Moderator/ica: storm_raider

 
MATORI
Postovi: 1134
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 9:38 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 30, 2018 11:20 am

bistrikboy je napisao/la:
pet nov 30, 2018 10:58 am
Jug se najvise pita na nasem stadionu i tu nema rasprave,ta prica "i ja sam bio nekad na jugu..." nikoga ne zanima,sadasnji jug je takav kakav je daleko od dobrog ali ce se najvise pitati!
Nit su gori ljudi - insani bili na terenu, nit je gora bagra bila na jugu od 1975 od kad dolazim u Dolinu!
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3558
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 30, 2018 11:21 am

bistrikboy je napisao/la:
pet nov 30, 2018 10:52 am
sastrane je napisao/la:
pet nov 30, 2018 10:22 am
bistrikboy je napisao/la:
pet nov 30, 2018 9:30 am
Uprava napolje!
dobro skontali smo haj sad
Hocel se sad opet pjevat "jug,jug napolje" hahahahahahah

Doduse neki dan neki bolid napisa "**** titulu dobijes samo 120000 od saveza", to je valjda i stav Misimovica...

UPRAVA NAPOLJE!
Dobro druze, jel tebi drago sto postoji mogucnost sukoba na tribini izmedju navijaca? jel to Zeljo?

Ok ti imas svoj stav "UPRAVA NAPOLJE", ja imam stav "NI MILIMETRA", i sta sad trebamo da se "skinemo do pasa i da se pobijemo"?

Ja postujem tvoje misljenje iako se apsolutno ne slazem sa njim, ti ne mozes postovati moj stav?
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3030
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 30, 2018 11:22 am

bistrikboy je napisao/la:
pet nov 30, 2018 10:58 am
Jug se najvise pita na nasem stadionu i tu nema rasprave,ta prica "i ja sam bio nekad na jugu..." nikoga ne zanima,sadasnji jug je takav kakav je daleko od dobrog ali ce se najvise pitati!
Juce sam napisao da je jug i grupa izgubila svoj identite. Sve dok na 70 metara ograde bude stajao samo jedan transparent, dok se bude dolazilo u crnom i dok se bude nanosila steta Klubu jug nije kompetentan da tjera ili dovodi nekoga. Vise raje sa sjevera i istoka ima clanske i godisnje nego vi sa juga. Ovi nabrojani su dali nesto Klubu, a vi sta ste vi dali osim sto svaku utakmiu donesete par hiljada kazni bespotrebno.

Mnogi od nas smo bili i prosli sve i svasta na tom jugu, ali nikada nije bila situacija kao sada. Sto neko rece prvo vi koji ste u tom jezgru morate povratiti svoj identitet, morate se vise posvetiti podrsci igracima, a ne pjevati i je.bavati ostale klubove, morate animirati raju da se vrati na jug i MORATE DOLAZITI NA TRIBINU POLA SATA RANIJE A NE DVA MINUTA PRIJE POCETKA UTAKMICE. Kada sve ovo sredite onda cete biti kompetentni da nekoga mjenjate ili smjenjujete
Alea iacta est!
 
Avatar
vinston.cercil
Postovi: 944
Pridružen/a: sub mar 17, 2018 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 30, 2018 11:22 am

ONI MORAJU POBIJEDITI ŠIROKI !
 
Avatar
mirzza
Postovi: 1401
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 12:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 30, 2018 11:23 am

Izbaci mi YT zanimljiv izvjestaj sa utakmice, Zeljo protiv reprezentacije

https://www.youtube.com/watch?v=ohAcuaLy86k

Gledati ovaj snimak i ove danasnje predstave, je neshvatljivo. Ovdje smo napravili reprezentaciji vise smislenih akcija nego za polusezonu sada.
 
Avatar
Eric Cantona
Postovi: 1277
Pridružen/a: pon jan 30, 2017 7:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 30, 2018 11:34 am

starigrad je napisao/la:
pet nov 30, 2018 11:16 am
Eric Cantona je napisao/la:
pet nov 30, 2018 10:32 am
Zeljo je napisao/la:
pet nov 30, 2018 10:26 am

Pa nisam ni rekao da je na prodaju, nego sam rekao da ako cemo bit ko Dinamo da mora doc covjek koji ce ulozit ogromne novce.
Imamo već ljude koji daju, i koje se bore da što više novca ulazi u klub. Još samo ti rezultati da se poklope biće to kao bombonica. Strpljena nam treba.
evo, bio sam strpljiv i, mogu reci, jos uvijek imam strpljenja. jeste da gledati nase utakmice postaje mazohizam, da prebacujem na formulu kako ne bih gledao nasu patnju i sramotu od igre, jer mi je pritisak otisao u 3pm, da protiv sirokog nemam, apsolutno, nikakva ocekivanja, u stilu, sta bude-bude, niko ga ne tjeram, nikoga ne prizivam, cak, ni titule ne prizivam, i drugi igraju i ulazu za iste...

ali, do kada trebam biti strpljiv? narodski receno, saburli. kada cu s osmjehom doci i otici sa grbavice, s merakom pogledati par utakmica u kontinuitetu, vidjeti smislene akcije, dribling, zar, volju, zelju, borbenost, vise od 2 suta po golu...

i ovi sto su, sada, najglasniji u tjeranju su bili saburli. samo, imaju kraci fitilj od mene. a, i moj, kao i fitilj svakog drugog, ima kraj i dogori.

davno je neko pametan rekao: "ponavljati iste greske, a ocekivati drugaciji rezultat je ludost"
Kad možemo trpiti ove stranke što nas vodaju kao ovce 20 i kusur godina, možemo vala još malo skupiti strpljenja i za našeg Želju.
A što se tiče utakmice sa Širokim, ne znam šta očekivati. Bar znam da neće igrati bunker kao ostale ekipe što gostuju na Grbavici. Mogla bi biti interesantna utakmica u svakom pogledu.
:zeljeznicar1:
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 30, 2018 11:42 am

kakve pak veze ima sto se dolazi u crnom? covjece to je ultra furka po cijelom svijetu, kezual jel. i sta sad? kao da su svi u plavom bilo bi bolje?
i gdje vam je sad prica tipa kao samo mi na balkanu palimo baklje, stetimo klub? a u ova 3 dana pola evrope baklje na stadionu upalilo.

manite trazenja dlake u jajetu, razumijem da vam se ne svidjaju pjesme ili vodjenje tribine sa sipke, ali sad na svaku sitnicu reagovat nidje veze.
treba se potruditi da jug bude kao nekada, da ori stadion. jer jedino je zeljo bitan.
MIRZA RASCIC
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 30, 2018 11:44 am

Kao sto napisa nas brat Minjore: "Molim Boga da svima da pameti da skontaju da Amar nije titule uzimao za sebe nego za Zelju, te da Senad nije gradio za sebe nego za Zelju.".
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
19tm87
Postovi: 650
Pridružen/a: pon jun 27, 2016 2:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 30, 2018 11:45 am

za_zivot_cijeli je napisao/la:
pet nov 30, 2018 10:57 am
bistrikboy je napisao/la:
pet nov 30, 2018 10:52 am
sastrane je napisao/la:
pet nov 30, 2018 10:22 am
dobro skontali smo haj sad
Hocel se sad opet pjevat "jug,jug napolje" hahahahahahah

Doduse neki dan neki bolid napisa "**** titulu dobijes samo 120000 od saveza", to je valjda i stav Misimovica...

UPRAVA NAPOLJE!
svaki normalan navijac bi se zabrinuo sto moze doci do situacije da 'udari brat na brata' a ti kao i oni smradovi sa drugih foruma postavljate takva pitanja kao da prizeljkujete neku eskalaciju.
nije to normalno brate. nije normalno da Bog kaze.
Samo moroni zele da se desi neki belaji. I samo moroni i sa jedne i druge strane mogu udariti na brata samo jer ima suprotno misljenje i samo ga javno iskazuje.
 
Avatar
south side
Postovi: 479
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 1:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 30, 2018 11:49 am

Al brate odovic mi je zgadio fudbal sa ovim sto je uradio lik je unistio ekipu
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.Ivica Osim
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3030
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 30, 2018 11:50 am

ISB87 je napisao/la:
pet nov 30, 2018 11:42 am
kakve pak veze ima sto se dolazi u crnom? covjece to je ultra furka po cijelom svijetu, kezual jel. i sta sad? kao da su svi u plavom bilo bi bolje?
i gdje vam je sad prica tipa kao samo mi na balkanu palimo baklje, stetimo klub? a u ova 3 dana pola evrope baklje na stadionu upalilo.

manite trazenja dlake u jajetu, razumijem da vam se ne svidjaju pjesme ili vodjenje tribine sa sipke, ali sad na svaku sitnicu reagovat nidje veze.
treba se potruditi da jug bude kao nekada, da ori stadion. jer jedino je zeljo bitan.
Te ultra furke na koje se lozite su dovele grupu na mjesto gdje se i nalazi sada, na samom dnu navijacke scene. Ako grupa nije u stanju da mobilise najmanje 1000 vatrenih navijaca svaku utakmicu, ako nisu u stanju da okace najmanje 10 transparenata i da bude u PLAVOM onda je grupa izgubila svoj identite.

Sto se tice baklji palilo se je i palit ce se, ali velika je razlika kada ti napravis bakljadu i kada na stadionu imas 10 000 ljudi i kada imas 2000. Prihodom od 10 000 mozes podmiriti kaznu a da ne nastetis puno Klubu, a prihodom od 2000 posjetilaca moras dodati para i potrositi ono sto si "zaradio" od karata. Tu je velika razlika i dok to ne shvatite nece biti bolje
Alea iacta est!
 
Avatar
NAVIJAČ
Postovi: 644
Pridružen/a: uto jan 23, 2018 1:25 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 30, 2018 11:50 am

Nekima ko da nije dosta nase brace sto vise nisu sa nama, pa najavljuju neke tuce i neke okrsaje. Davno je glas razuma umro na Grbavici, davno je pojam navijac odsutan sa JUGA. Stidite se onih momaka, da im se Allah smiluje, sto nisu sa nama, a zivili su za ZELJEZNICAR!
Ja volim Želju. Za njega sve.
 
Avatar
Izlija
Moderator
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 30, 2018 11:51 am

Ni rat sa svim svojim nedaćama me nije mogao odvojiti od Želje pa tako me neće ni ove nedaće odvojiti od njega, moja ljubav raste iz dana u dan kroz moju djecu i rašće kroz njihovu djecu još više. Sve će se ovo zvati juče samo će Željo biti tu da svijetli još jače.
イビチャ・オシム
 
Avatar
vinston.cercil
Postovi: 944
Pridružen/a: sub mar 17, 2018 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 30, 2018 11:52 am

Ne bih da stanem u odbranu juga, ali ti momci su jedini koji navijaju 90 minuta. Ostale tribine nece pustiti glas osim na evropskim tekmama ili na korneru ako je guravo po sjeverom. Nije fer srati po svima u toj ekipi. Ima pojedinaca koji nisu ok, ali ne treba generalizirati
 
plavi brat
Postovi: 766
Pridružen/a: čet okt 04, 2018 9:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 30, 2018 11:59 am

mirzza je napisao/la:
pet nov 30, 2018 11:23 am
Izbaci mi YT zanimljiv izvjestaj sa utakmice, Zeljo protiv reprezentacije

https://www.youtube.com/watch?v=ohAcuaLy86k

Gledati ovaj snimak i ove danasnje predstave, je neshvatljivo. Ovdje smo napravili reprezentaciji vise smislenih akcija nego za polusezonu sada.
Strasno :klanjase:
:klanjase: asistencija (cini mi se Zeba) i gol Beslije
Neznam sto nisu stavili momenat kad Zeba "proturi" Rahimicu kroz noge :11:
 
MATORI
Postovi: 1134
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 9:38 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 30, 2018 12:00 pm

vinston.cercil je napisao/la:
pet nov 30, 2018 11:52 am
Ne bih da stanem u odbranu juga, ali ti momci su jedini koji navijaju 90 minuta. Ostale tribine nece pustiti glas osim na evropskim tekmama ili na korneru ako je guravo po sjeverom. Nije fer srati po svima u toj ekipi. Ima pojedinaca koji nisu ok, ali ne treba generalizirati
NIJE TAČNO!
Ja sam na sjeveru i navija se čim naša igra bilo kad u toku utakmice liči inašto!
Eh, u zadnje vrijeme kako igramo slabije se navija - ali se ne marišemo, ne pravimo štetu klubu na bilo koji način...itd
Ja na jugu ne vidim u zadnje vrijeme ičega na što bih bio ponosan.
U zadnje dvije godine SVO troje moje djece ne ide više ne jug - nego na sjever!
Pita li se iko - što li Bože?
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 30, 2018 12:01 pm

cipiripi, ja pricam u svoje ime. mislim da te dvije stvari koje si naveo nisu najveci problem.
raja odlazi iz bih, studente ne zanima domaci fudbal. prije su momci i cure dolazili studirati u sarajevo da bi gledali neki od gradskih klubova.
kao da je lagano skupiti 1000 dusa sa ovakvim stanjem u klubu i ovakvom igrom. ko ce doci gledati kako te krupa uzima u sred doline?
klub ne moze i ne smije imati "2000 nas koji smo uvijek tu", klubu trebaju derbi navijaci. a kako da oni dodju ako nema rezultata, igre i slicno?

ne moze kop privuc 1000 ljudi a na stadionu jedva 2000.
svako ima svojih mana, ali razlog mizerne posjete nije kop zbog ultra furke nego trenutna igra, atmosfera...
MIRZA RASCIC
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2642
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 30, 2018 12:01 pm

Pričate o jugu kao da je on najveći problem. Nije. Istina da nije kao nekada, ali momci idu na gostovanja, dolaze na jug, vjerni su Želji. Jedino što im ja zamjeram jeste ubacivanje baklji u teren. Ali, ono je pojedinačna krivica, nikako krivica grupe.

Apsolutno imaju pravo na svoj stav. Ja čekam izbor novog trenera i skupštinu. Ako ne bude Amar Osim novi šef ili ako ne bude VELIKIH promjena u Upravi, i sam ću govoriti UPRAVA NAPOLJE. Dosta smo čekali, dosta smo bili strpljivi. O fudbalu su odlučivali ljudi koji veze nemaju s ovim sportom (sve svoje argumente sam već naveo, a odgovore nisam dobio, osim onog "to su mahalske", a ustvari sve što se priča na forumu je mahalaština). Mi smo fudbalski klub, postojimo zbog tog fudbala, hoćemo rezultate. Na kraju krajeva, mi smo Željo. Kraj priče.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
plavi brat
Postovi: 766
Pridružen/a: čet okt 04, 2018 9:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 30, 2018 12:03 pm

storm_raider je napisao/la:
pet nov 30, 2018 11:44 am
Kao sto napisa nas brat Minjore: "Molim Boga da svima da pameti da skontaju da Amar nije titule uzimao za sebe nego za Zelju, te da Senad nije gradio za sebe nego za Zelju.".
:klanjase: :klanjase: :zeljeznicar1:
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 30, 2018 12:08 pm

plavi brat je napisao/la:
pet nov 30, 2018 12:03 pm
storm_raider je napisao/la:
pet nov 30, 2018 11:44 am
Kao sto napisa nas brat Minjore: "Molim Boga da svima da pameti da skontaju da Amar nije titule uzimao za sebe nego za Zelju, te da Senad nije gradio za sebe nego za Zelju.".
:klanjase: :klanjase: :zeljeznicar1:
:palacgore: :)

Online

Trenutno korisnika/ca: cvrle_jedanesterac, Google [Bot], PlavaDobrinja1921 i 215 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija