Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
igla
Postovi: 3634
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 25, 2018 8:58 pm

Moj otac bi uzeo 2 boda iz one dvije utakmice. Nebitno ko je bio trener, igrači i sl. Ono je nevjerovatno. Ne ponovilo se nikom :D
 
Avatar
BlueSide
Postovi: 445
Pridružen/a: pon maj 15, 2017 11:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 25, 2018 8:59 pm

kvalitet je napisao/la:
ned nov 25, 2018 8:24 pm
BlueSide je napisao/la:
ned nov 25, 2018 8:15 pm
Trebali bi platnu listu objaviti na zvanicnoj :r

Sta sve covjek nece procitati
Hajde opet pročitaj post. Pa, ako budeš imao želju da isti ovakav post ti napišeš, opet pročitaj i sve tako dok ne shvatiš poentu koja je u vezi s ukupnom transparentnošću. Eto, dao sam ti i hint.
Kad god spomenes transparentnost spomenes i primanja uposlenih, ako je to uslov transparentnosti onda niti jedan klub u svijetu nije u potupnosti transparentan jer ja nikad nisam vidio platnu listu nekog kluba osim novinarskih nagadjanja ili informacija koje procure iz kluba. A ako te zanima koliko je potroseno onda imas godisnji finansijski izvjestaj u kojem sve pise. I to je max. sto se moze ocekivati po tom pitanju
" Ako u Želji neces teziti ka izvrsnosti onda ne trebas biti u Želji "
S.M
 
exdomorocki
Postovi: 585
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 25, 2018 9:00 pm

bistrikboy je napisao/la:
ned nov 25, 2018 8:50 pm
8 bodova iz 9 utakmica...
Klub u tranziciji sa najboljom upravom u istoriji
Nadjebase i Landzu
Motikom protjerati iz kluba
> JA IMAM JEDNOG BOGA A NA KLUPI SINA NJEGOVOGA <
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 25, 2018 9:05 pm

storm_raider je napisao/la:
ned nov 25, 2018 8:46 pm
Da Kerla nije igrao rukom u derbiju, ili da u Krupi nismo prokockali titulu, ili cak da nije Bandic poklonio penal Zrinjskom mi uopste o ovome ne bismo danas pricali. Interesantno.
Da su babi muda, bila bi dedo..

Umjesto da se sjelo sa ljudima i dogovorilo, da su zavrsili Krupu (jer svi namjestaju u ovoj glupoj ligi, a Krupi nisu trebali bodovi) a ta utakmica je znacila nama titulu, nasi su se "pravili pametni", kao da su sa Marsa pali i htjeli posteno u ovakvoj lopovskoj i ligi i drzavi. Uz to su bili i jako bahati, pogotovo sa onim sampionskim porukama u svlacionici prije same utakmice. Eto vam sad postenje, jebalo vas postenje..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
BlueSide
Postovi: 445
Pridružen/a: pon maj 15, 2017 11:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 25, 2018 9:06 pm

Adžemov Željo je nakon 18. kola bio prvi na tabeli, sa ukupno 41 bodom. Mladi stručnjak je “prezimio” i u Kupu BiH, dva puta je “dobio” Sarajevo…
:D
" Ako u Želji neces teziti ka izvrsnosti onda ne trebas biti u Želji "
S.M
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 25, 2018 9:09 pm

bistrikboy je napisao/la:
ned nov 25, 2018 8:50 pm
8 bodova iz 9 utakmica...
oj majko..
ovo ja sanjam :doktor:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 25, 2018 9:20 pm

bistrikboy je napisao/la:
ned nov 25, 2018 8:50 pm
8 bodova iz 9 utakmica...
Može to i gore,polako
 
Avatar
kokoška
Postovi: 726
Pridružen/a: pon okt 01, 2018 8:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 25, 2018 9:22 pm

Ma trebaju sami sebi otkaze podijeliti, treba nama Zujo da progovori koju pametnu i mangup Amar da im koju vaspitnu opali al kontam ne bi smio ni Amar vise po dzepu ovi sadasnji krenuli po dzepu odma bojkot sad bi i Amar morao drugu taktiku nema vise po dzepu jest da je on udarao po dzepu na platu od 400 KM ovi sad primaju po 2-3 hiljade...teska situacija.
 
Avatar
bistrikboy
Postovi: 692
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 4:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 25, 2018 9:22 pm

Morzhy je napisao/la:
ned nov 25, 2018 9:20 pm
bistrikboy je napisao/la:
ned nov 25, 2018 8:50 pm
8 bodova iz 9 utakmica...
Može to i gore,polako
Ma mozak me boli od njih...
1921-1987-2007
 
Avatar
kokoška
Postovi: 726
Pridružen/a: pon okt 01, 2018 8:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 25, 2018 9:24 pm

BlueSide je napisao/la:
ned nov 25, 2018 9:06 pm
Adžemov Željo je nakon 18. kola bio prvi na tabeli, sa ukupno 41 bodom. Mladi stručnjak je “prezimio” i u Kupu BiH, dva puta je “dobio” Sarajevo…
:D
Vala kako su igrali draze mi je sad ovo gledati, nemoj molim te mi o Adzemu mi dobijemo utakmicu raja zvizdi ko bi ono gledo pa nemoj mi antifudbala.
 
Avatar
salle86
Postovi: 5126
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 25, 2018 9:27 pm

Brkoo je napisao/la:
ned nov 25, 2018 9:05 pm
storm_raider je napisao/la:
ned nov 25, 2018 8:46 pm
Da Kerla nije igrao rukom u derbiju, ili da u Krupi nismo prokockali titulu, ili cak da nije Bandic poklonio penal Zrinjskom mi uopste o ovome ne bismo danas pricali. Interesantno.
Da su babi muda, bila bi dedo..

Umjesto da se sjelo sa ljudima i dogovorilo, da su zavrsili Krupu (jer svi namjestaju u ovoj glupoj ligi, a Krupi nisu trebali bodovi) a ta utakmica je znacila nama titulu, nasi su se "pravili pametni", kao da su sa Marsa pali i htjeli posteno u ovakvoj lopovskoj i ligi i drzavi. Uz to su bili i jako bahati, pogotovo sa onim sampionskim porukama u svlacionici prije same utakmice. Eto vam sad postenje, jebalo vas postenje..
A vidi, ja sam sebe već polahko svrstao u one koji su za odlazak uprave ili nekih članova, preraspodjele funkcija...kako god.
Ali mi je isto tako drago što nisu dogovorili utakmicu tako kako bi ti to odradio.
Ono što jesu mogli je da se ne bahate, pošteno prije meča pruži protivniku ruku, poželi fer i sportsku igru i da pobjedi bolji. Da se tako uradilo umjesto "željezničar iz metropole" vjerujem da bi domaćin bio bar 30% manje našpanovan. Ovako je izazvan kontra efekat sličan onaj kad su pitari sa nama govorili "pitanje je samo koliko razlike".
Prerano smo poletili da se pišamo po svima a kita nam tolika tek da možemo sebe zapišati...
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
svraka
Postovi: 4473
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 25, 2018 9:36 pm

Zgadili su nam fudbal, bar meni, nisam imao volju da gledam protiv krupe utakmicu. Upalio sam malo, gledao, ono je patnja ziva. Izvjestaj nisam ni palio.

Znal se za Pavica hocel se oporaviti do Sirokog?
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
nookey
Postovi: 2332
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:19 pm
Lokacija: Stolica F14
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 25, 2018 9:40 pm

Ovaj Pjontek isti Zajmovic...
 
bablaz
Postovi: 119
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 12:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 25, 2018 9:45 pm

Strategija, ovo-ono.... Posto je fudbal biznis, nama treba investitor, Koji ce moci zaraditi od transfera. Da bi zaradio, Mora imati ekipu koja ce moci proizvesti kvalitetne mlade igrace. Mora igrati u evropi, ravnopravno sa kipranima, slovenima, srbima, ponekad iznenaditi belgijance, rumune... E za to trebaju pare ( investitor). Treba imati strategiju proizvodnje igraca iz omladinskog pogona. Naravno napraviti uslove za razvoj (terene, trenere, sistem, kontrolu rada...). Ovo oko biranja raznoraznih odbora ( UO, NO, ...) vise lici na izbor nekih clanova komisije MZ. Znaci uvalu ozbiljnu lovu majstore I napravi ekipu, iz koje ces zaraditi visestruko, a mi cemo imati rezultate, publiku sponzore... Upravljacka prava dati investitoru I neka on postavlja trenere ( od pjetlica do veterana). Bez profita nema ni dugorocnog uspijeha. Ovo sad je kao KUD.
 
Avatar
Valter
Postovi: 1303
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 3:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 25, 2018 9:47 pm

Ne mogu se oteti utisku da ova dva prvoplasirana tima nisu igrački ništa bolji od nas. U čemu su bolji to je u trenerima i to ih je zasluženo stavilo na prva dva mjesta. Nisam mogao ni sanjati da ćemo imati ovakav promašaj sa Odovićem. Fula žešća.
1921. godine Dimitrije Dimitrijević, Ludvig Leple, Stjepan Katalinić i ostali radnici iz Željezničke radionice skupljaju novac za kupovinu lopte i dresova na kojima je bila kao grb izvezena lokomotiva.

Od ovog kluba uzeti KAMATU, najveći je haram.
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 25, 2018 9:54 pm

Ako ljudi ne zele da nastave ne znam sto odma nemaju vanrednu sjednicu nego se bezveze ceka i gubi vrijeme. Prije nekoliko kola su se trebali obratiti navijacima vezano za losu seriju rezultata, a ako ne zele da nastave onda je logicno da se odma ima sjednica i da tako novi ljudi ranije mogu krenuti sa poslom. Normalno ako takvi i postoje. Ako misle da nastave, onda je isto logicno da se ima konferencija i tako komunicira.
 
bianco blu
Postovi: 1044
Pridružen/a: pon apr 04, 2016 12:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 25, 2018 9:58 pm

Valter je napisao/la:
ned nov 25, 2018 9:47 pm
Ne mogu se oteti utisku da ova dva prvoplasirana tima nisu igrački ništa bolji od nas. U čemu su bolji to je u trenerima i to ih je zasluženo stavilo na prva dva mjesta. Nisam mogao ni sanjati da ćemo imati ovakav promašaj sa Odovićem. Fula žešća.
I ja to kontam. Dosta smo slični s njima, jedino oni imaju nešto širi roster. Ali je u Želji nešto puklo ove polusezone.
 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 25, 2018 10:00 pm

bianco blu je napisao/la:
ned nov 25, 2018 9:58 pm
Valter je napisao/la:
ned nov 25, 2018 9:47 pm
Ne mogu se oteti utisku da ova dva prvoplasirana tima nisu igrački ništa bolji od nas. U čemu su bolji to je u trenerima i to ih je zasluženo stavilo na prva dva mjesta. Nisam mogao ni sanjati da ćemo imati ovakav promašaj sa Odovićem. Fula žešća.
I ja to kontam. Dosta smo slični s njima, jedino oni imaju nešto širi roster. Ali je u Želji nešto puklo ove polusezone.
Ma nasi su igraci psihicki pali, nisu u formi, a i ne pokazuju nikakvu zelju da im se igra, cast izuzecima
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.
 
Avatar
Simply Blue
Postovi: 2128
Pridružen/a: pet mar 04, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 25, 2018 10:03 pm

Normalno da igrački nisu puno bolji i tako je već godinama, svi smo tu negdje..Recimo Sarajevo ima već 2-3 godine pokretljiviju i fizički snažniju ekipu od nas, a ove godine su je i poprilično izbalansirali..dovođenjem backupa za Amheta, pa Tatar i integriranjem par omladinaca u prvu ekipu(koje im je islo puno lakse nego sto je to sad slučaj kod nas, zbog ovakve atmosfere u ekipi), pritom treba dodati da imaju par munafika koji će narikati, udarati, plakati da bi okrenuli vodu na svoj mlin i doprinijeli pobjedi ekip(Ahmet, Dupovac, Stanojevic, Krste)...mi takvih nemamo, orilo gorilo, naši stoje kao drvene Marije..
Treba poraditi na realizaciji...
NO ODA, NO PARTY
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 25, 2018 10:04 pm

bolji su u atmosferi i to je kljucno.
kod nas je stanje uzasno.

igrac bez samopouzdanja i nabijen negativnom energijom ne moze probiti protivnika, ne moze ga pretrcati, naskociti, ne moze dati pravi pas, odigrati nesto kreativno....

ekipa je bolesna kao i atmosfera koja ih okruzuje. od Uprave do navijaca.
Oda je najmanje kriv.
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 92 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija