Moderator/ica: storm_raider

 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 20, 2018 10:34 pm

Ja sam isto mislio da im neko radi o glavi, da minira sve živo...ali nije tako,kakva opozicija,ovi veze nemaju sa životom što se tiče fudbala i samo je to krivo za krah na sportskom planu. Pod krahom podrazumijevam tendenciju pada i lošiju igru od najlošije ikad,ne plasmane na tabeli u ovoj užasno lošoj konkurenciji užasno loše lige. Kakvu su priču i podršku uspjeli sjebati pa to je za anala...
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 20, 2018 10:35 pm

Postoji li neka mogucnost da se forum zatvori dok bude trajala utakmica sa Krupom ? :D
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 20, 2018 10:35 pm

Ako ima opozicije, a valjda je ima, bilo bi lijepo da istupe u javnost (ukoliko je to uopste i moguce), sa jasnim ciljevima - otplacivanja duga, dovodjenja igraca, jacanja omladinskog pogona, nastavka gradnje i dotjerivanja stadiona, izgradnja eventualnog kampa.

Neka i slazu, ali bi bilo lijepo cuti sta to druga strana nudi. (Ukoliko nije imaginarna)
Ovako se poklasmo bezveze. :kafa:
1987
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23654
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 20, 2018 10:36 pm

kremenko je napisao/la:
uto nov 20, 2018 10:33 pm
Elegant je napisao/la:
uto nov 20, 2018 8:08 pm
Nije li to trenutno u procesu tj. do suda je sada, koliko znam davno je dokumentacija predata ?
storm_raider je napisao/la: Sljedece godine navodno dolazi na red. Ko god je nastetio Zelji treba da bude kaznjen.
To se u ladicama moze cuvati do sudnjeg dana. Dok nekome ne zatreba ili dok ne nastupi zastara i pojeo vuk magarca.
Nece.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Mirek11
Postovi: 1146
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 20, 2018 10:41 pm

blueheart je napisao/la:
uto nov 20, 2018 6:29 pm
maxum1921 je napisao/la:
uto nov 20, 2018 5:42 pm
Jeli po tebi Vojvidina veliki klub za Srbijanske pojmove? Pa im zbog dugovanja uletise i hladno im teretanu iznesose.

A mi nismo dovoljmo veliki da se poredimo sa Evropom, a jedini smo klub koji ima izuzetno vrijednu imovinu. Pa Bulend Biscevic je hladno sa Djelaludinom Muharemovicem potpisao sporazum kojim je 382m2 platoa dao bez ikakve naknade. Znas li koliko je 1m2 vrijedan? Mogli smo krov napraviti, ili jos bolje, porezni dug vratiti. I danas bi disali sa 70% kapaciteta.
Nemoj zezati, zato nam je opština dala 200000 km :D
Od tih 200 hiljada, 100 traze da vratimo a jedne han sve. Toliko od pomoci opstine i opstinskih sluzbenika ala Buki.
Ovi su pogrijesili sto odmah nisu sve na sud i do sada bi neko platio za to i bilo bi manje protivnika😀
A oni su ocigledno isli logikom da ne talasaju medju zeljovcima pa im se evo vraca ovako.
Ne mogu da razumijem logiku kako je ljudima manje vazno praviti stetu klubu od nekog trofeja.
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
kremenko
Postovi: 1163
Pridružen/a: pon dec 19, 2016 10:34 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 20, 2018 10:47 pm

storm_raider je napisao/la:
uto nov 20, 2018 10:36 pm
kremenko je napisao/la:
uto nov 20, 2018 10:33 pm
Elegant je napisao/la:
uto nov 20, 2018 8:08 pm
Nije li to trenutno u procesu tj. do suda je sada, koliko znam davno je dokumentacija predata ?
storm_raider je napisao/la: Sljedece godine navodno dolazi na red. Ko god je nastetio Zelji treba da bude kaznjen.
To se u ladicama moze cuvati do sudnjeg dana. Dok nekome ne zatreba ili dok ne nastupi zastara i pojeo vuk magarca.
Nece.
Daj Bože. Bosna je ovo.
FK ŽELJEZNIČAR-LJUBAV RADNIČKE KLASE, KLUB NOSTALGIČARA I ROMANTIČARA
Ivica Osim: "Željo će živjeti zauvijek"
 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 20, 2018 10:49 pm

Politika zastrašivanja...sve manje i manje raje puši tu foru. Vrijeme je za djela,ne želim da idem na Grbavicu znajući da ćemo zijaniti,sve da igramo protiv Real Madrida,a ne Tuzla cityja. Možete li nam to obezbijediti? Ako ne možete vozdra ba,šta se koji qurac sekirate ko će doći u klub...neopozive i ćao
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23654
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 20, 2018 10:49 pm

kremenko je napisao/la:
uto nov 20, 2018 10:47 pm
storm_raider je napisao/la:
uto nov 20, 2018 10:36 pm
kremenko je napisao/la:
uto nov 20, 2018 10:33 pm




To se u ladicama moze cuvati do sudnjeg dana. Dok nekome ne zatreba ili dok ne nastupi zastara i pojeo vuk magarca.
Nece.
Daj Bože. Bosna je ovo.
A i ja se nadam druze, mada je nama sada najbitnije da pobjedimo Krupu.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
nikson
Postovi: 1007
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 12:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 20, 2018 10:51 pm

Ja iskreno sve vise mislim da je ova uprava sama sebi izmislila opoziciju i lafo neko miniranje, cisto da bi se opravdala i vecem dijelu navijaca zamazala oci....vidjet cemo jesam li budala vremenom :)
Ovdje znaju reci da svaka pizda s brda moze zapaliti Sarajevo, medjutim samo ga Zeljeznicar moze pobjediti!

Zeljeznicar za zivot cijeli!
 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 20, 2018 10:54 pm

nikson je napisao/la:
uto nov 20, 2018 10:51 pm
Ja iskreno sve vise mislim da je ova uprava sama sebi izmislila opoziciju i lafo neko miniranje, cisto da bi se opravdala i vecem dijelu navijaca zamazala oci....vidjet cemo jesam li budala vremenom :)
Isto sam mislio,ali nažalost je stvarna opozicija samo njihova bahatost i njihovo neznanje. Najviše od svega me boli što su nam pojebali sve odnose sa drugim klubovima svojim bahatim "iz metropole" stavom...mi više prijatelja nemamo...a neko je ta prijateljstva gradio godinama
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 20, 2018 10:58 pm

Ja mislim da smo rezultatski i psiholoski dotakli dno. Hajde, opet, rezultata (ako gledamo po tabeli) je bilo i gorih, ali ovako da te na Grbavici kandzijaju male ekipe, ne sjecam se da se ikad to desavalo. Desi se poraz, ali 3 u nizu i to od davljenika...

S druge strane, nikad vise nismo pljuvali i lajali jedni na druge. Upiremo prstom jedni na druge zbog skandiranja, jedni drugima smo najveci krivci, podmecemo jedni drugima raznorazne gadosti, a sve u svrhu toga da li ova garnitura treba ostati ili ne. Za sve im hvala, ali nikad halal za ovo razjedinjenje navijaca. Nikad! A nisu obraza imali ni da izadju u javnost, da se bar izvine za ultralose rezultate.

Malo hladnije glave razmisljam da ipak ne trebaju radikalne promjene, ali odredjene sigurno trebaju i mnogi trebaju put trolejbuske/tramvajske/parkinga sa stadiona!
1987
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3557
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 20, 2018 11:00 pm

shzna je napisao/la:Ako ima opozicije, a valjda je ima, bilo bi lijepo da istupe u javnost (ukoliko je to uopste i moguce), sa jasnim ciljevima - otplacivanja duga, dovodjenja igraca, jacanja omladinskog pogona, nastavka gradnje i dotjerivanja stadiona, izgradnja eventualnog kampa.

Neka i slazu, ali bi bilo lijepo cuti sta to druga strana nudi. (Ukoliko nije imaginarna)
Ovako se poklasmo bezveze. :kafa:
Misevi ne izlaze iz rupa dok je macka tu!

A macka kaze "NI MILIMETRA!" :)

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 20, 2018 11:02 pm

Durgo je napisao/la:
uto nov 20, 2018 11:00 pm
shzna je napisao/la:Ako ima opozicije, a valjda je ima, bilo bi lijepo da istupe u javnost (ukoliko je to uopste i moguce), sa jasnim ciljevima - otplacivanja duga, dovodjenja igraca, jacanja omladinskog pogona, nastavka gradnje i dotjerivanja stadiona, izgradnja eventualnog kampa.

Neka i slazu, ali bi bilo lijepo cuti sta to druga strana nudi. (Ukoliko nije imaginarna)
Ovako se poklasmo bezveze. :kafa:
Misevi ne izlaze iz rupa dok je macka tu!

A macka kaze "NI MILIMETRA!" :)

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
A, ja ih evo molim, dajte bar milimetar sa ovog mrtvila da se pomjerimo!
1987
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23654
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 20, 2018 11:07 pm

Na igracima i strucnom stabu je da se izvinjavaju, ako vec neko treba da se izvini. Uprava im je omogucila sve preduslove, vjerovatno najbolje u drzavi. Ne znam koja se je uprava u historiji ove drzave izvinila. Ja bih volio da se izvinjavaju ako recimo kasni plata, ili ako je porezna inspekcija pronasla neku malverzaciju, sto po svemu sudeci se nece desiti. Iako nam porezna ne izlazi iz kluba zadnjih godina.

Naravno da ima opozicije. Vezano za prijateljstva i veze, to nije istina, mi smo i dalje u odlicnim vezama i sa Focom, i sa Banovicima, Gorazdem, Travnikom, itd., cak sa prva dva grada i bolje nego u zadnjih 20 godina. Jedino ako pricamo o vezama sa recimo gg.ba i slicnima.

Jedno ne iskljucuje drugo, prilagodba, nadogradnja, evolucija - tome treba teziti, a ne radikalnim potezima.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 20, 2018 11:14 pm

storm_raider je napisao/la:
uto nov 20, 2018 11:07 pm
Na igracima i strucnom stabu je da se izvinjavaju, ako vec neko treba da se izvini. Uprava im je omogucila sve preduslove, vjerovatno najbolje u drzavi. Ne znam koja se je uprava u historiji ove drzave izvinila. Ja bih volio da se izvinjavaju ako recimo kasni plata, ili ako je porezna inspekcija pronasla neku malverzaciju, sto po svemu sudeci se nece desiti. Iako nam porezna ne izlazi iz kluba zadnjih godina.

Naravno da ima opozicije. Vezano za prijateljstva i veze, to nije istina, mi smo i dalje u odlicnim vezama i sa Focom, i sa Banovicima, Gorazdem, Travnikom, itd., cak sa prva dva grada i bolje nego u zadnjih 20 godina. Jedino ako pricamo o vezama sa recimo gg.ba i slicnima.
Nisam mislio da bukvalno napisu na stranici: "Izvinite sto nas nije **** samo ko je zurio na voz."

Ali, moglo se sklepati neko saopstenje, pa i preko kurca, ali da se napise da ce se uraditi sve u narednom periodu kako bi Fudbalski klub Zeljeznicar ostvario rezultate koji i jesu renome ovog kluba, itd itd, a navijace sa kartama iz prosle 3 utakmice na Grbavici nagradjujemo sa kartom za sljedecu domacu, sa 50% popusta u fan shopu itd itd. Znaci, bilo sta, samo da se naskraba.

Ovako su samo pokazali da ih boli *****, kao i one debile sto nose dres na terenu!
1987
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23654
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 20, 2018 11:18 pm

shzna je napisao/la:
uto nov 20, 2018 11:14 pm
storm_raider je napisao/la:
uto nov 20, 2018 11:07 pm
Na igracima i strucnom stabu je da se izvinjavaju, ako vec neko treba da se izvini. Uprava im je omogucila sve preduslove, vjerovatno najbolje u drzavi. Ne znam koja se je uprava u historiji ove drzave izvinila. Ja bih volio da se izvinjavaju ako recimo kasni plata, ili ako je porezna inspekcija pronasla neku malverzaciju, sto po svemu sudeci se nece desiti. Iako nam porezna ne izlazi iz kluba zadnjih godina.

Naravno da ima opozicije. Vezano za prijateljstva i veze, to nije istina, mi smo i dalje u odlicnim vezama i sa Focom, i sa Banovicima, Gorazdem, Travnikom, itd., cak sa prva dva grada i bolje nego u zadnjih 20 godina. Jedino ako pricamo o vezama sa recimo gg.ba i slicnima.
Nisam mislio da bukvalno napisu na stranici: "Izvinite sto nas nije **** samo ko je zurio na voz."

Ali, moglo se sklepati neko saopstenje, pa i preko kurca, ali da se napise da ce se uraditi sve u narednom periodu kako bi Fudbalski klub Zeljeznicar ostvario rezultate koji i jesu renome ovog kluba, itd itd, a navijace sa kartama iz prosle 3 utakmice na Grbavici nagradjujemo sa kartom za sljedecu domacu, sa 50% popusta u fan shopu itd itd. Znaci, bilo sta, samo da se naskraba.

Ovako su samo pokazali da ih boli *****, kao i one debile sto nose dres na terenu!
Pisali su obavjestenja, saopstenja, pa ih je tada bolio ******, a sada ih kao ne boli ******? :) I opet se nista nije promjenilo. One na terenu ocito to ne dotice i to je problem. Nadam se da se radilo na tome preko ove pauze, pa da mozda uzmemo nesto do kraja polusezone. Ja se opet nekako nadam da ovaj zaostatak nije velik, uz plavo proljece... Ono sto mi stvarno smeta su te sp.ortske fule.. treba nam nadogradnja!

Ne smijemo se dijeliti, Zeljo nam trpi sve podjele!
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 20, 2018 11:22 pm

Jedva cekam da prođu ova dva kola pa da dođe skupstina, a onda da vidimo clanove skupstine hoce li reci koju pametnu, sta i kako dalje, jos bolje da nam kazu imena i prezimena sa kime i kako dalje. Evo vam gospodo mandate na raspolaganje, preuzmite klub, nastavite transparenento i pravedno poslovanje i zavrsite infrastrukturalne projekte, a pogotovo sredite sportski segment jer to vam najbolje ide ocigledno tu ste svi prepametni.

A onda maca pojela jezik, jer niko ne zna nista kada treba preci sa rijeci na djela, nego im izglasaju povjerenje. Tako ce biti !

Od mene puna podrska volenterskoj upravi koja je uradila vise od svih predhodnih - koji su se obagatili na racun FK Zeljeznicar.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 20, 2018 11:29 pm

Elegant je napisao/la:
uto nov 20, 2018 11:22 pm
Jedva cekam da prođu ova dva kola pa da dođe skupstina, a onda da vidimo clanove skupstine hoce li reci koju pametnu, sta i kako dalje, jos bolje da nam kazu imena i prezimena sa kime i kako dalje. Evo vam gospodo mandate na raspolaganje, preuzmite klub, nastavite transparenento i pravedno poslovanje i zavrsite infrastrukturalne projekte, a pogotovo sredite sportski segment jer to vam najbolje ide ocigledno tu ste svi prepametni.

A onda maca pojela jezik, jer niko ne zna nista kada treba preci sa rijeci na djela, nego im izglasaju povjerenje. Od mene puna podrska volentersko upravi koja je uradila vise od svih predhodnih a koji su se obagatili na racun FK Zeljeznicar.
Ako odu, ugasit cemo se! :(

Storm,

kako brate nije velik zaostatak, pitari trebaju 3 izgubiti i jos jednu kiksati, a da mi pritom budemo stoprocentni. Nema titule ove godine, zato na zimu treba fino pretumbati sve, uraditi analize, pustiti omladinu i napokon uraditi ono sto je trebalo prije dvije godine, krenuti pravim putem naprijed. Dovesti strucnjaka i dodati mu jos 4 strucna lica, istresti pare na njih, a ovamo se rijesiti nekog sljama. Ako ostane sta para dovesti 1-2 igraca, malo iskusnija da budu s mladima na terenu. I aaaaajmooo!
1987
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23654
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 20, 2018 11:31 pm

shzna je napisao/la:
uto nov 20, 2018 11:29 pm

kako brate nije velik zaostatak, pitari trebaju 3 izgubiti i jos jednu kiksati, a da mi pritom budemo stoprocentni. Nema titule ove godine, zato na zimu treba fino pretumbati sve, uraditi analize, pustiti omladinu i napokon uraditi ono sto je trebalo prije dvije godine, krenuti pravim putem naprijed. Dovesti strucnjaka i dodati mu jos 4 strucna lica, istresti pare na njih, a ovamo se rijesiti nekog sljama. Ako ostane sta para dovesti 1-2 igraca, malo iskusnija da budu s mladima na terenu. I aaaaajmooo!
Koliko je ono Slavko bio u zaostatku kada je preuzeo, cini mi se nesto ovako slicno? Bod gore dolje...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
nikson
Postovi: 1007
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 12:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 20, 2018 11:32 pm

Ja se stvarno nadam da je ovaj Elegant bar direktor firme....jer je bas steta da neko ovakav propada...A isto tako se nadam da ce biti sbega na toj skupstini pa ce tebi maca pojesti jezik....samo Bog i oni znaju sta smo para bacili na raskide ugovora i slicne stvari!!!
Ovdje znaju reci da svaka pizda s brda moze zapaliti Sarajevo, medjutim samo ga Zeljeznicar moze pobjediti!

Zeljeznicar za zivot cijeli!

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 114 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija