:palacgore:
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 185 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija