Roberto Baggio
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 24, 2018 10:11 pm

Neka dođe Fata sa svojim ljudima, pa ćemo vidjeti, ako ne bude išlo, doći će drugi. Ovako više ne može, nadograđivati se trebalo puno ranije.
FK Željezničar 1921

storm_raider
Kontakt:

sub nov 24, 2018 10:12 pm

Roberto Baggio je napisao/la:
sub nov 24, 2018 10:11 pm
Neka dođe Fata sa svojim ljudima, pa ćemo vidjeti, ako ne bude išlo, doći će drugi. Ovako više ne može, nadograđivati se trebalo puno ranije.
Smatram da tu ima kvaliteta koji ne bi trebalo odbaciti. Za takvu nadogradnju nikada nije kasno. Naravno, sportski dio ostaviti onome ko to zna.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Ajzea
Kontakt:

Zato sto su davno trebali presjeci i postaviti pravog covjeka da vodi taj sportski segment kluba a ne praviti se pametni pa dovoditi i tjerati sleper trenera i igraca.. Pa ponovo, pa ponovo..
Kostalo je to Zeljeznicar i novaca i rezultata.
Sad im odjednom kliknulo, sada su shvatili da zapravo ipak ne znaju pa bi nekome prepustili taj dio kluba?

Nazalost, mislim da nemaju vise sta ponuditi.

AdmirA
Kontakt:

sub nov 24, 2018 10:17 pm

storm_raider je napisao/la:
sub nov 24, 2018 10:06 pm
Ja cu opet da ponovim, zasto mijenjati, zasto ne nadograditi? Ja ne vidim problem sa ovom upravom ako ce nadograditi sportski dio koji nedostaje, ostalo sve rade besprijekorno, pogotovo u odnosu na ranije Uprave. To je mnogo konstruktivnije, nego nekakvo tjeranje radi tjeranja. Hajde da pricamo o nadogradnji, o evoluciji. Zajebite vise tjeranje.
Tako je. Ali odma sutra!
Klasa radnička!

salle86
Kontakt:

sub nov 24, 2018 10:18 pm

Ima ljudi koji su na pogrešnim mjestima. Meni to nije nadogradnja već preraspodjela pozicija. Ljudi su dobro, odlično za neke stvari, najbolji koje možemo imati. Ali u nekim stvarima su odron mrtvi. Svojim akcijama kad ne treba odnosno ne-akcijama kad treba su doveli do ovog da ne znamo ni šta hoćemo ni kuda gonimo.
Što neko reče pored nezamislivih stvari na stadionu koje su uradili opet ih tjeramo. I ne samo "opozicionari" već i mi obični pravi navijači koji nemaju apsolutno nikakav interes sa strane već nam je samo dosta da idemo strahovito u strmopizd...jbg
NEDIM SIJERČIĆ: "Mislim da naziv stadiona na kojem mi igramo, na kojem svi boravimo - hrpa betona, za mene je lično neprihvatljiv. Mi imamo nešto što smo sami izgradili, ono nije hrpa betona, to smo mi napravili, to mi i dalje pravimo..."

storm_raider
Kontakt:

sub nov 24, 2018 10:21 pm

I preraspodjela pozicija je normativno nadogradnja. I slazem se dijelom, moze se i na tome poraditi. Malo da konstruktivnije pricamo, ovdje ima ljudi koji vode i koji su vodili velike timove, volio bih da oni napisu rijec-dvije.

Eric Cantona
Kontakt:

sub nov 24, 2018 10:25 pm

Durgo je napisao/la:
sub nov 24, 2018 10:01 pm
Nakon danas nisam pametan. Pisam sam na orgu pa cu samo postaviti i ovdje...

Ne mozemo traziti smjenu uprave dok ne vidimo alternativu.

Ako ode ova uprava, a Amar se ne vrati, onda smo tek u sranju preko glave,a s obzirom da se Amar ne izjasnjava po pitanju stanja u klubu, nista nije iskljucivo. Kao i to da ne dodje ako ova uprava ode. A sta Miske ode, Amar ne dodje? Nema rezultata, nema jacanja kluba po pitanju stabilnosti? Za 3 mjeseca cemo traziti smjenu nove uprave i novog trenera? Igrace vec smjenjujemo. Znaci jos nam ostaje smjena navijaca, nas samih.

Opet da naglasim, promjene nam trebaju, tu nema price, ali odlazak ove uprave je mnogo veci rizik od bilo cega. Iz gore pomenutih razloga.
Bayern München, Real Madrid, Manchester United su trenutno klubovi sa krizom rezultata. Mislite da će njihove Uprave dati ostavke i otići. Ne bih rekao, prije će promijeniti trenere i igrače. To je puno lakše zbog sponzorskih ugovora i ostalih stvari vezanih za Upravu.
I zašto naše prethodne Uprave nisu bile u stanju da pronađu Generalnog sponzora?
Kada galebovi prate brod koji plovi, to rade zato što misle da će neko baciti sardine u more.

Zeljo
Kontakt:

sub nov 24, 2018 10:35 pm

Eric Cantona je napisao/la:
sub nov 24, 2018 10:25 pm
Durgo je napisao/la:
sub nov 24, 2018 10:01 pm
Nakon danas nisam pametan. Pisam sam na orgu pa cu samo postaviti i ovdje...

Ne mozemo traziti smjenu uprave dok ne vidimo alternativu.

Ako ode ova uprava, a Amar se ne vrati, onda smo tek u sranju preko glave,a s obzirom da se Amar ne izjasnjava po pitanju stanja u klubu, nista nije iskljucivo. Kao i to da ne dodje ako ova uprava ode. A sta Miske ode, Amar ne dodje? Nema rezultata, nema jacanja kluba po pitanju stabilnosti? Za 3 mjeseca cemo traziti smjenu nove uprave i novog trenera? Igrace vec smjenjujemo. Znaci jos nam ostaje smjena navijaca, nas samih.

Opet da naglasim, promjene nam trebaju, tu nema price, ali odlazak ove uprave je mnogo veci rizik od bilo cega. Iz gore pomenutih razloga.
Bayern München, Real Madrid, Manchester United su trenutno klubovi sa krizom rezultata. Mislite da će njihove Uprave dati ostavke i otići. Ne bih rekao, prije će promijeniti trenere i igrače. To je puno lakše zbog sponzorskih ugovora i ostalih stvari vezanih za Upravu.
I zašto naše prethodne Uprave nisu bile u stanju da pronađu Generalnog sponzora?
Pricas o ekipama koje na celu imaju ljude koji imaju milijarde. To su ljudi koji ce lagano privuci sponzore a i sama imena tih klubova privlace investitore. I njima je lagano promijeniti trenere i igrace. Kod nas je vec drugi problem, novac se trosi u prazno ( kad ovo kazem mislim na novac koji je namijenjen sportskom segmentu). Mi ako nastavimo ovako, i sa ovim rezultatima cemo polako gubiti sponzore pa i izgubiti generalnog. Mi nismo niti Real niti United a niti Bayer, nemamo mi ljude koj ice obezbjediti milion maraka za igrace tako da nas porediti sa njima je cista glupost. Nama su promjene bitne, ne mora otici citava uprava, ali nesto se podhitno mora uraditi.
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.

starigrad
Kontakt:

sub nov 24, 2018 10:38 pm

AdmirA je napisao/la:
sub nov 24, 2018 10:17 pm
sub nov 24, 2018 10:06 pm
Ja cu opet da ponovim, zasto mijenjati, zasto ne nadograditi? Ja ne vidim problem sa ovom upravom ako ce nadograditi sportski dio koji nedostaje, ostalo sve rade besprijekorno, pogotovo u odnosu na ranije Uprave. To je mnogo konstruktivnije, nego nekakvo tjeranje radi tjeranja. Hajde da pricamo o nadogradnji, o evoluciji. Zajebite vise tjeranje.
Tako je. Ali odma sutra!
tako je, ali prije godinu-dvije, ne sutra. navukli su, sami sebi, veliku mobu na ledja. steta

bablaz
Kontakt:

sub nov 24, 2018 10:39 pm

Tuga je ovo.Treba nam promjena. Realno, ekipa je losija nego prosle godine, ali do strucnog staba I uprave je 50-50%. Zasto uprave? Jednostavno, nismo kontinuitet napravili u igrackom kadru. Graovac, Zakaric, Ubiparip... Prije toga Krizman, Stevanovic-, Memija... Barem pola je moralo ostati. Cenan je I doveo nesto iz nase lige , mi ga otjerasmo... Zasto? Strucni stab? Nisu izvukli is igraca ni blizu maksimuma? Zasto juniori kad debituju budu 10 puta bolji, a cim odigraju 3 utakmice pocnu padati, gubiti samopuzdanje? Nisam pametan, ali mislim da ovdje treba dobar strateski plan napraviti... Sa ovom ekipom, tesko mozemo izboriti opstanak, kakva crna evropa...

salle86
Kontakt:

sub nov 24, 2018 10:43 pm

Jašta će eto Bajern koji je po prvi put u zadnjih 10 godina loš tjerati uprave :)
Ili Real koji ima milion liga prvaka.
Imaju i igrače koji će izvući opet ovo dok mi imamo nezadovoljnu bagru koja se sa upravom "prepucava" preko kluba, rezultata. Uz to nemamo više ni igrača, sve navrat nanos, nemaš bukvalno koga da te sutra čupa. Jedna greška vuče drugu.
NEDIM SIJERČIĆ: "Mislim da naziv stadiona na kojem mi igramo, na kojem svi boravimo - hrpa betona, za mene je lično neprihvatljiv. Mi imamo nešto što smo sami izgradili, ono nije hrpa betona, to smo mi napravili, to mi i dalje pravimo..."

pintol_TM87
Kontakt:

sub nov 24, 2018 10:44 pm

Dugo nisam pisao i sad sve ovo citam i onako ni sam vise ne znam kako covjek ovo da komentarise, sva ova desavanja, ko je kriv...
mozda grijesim ali mislim da je sve ovo kladionicarsko maslo, moguce uplate igraca , kad vec dobiju 670 KM mjesecno stave sve na kvotu 10 (zvijezda) kvotu 8 (tuzla) kvotu 7 (gosk) i uzmu finu platu..i danas koliko sam cuo kvota je naglo pocela da raste na nas i sve je to cudnoo..odes zrinjskom dobijes ih odes u siroki dobijes..
koliko god ovo sve bilo jadno mi moramo da shvatimo da mi nemamo ekipu , nemamo igrace koji mogu iznijeti i koju mogu praviti akcije...prvi je to shvatio krcmarevic i digao je sidro jer je vidio da se pita od go... ne moze praviti..
i da sinisa je "operisao" kurije oko a pavic ne znam sta je bilo..

Kosevsko Hill
Kontakt:

sub nov 24, 2018 10:47 pm

Ajzea je napisao/la:
Zato sto su davno trebali presjeci i postaviti pravog covjeka da vodi taj sportski segment kluba a ne praviti se pametni pa dovoditi i tjerati sleper trenera i igraca.. Pa ponovo, pa ponovo..
Sad im odjednom kliknulo, sada su shvatili da zapravo ipak ne znaju pa bi nekome prepustili taj dio kluba?

Ti si buraz upravu a i nisi..Upravu si za ovo da su trebali presjeci i postaviti pravog covjeka covjeka itd..Sve je to teorija prijatelju ,trebalo je ovo trebalo je ono..
S druge strane, imas stvarno pun qurac super-sposobnih,dobronamjernih,saburli ljudi koji ce se uhvatiti u kostac sa svim izazovima i problemima koje zahtjeva vođenje najveceg Kluba u drzavi.
Ja radim u privatnoj firmi koja je poprilicno uspjesna,ostvaruje solidan profit i za vece okvire od nase Drzave..e sad, kontam koja sila moze natjerati mog direktora privatnika Rahmana da on odvaja svoje vrijeme i zivce i jos stosta drugog za Zelju.. da dodje u haoticno stanje kakvo je bilo,gdje se ne zna ko sta radi,gdje moras bukvalno od mrtvog temelja poceti da radis i gradis..
Sve to tvoje stoji,nije niko slijep pored ociju , greske su se pravile..
Ja sam danas od srdbe mogao komotno zadaviti prvog ko je naletio, medjutim vrlo je nozbiljno i djetinjasto nipodastavati toliki trud koji je ulozen i kao zamjenu za sve to ponuditi NIKAKVO rjesenje,reći neka nastavi neko DRUGI.Ko su ti drugi sto se slomise ovoliko godina da pomognu svom voljenom Klubu,gdje su?Zaboli me qurac i za Žuju (poznatog kao blagodet,sta je za ozbiljnog privrednika 2 miliona i sl.),violinu kojeg ne treba ni komentarisati nego pogledati 2 min kako on prica i o cemu i sve ostale suoer talente koji se spominju,pogotovo (ne)ljudi iz prethodnih Uprava.Nije ovo nikakvo strasenje violinom i slicnima ,sto je odgovor nekih forumasa nego jebena cinjenica, pa jesmo li bili zivi i imali oci i pamet tih godina da sada u ovom trenutku mozemo reci da je to cinjenica?
Klub je i prije grcao u problemima,mnogo gore prirode od jebenih poraza, kome smo tada skidali glave?
Promjene se moraju desiti, to je evidentno,ali treba i te promjene isplanirati majku mu a ne samo govoriti smjeni,otjeraj,doci ce drugi i sl.
Storm je dobro rekao, nadograditi !
I da kazem ,da Odovic iskreno nije kapacitet trenera za Želju, koliko god mi drag bio i sve ali nije..

storm_raider
Kontakt:

sub nov 24, 2018 10:53 pm

Nadogradnja zvuci kao najbezbolniji scenario za Zelju, suludo bi bilo odbaciti evidentan kvalitet tek tako. Nemamo mi hiljade takvih ljudi koji bi se uhvatili u kostac sa ovim, i to je ono sto ocekujem od skupstine. Kao i obicno, rjesenje je, po meni, u sredini.

Budi Željo
Kontakt:

sub nov 24, 2018 10:59 pm

sub nov 24, 2018 10:53 pm
Nadogradnja zvuci kao najbezbolniji scenario za Zelju, suludo bi bilo odbaciti evidentan kvalitet tek tako. Nemamo mi hiljade takvih ljudi koji bi se uhvatili u kostac sa ovim, i to je ono sto ocekujem od skupstine. Kao i obicno, rjesenje je, po meni, u sredini.
Sto posto
Za mene si uvijek najbolji 1921!!!!

11plavih'92
Prijatelj foruma
Kontakt:

sub nov 24, 2018 11:00 pm

Kosevsko Hill je napisao/la:
sub nov 24, 2018 10:47 pm
Ajzea je napisao/la:

Ti si buraz upravu a i nisi..Upravu si za ovo da su trebali presjeci i postaviti pravog covjeka covjeka itd..Sve je to teorija prijatelju ,trebalo je ovo trebalo je ono..
S druge strane, imas stvarno pun qurac super-sposobnih,dobronamjernih,saburli ljudi koji ce se uhvatiti u kostac sa svim izazovima i problemima koje zahtjeva vođenje najveceg Kluba u drzavi.
Ja radim u privatnoj firmi koja je poprilicno uspjesna,ostvaruje solidan profit i za vece okvire od nase Drzave..e sad, kontam koja sila moze natjerati mog direktora privatnika Rahmana da on odvaja svoje vrijeme i zivce i jos stosta drugog za Zelju.. da dodje u haoticno stanje kakvo je bilo,gdje se ne zna ko sta radi,gdje moras bukvalno od mrtvog temelja poceti da radis i gradis..
Sve to tvoje stoji,nije niko slijep pored ociju , greske su se pravile..
Ja sam danas od srdbe mogao komotno zadaviti prvog ko je naletio, medjutim vrlo je nozbiljno i djetinjasto nipodastavati toliki trud koji je ulozen i kao zamjenu za sve to ponuditi NIKAKVO rjesenje,reći neka nastavi neko DRUGI.Ko su ti drugi sto se slomise ovoliko godina da pomognu svom voljenom Klubu,gdje su?Zaboli me qurac i za Žuju (poznatog kao blagodet,sta je za ozbiljnog privrednika 2 miliona i sl.),violinu kojeg ne treba ni komentarisati nego pogledati 2 min kako on prica i o cemu i sve ostale suoer talente koji se spominju,pogotovo (ne)ljudi iz prethodnih Uprava.Nije ovo nikakvo strasenje violinom i slicnima ,sto je odgovor nekih forumasa nego jebena cinjenica, pa jesmo li bili zivi i imali oci i pamet tih godina da sada u ovom trenutku mozemo reci da je to cinjenica?
Klub je i prije grcao u problemima,mnogo gore prirode od jebenih poraza, kome smo tada skidali glave?
Promjene se moraju desiti, to je evidentno,ali treba i te promjene isplanirati majku mu a ne samo govoriti smjeni,otjeraj,doci ce drugi i sl.
Storm je dobro rekao, nadograditi !
I da kazem ,da Odovic iskreno nije kapacitet trenera za Želju, koliko god mi drag bio i sve ali nije..
Mozda bi i pristao, nego ti fino priupitaj Rahmana :D
5. - 7. Okt 1992.

storm_raider
Kontakt:

sub nov 24, 2018 11:02 pm

Treba nam tih Rahmana, mozda i za forum da pojaca petobanku. :D

Kosevsko Hill
Kontakt:

sub nov 24, 2018 11:06 pm

Ima tih ljudi,samo vrlo malo..zato i napisah post.
@11plavih - ma mogu ja njega pitati ali znam i odgovor :D

storm_raider
Kontakt:

sub nov 24, 2018 11:07 pm

Kosevsko Hill je napisao/la:
sub nov 24, 2018 11:06 pm
Ima tih ljudi,samo vrlo malo..zato i napisah post.
@11plavih - ma mogu ja njega pitati ali znam i odgovor :D
Pitar 100%.

Eric Cantona
Kontakt:

sub nov 24, 2018 11:08 pm

Zna li netko otkud ovoj našoj Upravi pare za trošenje? Od ulaznica?
Kada galebovi prate brod koji plovi, to rade zato što misle da će neko baciti sardine u more.

Trenutno korisnika/ca: Analitičar1921, billybih, Brkoo, DobojskiManijak, Hare79, mali i 29 gostiju.

Prijava  •  Registracija