Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
kokoška
Postovi: 726
Pridružen/a: pon okt 01, 2018 8:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 02, 2018 7:41 pm

Ajzea je napisao/la:
ned dec 02, 2018 6:37 pm
kokoška je napisao/la:
ned dec 02, 2018 6:32 pm
Uprava treba da ostane i da sve usmjeri ka sportskom segmentu, pokusati ovu sezonu zavrsiti treci radi evrope a iducu napasti sa svim mogucim kapitalom koji imamo, i ovdje se ne moze igrati posteno u ovoj ligi a to Amar najbolje zna a znamo i mi kako smo pojedine utakmice dobijali dok nas je Amar vodio, moramo u savezu imati prave ljude jer sad trenutno smo osteceni previse puta i to greskama koje direktno uticu na rezultat pored nase lose igre lose atmosfere kad se jos doda sudjenje koje nam direktno ide na stetu dobije se ovo stanje.
Kako?
Reci cu ti samo da dok nas je taj isti Amar vodio znali smo mi i izgubitii radi drugih kombinacija tako da je smijesno o tome polemisati, mada Amar je najmanji problem imaju tu drugi ljudi koji zele u tal ne samo on.
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 02, 2018 7:43 pm

Zasto neformalno? Treba sazvati pres i isprozivati ta lopovska govna a Begica prvog posto je on na vrhu piramide pa taman vise marka nama ne dosla od saveza i preko njega..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 02, 2018 7:44 pm

Slazem se, sazvati i fino objasniti sve. Zaliti se i UEFA-i.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 02, 2018 7:44 pm

Yebo saopstenje.. Neka Misimovic sazove press konferenciju iduce sedmice i ko prosli put, ko sta ima da pita neka pita. Neka objasni i izlozi svoj stav o ovome svemu.
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 02, 2018 7:46 pm

kokoška je napisao/la:
ned dec 02, 2018 7:41 pm
Ajzea je napisao/la:
ned dec 02, 2018 6:37 pm
kokoška je napisao/la:
ned dec 02, 2018 6:32 pm
Uprava treba da ostane i da sve usmjeri ka sportskom segmentu, pokusati ovu sezonu zavrsiti treci radi evrope a iducu napasti sa svim mogucim kapitalom koji imamo, i ovdje se ne moze igrati posteno u ovoj ligi a to Amar najbolje zna a znamo i mi kako smo pojedine utakmice dobijali dok nas je Amar vodio, moramo u savezu imati prave ljude jer sad trenutno smo osteceni previse puta i to greskama koje direktno uticu na rezultat pored nase lose igre lose atmosfere kad se jos doda sudjenje koje nam direktno ide na stetu dobije se ovo stanje.
Kako?
Reci cu ti samo da dok nas je taj isti Amar vodio znali smo mi i izgubitii radi drugih kombinacija tako da je smijesno o tome polemisati, mada Amar je najmanji problem imaju tu drugi ljudi koji zele u tal ne samo on.
I ovo u plavu seharu.
 
Avatar
Mirek11
Postovi: 1147
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 02, 2018 7:48 pm

storm_raider je napisao/la:
ned dec 02, 2018 7:40 pm
SIMA_SIMAU je napisao/la:
ned dec 02, 2018 7:35 pm
storm_raider je napisao/la:
ned dec 02, 2018 7:34 pm
Ode Saban na stopera, ne znam sta da mislim o tom potezu. Kad ono odigra mladic bolje nego ijedan od stopera u klubu.
Jel ide on sada u AEK? Iskreno ja bi volio da ode zbog njega, neka bjezi iz ovog sivila.
Pa rekose da ide, bilo bi dobro zbog procenata da napravi u zivotu nesto.
Ima sanse da ostane do ljeta ali zavisi sta ce biti kod nas u klubu.
Danas je pokazao kako inteligentan fudbaler moze i treba igrati pa bila to i pozicija koja nije tvoja.
Da je Dado probao mozda bi i ostao kod nas pa bi imali jos jednog dobrog stopera ☺
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
Mirek11
Postovi: 1147
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 02, 2018 7:54 pm

plavi brat je napisao/la:
ned dec 02, 2018 7:38 pm
Amar je najbolja moguca opcija,da nekazem bolja i od Murinja :)
Zasto?
Zato sto je NAS,
sto poznaje/prati nasu ligu,
nase i protivnicke igrace,vrlo dobro
Netreba mu nikakvo vrijeme za upoznavanje,kao ni previse vremena za uigravanje.
Ako on nece da radi sa ovim ljudima u ovim uslovima,ja mu to moram zamjeriti.
To mi nemoze u glavu
Ni meni, Amar je poseban lik i njegovi rezoni su cudni. Ja na njegov mjestu ne bih ovo mogao gledat a ne pomoci, naravno uz neke razumne uslove koje bi postavio. Prije svega smo navijaci Željini.
Mislim da ce do skupstine jos jednom razgovarati .
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
sidro
Postovi: 27
Pridružen/a: čet feb 08, 2018 8:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 02, 2018 7:57 pm

Mirek11 je napisao/la:
ned dec 02, 2018 6:10 pm
sidro je napisao/la:
ned dec 02, 2018 6:02 pm
Miske je izgleda tuzio gg.ba portal i dobio presudu zbog teksta o propasti dinastije Misimovic .

Morace oni uskoro napisati neko izvinjenje, pa se nemojte cuditi sto su pojacali kampanju na forumu, kobnkretno nick Bezideja. Vjerovatno njihov novinarcic.

Ovo je sranje sta vam sudije rade od kluba. Ostetili su vas u svih poslednjih 5 meceva. Sry na upadu
I ja sam cuo da je dobio gg.ba i da ce morati pisati izvinjenje.
Ako je istina nek je tuzio govna bolje ne zasluzuju. Da sam na njegovom mjestu sve bih im uzeo i sve istjerao na ulicu , pa i ostavio bez posla. Govna placenicka mamu jebali.

Krenut ce stvari i za Zelju bolje budite pametni kada je ova uprava vasa u pitanju , ljudi su posteni do sada bili
AMAR OSIM NAPOLJE!!!
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 02, 2018 7:59 pm

Hadzijalagic je napisao/la:
ned dec 02, 2018 7:29 pm
Brkoo je napisao/la:
ned dec 02, 2018 5:55 pm
Uprava napolje!

Neznalice obicne. Jos na pocetku sezone ja pisem da je Nedim Covic seoska varalica koja nam prodaje maglu a za ljude u klubu on je veliki strucnjak.

Katastrofalan odabir trenera(prosli put kad je Odovic bio trener ni evropu nismo izborili a na putu smo da to ponovimo ove sezone, ), katastrofalan odabir igraca itd. Na ovo dodas i da nemamo nikoga u savezu da stiti nase interese i dobijes ovo sto sad imamo.

Tuzno i zalosno.
Zar nismo tad sa Odovicem i sa djecom do kraja bili jedini konkurenti pitarima za titulu a posle izbacili ferencvaros?
Sjecas li se te sezone? To sto smo te sezone bili konkurentni je iz razloga sto su ostali bili odron a ne zbog nekog naseg narocitog kvaliteta. Mada smo imali neke kvalitetne igrace, koji su bas tad pokazali kvalitet. Zamisli da sad u ekipi imas mlade igrace kvaliteta tadasnjeg Bajica, Hadziahmetovica, Memije. Cak je i Dado Sadikovic tad bio solidan igrac. Igraci koji su mogli igrati u prvih 11 i biti nosioci ekipe.

Prosli smo na srecu Ferencvaros, to sam rekao i tad a govorim i sad. Dovoljno je pogledati sta su ljudi isfulali u obje utakmice, mrtve zicere iz peterca. Na Kosevu isto prije naseg gola, isto promasili sansu, Kosoric izblokirao cist gol. Zabijamo gol i onda igramo i iznad nasih mogucnosti i pobjedjujemo. Krece liga, Odovic totalno pogubljen, ne zna gdje udara, aminuje dolaske Livaje i ostale kompanije i te sezone ostajemo i bez nastupa u evropi. Ostalo je sve poznato. Tad sam mislio da je neopravdano otjeran, da su drugi krivi itd, ali kad sam sad vidio kakav je i kao trener i kao covjek sve mi je bilo jasno..
Zadnja izmjena: Brkoo, dana/u ned dec 02, 2018 8:01 pm, ukupno mijenjano 2 puta.
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 02, 2018 8:00 pm

Imaju sve ove kradje dokumentovane u izvjestajima 1921.tv.. Fino u full hd i iz vise uglova.. Kompilacija bi trajala jedno 20 minuta.. Sazvati pres, pustiti svima tu kompilaciju i podijeliti svim novinarima kovertu sa snimkom i sa 100 eura da im se nadje jer drugacije izgleda nece niko objaviti..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
TheTacTica
Postovi: 119
Pridružen/a: ned apr 30, 2017 7:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 02, 2018 8:01 pm

Poslje nekog vremena sam svatio da je ipak dobro sto ova uprava ide, jer ovi navijaci zasluzuju upravu bas na nivou na kojem su oni. Mislim da ce sve manje normalne raje pratiti FkZ. A ovim uprava napolje i lomljenje stolica, psovanje vlastitim navijacima i premlacivanje vlastitih navijaca, paljenje svog stadiona zelim upravu po njihovoj mjeri. Pa onda kad sve sagorite i sjeb.... Do dna i kad vam vise ne bude zanimljiv da odete svi skupa zauvjek.
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 02, 2018 8:04 pm

Brkoo je napisao/la:
ned dec 02, 2018 7:59 pm
Hadzijalagic je napisao/la:
ned dec 02, 2018 7:29 pm
Brkoo je napisao/la:
ned dec 02, 2018 5:55 pm
Uprava napolje!

Neznalice obicne. Jos na pocetku sezone ja pisem da je Nedim Covic seoska varalica koja nam prodaje maglu a za ljude u klubu on je veliki strucnjak.

Katastrofalan odabir trenera(prosli put kad je Odovic bio trener ni evropu nismo izborili a na putu smo da to ponovimo ove sezone, ), katastrofalan odabir igraca itd. Na ovo dodas i da nemamo nikoga u savezu da stiti nase interese i dobijes ovo sto sad imamo.

Tuzno i zalosno.
Zar nismo tad sa Odovicem i sa djecom do kraja bili jedini konkurenti pitarima za titulu a posle izbacili ferencvaros?
Sjecas li se te sezone? To sto smo te sezone bili konkurentni je iz razloga sto su ostali bili odron a ne zbog nekog naseg narocitog kvaliteta. Mada smo imali neke kvalitetne igrace, koji su bas tad pokazali kvalitet. Zamisli da sad u ekipi imas mlade igrace kvaliteta tadasnjeg Bajica, Hadziahmetovica, Memije. Cak je i Dado Sadikovic tad bio solidan igrac. Igraci koji su mogli igrati u prvih 11 i biti nosioci ekipe.
Prosli smo na srecu Ferencvaros, to sam rekao i tad a govorim i sad. Dovoljno je pogledati sta su ljudi isfulali u obje utakmice, mrtve zicere iz peterca. Na Kosevu isto prije naseg gola, isto promasili sansu, Kosoric izblokirao cist gol. Zabijamo gol i onda igramo i iznad nasih mogucnosti i pobjedjujemo. Krece liga, Odovic totalno pogubljen, ne zna gdje udara, aminuje dolaske Livaje i ostale kompanije i te sezone ostajemo i bez nastupa u evropi. Ostalo je sve poznato. Tad sam mislio da je neopravdano otjeran, da su drugi krivi itd, ali kad sam sad vidio kakav je i kao trener i kao covjek sve mi je bilo jasno..
Zapelo mi ovo za neizlazak u evropu a za taj neizlazak je Odovic kriv koliko i Kostic za neosvajanje titule u sledecoj sezoni.. A vala i Livaje i Diate, iako nisu bile Odovicev izbor, nisu bili nista gori od kamiona preplacenih ubleha koje su dovedene par mjeseci posle..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
Tare1921
Postovi: 469
Pridružen/a: pon maj 21, 2018 1:40 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 02, 2018 8:09 pm

Kakve smo mi picke postali u pm.
Dodje sudija iz picke materine na Grbavicu i svira kako on hoce bez imalo straha al hajde da je jedan nego svi sudci lige a sto to ne smiju u kamenjaru? Pa ljudi bi ubili hljeb u njima oni smiju sve a mi nista zato sto smo picketine. Kad sam ja ovdje pisao da treba vratiti RESPEKT prema Zelji i Manijacima i izmlatiti govna i sacekuse praviti kao sto smo i prije pravili. Svaki sudija koji primi pare da sudi za jedan tim mora racunati na posljedice i kako znamo u nasoj drzavi prava nema tako da se pravo uzima u svoje ruke i to uopste nije seljacko ili papansko razmisljanje to je samo normalno razmisljanje i tako muskarci rijesavaju probleme, tako se mora ponasati sa takvim sudijama koji vole pare pa nek ih oni prime te parice od klubova ali ce ih dobro zapamtiti i sto bi se reklo krvavo zaraditi, i vjerujte mi nikad vise nece tako suditi pa jbt i nas su roditelji udarali i mi se poslje opametimo e to i sudijama treba. 4 jebene sezone nam kradu titulu, zadnjih 5 tekmi smo mogli najmnje 6 poena dobiti ali sudci cine svoje i ***** ih boli niko ih pipnuti ne smije, Uprava pusi ***** Savezu pa zato suti a Manijaci fokusirani na Upravu umjesto na Savez a i da su kimni na Savez opet nista nebi ucinili zato sto smo picketine postali. Ako jos jedan sudija bude svirao tako kako je ovaj supak onda ga treba dobro izmlatiti i poslati poruku svim sudijama i Savezu a nas nek Savez suspenduje mi idemo onda na tekme repke i prekidamo utakmice sa bakljama i topovskim udarima pa da vidimo. Uspjeli smo jednom izbaciti repku iz Sarajeva pa mozemo opet. Kako supke nije stid igrati na nasem Stadionu a pokrast nas u Ligi nek opet idu u Zenicu nama ne trebaju. Zelju treba bojkotovati sve dok Uprava ne pocne se buniti UEFI pa jbt neki klubovi radi manjih stvari placu Uefi a nama ukradose 4 Titule. Miske vrati brojace goni ih u picku materinu sami cemo praviti nas Sadion niko nam ne treba pomagati da bi nas radi par brojaca ucjenjivao i kako rece jedan Manijak ovdje oglasi se javno vrijeme je.
 
Qooler
Postovi: 1429
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 02, 2018 8:10 pm

storm_raider je napisao/la:
ned dec 02, 2018 7:40 pm
SIMA_SIMAU je napisao/la:
ned dec 02, 2018 7:35 pm
storm_raider je napisao/la:
ned dec 02, 2018 7:34 pm
Ode Saban na stopera, ne znam sta da mislim o tom potezu. Kad ono odigra mladic bolje nego ijedan od stopera u klubu.
Jel ide on sada u AEK? Iskreno ja bi volio da ode zbog njega, neka bjezi iz ovog sivila.
Pa rekose da ide, bilo bi dobro zbog procenata da napravi u zivotu nesto.
Ima li iko nešto konkretno prigovoriti ovom potezu? Dok sam se mrzao na poluvremenu razmišljao sam... jedino mi je Blagojević padao na pamet. Onda kada sam vidio da je ona 16 izašla, rekao sam u sebi : "svaka čast ko je osmislio ono sa Šabanom" Unio je mirnoću u zadnju liniju štopera i na boku. Bojao sam se samo da Šaban ne napravi potez viška, ali nije. Zato nemojte samo neargumetovano kritikovati, već podržite ono što je dobro.
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 02, 2018 8:11 pm

Hadzijalagic je napisao/la:
ned dec 02, 2018 8:00 pm
Imaju sve ove kradje dokumentovane u izvjestajima 1921.tv.. Fino u full hd i iz vise uglova.. Kompilacija bi trajala jedno 20 minuta.. Sazvati pres, pustiti svima tu kompilaciju i podijeliti svim novinarima kovertu sa snimkom i sa 100 eura da im se nadje jer drugacije izgleda nece niko objaviti..
Pa ima nas hiljade fb i insta profil, ne treba nam ni jedan portal snimak bi obisao sve zivo.
Na kraju krajeva ima nas ovdje dosta, svi mozemo ponoci da se takav video uradi ako vec klub ne namjerava, i to bi napravio kompilaciju stete koja je enormna iz naseg ugla i dobiti koja je jos veca iz ugla pitara i kamenjara.
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 02, 2018 8:12 pm

Odovic je kriv jer je i tad kao i sad sjebao sezonu. Ogroman zaostatak bio i onda cak ni sa nizom pobjeda nismo mogli da se pomjerimo na tabeli a pojacanja koja je doveo Odovic tad na pocetku sezone, sve goli odroni od igraca. Pa ako su dosli za vrijeme Odovica onda su ti igraci njegov izbor, nisu moj. Meni je neshvatljivo da neko na taj nacin moze braniti trenera.
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Qooler
Postovi: 1429
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 02, 2018 8:14 pm

sahmat je napisao/la:
ned dec 02, 2018 7:20 pm
Zaka je napisao/la:
ned dec 02, 2018 6:35 pm
sahmat je napisao/la:
ned dec 02, 2018 6:30 pm
Danas Ramović je bio najbolji!
Po meni i Osmankovic jedan do boljih!
Šaban, Hajdarevic, Osmanović, Dacic, Veseli, Veca - solidno
Jazvic, Zec, Krpic, Rodic, Zilic, Pavic - očaj teški, pogotovo Pavić koji me na trenutke liči na Mehremića, ono plivanje po terenu, Zilić još puno pripreme za seniorski fudbal
Kemo odličan, samo je dodao protivnicima čistu loptu u noge i nakon toga primamo gol, nema šta na nivou.
Zato naš Marcelo (Pavić) odigra svaku maestralno, jesi li možda vidio koliko danas pliva po terenu, gubi lopte, bježi mu igrač, primamo gol gdje on nije u stanju da sacuva igraca (prvi gol), nije u stanju da se vrati u odbranu sa centra (drugi gol), igrač Širokog između upućuje loptu, a Pavić stoji 6m od njega (treći gol) a on je dobio prolaznu ocjenu jel tako?
O čemu ti pričaš? Na kojoj strani igra Pavić? Na lijevoj, prijatelju!!! Prvi i drugi gol smo dobili preko naše desne strane, gdje je igrao onaj sa brojem 16 što ga nije bilo u drugom poluvremenu.
 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 02, 2018 8:15 pm

sta imaju da kazu zastitnici manijaka na lomljenje i bacanje u teren 3-4 stolice danas na sjeveru ?
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 02, 2018 8:18 pm

uprava napolje?
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 02, 2018 8:19 pm

To su bili pojedinci i vodja im je rekao da to vise ne rade. Za osudu svakako, ali nije stav grupe, nemoj da se pretjeruje sa tim.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/

Online

Trenutno korisnika/ca: Diverzant, Google [Bot], kemo i 271 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija