Moderator/ica: storm_raider

 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 29, 2018 5:05 pm

Oj ljebe
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 29, 2018 5:06 pm

mamba21 je napisao/la:
čet nov 29, 2018 4:56 pm
cipiripi je napisao/la:
čet nov 29, 2018 4:42 pm
Kakvo ba kupovanje. Ti navijaci sto pisu o kupovini pojma nemaju da nam je Siroki nudio da nam puste utakmicu i da mi budemo prvaci, ali Amar je to decidno odbio i izgubio je tu utakmicu 1:0 i Leotar je postao prvak.

Ovi koji pisu o ovakvim stvarima nikada nisu izasli van Sarajeva na gostovanje. Tada nas je u Sirokom bilo oko 3000 samo ko je bio zna kakva je atmosfera bila u tunelu na Ivanu i dalje u putu.

Kada su ti "navijaci" odradili neku koreografiju, skinuli su udarni trans i nabacili neki novi, imamo ograde preko 70 metar a na tribini maksimalno tri transparenta. Kada se je skontala nova pjesma, o cemu mi pricamo, cim su postali neki lafo ULTRASI odmah su izgubili identitet grupe TM 87. Na jugu je sve manje i manje plave boje, furaju se neki crni duksevi i slicno, halo ba nismo mi grobari mi smo željovci i nasa boja je PLAVA, i isti ti takvi hoce nesto da odlucuju. Prvo se oni moraju vratiti svojim korjenima i povratiti identitet grupe TM 87 e onda mogu zahtjevati neke stvari
Po prici koliko ja znam bili su drugaciji dogovori u listici, pa nas je siroki odbio i dobio na kraju helem nejse. Poslie toga su vodje TM usle u prostorije kluba, bilo je svegai sa amarom tu, policija dolazila, prijave se pisale😁😁
Al tada su se navijaci i pitali i slusali, bilo je skroz drugacije, a danas...
Da se pitaju ovi sad sa juga "glavni" jos bi igrali Nikolic, Markovic, Urdinov, Stanic, Bekric, Kosoric.. Hvala Bogu pa se ne slusaju!
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 29, 2018 5:06 pm

LARSSON je napisao/la:
čet nov 29, 2018 5:05 pm
Oj ljebe
:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
voltron30
Postovi: 674
Pridružen/a: čet feb 18, 2016 5:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 29, 2018 5:06 pm

:zid: :zid: :zid:
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 29, 2018 5:08 pm

Stare mi ja cu ga jos i zavolit.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 29, 2018 5:08 pm

Ja sa ovim ljudima u klubu vidim izlaz iz tunela ove nase premijerligaske zabokrecine.
Najgore mi je to sto sam vidio za par godina naseg Zelju rame uz rame sa Dinamom kako kupi regionalne talente i kako ih prodajemo za bruku para. Vidio sam da se moze... po prvi put da budemo ozbiljan klub i da se izdignemo iz vlastitog mahalskog mentaliteta.
Ali ne mozemo mi od sebe pobjeci... od svoje kratkovide, malogradjanske prirode.

Nemojte se zavaravati pricom " neka dodju drugi i neka pokusaju" ovakva prilika i ljudi su se desili nama jednom u 100 godina.
Nece se ponoviti vise... opet ce doci iste ili slicne garniture kao u proteklih 100 godina jer to smo mi... Ova trenutna uprava je samo jedan veliki izuzetak od pravila koje kaze da smo veeeoma mali i da bolje ne zasluzujemo
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 29, 2018 5:10 pm

Iste ili slicne garniture kao u proteklih 100 godina?
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 29, 2018 5:10 pm

Amidza je napisao/la:
čet nov 29, 2018 5:08 pm
Stare mi ja cu ga jos i zavolit.
Stokholmski sindrom. :D
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 29, 2018 5:12 pm

1/1
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
salle86
Postovi: 5132
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 29, 2018 5:13 pm

avlami97 je napisao/la:
čet nov 29, 2018 4:55 pm
Amidza je napisao/la:
čet nov 29, 2018 3:35 pm
A po cemu znate da Amar insistira da se pita za finansije, odrzavanje trave i sl. i da zato odbija da dodje? Mozda samo nece da radi sa ljudima koji javno govore da je kupovao titule. Mislim ne znam, ali moguce je i to, zar ne? Evo iskreno ja da sam u toj situaciji nikad ne bi pristao da radim s nekim ko me javno blati i izjavljuje da sam necasno uzeo trofeje, kupovao titule, stelio i slicno.
Kad i ko je to izjavio od ljudi koji rade u Klubu? Ako misliš na onu konferenciju za medije, prije pola godine, kada je na pitanja novinara odgovarao Misimović, ja to nisam čuo. To je bila najbolja konferncija za štampu, sa najboljim pitanjima. Pričalo se o svemu. Čak je jedan od novinara pitao Misimovića, da li je imao ponuda za štimanje, ovako nešto. Tu se Misimović malo vadio, a tada je rekao da se mora raditi pošteno. Ni jednom nije rekao da je Amar radio nepošteno ili da je kupovao titule. Ja sada mogu nagađati, pa reći, možda je Miske mislio da se u Klubu radilo nepošteno (mimo zakona). Ako ti nije mrsko, citiraj tvrdnje o tome da su ljudi iz Kluba rekli da je Amar kupovao titule.
i
Nemoj Amidža zajebavati. Ljudi tumače, sve na svoj način. Eno, tamo sam pisao o spinu vezano za Bešliju. Nigdje u tekstu nema riječi mega pojačanje, kapitalac, ali svako izvlači i piše kako mu qrcu ćejf.
bar ja lično kako sam shvatio ono "da se Amar mora uklopiti u sistem" nije da više ne može štimati već da ne može klub trošiti 4 miliona a imati 3, ne prijavljivati igrače, davati na ruke bez pisanog traga, uzimati od plata koliko je kome ćeif, ostati dužan igračima, dobavljačima...
toga više nema, bar je takva priča
a ko god se može u to uklopiti bujrum mu, ko ne misli da može, taman da je klop neka hvala. ili može ali iz svog džepa nadomiri manjak
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 29, 2018 5:14 pm

Sreca pa smo potpisali generalnog..
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
salle86
Postovi: 5132
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 29, 2018 5:16 pm

i šta je više sa forumom, dokle će vraćati 15-ak stranica unazad kad se klikne na prvi nepročitani post ???
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 29, 2018 5:17 pm

Avlami, mislim na tu konferenciju i onaj interview cini mi se sa kolegom Hadzicem sto je bio. Ako sam ja pogresno protumacio te izjave presretan sam. Ozbiljno.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 29, 2018 5:19 pm

Mislim da je taj dio znacio ovo sto @salle pise. Ali svako shvata svakako kako zeli.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
EdiTM
Postovi: 130
Pridružen/a: sub jul 07, 2018 5:17 pm
Lokacija: C sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 29, 2018 5:19 pm

Ima li ikakve sanse da ce biti otvorene kapije protiv Sirokog??
 
plavi brat
Postovi: 766
Pridružen/a: čet okt 04, 2018 9:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 29, 2018 5:20 pm

za_zivot_cijeli je napisao/la:
čet nov 29, 2018 4:04 pm
Amidza je napisao/la:
čet nov 29, 2018 3:35 pm
A po cemu znate da Amar insistira da se pita za finansije, odrzavanje trave i sl. i da zato odbija da dodje? Mozda samo nece da radi sa ljudima koji javno govore da je kupovao titule. Mislim ne znam, ali moguce je i to, zar ne?
mene nervira njegova dvogodisnja sutnja.
neka misli ko sta hoce, ali ja mislim da nam je vise stete nanijela njegova sutnja nego sve i jedna greska koju je Senad napravio.
ostavljen je ogroman prostor za manipulante koji su to obilato koristili krijuci se iza njegovih brkova. da on nije imamo nikavu ulugu u klubu, sutnja bi bila ok. nema uloge, nema obaveze.
medjutim, nas dobri Brko je clan Skupstine, osoba koju voli i postuje svaki zeljovac, njegova rijec je svetinja. ako je vidio da ne stima, da ne valja, da idemo u ambis onda je mogao i trebao barem na Skupstini reci nesto.
naravno, ovo vazi i za svakog drugog skupstinara koji ima ikakve veze sa fudbalom, a tu prvenstveno mislim na Misu, Dinu, Bukija i sve druge koji znaju sta je fudbal. na kraju ce svi oni postati generali poslije bitke.

sto se mene tice, najvaznija je imovina kluba, finasijska stabilnost, pa tek onda dolaze rezultati. ostavljam mogucnost da grijesim u prioritetima, ali sa ovom pamecu mislim da je jedino tako ispravno.
kada je u pitanju "cuvanje" svega toga, imam puno povjerenje i u jednog i u drugog. svejedno mi je ko ce biti u klubu, sve dok je unutra barem jedan od njih dvojice. a njih dvojica su moj san, a vjerujem i vecini navijaca.

ono cega se bojim, jeste situacija u kojoj cemo izgubiti Senada a necemo dobiti Amara. ili u drugoj varijanti, situacije u kojoj cemo izgubiti Senada a dobiti Amara kojeg ce nakon nekog vremena napenaliti neki novi ljudi koji ce zamjeniti Senada, nakon cega vise nece biti nikakve prepreke da nas raskrcme kao i vecinu drustvenih firmi i dobara. ponavljam, mi smo Udruzenje gradjana sa imovinom koja vrijedi sigurno 40 miliona. 26 ruku je potrebno da se to sve sjebe. sa Statutom koji imamo i nacinom izbora clanova skupstine to se moze dogoditi vec u prvoj izbornoj Skupstini. sa Senadom na celu se to nije desilo. naprotiv, povecali smo vrijednost imovine.

elem, ljudi sve gledaju jako povrsno i plitko. niko ne grebe ispod povrsine niti ga to zanima. toga me najvise strah. strah me nas samih i onog 51 clana koji "nas predstavljaju" u skupstinskim klupama.

neka nam je Bog na pomoci.
:palacgore:
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 29, 2018 5:21 pm

Joj negative na forumu..
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
Avatar
Mirek11
Postovi: 1147
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 29, 2018 5:23 pm

PratimsamoPlave je napisao/la:
čet nov 29, 2018 5:14 pm
Sreca pa smo potpisali generalnog..
Generalni se vec raspitivao za trenutnu situaciju, desavanja u klubu.Najavio ako bude drasticnih promjena da nece produziti. Povjerenje je cudo.
Provjerena info 100%.
Ali nadam se pozitivnom rjesenju i kompromisu dvije strane, samo zajedno mozemo izaci iz ovog jaci.
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 29, 2018 5:26 pm

storm_raider je napisao/la:
čet nov 29, 2018 5:19 pm
Mislim da je taj dio znacio ovo sto @salle pise. Ali svako shvata svakako kako zeli.
Moguce. Stvarno. Sve dok se suti ili prica u rukavicama bice otvoreno za interpretaciju. Vazi za sve strane. Nema naprijed bez otvorenog, da ne kazem javnog, dijaloga.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
plavi_sokak
Postovi: 64
Pridružen/a: pon jul 09, 2018 11:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 29, 2018 5:39 pm

Tačno se treba dobro istražiti naše porijeklo. Negdje u grčkoj na planini onih bogova je nastao bosnjo i umjesto neke opipljive data mu je moć pretpostavljanja i samoljublja. Svi sve znamo i svi smo ispravni i spremni smo čekati rezultat ali pod uslovom da to čekanje završi za dva dana, preko vikenda dok mahmurluk prođe. Ne dao Bog nas nikome. Ljudi ima skupština ima nadzorni odbor ima neki sistem. I u tom sistemu su Zeljini ljudi nisu tamo neki malezijci. Izaći će sa nečim. Rješenje, plan, i opet ćemo pronaći sto mana i pretpostavki. Jednostavno je, samo treba sačekati, ili organizovati skup podrške odnosno protivljenja pa izaći, samo se manite presipanja iz supljeg u prazno. I Amara ćemo mi potrošiti, onda su bila drugačija vremena.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Majestic-12 [Bot], Miso Ensar i 127 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija