Analize protivnika za sezonu 2019/2020: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=802
NAVIJACI: Usluge, Poslovi, Akcije: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=798
Sudijske greske: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f= ... 2&p=434009

* * *

Ukoliko nekome treba pomoc, pogotovo ukoliko ima dijete kuci, neka se javi nekome od moderacije. Anonimnost zagarantovana.

Da li smatrate da se prvenstvo moze nastaviti?

Da
39 (89%)
Ne
4 (9%)
Ne znam
1 (2%)

Ukupno glasova: 44

cikazubo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 10:43 pm

Occasionally svaka ti cast, ovo je fenomenalno.
Funkcionalno, ekonomicno, jeftino, a sto je meni najljepse, ne odstupa od izgleda trenutnog juga, zadrzava te neke karakteristicne konture, odusevljen sam.

MrRiccoli
Kontakt:

sri nov 14, 2018 10:45 pm

E aferim majstore popravi mi raspolozenje malo je reci... Svaka cast

Bergeron
Kontakt:

sri nov 14, 2018 10:48 pm

Po meni, jedna je greska ove uprave - previse su izasli u susret navijacima i sada su iznenadjeni sto im to ovako vracaju. Treba da se zna ko je navijac, a ko uprava, sta se smije, a sta ne smije. Biti popustljiv prema ulici znaci upravo to da ce ulica dici svoj standard i da ce te zeljeti nadmasiti. Izasli ste u susret sa cijenom karata, cijenama i ponudom u fan shopu, razlicitim nagradnim igrama i pogodnostima za clanove i to je sasvim dovoljno. A citati forume, dovoditi igrace koje predlazu navijaci, raditi neke stvari samo da bi se ostavio taj neki dojam na navijace je apsolutno glupo. Postoje ljudi koji su skolovani za to i koji imaju iskustva. Takvi ljudi kostaju, ali se isplate i takve ljude treba naci i dovesti. Dati im zadatke, postaviti ciljeve i objasniti im odgovornost. S vremena na vrijeme obratiti paznju na forum i navijace i uporediti sta navijaci misle, a sta misle pravi strucnjaci i iskazati na neki nacin pohvalu navijacima ako su se neke ideje i rjesenja poklopila.

Kada je u pitanju ova bakljada samo mogu reci da je to smijesno. Zabranite unosenje obicnog kisobrana na tribinu i kisnemo k'o kakvi crvi, a ne mozete da zabranite unos baklje. To je prica za malu djecu i to je klasicno izlazenje u susret navijacima i po meni za to i treba da placa klub kazne. Sam Siljak je izjavljivao da ce se placati kazne za bakljade i ne znam cemu sva krivica na navijace. Po meni, veci je krivac klub koji to dozvoljava (a ne dozvoljava kisobrane i ponizava nas na tribinama u neku ruku) i obecava placanje kazni. Ako sada neko kaze da je MUP za to odgovoran, pa eto, trazite od MUP-a da pretrazi i zabrani baklje isto kao i pisljivi kisobran.

Kako rijesiti problem baklji - pa ako savez trazi smanjenje huliganstva i bakljadi napravite sastanak i predlozite da na Grbavici na stepenicama stoje po 3-4 policajca (iza istoka je ionako specijalna jedinica ako bude potrebe) koja ce kontrolirati i imati dozvolu da isprazne dio tribine gdje se baklja zapali. 1-2-3 puta ce se zapaliti po jedna i biti ce praznjenja, ali ce se problem rijesiti u dugorocnom smislu, jer kada jednom opalite po dzepu pojedince nece vise nikada pomisliti. Dalje, pojacajte kontrole, postavite par policajaca i gore na tranzit, skidajte i izuvajte svakog sumnjivog i na kraju krajeva, ugradite jos kamera i trazite licnu pri kupovini karte. Ko je cist i ne baca, pristat ce na svaku mogucu kontrolu. Uvijek ce se buniti i traziti razloge oni koji zele da to rade.

AdmirA
Kontakt:

sri nov 14, 2018 10:51 pm

sahmat je napisao/la:
sri nov 14, 2018 10:14 pm
Ponovo pregledam izvjestaj protiv Tuzle
1. Pavić jebeno luta po terenu, ne zna gdje se nalazi.
2. Hajdarević mora više raditi sa loptom, katastrofalan je.
3. Zec mora poceti misliti glavom.
4. Odbrana se odmah mora rješavati lopte..
Vraća se Bakrač, nadam se i Ramović. Moramo izvući ova dva kola.
I da, svaka čast za prijedlog JUGa.
Zadnja izmjena: AdmirA, dana/u sri nov 14, 2018 10:58 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Klasa radnička!

sahmat

sri nov 14, 2018 10:53 pm

:klanjase2: Occasionally majstore kapa do poda
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !

Fanzi
Kontakt:

sri nov 14, 2018 10:54 pm

Želim da vidim svoju braću i drugove prije tekme. Onako jedni će na jug, drugi na sjever, istok, zapad… Na sve strane našeg hrama. Grbavica je nama naša Meka i Medina, naše Međugorje, naša misa i naša teravija. Zajedno ćemo osluškivati rezultate s drugih terena, smijati se i pjevati, tugovati pa i bolovati opet ako treba, nije to ništa novo za nas. Sve je laške kada smo skupa, kada smo svi tu, jer danas nam igra Željezničar.

AdmirA
Kontakt:

sri nov 14, 2018 11:02 pm

Fanzi je napisao/la:
sri nov 14, 2018 10:54 pm
Želim da vidim svoju braću i drugove prije tekme. Onako jedni će na jug, drugi na sjever, istok, zapad… Na sve strane našeg hrama. Grbavica je nama naša Meka i Medina, naše Međugorje, naša misa i naša teravija. Zajedno ćemo osluškivati rezultate s drugih terena, smijati se i pjevati, tugovati pa i bolovati opet ako treba, nije to ništa novo za nas. Sve je laške kada smo skupa, kada smo svi tu, jer danas nam igra Željezničar.
Ake je živio Željezničar.
Znam da Ake ne bi volio da se ovo dešava našem Klubu. MORAMO BITI JEDNO SVI, SAMO JE TO ŽELJEZNIČAR.
Klasa radnička!

SIMA_SIMAU
Kontakt:

sri nov 14, 2018 11:04 pm

:klanjase: :klanjase: :zeljeznicar1: :klanjase:
Željovci uvijek treba da znate, da navijači prate klub, a ne rezultate!

Svi na Grbavicu!!!

storm_raider
Kontakt:

sri nov 14, 2018 11:05 pm

Occasionally legendo! Hvala ti!
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Omar500
Moderator
Kontakt:

sri nov 14, 2018 11:16 pm

Odlicna varijanta za juznu tribinu. Malo mi tribina baca i na Olimpico, pogotovo sa ovim semaforom na sredini. Svaka cast jos jednom, prezentacija je uradjena odlicno, i zanimljiva, i inovativna i informativna :palacgore:
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?

Kospa
Kontakt:

sri nov 14, 2018 11:25 pm

Bravo Okejznli, jedan ovakav post svu negativu stavi po strani :D
... Godine života svoga tebi dao sam...

Omar500
Moderator
Kontakt:

sri nov 14, 2018 11:34 pm

Forum ostao bez teksta nakon posta :D
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?

11plavih'92
Prijatelj foruma
Kontakt:

sri nov 14, 2018 11:35 pm

Occasionally, ova dvospratna tribina na Jugu, da li bi sta krucijalno promijenilo da nije "poluokrugla" vec da prati liniju terena, dakle pod 90° sa Istokom i Zapadom.
I jos nesto, mijenja li sta kad bi krov bio istog nagiba sa krovom na Sjeveru i na Istoku (ubrzo) posto je na jednoj od slika prikazan pod vecim uglom
5. - 7. Okt 1992.

igla
Kontakt:

sri nov 14, 2018 11:38 pm

Svaka cast majstore.
Ovo tvoje remek djelo bi bilo zanimljivo do prva tri losa rezultata, a onda bi samo pojacali nadimak "gradjevinara". Ne crnim, samo realno pricam.

plavi brat
Kontakt:

sri nov 14, 2018 11:40 pm

Occasionally :pljesak: najezio sam se

MrRiccoli
Kontakt:

sri nov 14, 2018 11:44 pm

igla je napisao/la:
Svaka cast majstore.
Ovo tvoje remek djelo bi bilo zanimljivo do prva tri losa rezultata, a onda bi samo pojacali nadimak "gradjevinara". Ne crnim, samo realno pricam.
Ma ovo je iznad sviju ovo kako sam citao zaboravih i na misimovica i na zuju i na osima i na sve njih. Svaka cast majstore

plavi brat
Kontakt:

sri nov 14, 2018 11:54 pm

MrRiccoli je napisao/la:
sri nov 14, 2018 11:44 pm
igla je napisao/la:
Svaka cast majstore.
Ma ovo je iznad sviju ovo kako sam citao zaboravih i na misimovica i na zuju i na osima i na sve njih. Svaka cast majstore
:palacgore:
Eh ovako smo svi do jednog razmisljali kad smo bili pred gradnjom i u toku gradnje istoka,da bi danas odredjen procenat nasih vrlih navijaca to zaboravio

igla
Kontakt:

sri nov 14, 2018 11:59 pm

Nemoj da tražim pred istok izjave...
Budimo pošteni i priznajmo da smo smeće, općenito. Da odu u grupnu fazu, bilo bi "Jbt život, jebeni Bazel nas kući dobije..."

Forzazeljo123
Kontakt:

čet nov 15, 2018 12:18 am

igla je napisao/la:
sri nov 14, 2018 11:59 pm
Nemoj da tražim pred istok izjave...
Budimo pošteni i priznajmo da smo smeće, općenito. Da odu u grupnu fazu, bilo bi "Jbt život, jebeni Bazel nas kući dobije..."
Nismo mi koji navijamo za Zelju nego oni koji navijaju protiv uprave.

plavi brat
Kontakt:

čet nov 15, 2018 12:40 am

Ja sam jednom ovdje pisao,ali cu jos jednom ponoviti:
5-6 godina nemoramo osvojiti titulu ako cemo za to vrijeme zavrsiti izgrsdnju stadiona.Dovoljno mi je da godisnje:
-odigramo par predkola europa lige,
-promovisemo par igraca iz naseg om,pogona tipa Osmanovic,Sabanadzovic
-mlatnut kitare par puta godisnje il bar imati pozitivan skor s uhljupima.
I ja zadovoljan.To je moje misljenje,moj stav koji niko nemoze promjeniti.

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], Haklapuc i 14 gostiju.

Prijava  •  Registracija