Moderator/ica: storm_raider

 
alombardo
Postovi: 992
Pridružen/a: pet sep 02, 2016 9:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 2:29 pm

Naravno, i jesam i u varijanti da dođe osim sa određenom grupom ljudi kojima vjeruje, ali da kaže ti i ti
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 2:30 pm

storm_raider je napisao/la:
sri nov 14, 2018 2:27 pm
Plava Porodica je napisao/la:
sri nov 14, 2018 2:22 pm
storm_raider je napisao/la:
sri nov 14, 2018 2:08 pm

Kakvih 16%? 2%, ti i jos jedna osoba, iznad ti je anketa. Trenutno sada, ne znam hoce li se promjeniti, praticemo...

Po anketama na orgu, 1921.ba forumima skoro je isti rezultat. Ili smo svi lobotomci?

Nema problema, neka ovaj forum zove ko kako hoce, njemu ide na obraz, ali da je dno - jeste. Ovo zadnje ne spocitavam tebi, ti si mi ok po tom pitanju. I slazemo se u nekim stvarima.

Ako i ode ova Uprava, ja sam na Zeljinim utakmicama redovan svakako, tu se promjeniti nista ne moze. Samo treba razmisljati o buducnosti kluba.

Ono u cemu se mozda i mozemo sloziti, to je da mislim da trebaju dati mandate na raspolaganje na skupstini. Pa neka se glasa. To bi bilo idealno i to je legitimno jedino.
govorim o anketi koja se vršila prošle sedmice, misli da su rezultati bili 16% za odlazak uprave. molio bih da je ponovo objaviš. ovu novu anketu tek sad primjetih i dadoh glas.
Ova je referentnija jer se odnosi na ovo stanje od danas. 3%. Manjina.
referentnija nakon što su povučeni prvi potezi?
ili je smirene glave "dok nije puklo" ipak realnija od ovog danas?
šta ćemo, sedmično postavljati anketu?
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
vinston.cercil
Postovi: 940
Pridružen/a: sub mar 17, 2018 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 2:31 pm

Zaka je napisao/la:
sri nov 14, 2018 2:11 pm
vinston.cercil je napisao/la:
sri nov 14, 2018 2:03 pm
Samo da napomenem ove sto zagovaraju da ostane uprava, da sljedeci put kad se dese tri poraza kuci zaredom, izgubimo od pitica, udarimo suspenzije, promjenimo trenera, ŠUTE. Jer ako podrzavaju njihovo znanje i umijece u gradjenju tribina i 'transparentnom' poslovanju, onda nek trpe i njihove hehe neuspjehe.
A kad se dese tri pobjede nad Širokim u 10 dana i to dvije u gostima, kad se dobiju pitari 3 puta u sezoni zaredom, kad zrinjski dobijemo i u gostima i kući ove sezone, kad juniori odigraju skoro ravnopravno sa Atletikom i izbace Ludogorec, šta je onda bilo, tad su Zec, Jovan majstori, a sad kad gubimo i kad smo iznenada padali u formi u zadnjih par kola posljednjih sezona onda je uprava kriva za sve...
Super, sto onda kmecite kad dodju teski periodi ? Sto onda gori forum ? Sto se onda traze krivci ? Ko je odgovoran sto Zeljo nije osvojio ligu 6 godina ? Igraci uzivaju najbolje uslove u drzavu i opet ne mogu meda. Ko je kriv ? Pa logicno, onaj koji rukovodi klubom.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 2:32 pm

Plava Porodica je napisao/la:
sri nov 14, 2018 2:30 pm
storm_raider je napisao/la:
sri nov 14, 2018 2:27 pm
Plava Porodica je napisao/la:
sri nov 14, 2018 2:22 pm


govorim o anketi koja se vršila prošle sedmice, misli da su rezultati bili 16% za odlazak uprave. molio bih da je ponovo objaviš. ovu novu anketu tek sad primjetih i dadoh glas.
Ova je referentnija jer se odnosi na ovo stanje od danas. 3%. Manjina.
referentnija nakon što su povučeni prvi potezi?
ili je smirene glave "dok nije puklo" ipak realnija od ovog danas?
šta ćemo, sedmično postavljati anketu?
Prosla anketa je glasila: "Smatrate li da Uprava treba ponuditi mandate?" Shvatices razliku.
Ova danas je drugacija. U tom smislu referentnija. Mislim da je glava isto zagrijana ili smirena kao i prosle sedmice.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Premier
Postovi: 812
Pridružen/a: sri maj 23, 2018 4:59 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 2:33 pm

MosaLjoze je napisao/la:
sri nov 14, 2018 2:21 pm
MrkiMedo je napisao/la:
sri nov 14, 2018 2:12 pm
Ima i u kopu normalnih momaka, a jedan je i stajao na sipci prije, sad u zadnje vrijeme redovno. Koliko je on pao pod uticaj ovoga svega, ne znam, ali posto znam da su oko njega sve stanini drugovi onda pretpostavljam da je i on.
A.P je momak za kojeg se moze reci da ima taj pedigre vodje i neko ko predstavlja vodju zna kada treba zagalamiti kada treba dati vjetar u ledja, ko je bio na utakmici protiv Veleza 2015 godine zna o cemu pricam kada nas je isto Odovic vodio kada smo na krilima juga pobjedili 2:1 golom Đelmića kada mu je Tiago asistirao, svi znamo kako se Jug tada skupio citava tribina u taj kop i pocela da navija i na krilima te podrske je Zeljo dosao do 3 boda. I to ujedinjenje i zajednistvo na tribinama nam fali ali ga nikada nece biti dok citav stadion ne zagrmi Zeeeeljoo Zeeeeljo kada krene sa sjevera a ne da Jug pjeva uspavanke a Sjever i Istok Zeeeljo Zeeeljo, huk od kojeg se kosti jeze svima.
Tekma protiv sarajva kad ga je tiago zabio onda 1 0, jug pun ko kutija sibica al ni transa ni vodje...na sjeveru pored mene A.P i govori sta bi dao da sam na svome jugu da kresnem baklju jednu..to je bilo jos 2015 znaci znalo se da smo i tad u kqrcu samo je sad preslo sve granice.I on sad nekad bude na ogradi i u prvom redu ali nije to to...ko brani aldu i kako ko tu stoji i ko kome valja stvarno mi visr nije jasno.
 
MATORI
Postovi: 1132
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 9:38 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 2:35 pm

@PP
NIPOŠTO neopozive ostavke,
pa da dođe krasti prvi levat čitaj kokošar sa svojom bulumentom....nego (ako već daju ostavke, izrevoltirani, 'vaki, 'naki...iz ovog ili onog razloga)
onda samo ostavke...pa neka se brate jave "ovi i oni" pa kažu, uradit ćemo:
- infrastutura to i to, do tog roka
- sportski to i to, do tog roka
Onda tu novu upravu izglasa skupština - legalno i eto rahatluk zagarantovan!

Čuj neopozive, tebe vidim ovdje neki smatraju dobronamjernim.
Ma "hajte" molim vas.

Da se razumijemo glasao sam na ovoj ovdje anketi za ostanak uprave i glasao bih još 100 puta gdje god treba
Zadnja izmjena: MATORI, dana/u sri nov 14, 2018 2:38 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6708
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 2:37 pm

Plava Porodica je napisao/la:
sri nov 14, 2018 2:26 pm
SIMA_SIMAU je napisao/la:
sri nov 14, 2018 2:23 pm
cikazubo je napisao/la:
sri nov 14, 2018 2:16 pm
PP je vjerovatno bio ucenik generacije, pa zlatni student na EFSA, sada radi doktorski na nekom stranom univerzitetu.
Pretpostavljam da je od malena veliki navijac, fudbaler u OP, i dugogodisnji konsultant kluba.
Ne vidim drugo pokrice da smatra sebe toliko pametnijim od ostalih.
:klanjase2: :klanjase2: :klanjase2:
e o ovome pričam @storme. napiše neki ironičan post, hahaha imamo provalu, i kupi neke smajlije. naučite razgovarati i argumentovati.
usput, @sima neki dan si bio za odlazak uprave. prije mog bana. nemoj da kopam postove.
lp
Brate jesam bio ali na ovaj nacin i na neku frku trku NISAM!!! One baklje protiv Tuzle su me skroz okrenule za ono nema opravdanja.

Ja sam za to da Odovic idem tj. da je vec bivsi ali nazalost on ostao. Onakve izjave u smislu valjda skupimo jos koji bod do polusezone :zid: :zid: :zid:
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
adi172
Postovi: 266
Pridružen/a: ned avg 19, 2018 9:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 2:39 pm

Udarili kokošari sa svih strana. Ako neko zna neka napise koliki je dug samo za vodu bio i.ko ga je platio. Rezultati takodje jesu mjerilo ali ni u Bosni nema ničega ako nisi dio tala. I opet ona govna sa gg.ba, al pisaj njih ovi naši misevi silom udaraju pale svoje
 
AdmirA
Postovi: 2232
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 2:39 pm

SENAD MISIMOVIĆ i AMAR OSIM sa SVOJIM LJUDIMA U UPRAVI SU GARANT USPJEHA ŽELJE U SVIM SEGMENTIMA !
Ostalo povratak u nazad.

De se malo dozovimo.
 
Avatar
igla
Postovi: 3634
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 2:41 pm

Ma valjat će pojedinim i gg.ba, polako ba :D

Jedva čekam da vidim preobražaj, ko u leptira.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 2:41 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
sri nov 14, 2018 2:37 pm
Plava Porodica je napisao/la:
sri nov 14, 2018 2:26 pm
SIMA_SIMAU je napisao/la:
sri nov 14, 2018 2:23 pm


:klanjase2: :klanjase2: :klanjase2:
e o ovome pričam @storme. napiše neki ironičan post, hahaha imamo provalu, i kupi neke smajlije. naučite razgovarati i argumentovati.
usput, @sima neki dan si bio za odlazak uprave. prije mog bana. nemoj da kopam postove.
lp
Brate jesam bio ali na ovaj nacin i na neku frku trku NISAM!!! One baklje protiv Tuzle su me skroz okrenule za ono nema opravdanja.

Ja sam za to da Odovic idem tj. da je vec bivsi ali nazalost on ostao. Onakve izjave u smislu valjda skupimo jos koji bod do polusezone :zid: :zid: :zid:
vidiš li sad @storme razliku u anketi prošlosedmične i ovosedmične? evo ti prvi dokaz.
čovjeka okrenulo huliganstvo i loš način tjeranja od navijača.
prvom se meni zgadilo, nije moralo tako, ali ja znam koji je cilj i što želim promjene.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 2:42 pm

vinston.cercil je napisao/la:
sri nov 14, 2018 2:31 pm
Zaka je napisao/la:
sri nov 14, 2018 2:11 pm
vinston.cercil je napisao/la:
sri nov 14, 2018 2:03 pm
Samo da napomenem ove sto zagovaraju da ostane uprava, da sljedeci put kad se dese tri poraza kuci zaredom, izgubimo od pitica, udarimo suspenzije, promjenimo trenera, ŠUTE. Jer ako podrzavaju njihovo znanje i umijece u gradjenju tribina i 'transparentnom' poslovanju, onda nek trpe i njihove hehe neuspjehe.
A kad se dese tri pobjede nad Širokim u 10 dana i to dvije u gostima, kad se dobiju pitari 3 puta u sezoni zaredom, kad zrinjski dobijemo i u gostima i kući ove sezone, kad juniori odigraju skoro ravnopravno sa Atletikom i izbace Ludogorec, šta je onda bilo, tad su Zec, Jovan majstori, a sad kad gubimo i kad smo iznenada padali u formi u zadnjih par kola posljednjih sezona onda je uprava kriva za sve...
Super, sto onda kmecite kad dodju teski periodi ? Sto onda gori forum ? Sto se onda traze krivci ? Ko je odgovoran sto Zeljo nije osvojio ligu 6 godina ? Igraci uzivaju najbolje uslove u drzavu i opet ne mogu meda. Ko je kriv ? Pa logicno, onaj koji rukovodi klubom.
Ko je rekao da nema njihove krivice? Nećemo ti ili ja biti krivi, ali gdje je krivica igrača koji igraju čitavu sezonu dosta dobro, budu prvi i onda to sve prospu u par kola.
Ja sam upoznao Amara Osima, a za Senada Misimovića nisam ni čuo dok nije ušao u naš Klub, ja nemam lične razloge da nekoga branim ili blatim. Ja volim sve prave, istinske Željovce s kojima se zagrlim kada Željo da gol, s kojima se nerviram kada nam ne ide i koji žele dobro Želji ne samo sada, nego i u budućnosti.
Ova uprava je postavila temelje za budućnost u svakom smislu, vraćanje dugova, infrastruktura, redovno plaćanje igrača, potpuno oporezivanje plata, transparentan rad, ulaganje u omladinski pogon...
Greške su pravili u odabiru prije svega ljudi u sportskom segmentu, ne igrača, nego sportskih direktora, glavnih skauta. Možda neke ljude koje su doveli, nisu trebali tek tako ni pustiti, nego ih podržati više, ali tjeranje da bi se tjeralo nema smisla.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 2:43 pm

Napisao sam ti vec jednom. Razlika je izmedju "nudjenja mandata skupstini" (za sto jesam) i "neopozivih ostavki".

To sto je njega okrenulo znaci samo da ima svjeziji pogled na stvari nakon nekih dogadjaja, pa valjda bismo danas trebali biti mudriji nego jucer majku mu.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Budi Željo
Postovi: 830
Pridružen/a: čet jul 14, 2016 11:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 2:44 pm

Mislim da je krajnje vrijeme da se makar preko nekog portala predstave ti koji bi zamjenili trenutnu garnituru. Da kazu sta im je plan, kako misle popraviti situaciju, da li nastavljaju sa projektima infrastukture. Cisto da znamo na cemu smo. A ne da skinemo ove a na skupstini moramo izmisljat neke ljude samo da bi se popunio upravni odbor. Dakle hajmo prijatelji predstavite se i kazite nam sta da ocekujemo.
Za mene si uvijek najbolji 1921!!!!
 
Avatar
svraka
Postovi: 4473
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 2:47 pm

AdmirA je napisao/la:
sri nov 14, 2018 2:39 pm
SENAD MISIMOVIĆ i AMAR OSIM sa SVOJIM LJUDIMA U UPRAVI SU GARANT USPJEHA ŽELJE U SVIM SEGMENTIMA !
Ostalo povratak u nazad.

De se malo dozovimo.
Kako ce Amarov covjek Durakovic (unigradnja) podnjeti to da ce opet biti raspisani tenderi za neku novu gradnju na stadionu i da ne mora znaciti da ce on biti izabran jer je eto u klubu, nego onaj ko da najbolju ponudu. Zato tad vec pocinju ljutnje i dusmanluci...ljudi koji hoce da zarade na svetinji, sto ce nam oni?

On je za vrijeme svog boravka u klubu samo svlacionice renovirao i to kad je miske dosao, nek me neko ispravi ako grijesim.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6708
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 2:49 pm

Plava Porodica je napisao/la:
sri nov 14, 2018 2:41 pm
SIMA_SIMAU je napisao/la:
sri nov 14, 2018 2:37 pm
Plava Porodica je napisao/la:
sri nov 14, 2018 2:26 pm


e o ovome pričam @storme. napiše neki ironičan post, hahaha imamo provalu, i kupi neke smajlije. naučite razgovarati i argumentovati.
usput, @sima neki dan si bio za odlazak uprave. prije mog bana. nemoj da kopam postove.
lp
Brate jesam bio ali na ovaj nacin i na neku frku trku NISAM!!! One baklje protiv Tuzle su me skroz okrenule za ono nema opravdanja.

Ja sam za to da Odovic idem tj. da je vec bivsi ali nazalost on ostao. Onakve izjave u smislu valjda skupimo jos koji bod do polusezone :zid: :zid: :zid:
vidiš li sad @storme razliku u anketi prošlosedmične i ovosedmične? evo ti prvi dokaz.
čovjeka okrenulo huliganstvo i loš način tjeranja od navijača.
prvom se meni zgadilo, nije moralo tako, ali ja znam koji je cilj i što želim promjene.
Stani malo, mi muda svoja smo otegnuli da bi nam stadion licio na nesto i onda fol baklje bacamo na teren pa to nema nikakve logike.

Evo ide skupstina neka se skupi ta "nova" grupa i neka javno ne da podrsku Misimovicu i neka oni predstave svoj program. Vjeruj mi ako bude valjalo Misimovic ce sam otici.

JUG citavo vrijeme pruza podrsku upravi i treneru i onda odjednom fol traze ostavke, mislim da to nisu cista posla.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 2:51 pm

AdmirA je napisao/la:
sri nov 14, 2018 2:39 pm
SENAD MISIMOVIĆ i AMAR OSIM sa SVOJIM LJUDIMA U UPRAVI SU GARANT USPJEHA ŽELJE U SVIM SEGMENTIMA !
Ostalo povratak u nazad.

De se malo dozovimo.
Samo oni znaju zasto vec nije ostvarena saradnja.

A opet ako ova uprava ostane na zimu im valja rjesavati probkem sportskog segmenta sa Odovicem ili nekim novim trenerom, igracima.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 2:53 pm

e moj zeljo sta ti uradise.

ako je potrebna totalna reorganizacija upravnih struktura, navijaca i ss da bi se stara dobra atmosfera vratila u dolinu onda to treba uraditi!
da li se neko pita gdje je raja na stadionu? ZBOG CEGA SE IGRA FUDBAL I ZBOG KOGA SE GRADI STADION? gdje je dobra raja sa strane? gdje je dobra raja iz sarajeva?
kako mislite sa ovakvom atmosferom i narocito sa ovakvim katastrofalnim fudbalom vratiti raju na stadion? kako?

ova uprava mi lici na neke politicare, svasta su obecali, nesto su i ispunili. ali su generalno napravili katastrofalnu stvar sa stvarima tipa SVI SU KRIVI SAMO MI NISMO.
MIRZA RASCIC
 
shminka
Postovi: 109
Pridružen/a: sri feb 10, 2016 6:17 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 2:57 pm

Zato se tražila karta više na tekmi na kojoj smo zadnji put proslavili titulu...LOL

85%

pametnom dosta
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2920
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 3:06 pm

e moj Željo..
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 26 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija