Moderator/ica: storm_raider

 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 24, 2018 11:57 pm

Plava Porodica je napisao/la:
sub nov 24, 2018 11:47 pm
shzna je napisao/la:
sub nov 24, 2018 11:44 pm
Jos niko nije preuzeo odgovornost. Opet ce svi da sute, a vrli forumasi ce da im brane lik i djelo, sa tezom - ako odu ugasit cemo se. Neka sada funkcionisemo kako treba.
ma paranoja boys su se već uključili..
nema Želje bez misketa :doktor:
Vas dvojica puno pričate, nemojte da vam dovedem Žuju da vas ugasi :D
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 24, 2018 11:58 pm

igla je napisao/la:
sub nov 24, 2018 11:55 pm
@PlavaPorodica

Ima Želje i bez Misketa i bez Amara.

A ti si glavni predstavnik paranoya boys samo s druge strane. Nisi bas u poziciji da nekom dijelis lekcije.
Hvala Bogu, bit će Želje dok bude nas koji ga volimo.
jel' ti jasan pojam paranoja? šta to ja paranoišem? očigledne stvari da više ne idemo ni korak naprijed nazad dva, već jedan naprijed četiri nazad.
dok se ovi botovi odmah hvataju gašenja kluba.. jašta.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 24, 2018 11:59 pm

Morzhy je napisao/la:
sub nov 24, 2018 11:57 pm
Plava Porodica je napisao/la:
sub nov 24, 2018 11:47 pm
shzna je napisao/la:
sub nov 24, 2018 11:44 pm
Jos niko nije preuzeo odgovornost. Opet ce svi da sute, a vrli forumasi ce da im brane lik i djelo, sa tezom - ako odu ugasit cemo se. Neka sada funkcionisemo kako treba.
ma paranoja boys su se već uključili..
nema Želje bez misketa :doktor:
Vas dvojica puno pričate, nemojte da vam dovedem Žuju da vas ugasi :D
Ti i nisi tolika neman. Zamisli kad bi htio Violinu dovesti...
1987
 
Avatar
Niko
Postovi: 68
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 24, 2018 11:59 pm

teatrale36 je napisao/la:
sub nov 24, 2018 11:54 pm
Niko je napisao/la:
sub nov 24, 2018 11:50 pm
Daj teatrale ne lupaj života ti. Ne treba predsjednik kluba ili UO kluba da bude neko ko je šutao loptu, nego neko ko zna namaći pare. Ovi su sposobni za to, i tu im se nema šta prigovoriti. Ali sa druge strane imaju problem što ne znaju te pare potrošiti kako treba, na prave igrače i trenera, nego skrše sve te pare na šlepere igrača i trenera. E za to im treba, tj. trebao im je sportski direktor, ali sa odriješenim rukama. Da mu se niko nikada ne petlja u posao.

Usrali su motku, uvalili se duboko u blato, i ne vidim način kako se mogu izvući iz govana.
Da nisu počeli gledati fudbal 2015 mozda bi nesto i naučili i bez sutanja lopte!
Jedan od njih prati fudbal puno duže. Viđao sam ga redovno na sjeveru deset godina prije nego je došao na tu funkciju, lud je za Željom 100%, ali opet mu to nisu preporuke da se može petljati u igrački kadar.

Ne znaju i đaba ...
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 24, 2018 11:59 pm

Plava Porodica je napisao/la:
sub nov 24, 2018 11:56 pm
storm_raider je napisao/la:
sub nov 24, 2018 11:52 pm
Plava Porodica je napisao/la:
sub nov 24, 2018 11:47 pm
ma paranoja boys su se već uključili..
nema Želje bez misketa :doktor:
Ne vidim da je iko napisao da "nema Zelje bez misketa", cak naprotiv diskutuje se dosta zrelo.
eto violina eto žuja eto belaja za dva mjeseca...
jah..
Nadji taj post. Pogotovo da je takvim tonom napisan.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Niko
Postovi: 68
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 25, 2018 12:00 am

storm_raider je napisao/la:
sub nov 24, 2018 11:53 pm
Niko je napisao/la:
sub nov 24, 2018 11:52 pm

Kakve korporacije, kakvi timovi unutar korporacija? Pa ne treba nam još ljudi koji znaju voditi korporacije/firme, toga imamo dovoljno. Nama trebaju ljudi koji znaju voditi FK.
Nisi shvatio.. vrati se par stranica unazad. :D
Nemam vremena, nema veze ..
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 25, 2018 12:03 am

Plava Porodica je napisao/la:
sub nov 24, 2018 8:36 pm
kokoška je napisao/la:
sub nov 24, 2018 8:24 pm
Pa jebiga talovi, sad nema talova al kad ode Misimovic bice para za svaciji dzep..a mi cemo pjevati i svrsavati a za godinu necemo imati da platimo vodu i da odrzavamo travu eto to ti je odogovor.
i opet pa pa paranoja :baklja:
@storm :kafa:
da mi se da tražiti pa bar u zadnjih 7.dana ovakvih je bilo non stop..
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 25, 2018 12:03 am

shzna je napisao/la:
sub nov 24, 2018 11:59 pm
Morzhy je napisao/la:
sub nov 24, 2018 11:57 pm
Plava Porodica je napisao/la:
sub nov 24, 2018 11:47 pm


ma paranoja boys su se već uključili..
nema Želje bez misketa :doktor:
Vas dvojica puno pričate, nemojte da vam dovedem Žuju da vas ugasi :D
Ti i nisi tolika neman. Zamisli kad bi htio Violinu dovesti...
Uuu on bi nam vratio za sav Faks koji nije dobio,duplo gašenje
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 25, 2018 12:06 am

Plava Porodica je napisao/la:
ned nov 25, 2018 12:03 am
Plava Porodica je napisao/la:
sub nov 24, 2018 8:36 pm
kokoška je napisao/la:
sub nov 24, 2018 8:24 pm
Pa jebiga talovi, sad nema talova al kad ode Misimovic bice para za svaciji dzep..a mi cemo pjevati i svrsavati a za godinu necemo imati da platimo vodu i da odrzavamo travu eto to ti je odogovor.
i opet pa pa paranoja :baklja:
@storm :kafa:
da mi se da tražiti pa bar u zadnjih 7.dana ovakvih je bilo non stop..
Nije, napisao si da su se 'paranoja boys aktivirali opet', dakle nakon utakmice. Nijedan nije post bio tipa 'nema Zelje bez misketa'. Zelje ce biti nakon svih nas, niko nije lud da pise takve stvari doslovno. Zeljo je bitan!

A pogotovo u zadnjih 7 dana nije bilo "non-stop takvih postova", jeste bilo par upisa.

Ne reagujem obicno na ove stvari, ali maliciozan nemoj biti, niti uvelicavati. Osjetljiva su vremena, boli nas ovo sve zbog Zelje, i sigurno nam dodatne podjele ne trebaju. Ovdje ih necemo praviti.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 25, 2018 12:13 am

Morzhy je napisao/la:
ned nov 25, 2018 12:03 am
shzna je napisao/la:
sub nov 24, 2018 11:59 pm
Morzhy je napisao/la:
sub nov 24, 2018 11:57 pm


Vas dvojica puno pričate, nemojte da vam dovedem Žuju da vas ugasi :D
Ti i nisi tolika neman. Zamisli kad bi htio Violinu dovesti...
Uuu on bi nam vratio za sav Faks koji nije dobio,duplo gašenje
a bili bi bar trofejni :kafa:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2640
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 25, 2018 12:19 am

Niko je napisao/la:
sub nov 24, 2018 11:43 pm
kvalitet je napisao/la:
sub nov 24, 2018 11:41 pm
Misimović može "preživjeti" samo ako dovede Amara. To moraju znati i on i svi oko njega.
Zaboraviti na to, neće Amar i Senad zajedno raditi.
Super. Onda, Miske doviđenja i hvala na svemu.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 25, 2018 12:21 am

Znaci vi pojedini bi podrzali povratka Amar, pod cijenu da se zajedno sa njime vrate Violina, Buki, Dzelo, Zujo i ove nam svima dobro znane osobe ?

Dobro eto neka se vrate, stvarno mislite da ce oni nastaviti transparentan rad, projekte, placanje poreza i sve to ova uprava radi ? Amaru ce trebati obezbjediti brdo para za igrace - a trebat ce mu brdo para za igrace kakve on zeli, jer valja dati plate, platit poreze i doprinose kao sto je trenutna situacija.

Ne kazem ja, mozda i nastave ovaj nacin rada, sve to obezbjede - alli pozavajuci im proslost cisto sumnjam.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 25, 2018 12:25 am

storm_raider je napisao/la:
ned nov 25, 2018 12:06 am
Plava Porodica je napisao/la:
ned nov 25, 2018 12:03 am
Plava Porodica je napisao/la:
sub nov 24, 2018 8:36 pm


i opet pa pa paranoja :baklja:
@storm :kafa:
da mi se da tražiti pa bar u zadnjih 7.dana ovakvih je bilo non stop..
Nije, napisao si da su se 'paranoja boys aktivirali opet', dakle nakon utakmice. Nijedan nije post bio tipa 'nema Zelje bez misketa'. Zelje ce biti nakon svih nas, niko nije lud da pise takve stvari doslovno. Zeljo je bitan!

A pogotovo u zadnjih 7 dana nije bilo "non-stop takvih postova", jeste bilo par upisa.

Ne reagujem obicno na ove stvari, ali maliciozan nemoj biti, niti uvelicavati. Osjetljiva su vremena, boli nas ovo sve zbog Zelje, i sigurno nam dodatne podjele ne trebaju. Ovdje ih necemo praviti.
Nije niko u tom tonu napisao, ali dosta raje pise da ce sve otici u neku stvar, da necemo moc vodu platiti itd. Da se zakljuciti da ima dosta forumasa koji upravo tako misle
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 25, 2018 12:33 am

Zeljo je napisao/la:
ned nov 25, 2018 12:25 am

Nije niko u tom tonu napisao, ali dosta raje pise da ce sve otici u neku stvar, da necemo moc vodu platiti itd. Da se zakljuciti da ima dosta forumasa koji upravo tako misle
Pa prije ove Uprave bas i nismo mogli platiti vodu, zar smo zaboravili to, a znamo ko je bio tada u Zelji u UO? Nismo od jucer, dugo smo na Grbavici. Bez obzira, pretjerivanje je napisati 'nema Zelje bez misketa', to niko ne misli normalan.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 25, 2018 12:37 am

storm_raider je napisao/la:
ned nov 25, 2018 12:33 am
Zeljo je napisao/la:
ned nov 25, 2018 12:25 am

Nije niko u tom tonu napisao, ali dosta raje pise da ce sve otici u neku stvar, da necemo moc vodu platiti itd. Da se zakljuciti da ima dosta forumasa koji upravo tako misle
Pa prije ove Uprave bas i nismo mogli platiti vodu, zar smo zaboravili to, a znamo ko je bio tada u Zelji u UO? Nismo od jucer, dugo smo na Grbavici. Bez obzira, pretjerivanje je napisati 'nema Zelje bez misketa', to niko ne misli normalan.
Ma znam da nismo mogli platiti, ali nema logike pricati da kad oni odu da necemo moci vise.. Problem je sto smo toliko podijeljeni i sto ama bas svi idemo u krajnost. Jedni vide raspad kluba nakon odlaska ove uprave, a jedni misle da cemo odmah osvojiti titulu kad ovi odu. A rjesenje je u nekoj sredini, samo se nadam da ce naci to rjesenje, da ce naci prave osobe i da ce prestati ovo lutanje u sportskom segmentu
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 25, 2018 12:42 am

Zeljo je napisao/la:
ned nov 25, 2018 12:37 am
storm_raider je napisao/la:
ned nov 25, 2018 12:33 am
Zeljo je napisao/la:
ned nov 25, 2018 12:25 am

Nije niko u tom tonu napisao, ali dosta raje pise da ce sve otici u neku stvar, da necemo moc vodu platiti itd. Da se zakljuciti da ima dosta forumasa koji upravo tako misle
Pa prije ove Uprave bas i nismo mogli platiti vodu, zar smo zaboravili to, a znamo ko je bio tada u Zelji u UO? Nismo od jucer, dugo smo na Grbavici. Bez obzira, pretjerivanje je napisati 'nema Zelje bez misketa', to niko ne misli normalan.
Ma znam da nismo mogli platiti, ali nema logike pricati da kad oni odu da necemo moci vise.. Problem je sto smo toliko podijeljeni i sto ama bas svi idemo u krajnost. Jedni vide raspad kluba nakon odlaska ove uprave, a jedni misle da cemo odmah osvojiti titulu kad ovi odu. A rjesenje je u nekoj sredini, samo se nadam da ce naci to rjesenje, da ce naci prave osobe i da ce prestati ovo lutanje u sportskom segmentu
To ne znam hocemo li moci kada oni odu, ali smatram da se ovaj saziv UO moze i treba nadograditi. Mi nemamo mnogo kvalitetnih ljudi koji su spremni da se uhvate u kostac sa svim, i svaki Zeljovac koji hoce da pomogne nam treba. Lukzuz je gubiti kvalitet, rjesenje bi bila evolucija. Smatram da bi trebalo to sto imamo dopuniti onim sto fali, a to je sportska strucnost.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
staaarinavijac
Postovi: 608
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:17 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 25, 2018 12:52 am

Dakle, stvar je strategije vođenja kluba ali na osnovu zetečenog realnog stanja.
Tu neku svotu para koju imaš , možeš potrošiti kupovinom 4-5 dobrih igrača na PL. Teško da si istovremeno možeš priuštiti i adekvatnog stručnjaka /terenera.Takva ekipa vjerovatno može osvojiti prvenstvo , ali šta ako ne osvoji ?...šta ako , recimo , osvoji , pa igrači počnu ucjenjivati sa traženjem većih plata ili će napustiti klub ? ...Za to vrijeme dugovi se i dalje gomilaju , hajd , eto ljudi u klubu ne bi sebi "posudili " koju marku , ali šta je sa ostalim svakodnevnim troškovima kluba ?
Činjenica je da je ova uprava nekad pofino lutala sa vođenjem sportskog segmenta , lično ne vjerujem da je imala loše namjere .Ali se u principu opredjelila da prvo postavi čitav klub na zdrave noge .Mogli su .naravno reći javnosti , da se navijači strpe 4,5 godina dok se ne uspostavi samoodrživ klub ( šta god to u našim uslovima značilo ) , al' nisu i eto ... ko radi taj i griješi .Doduše ima se i utisak ,da su ponekad i tvrdoglavi , što se tiče sportskog segmenta i zato moraju biti toliko pametni da prihvate svaki koristan i dobronamjeran savjet Željovaca.
Moj je utisak da nema nikog sličnog koji bi se prihvatio posla koji je ova uprava radila do sada.Na ovoj najavljenoj skupštini u decembru ćemo vidjeti šta i kako , ali ako im delegati izglasaju nepovjerenje , tek bi nas onda mogla dobro zaboljeti glava.
 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 25, 2018 12:56 am

storm_raider je napisao/la:
ned nov 25, 2018 12:42 am
Zeljo je napisao/la:
ned nov 25, 2018 12:37 am
storm_raider je napisao/la:
ned nov 25, 2018 12:33 am


Pa prije ove Uprave bas i nismo mogli platiti vodu, zar smo zaboravili to, a znamo ko je bio tada u Zelji u UO? Nismo od jucer, dugo smo na Grbavici. Bez obzira, pretjerivanje je napisati 'nema Zelje bez misketa', to niko ne misli normalan.
Ma znam da nismo mogli platiti, ali nema logike pricati da kad oni odu da necemo moci vise.. Problem je sto smo toliko podijeljeni i sto ama bas svi idemo u krajnost. Jedni vide raspad kluba nakon odlaska ove uprave, a jedni misle da cemo odmah osvojiti titulu kad ovi odu. A rjesenje je u nekoj sredini, samo se nadam da ce naci to rjesenje, da ce naci prave osobe i da ce prestati ovo lutanje u sportskom segmentu
To ne znam hocemo li moci kada oni odu, ali smatram da se ovaj saziv UO moze i treba nadograditi. Mi nemamo mnogo kvalitetnih ljudi koji su spremni da se uhvate u kostac sa svim, i svaki Zeljovac koji hoce da pomogne nam treba. Lukzuz je gubiti kvalitet, rjesenje bi bila evolucija. Smatram da bi trebalo to sto imamo dopuniti onim sto fali, a to je sportska strucnost.
Djelimicno se slazem, jer i ja bih volio da se to tako desi, ali vidim problem u tome sto vec tri godine prave iste greske i nisu ni pokusali da isprave to, pa mi to ne daje neku sigurnost da ce sada pokusati pronaci nekoga da dopuni to. Volio bih da hoce, ali ne vjerujem. Na njima je da pokazu da sam u krivu, al ova sutnja im nikako ne ide u prilog i mislim da su se u klubu apsolutno svi pogubili.
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 25, 2018 1:32 am

Pa zadnjih 5 dana jedino ste vi isključivi da Misimović mora otići, a Amar mora doći. S druge strane ostatak foruma predlaže nadogradnju, suradnju, jer je šteta izgubiti ove ljude, a šteta je i ne vratiti Amara. Ja da sam trener kao Amar ja bih sve dao da vodim svog Želju i da ga vratim na staze stare slave.
Kad potencirate pljuvanje bivših igrača, treba pitati Voju, Graovca, Miroslava S., Lendrića o Misimoviću šta misle. To su bili karakterni igrači koji su davali sve od sebe na terenu, a ne ko ovi povrijedjeni i uvrijedjeni po pola godine, ne mogu hodati i oni nekoga pljuju i nešto pričaju.Crnova, Hodžića i slične zajebala uprava ili smo svi svjesni njihovih loših igara molili Boga da odu. Pusti upravu nemojte mijenjati priče zbog nekih debila koji nisu ni zaslužili da nose dres sa grbom Želje. Ja sam bio u društvu Kerle nakon njegovog zadnjeg odlaska i momak je baš nahvalio Misimovića, ali on za mene nije dovoljno relevantan, kao ni ovih nekoliko levata za koje je Kerla igračina...
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
kremenko
Postovi: 1163
Pridružen/a: pon dec 19, 2016 10:34 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 25, 2018 1:52 am

Kakva ba nadogradnja?
Ovaj klub i ekipa su postali rusevina. Gotovo. Mozes nadograditi sta hoces, staviti neki novi dio, ali opet ostaje rusevina.
Sta se radi sa rusevinom? Srusi se sve, poravna i pravis novo, iz temelja, sa novim dijelovima.
Misimoviću, UO, NO...NAPOLJE!
Amar nece sa Misimovicem. Gospodine milimetar, vi i Vasa uprava ste najslabija karika. Napustite klub. Vrijeme je za nove dijelove i nove ljude.
FK ŽELJEZNIČAR-LJUBAV RADNIČKE KLASE, KLUB NOSTALGIČARA I ROMANTIČARA
Ivica Osim: "Željo će živjeti zauvijek"

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], Majkel, Pausal, Sky1 i 31 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija