Moderator/ica: storm_raider

 
Nebulae
Postovi: 56
Pridružen/a: pon maj 07, 2018 8:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 26, 2018 12:38 pm

Pogresno je dozvoliti Amaru da svoj dolazak uslovljava dovodenjem svojih ljudi koji ce obnasati vazne funkcije u Klubu. On tu uvijek prvo gleda svoj interes, pa tek Zeljin.
2009. je tako vratio Zuju iako je isti u svom prvom mandatu napravio milionske dugove u Zelji, valjda je samo njemu vjerovao da mu nece dati otkaz. Amar je tada dobio sta je zelio, slobodu da radi sta hoce i nekakvu zastitu od 'noge u dupe', a Zeljo opet gomilu dugova i na kraju predstecajni postupak.

Amar nije glup covjek, pametan je, ali radi gluposti i nerijetko donosi pogresne odluke koje osim njega skupo kostaju i Zelju. Konkretno sad, umjesto da pomogne Zelji, on stoji sa strane dok mu dupeuvlakaci sire pricu kako nece zbog Misimovica. Nije Zeljo Misimovic, ali nije Zeljo ni Amar Osim!
 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 26, 2018 12:39 pm

Leon_Professional je napisao/la:
pon nov 26, 2018 11:43 am
Zeljo je napisao/la:
pon nov 26, 2018 11:35 am
mirzza je napisao/la:
pon nov 26, 2018 11:19 am
Nije problem ko je doveo Odovica vatrogasca,problem je ko je doveo Krcmarevica koji je odmah pobjegao.
Nije Krcmarevic neznalica, siguran sam da je bolji od Kurcubica. Ali nema vizije i luta se već tri godine.
Kažu sinoć Lendra u pregovorima.
Opet poslovna odluka kluba rizik ili kakav je već termin.
Pitanje je sto je Krcmarevic pobjegao.. Vjerovatno je covjek vidio da ovo nije zdrava sredina za rad i uhvatio se noge
Krcma mozda nije idealan trener za nas ali je covjek pogodio sve. Od toga da ekipa nije jaka do toga da je losa sredina.
Vratimo li se malo u proslost mi smo ga napadali kao sta hoce, vidi mu ekipe, odlican prelazni rok, nikad bolji. A ti nemas drugog napadaca, bekove, ... Sad se ispostavi da je covjek upravu. Hocemo milion juniora, da nam na svakoj poziciji druga opcija bude junior. Covjek rece da se tako ne moze uzet titula. Opet upravu.
Evo sad imamo juniore i na klupi i u prvoj postavi i ne igramo dobro. Pogotovo ne u ovoj atmosferi.
Ajax ima najbolju skolu na dunjaluku pa ne radi tako. Ima iskusnije igrace u ekipi i nema ovoliko juniora.
Tako je, Ma problem je najveci u upravi, htjeli mi to priznati ili ne. Sve ovo sto se desava je radi njih, jer nisu napravili nikakav plan prema naprijed. Sve je bilo na silu, dovesti igrace, platiiti ogromne novce i onda reci Cilj nam je dupla kruna kao i svake godine i na kraju sipak. Sami su krivi radi atmosfere i ovoga sto im se desava sada. Moramo imati viziju prema naprijed, moramo tacno znati sta zelimo i za sta smo sposobni. Najgore je kada covjek sebe sam laze da je sve super i da ce kad tad biti nesto dobro, ali treba pogledati istini u oci i reci ovako ne ide.
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 26, 2018 12:41 pm

kokoška je napisao/la:
pon nov 26, 2018 12:37 pm
LeBlue je napisao/la:
pon nov 26, 2018 12:30 pm
Kad dovedes trenera sa strane treba mu najmanje 2 godine da postane dio familije i da donese pozeljne rezultate. To je generalno pravilo u fudbalu. Sa domacim trenerom je period kraci. Svaka smijena trenera kosta dosta vremena i resursa. I to je nas glavni problem, sto nemamo te pratece funkcije u sportskom dijelu. Mozda je Adzem bio najbolji trener u zadnjem periodu, ali covjek nije nikad bio ni prihavcen kako treba. I kad smo rezultatski zakazli, mislim da je on tu najmanje zakazao vec te pratece funkcije u sportskom dijelu. Trener je samo tu da motivise igrace, da je harmoniju medju igracima kako treba, i da poslozi taktiku. I dosta toga je stimalo kod njega, ali pratece funkcije koje su zaduzene za dovodjenje igraca, treneri koji su zaduzeni za fizicku spremu, sportski direktor itd oni su zakazli, i ciljevi nisu realno bili postavljeni.
E Adzem je poslagao takitiku nismo mogli dva pasa da sastavimo nemoj molim te da mi hvalis antifudbal, kakav crni Adzem i Mulalic pa ono je odron igra i naravno Petrovic kad se samo sjetim one patnje...
Ja mislim da smo u tom periodu najvise zakazli sa dovodjenjima igraca i realnim ciljevima. To se i danas moze da vidi, da sa onim igracima koje je Adzem imao na raspolaganju nije uopste bilo realno se takmiciti na 2 fronta. Zato je on i najmanje kriv. Osim Zeca sto je pravio probleme, svi su igraci bili motivisani i puni samopouzdanja. To je primarni zadatak trenera. Gdje smo zakazli su 1) igraci koji nisu ispunili ocekivanja, 2) fizicka sprema koja nije na nivou godinama, 3) realni ciljevi, da nemamo kadar koji ima sirinu, fizicku spremu da igra na obadva fronta.
Zadnja izmjena: LeBlue, dana/u pon nov 26, 2018 12:45 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
Valter
Postovi: 1312
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 3:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 26, 2018 12:41 pm

Plava Porodica je napisao/la:
pon nov 26, 2018 12:11 pm
Plava Porodica je napisao/la:
pon nov 26, 2018 12:05 pm
Edit by BAN-Bot: 3 puta ponavljas obrisan post. Pisi konstruktivno iil nemoj nikako!
ni mm :placeodsmijeha:
konstruktivno
ni mm :placeodsmijeha:
:guz:

To lave, Milimetru ni milimetra, a tebi za ovaj post 20 ...........
1921. godine Dimitrije Dimitrijević, Ludvig Leple, Stjepan Katalinić i ostali radnici iz Željezničke radionice skupljaju novac za kupovinu lopte i dresova na kojima je bila kao grb izvezena lokomotiva.

Od ovog kluba uzeti KAMATU, najveći je haram.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5997
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 26, 2018 12:44 pm

kvalitet je napisao/la:
pon nov 26, 2018 12:23 pm
Razmišljam naglas... Zašto bi Amar dolazio sada, u ovakvoj situaciji, pa da mu sutra jedan Misimović daje otkaz, tjera da piše mailove, određuje budžet, određuje koliku će platu kome dati, koga će kako kazniti...?

Svi ljudi iz kluba trebaju da shvate da je sve što su do sada radili u sportskom segmentu POGREŠNO. Eh, kada prihvate tu činjenicu, onda se možda i može s Amarom pričati. Ponavljam, samo razmišljam naglas...
A ko kaze da se nije pricalo?
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
kokoška
Postovi: 726
Pridružen/a: pon okt 01, 2018 8:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 26, 2018 12:44 pm

Kakav Amar sta ima on sjediti sa Misimovicem...joj cuj Amar ce nas spasiti pa sta je to on, Copperfield? Covjek nema kluba preko 3 godina kakav je to nogometni znalac vodio dva kluba u svojoj karijeri pa da nas samo on moze spasiti ma kakve su to price za djecu, pustite se bajki nije tu Amar bitan on nam moze pomoci ko Fata nego je bitno skloniti ove sad sto su u klubu pa se ide na sve moguce nacine, vidite li da se islo preko medija, grupice navijaca, preko Amara na sve moguce nacine se pokusava skloniti ova uprava a ovi levati se upecali i prizivaju Amara.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5997
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 26, 2018 12:44 pm

kvalitet je napisao/la:
pon nov 26, 2018 12:23 pm
Razmišljam naglas... Zašto bi Amar dolazio sada, u ovakvoj situaciji, pa da mu sutra jedan Misimović daje otkaz, tjera da piše mailove, određuje budžet, određuje koliku će platu kome dati, koga će kako kazniti...?

Svi ljudi iz kluba trebaju da shvate da je sve što su do sada radili u sportskom segmentu POGREŠNO. Eh, kada prihvate tu činjenicu, onda se možda i može s Amarom pričati. Ponavljam, samo razmišljam naglas...
A ko kaze da se nije pricalo?
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
TheTacTica
Postovi: 119
Pridružen/a: ned apr 30, 2017 7:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 26, 2018 12:50 pm

Zeljo je napisao/la:
pon nov 26, 2018 11:35 am
mirzza je napisao/la:
pon nov 26, 2018 11:19 am
Nije problem ko je doveo Odovica vatrogasca,problem je ko je doveo Krcmarevica koji je odmah pobjegao.
Nije Krcmarevic neznalica, siguran sam da je bolji od Kurcubica. Ali nema vizije i luta se već tri godine.
Kažu sinoć Lendra u pregovorima.
Opet poslovna odluka kluba rizik ili kakav je već termin.
Pitanje je sto je Krcmarevic pobjegao.. Vjerovatno je covjek vidio da ovo nije zdrava sredina za rad i uhvatio se noge
Sto tako negativno nagadjas, sto nisi reko da je sistem u klubu iznad njega i da je vidio da se nece snaci. Sto li je taj covjek dje god da je dosao vrlo brzo otisa. Ma jok bitno je da se serne po Zelji. Sebi smo najveci neprijatelji
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23654
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 26, 2018 12:55 pm

DANAN je napisao/la:
pon nov 26, 2018 12:44 pm
kvalitet je napisao/la:
pon nov 26, 2018 12:23 pm
Razmišljam naglas... Zašto bi Amar dolazio sada, u ovakvoj situaciji, pa da mu sutra jedan Misimović daje otkaz, tjera da piše mailove, određuje budžet, određuje koliku će platu kome dati, koga će kako kazniti...?

Svi ljudi iz kluba trebaju da shvate da je sve što su do sada radili u sportskom segmentu POGREŠNO. Eh, kada prihvate tu činjenicu, onda se možda i može s Amarom pričati. Ponavljam, samo razmišljam naglas...
A ko kaze da se nije pricalo?
Prica se sa Amarom cesto.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 26, 2018 12:55 pm

TheTacTica je napisao/la:
pon nov 26, 2018 12:50 pm
Zeljo je napisao/la:
pon nov 26, 2018 11:35 am
mirzza je napisao/la:
pon nov 26, 2018 11:19 am
Nije problem ko je doveo Odovica vatrogasca,problem je ko je doveo Krcmarevica koji je odmah pobjegao.
Nije Krcmarevic neznalica, siguran sam da je bolji od Kurcubica. Ali nema vizije i luta se već tri godine.
Kažu sinoć Lendra u pregovorima.
Opet poslovna odluka kluba rizik ili kakav je već termin.
Pitanje je sto je Krcmarevic pobjegao.. Vjerovatno je covjek vidio da ovo nije zdrava sredina za rad i uhvatio se noge
Sto tako negativno nagadjas, sto nisi reko da je sistem u klubu iznad njega i da je vidio da se nece snaci. Sto li je taj covjek dje god da je dosao vrlo brzo otisa. Ma jok bitno je da se serne po Zelji. Sebi smo najveci neprijatelji
Nije da zelim da sernem po Zelji, ali evo haj ti meni iskreno reci, da li ti mislis da je ovo zdrava sredina za rad bilo kojeg trenera? I ne pisem ovo jer mislim da je sad ostao Krcmarevic da bi mi bili prvi i da je on pravi izbor.
Zadnja izmjena: Zeljo, dana/u pon nov 26, 2018 12:59 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.
 
Avatar
salle86
Postovi: 5131
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 26, 2018 12:56 pm

I to vala, sad odjednom opet čovjek koji je promijenio klubova više nego mnogi ovde gaća na guz-ici dobar izbor, klop za siromašne ali mi nakaradni. A mnogi pisali kako će otići prije nego što dođe. Ja lično bio protiv tih pisaca ali se ispostavilo tačnim. Treba biti nekad i pošten pa priznati greške.
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
neroazzuro
Postovi: 1911
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 26, 2018 12:56 pm

Znal neko koji su tačno Amarovi razlozi?
 
Avatar
Eric Cantona
Postovi: 1277
Pridružen/a: pon jan 30, 2017 7:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 26, 2018 12:59 pm

Zeljo je napisao/la:
pon nov 26, 2018 12:55 pm
Nije da zelim da sernem po Zelji, ali evo haj ti meni iskreno reci, da li ti mislis da je ovo zdrava sredina za rad bilo kojeg trenera?
Bila bi idealna sredina za svakog trenera da nije nas navijača i pritiska koji pravimo poslije 2-3 odigrana kola.
 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 26, 2018 1:03 pm

Eric Cantona je napisao/la:
pon nov 26, 2018 12:59 pm
Zeljo je napisao/la:
pon nov 26, 2018 12:55 pm
Nije da zelim da sernem po Zelji, ali evo haj ti meni iskreno reci, da li ti mislis da je ovo zdrava sredina za rad bilo kojeg trenera?
Bila bi idealna sredina za svakog trenera da nije nas navijača i pritiska koji pravimo poslije 2-3 odigrana kola.
Slazem se i to, ali takvi smo mi uvijek bili i uvijek cemo biti. Jebiga. Vec se mali Osmanovic prozivat da je los ovakav, onakav.. Necemo se mi promijeniti. Ali ako treneri i igraci nisu spremni na taj pritiska, onda ne treba ni da se bave ovim sportom
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.
 
plavi brat
Postovi: 766
Pridružen/a: čet okt 04, 2018 9:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 26, 2018 1:05 pm

savatihotece je napisao/la:
pon nov 26, 2018 12:16 pm
Što se mene tiče ja ništa ne bih mijenjao. Ostaviti Odu neka u zimskoj pauzi složi ekipu kako mu odgovara i odradi pripreme. Nastaviti sa rekonstrukcijom stadiona i pripemama za
gradnju južne tribine.

Šta ste umislili. Na utakmicama nas u najbolja vremena prosjek 6.000. Šta bi trebalo da urade navijači Reala, Mančester junajteda ili Bajerna. Da zapale Madrid, Mančester i Minhen, Ne proseravajte se džaba ovdje sa suptilnim idejama kada smo svi zajedno šuplji i mali smo lokalni klub, koji je uspio da se sa dobrom unutrašnjom organizovanošću bar na trenutak izdigne iznad ovog sivila u kojem se nalazi, kako naš fudbal tako i čitava država. Čim smo promolili glavu iznad vode, odmah se digla i kuka i motika počevši od ebenih portala koji su prizivali našu propast, konkurentskih ekipa koje još igraju na oranicama ili uopšte nemaju svog stadiona i dežurne politike da nas ponovo gurnu u močvaru zakulisnih igara i nepoštenja.
Ovdje se uspjeh ne trpi. Zašto bi Željo vlastitim radom i zalaganjem bio uspješan kada svi drugi zarađuju na neradu. Zašto da mi budemo pozitivan primjer kada je u ovoj ebenoj državi sve negativno.
Ne treba ovom društvu transparentnost, disciplina, red i rad koji preferira Miske, Bolji je za ovo društvo Amar (koliko god dobar trener bio), ne zato što je dobar trener već zato što posluje na principima na kojima posluje čitava država: iz ruke u ruku.

Ne može Željo biti uspješan klub i ako u narednih 5 godina osvoji 5 titula, a iz toga izađe u dubiozi sa nekoliko miliona KM. Je li to za vas uspješnost? Za mene nije.
Za mene i ovakav kakav je, Željo je uspješniji nego u vrijeme kamenog doba kada smo imali 5 različitih tribina, srušen krov na zapadu i 3 titule.
:palacgore:
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 26, 2018 1:06 pm

neroazzuro je napisao/la:
pon nov 26, 2018 12:56 pm
Znal neko koji su tačno Amarovi razlozi?
Pitanje svih pitanja, niko ne zna odgovor.

Nagađanja:
- dug
- nacin rada
- za sta on hoce da se pita a za sta ne (sta ce mu uprava dozvliti a sta ne)
- koje on ljude zeli da dovede za sobom ili ne (vjerovatno u strukutre kluba)
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 26, 2018 1:07 pm

Eric Cantona je napisao/la:
pon nov 26, 2018 12:59 pm
Zeljo je napisao/la:
pon nov 26, 2018 12:55 pm
Nije da zelim da sernem po Zelji, ali evo haj ti meni iskreno reci, da li ti mislis da je ovo zdrava sredina za rad bilo kojeg trenera?
Bila bi idealna sredina za svakog trenera da nije nas navijača i pritiska koji pravimo poslije 2-3 odigrana kola.
Fali 1-2 covjeka u sportskom segmentu koji stoje uz trenera i prima udarce kad ne ide dobro. Isto i kad ide. To nam najvise fali. Imali smo Cenana pa bila ona situacija da ne znas ko radi protiv kluba igraci, trener. Onda dodje Papac a covjek isto ko da je mumija, da nije prisutan desavanjima. Sad takavog covjeka uopste nema. Moras imati 1-2 covjeka koja su tu i rade za ekipu, igrace. Ne branim ovde nekog trenera uopste, Odovic je trebao dati ostavku sam poslije nekoliko losih rezultata, ali cinjenica je da nam fali nesto uz trenera jer trener je samo tu da motovise igrace i poslozi taktiku.
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 26, 2018 1:10 pm

Odovic vjeoravno ide na zimu, a sta cemo sa Beslijom da li on ima plan sta na zimu ?
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
TheTacTica
Postovi: 119
Pridružen/a: ned apr 30, 2017 7:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 26, 2018 1:13 pm

Zeljo je napisao/la:
pon nov 26, 2018 12:55 pm
TheTacTica je napisao/la:
pon nov 26, 2018 12:50 pm
Zeljo je napisao/la:
pon nov 26, 2018 11:35 am


Pitanje je sto je Krcmarevic pobjegao.. Vjerovatno je covjek vidio da ovo nije zdrava sredina za rad i uhvatio se noge
Sto tako negativno nagadjas, sto nisi reko da je sistem u klubu iznad njega i da je vidio da se nece snaci. Sto li je taj covjek dje god da je dosao vrlo brzo otisa. Ma jok bitno je da se serne po Zelji. Sebi smo najveci neprijatelji
Nije da zelim da sernem po Zelji, ali evo haj ti meni iskreno reci, da li ti mislis da je ovo zdrava sredina za rad bilo kojeg trenera? I ne pisem ovo jer mislim da je sad ostao Krcmarevic da bi mi bili prvi i da je on pravi izbor.
Sta je to zdrava sredina
Za trenera? Neka poseban tretman tetosenja treba trenerima, eto nek je zdrava u stanisicima.. Ne razumijem sta ti znaci zdrava sredina. Dobijes priliku da vodis najveci klub u drzavi, klub koji ime, za koji se zna u svjetu, dobijes odlicnu platu za nase uslove, vazda si u izlogu medija, nema bolje sredine u bih da tw neko vidi.
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 26, 2018 1:19 pm

TheTacTica je napisao/la:
pon nov 26, 2018 1:13 pm
Zeljo je napisao/la:
pon nov 26, 2018 12:55 pm
TheTacTica je napisao/la:
pon nov 26, 2018 12:50 pm


Sto tako negativno nagadjas, sto nisi reko da je sistem u klubu iznad njega i da je vidio da se nece snaci. Sto li je taj covjek dje god da je dosao vrlo brzo otisa. Ma jok bitno je da se serne po Zelji. Sebi smo najveci neprijatelji
Nije da zelim da sernem po Zelji, ali evo haj ti meni iskreno reci, da li ti mislis da je ovo zdrava sredina za rad bilo kojeg trenera? I ne pisem ovo jer mislim da je sad ostao Krcmarevic da bi mi bili prvi i da je on pravi izbor.
Sta je to zdrava sredina
Za trenera? Neka poseban tretman tetosenja treba trenerima, eto nek je zdrava u stanisicima.. Ne razumijem sta ti znaci zdrava sredina. Dobijes priliku da vodis najveci klub u drzavi, klub koji ime, za koji se zna u svjetu, dobijes odlicnu platu za nase uslove, vazda si u izlogu medija, nema bolje sredine u bih da tw neko vidi.
Realnije je sledece: dobijes da vodis vrlo zahtjevan zadatak, klub koji ima ime, velika ocekivanja, a rezultata nema godinama. Ostvarivanje ovog zadatka ce te licno ispuniti i isto biti soldina referenca na CV. Uz to dobijes nizu platu nego koju bi mogao negdje drugo dobiti.

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 163 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija