Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 3:52 pm

Plava Porodica je napisao/la:
sri nov 14, 2018 3:46 pm
plavi kanarinac je napisao/la:
sri nov 14, 2018 3:32 pm
PP ti si drug izgubljen u nekim pricama, ne možeš povezati neke stvari, ni sam ne znaš šta bi rekao. Spustise te ljudi, jer realno ako ti je 19. ne znaš gdje si šupalj, nije tvoje da tjeras i pozivas na tjeranje, iskazi misljenje okej ali ovo drugo ne. Druga stvar ne mora doci violina i ekipa klosara i gmizavaca, ali sigurno ako se zaustave procesi pred sudom to vodi do odgovora zašto se tjeralo, kakvi su talovi, ko je u igri... Dabogda Senad bio 100 godina i mi titule nikad ne uzeli ako je uvjet za titulu mutne radnje i lazi i petljanja, kradja novca od Želje.
Ponoviću još jednom. Generacija '96. Daleko od formirane osobe, ali vjeruj da glup nisam.
Uostalom, ljudi se ne gledaju po izgledu, godinama, već po karakteru ili planovima.
Tebi ako je Senad bitniji od kluba i želiš klubu još 100.godina bez trofeja, to govori kakav si karakter. Identičan osobama koji nam iz sedmice u sedmicu priređuju najneugodnija iznenađenja. Jednak onima što ne poštoju dres za koji igraju. Luzerski mentalitet. To nikada nije išlo uz Želju. Pa ti sam procjeni.
Lijep pozdrav i tebi.
Idemo dalje.
PP šta imaš od trofeja? **** ga trofej, eno ih u vitrini stoje, jel bitniji trofej od zdrave okoline koju ovi ljudi u upravi hoće da naprave? Ali ne možeš od ovakvih!
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 3:52 pm

sahmat je napisao/la:
sri nov 14, 2018 3:49 pm
Ljudi se boje za svoj život, ali ko će dići parolu "UPRAVA OSTANI" treba dići ovu parolu s istoka da se dobro vidi da uprava ima punu podršku navijača s juga, zapada, sjevera, istoka, osim onih "pravih" (ironican sam)
Ja mislim da im treba kilu kafe, kocku, i sok na razgadjanje odnijet u prostorije kluba.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 3:53 pm

I cokoladu Braco i Seka, ako koje dijete naidje slucajno.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
vinston.cercil
Postovi: 944
Pridružen/a: sub mar 17, 2018 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 3:59 pm

Amidza je napisao/la:
sri nov 14, 2018 3:52 pm
sahmat je napisao/la:
sri nov 14, 2018 3:49 pm
Ljudi se boje za svoj život, ali ko će dići parolu "UPRAVA OSTANI" treba dići ovu parolu s istoka da se dobro vidi da uprava ima punu podršku navijača s juga, zapada, sjevera, istoka, osim onih "pravih" (ironican sam)
Ja mislim da im treba kilu kafe, kocku, i sok na razgadjanje odnijet u prostorije kluba.
hahahahahahahah
 
Premier
Postovi: 812
Pridružen/a: sri maj 23, 2018 4:59 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 4:01 pm

96 godiste...pa logicno sto zagovara politiku tkzv manijaka i brani to sve..vjerovatno je medju starijima u kopu :r
Zadnja izmjena: Premier, dana/u sri nov 14, 2018 4:01 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 4:01 pm

CURVA je napisao/la:
sri nov 14, 2018 3:50 pm
Zeljo je napisao/la:
sri nov 14, 2018 3:38 pm
plavi kanarinac je napisao/la:
sri nov 14, 2018 3:32 pm
PP ti si drug izgubljen u nekim pricama, ne možeš povezati neke stvari, ni sam ne znaš šta bi rekao. Spustise te ljudi, jer realno ako ti je 19. ne znaš gdje si šupalj, nije tvoje da tjeras i pozivas na tjeranje, iskazi misljenje okej ali ovo drugo ne. Druga stvar ne mora doci violina i ekipa klosara i gmizavaca, ali sigurno ako se zaustave procesi pred sudom to vodi do odgovora zašto se tjeralo, kakvi su talovi, ko je u igri... Dabogda Senad bio 100 godina i mi titule nikad ne uzeli ako je uvjet za titulu mutne radnje i lazi i petljanja, kradja novca od Želje.
Ma ja. Ne moramo nista osvojiti, **** fudbal. Samo nek je Miske u klubu. Boze sacuvaj.
Kako ti nije zao da ne doziuvis novi JUG SREDJEN SJEVER KAMP a to bi sve bilo u 2-3 godine recimo da ni jednu TITULU ne osvojimo igramo europa ligu pa meni je ovo draze 1000 puta ako moze neko staviti podatak koliko je ova Uprava ulozila para u stadion sa ovim krovom ja mislim oko 7-8 miliona i sta je sve uradjeno ovim mozgovi to nikako da skontaju znaci ovo je jedini ispravan put jeste duzi sto se sportsko dijela tice ali znas da je ispravan
Ja sam hiljadu puta napisao da sam za neke promjene, a ne mora citava uprava otici. Mene samo nervira sto se od Misimovica pravi nrko Bozanstvo i da ako ode on da onda nama slijedi raspad sistema, mislim stvarno nidie veze
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 4:01 pm

Dovoljno je reci da oni prije nisu u stanju bili reflektor ofarbati. Sta mi ulijeva jedinu nadu to je da ako Brko dodje nece sigurno ovaj put dozvoliti sav onaj javasluk kao prvi put kad je bio jer trebamo znati da je zapravo on zacetnik restarta kluba i pocetka nekih novih procesa i Brko voli da se pokrije istok, da se napravi jug da se napravi kamp sve ce to i Brki biti cilj samo da se okruzi pravim ljudima.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 4:02 pm

sahmat je napisao/la:
sri nov 14, 2018 3:52 pm
Plava Porodica je napisao/la:
sri nov 14, 2018 3:46 pm
plavi kanarinac je napisao/la:
sri nov 14, 2018 3:32 pm
PP ti si drug izgubljen u nekim pricama, ne možeš povezati neke stvari, ni sam ne znaš šta bi rekao. Spustise te ljudi, jer realno ako ti je 19. ne znaš gdje si šupalj, nije tvoje da tjeras i pozivas na tjeranje, iskazi misljenje okej ali ovo drugo ne. Druga stvar ne mora doci violina i ekipa klosara i gmizavaca, ali sigurno ako se zaustave procesi pred sudom to vodi do odgovora zašto se tjeralo, kakvi su talovi, ko je u igri... Dabogda Senad bio 100 godina i mi titule nikad ne uzeli ako je uvjet za titulu mutne radnje i lazi i petljanja, kradja novca od Želje.
Ponoviću još jednom. Generacija '96. Daleko od formirane osobe, ali vjeruj da glup nisam.
Uostalom, ljudi se ne gledaju po izgledu, godinama, već po karakteru ili planovima.
Tebi ako je Senad bitniji od kluba i želiš klubu još 100.godina bez trofeja, to govori kakav si karakter. Identičan osobama koji nam iz sedmice u sedmicu priređuju najneugodnija iznenađenja. Jednak onima što ne poštoju dres za koji igraju. Luzerski mentalitet. To nikada nije išlo uz Želju. Pa ti sam procjeni.
Lijep pozdrav i tebi.
Idemo dalje.
PP šta imaš od trofeja? **** ga trofej, eno ih u vitrini stoje, jel bitniji trofej od zdrave okoline koju ovi ljudi u upravi hoće da naprave? Ali ne možeš od ovakvih!
šta imam od trofeja? a šta imam od modernog ali praznog stadiona?
to je isto kuću sebi središ, platiš 10 milja televiziju, kupiš auto od 100 milja, a unutra brat na brata na nož ide. e takva je atmosfera bila u nedjelju.
fudbal se igra zbog trofeja. svaki sport se igra radi pehara. ako nam je u interesu samo napraviti dobru firmu a nemati u konačnici rezultate koja je smisao nas ko navijača? da dolazimo na sastanke dok prave planove kako će ulaze nove postaviti i platiti kartu za to, ili nam je ipak cilj doći na utakmicu i gledati Želju kako šamara ova sela?
I prestanite pričati da sljedeći možda ne bi bili i bolji od ovih. Sistem je napravljen. Tako svaki mora raditi u budućnosti.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
nookey
Postovi: 2332
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:19 pm
Lokacija: Stolica F14
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 4:04 pm

čuj mora, ti si stvarno smiješan lik bgm...
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 4:06 pm

nookey je napisao/la:
sri nov 14, 2018 4:04 pm
čuj mora, ti si stvarno smiješan lik bgm...
imaš li svoju firmu? radiš li za nekoga?
dođe ti sutra novi šef i kaže. raskinut ćemo ugovor sa vama radnici, radit ćete na crno, plata u tom slučaju može biti ali i ne mora jer nema prijave.
jel' to normalno? niko se ne bi pobunio? za svaki proces u klubu. ovo je banalan primjer.
tobe jarabi jesu vas isprali..
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
nookey
Postovi: 2332
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:19 pm
Lokacija: Stolica F14
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 4:09 pm

Plava Porodica je napisao/la:
sri nov 14, 2018 4:06 pm
nookey je napisao/la:
sri nov 14, 2018 4:04 pm
čuj mora, ti si stvarno smiješan lik bgm...
imaš li svoju firmu? radiš li za nekoga?
dođe ti sutra novi šef i kaže. raskinut ćemo ugovor sa vama radnici, radit ćete na crno, plata u tom slučaju može biti ali i ne mora jer nema prijave.
jel' to normalno? niko se ne bi pobunio? za svaki proces u klubu. ovo je banalan primjer.
tobe jarabi jesu vas isprali..
sto miliona firmi uništeno na taj način u ovoj jebenoj državici, ljudi štrajkuju, magistralne puteve zatvaraju i koga briga? delegati uzmu pare i odoše, primjeri KKBosna, Hidrogradnja, Aluminij, pa na kraju krajeva i NSBiH da ne dođe Ivica mi ostadosmo jedini na planeti van FIFA i UEFA-a...
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 4:10 pm

Tako je. Prije je u statutu stajalo "mora se raditi ilegalno".

Sad stoji "mora se raditi legalno" i svi od sad koji dodju u klub ce raditi sve 100% legalno.

EDIT: Nije mi cilj da te vrijedjam, ali jarane razmisli.
Zadnja izmjena: Amidza, dana/u sri nov 14, 2018 4:14 pm, ukupno mijenjano 1 put.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 4:12 pm

Premier je napisao/la:
sri nov 14, 2018 4:01 pm
96 godiste...pa logicno sto zagovara politiku tkzv manijaka i brani to sve..vjerovatno je medju starijima u kopu :r
:placeodsmijeha:
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6738
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 4:13 pm

Plava Porodica je napisao/la:
sri nov 14, 2018 4:06 pm
nookey je napisao/la:
sri nov 14, 2018 4:04 pm
čuj mora, ti si stvarno smiješan lik bgm...
imaš li svoju firmu? radiš li za nekoga?
dođe ti sutra novi šef i kaže. raskinut ćemo ugovor sa vama radnici, radit ćete na crno, plata u tom slučaju može biti ali i ne mora jer nema prijave.
jel' to normalno? niko se ne bi pobunio? za svaki proces u klubu. ovo je banalan primjer.
tobe jarabi jesu vas isprali..
Sada si dao primjer kakvo je stanje bilo ranije u klubu tj. Prije ove uprave.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
AdoTM
Postovi: 112
Pridružen/a: pon apr 03, 2017 10:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 4:14 pm

Prije je bilo deda sa stoklrama na jugu vise nego sad sto ih ima u "kopu"!

Neka Raja iz Saraj'va il ti ga Ultras Željeznicar, a gdje je ono obiljezje s JUG-a THE MANIACS?

Keno dok je vodio licilo je na nesto, nakon toga je sve truba!

Da napomenem, postavljanje bombe na sjeveru i ubistvo na stadionu, jel to normalno i da li je to ta ultra furka? Sve su rastjerali... Fuj!
Zadnja izmjena: AdoTM, dana/u sri nov 14, 2018 4:16 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 4:14 pm

MrRiccoli je napisao/la:
sri nov 14, 2018 4:01 pm
Dovoljno je reci da oni prije nisu u stanju bili reflektor ofarbati. Sta mi ulijeva jedinu nadu to je da ako Brko dodje nece sigurno ovaj put dozvoliti sav onaj javasluk kao prvi put kad je bio jer trebamo znati da je zapravo on zacetnik restarta kluba i pocetka nekih novih procesa i Brko voli da se pokrije istok, da se napravi jug da se napravi kamp sve ce to i Brki biti cilj samo da se okruzi pravim ljudima.
Normalno da je Amar Osim veliki zagovornik poboljsanja infrastrukture. Evo npr klip iz 2012. godine gdje upravo prica o svemu ovome sto je gospoda u savezu tek sad kao skontala: https://www.youtube.com/watch?v=Yzlau44VXyQ. Prica od 1.40 min.
 
Avatar
vinston.cercil
Postovi: 944
Pridružen/a: sub mar 17, 2018 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 4:15 pm

Meni nije jasno kako funkcionisu ostali klubovi bez Misimovica
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 4:15 pm

ilegalno se radilo jer su temelji bili takvi.
ovo sad govorim u ime igrača, sad navikneš na sigurnu plaću, plaćene doprinose, i sutra ti dođu i vrate te na minimalac, a ostalo ćeš "na ruke".
pa cirkus prave što im je 30% skinuto od plate, a kamoli da se ovako ponovo bakćemo se poreznom. igrači bi nas prvi prijavili.
shvatite poentu. kad se na dobro navikneš, nema vraćanja na staro.
ma džabe ja ovo pišem..
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Fanzi
Postovi: 417
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:58 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 4:17 pm

Baš se vidi da ima mlađih momaka.
I ljudi sa iskustvom.
I ne mogu mlađima ovi s iskustvom objasniti zašto je nešto prevažno. Dok sami ne dožive. Zato što je najteže ljudima oduzeti uvjerenje da je sve dozvoljeno.

EDIT: Jedino hatarim ovim za koje znam da imaju iskustva. 100%. Al se pravi da je sve dozvoljeno, samo kada je Željo u pitanju.
Zadnja izmjena: Fanzi, dana/u sri nov 14, 2018 4:19 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6738
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 4:19 pm

Plava Porodica je napisao/la:
sri nov 14, 2018 4:15 pm
ilegalno se radilo jer su temelji bili takvi.
ovo sad govorim u ime igrača, sad navikneš na sigurnu plaću, plaćene doprinose, i sutra ti dođu i vrate te na minimalac, a ostalo ćeš "na ruke".
pa cirkus prave što im je 30% skinuto od plate, a kamoli da se ovako ponovo bakćemo se poreznom. igrači bi nas prvi prijavili.
shvatite poentu. kad se na dobro navikneš, nema vraćanja na staro.
ma džabe ja ovo pišem..
Sada igraci imaju najveca primanja i najredovnija.
Ova uprava da ode bilo bi tu svega...npr. tebi plata 6.000 ali meni 2.000 a tebi 4.000 KAO STO SE RADILO RANIJE KOD NAS.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 210 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija