Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6730
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 1:25 pm

MISIMOVIC SENAD!!! MISIMOVIC SENAD!!! MISIMOVIC SENAD!!! MISIMOVIC SENAD!!!
MISIMOVIC SENAD!!! MISIMOVIC SENAD!!! MISIMOVIC SENAD!!! MISIMOVIC SENAD!!!
MISIMOVIC SENAD!!! MISIMOVIC SENAD!!! MISIMOVIC SENAD!!! MISIMOVIC SENAD!!!
MISIMOVIC SENAD!!! MISIMOVIC SENAD!!! MISIMOVIC SENAD!!! MISIMOVIC SENAD!!!
MISIMOVIC SENAD!!! MISIMOVIC SENAD!!! MISIMOVIC SENAD!!! MISIMOVIC SENAD!!!
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 1:27 pm

Kakvi debilni novinarcici na gg. A sad sto se tice ovog saopstenja, bilo je za ocekivat, ako ste vi mislili da ce navijaci trpiti ovakve greske u sportskom segmentu, onda stvarno ne znam. Ja ne zelim odlazak citave uprave, nisam protiv Misimovica, ja trazim samo neka rjesenja, nesto, da organizuju neku presicu a oni se usutili ko zadnje picke.... Najgori su ovi sto zivotom brane Misimovica i upravu, jer ako eto Zeljo ce se raspasti, nece vise postojati nakon njih i onda sve navijace koji imaju nesto protiv ove uprave zovu neprijateljima. FUJ. Drugi koji tjeraju upravu samo da bi je otjerali, jer misle da ce sve krenuti onda, da cemo proigrati, i ti se dobro varaju. Nama treba jedan jasan cilj, vizija kluba, koju mi nemamo, Uprava je sama sebi kriva, jer je dovodila trenere kako je stigla i igrace kupovala samo da bi kupila. Previse su se petljali tamo gdje im nije mjesto i napisao sam pred dolazak Krcamarevica da ako se on ispostavi kao fula, da ce im to biti zadnji trener kojeg ce oni dovesti. Ne zato sto zelim da odu nego jednostavno navijaci nemaju strpljena vise, nece niko da gleda amatere kako nose dres Zelje. Pricajte vi sta hocete, ali ono sto raju vraca na stadion su dobri igraci i dobri rezultati, ostalo je sve kratkotrajno.
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.
 
Damke
Postovi: 7
Pridružen/a: ned nov 11, 2018 9:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 1:27 pm

Eksperat je napisao/la:
sri nov 14, 2018 1:17 pm
Ja bi trazio da se provjeri ko stoji iza ove FB grupe. Da li neko udruzenje i sta vec. Ne bi bilo loše da klub objavi podatak o tome koliki je prihod od karata za jug naplacen u zadnje 3 godine a koliko je kazni i šteta klub imao zbog južne tribine. Pri tome ne mislim generalizorati citav jug ali me bas zanima da li oni koji su objavili ono na FB imaju plaćenu članarinu Želji za zadnje 3-4 godine i da li su kupili sezonske karte za taj period. To su isti oni koji funkcionisu po principu" hocemo pojačanja hoćemo titule hoćemo tribinu hoćemo grupne faze ali nemoj da karta za jug bude preko 5 km i plati nam 50000 km kazni godišnje. "
Zna se ko stoji, stoje momci koji trenutno vode navijanje na jugu.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5997
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 1:28 pm

cipiripi je napisao/la:
sri nov 14, 2018 1:03 pm
Iznio bih jedan prijedlog.

Moze li zvanicna stranica organizovati jednu anketu.

Posto imamo preko 6000 clanova, dakle nas 6000 je dalo svoje pare putem članskih kartica moze li organizovati anketu ZA i PROTIV Uprave. Pravo glasa mogu imati samo članovi tj.isti oni koji ce unijeti svoje ime i prezime i broj članske (kao kod provjere članstva9

Ovo zelim da se uradi iz jednog razloga sto vecina one balavurdije koja sebe naziva Manijacima i koja izdaje kojekakva saopstenja nije ni clan Kluba a oni bi za nesto da se pitaju
Broj clanova kluba sa placenom clanarinom za ovu godinu je ispod 400.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Eksperat
Postovi: 8
Pridružen/a: pon nov 12, 2018 8:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 1:29 pm

Nakon utakmice protiv Zvijezde (kao i Goška) očito je bilo da su nasilnom dijelu juga problem bili samo igrači. Uprava je uradila sta je uradila i onda se izgubilo i od jufki za sta bi trebalo da su odgovorni igrači i treneri (i donekle Peljto). A onda na samom početku u nedelju:, uprava napolje. Nije mi jasno zašto odjednom uprava ne valja. U nedelju su 3 igrača prvi put počela meč od 1.minute i umjesto podrške, prva pjesma na utakmici Uprava napolje. Da li je te navijače više zabolio poraz od jufki u gostima nego 2 uzastopna domaća poraza od MZ. Mene nije.
Zadnja izmjena: Eksperat, dana/u sri nov 14, 2018 1:33 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 1:32 pm

Eksperat je napisao/la:
sri nov 14, 2018 1:29 pm
Nakon utakmice protiv Zvijezde (kao i Goška) očito je bilo da su nasilnom dijelu juga problem bili samo igrači. Upraca je uradila sta je uradila i onda se izgubilo i od jufki za sta bi trebalo da su odgovorni igrači i treneri (i donekle Peljto). A onda na samom početku u nedelju :uprava napolje. Nije mi jasno zašto odjednom uprava ne valja. U nedelju su 3 igrača prvi put počela meč od 1.minute i umjesto podrške prva pjesma na utakmici Uprava napolje. Da li je te navijače više zabolio poraz od jufki u gostima nego 2 uzastopna domaća poraza od MZ. Mene nije.
Pa uprava je kriva za sve to. Oni su ti koji su doveli trenera, a bogami i te igrace.
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.
 
Avatar
BHDragons
Postovi: 2240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 1:33 pm

SENAD MISIMOVIĆ!
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 1:35 pm

e najjači su mi ovi što kažu gasimo se, eto nama violina..
jeste vi razumni imalo?
ko je znao za ove ljude kad su ušli u klub?
ko je znao za Misimovića dok se prvi put nije pojavio u javnosti, a kamaru dobrog posla prije toga uradio?
vi ste ba baš paranoični.
u klubu sada ima sistem u kojem se zna ko pije a ko plaća, i sad kontate da će tek tako sutradan neko novi doći i reći.. eh dosta smo poreze plaćali, dosta smo vraćali reprogramom dugove, dosta smo gradili, a sad ćemo sve pare uložiti u igrače, kupiti navijače pa ćemo poslije toga u svoje džepove, imat ćemo alibi?
pa šta je vama?! u klubu imaju jasno zacrtani ciljevi i planovi koji su uveliko u procesu, i to se završiti mora. samo nama trebaju ljudi koji će i na sportskom planu nešto uraditi jer ovi su fulili apsolutno sve.
uostalom ima i nadzorni odbor. neka se misimović opet vrati u nadzorni odbor i tako će svakodnevno imati uvid u poslovanje kluba i rad upravnog odbora.
prestanite paranoisati, progledajte! razmislite prije nego što napišete kamaru gluposti.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 1:36 pm

Eksperat je napisao/la:
sri nov 14, 2018 1:29 pm
Nakon utakmice protiv Zvijezde (kao i Goška) očito je bilo da su nasilnom dijelu juga problem bili samo igrači. Uprava je uradila sta je uradila i onda se izgubilo i od jufki za sta bi trebalo da su odgovorni igrači i treneri (i donekle Peljto). A onda na samom početku u nedelju:, uprava napolje. Nije mi jasno zašto odjednom uprava ne valja. U nedelju su 3 igrača prvi put počela meč od 1.minute i umjesto podrške, prva pjesma na utakmici Uprava napolje. Da li je te navijače više zabolio poraz od jufki u gostima nego 2 uzastopna domaća poraza od MZ. Mene nije.
Nije njih zabolio poraz od jufki, zabolile su ih plave koverte, koje su stigle (ako su stigle)
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
Premier
Postovi: 812
Pridružen/a: sri maj 23, 2018 4:59 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 1:36 pm

Plava Porodica je napisao/la:
sri nov 14, 2018 12:12 pm
Znači ja sam narkoman, klošar i rušitelj kluba, jer i dan danas stojim na Jugu, u kopu?
Ja sam zlo za Želju, jer radim samo ono što najviše volim, na najljepšem mjestu na dunjaluku, na onih par stolica gdje uvijek stojim, pjevajući svojoj najvećoj ljubavi?
E pa dragi moji, niti sam narkoman, ne motam, ne crtam, niti sam u životu baklje zapalio, niti sam na ikakav način za fening oštetio Želju, čak naprotiv.
Imam i ja naći hiljadu i jednu mahanu za trenutno vodstvo grupe, ali budite sigurni, da će ovo vodstvo grupe u opet nekim boljim danima i tada biti među glavnim facama na Jugu. Ovo trenutno vodstvo grupe, je bilo među glavnim i u periodu dok smo se dičili posjetom, ne tako davno, kada smo imali konstantnu brojku i u kopu i na svim ostalim tribinama.
Tada ste ih svi vi dizali.
Stajao sam i u nedjelju u kopu, ja za drugo mjesto ne znam. Skandirao sam protiv uprave, psovao drugim tribinama nisam. Ne mogu "najrođenijem" psovati, taman da me najviše na svijetu mrzi. A meni su svi najrođeniji, pogotovo onih 1911 ljudi od prije neki dan.
Protiv Uprave sam već jako dugo, hiljadu puta sam iznio razloge. Saopštenje je napisano jako dobro i to je suština priče.
Niko vama ne brani da stanete iza ovih ljudi, ali nemojte ni sve nas osuđivati i stavljati u isti koš. Nisam ni plaćenik, ja svoja uvjerenja zasnivam na onome što vidim.
A, vama, neka je na obraz što nas sve tako etiketirate. Pa se zapitajte što je nestalo harmonije i međusobnog poštovanja i ljubavi među Željinim navijačima.
[ ] U konačnici, najviše Željo gubi, jer ako mi nismo jedno, neće ni Željo biti.
Volim te Željo više od života.
Uprava napolje!
Jesi prijatelju sve sto si naveo u prvoj recenici.Ako si zajedno s onima koji su psovali vlasititim navijacima i unistavali imovinu, jesi i isti si kao oni.Ne kazu dzaba s kim si takav si, pa ako si se kao dijete druzio s problematcnim drustbom znas da su te roditelji sklanjani od istog jer ako dode belaj i ti si s njima i okarakterisan si kao los iako si totalna suprotnost.Ona grupica od nedjelje ne voli zeljeznicar i samo gleda svoju korist i niko me nece ubjediti da je drukcije.Uostalom 2 tribine protiv jedne, 2 jaka foruma protiv saopstenja, 80% miseljenja na forumu protiv 20% onih iz kopa.Stvar je kristalno jasna..
 
Eksperat
Postovi: 8
Pridružen/a: pon nov 12, 2018 8:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 1:37 pm

Ti igrači znaju odigrat kad hoće i kad su fizički spremni. Zašto su nespremni, zašto treneri to ne vide i zašto ne porade na tome. Zašto igrač koji vidi i zna da je nespreman ne pridje treneru i kaze mu treneru ja hocu poseban program i i dodatne treninge da podignem svoju fizičku spremu.
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5233
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 1:37 pm

mirzoni1921 je napisao/la:
sri nov 14, 2018 1:20 pm
sad je i car sa kozijim ušima
glup gluplji gg.ba

Trajan, punim imenom nakon usinovljenja Marko Ulpije Nerva Trajan (lat. Marcus Ulpius Nerva Traianus, rođen 53. god. n. e., stupio na presto 98. godine, umro 117. godine), bio je rimski car, naslednik Nervin i pripadnik antoninske dinastije.

Čuj Trojan, ko onaj konj :D
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 1:37 pm

Plava Porodica je napisao/la:
sri nov 14, 2018 1:35 pm
e najjači su mi ovi što kažu gasimo se, eto nama violina..
jeste vi razumni imalo?
ko je znao za ove ljude kad su ušli u klub?
ko je znao za Misimovića dok se prvi put nije pojavio u javnosti, a kamaru dobrog posla prije toga uradio?
vi ste ba baš paranoični.
u klubu sada ima sistem u kojem se zna ko pije a ko plaća, i sad kontate da će tek tako sutradan neko novi doći i reći.. eh dosta smo poreze plaćali, dosta smo vraćali reprogramom dugove, dosta smo gradili, a sad ćemo sve pare uložiti u igrače, kupiti navijače pa ćemo poslije toga u svoje džepove, imat ćemo alibi?
pa šta je vama?! u klubu imaju jasno zacrtani ciljevi i planovi koji su uveliko u procesu, i to se završiti mora. samo nama trebaju ljudi koji će i na sportskom planu nešto uraditi jer ovi su fulili apsolutno sve.
uostalom ima i nadzorni odbor. neka se misimović opet vrati u nadzorni odbor i tako će svakodnevno imati uvid u poslovanje kluba i rad upravnog odbora.
prestanite paranoisati, progledajte! razmislite prije nego što napišete kamaru gluposti.
upravo ovo se prije radilo, zasto ne bi opet ? kome da vjerujemo nakon sto smo pred gasenjem bili ? ko ti moze garantovati da se nece zaustaviti sudski procesi koji su pokrenuti protiv stetocina kluba jer te stetocine namjeravaju opet uci u klub ?
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 1:38 pm

Hajde da gledamo malo u buducnost ...

Ova uprava sve i da ostane na zimu, kapaciteti i finasije su takvi da se nista spektakularno ne moze dogoditi tokom zime u vezi trenera i tima. Ali da se do neke mjere mogu uhvatiti u kostac sa problemima tima mogu itekako. Realno upitno je to hoce li Odoovic otici i ako hoce ko ce ga zamjeniti, kao i da ostane koliko ce igraca otici dobiti raskike, koliko ce ih ih doci i koji.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 1:40 pm

Jesti, isti si kao oni, ako ne i gori. Ja sam isto redovan u kopu pa sam onaj dan odmah izisao i sklonio se u stranu.
A ti si mogao meni pisati u inbox ovdje i prijetiti, a sad prosipas patetiku. Da si bio covjek, rekao prenijelo me, sve pet. Ovako jesi ko i oni.
 
vopla
Postovi: 412
Pridružen/a: ned avg 12, 2018 6:47 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 1:41 pm

sto bi jedna gromada i moj zivotni heroj rekli
" I POSLIJE RATA JE RAT " !


Sent from my SLA-L22 using Tapatalk

 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 1:41 pm

E oni će nekome reći da ide, imaju više tetovaža nego zuba . . .
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 1:43 pm

U anketi je vec vise glasova nego ljudi u kopu.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 1:45 pm

Premier je napisao/la:
sri nov 14, 2018 1:36 pm
Plava Porodica je napisao/la:
sri nov 14, 2018 12:12 pm
Znači ja sam narkoman, klošar i rušitelj kluba, jer i dan danas stojim na Jugu, u kopu?
Ja sam zlo za Želju, jer radim samo ono što najviše volim, na najljepšem mjestu na dunjaluku, na onih par stolica gdje uvijek stojim, pjevajući svojoj najvećoj ljubavi?
E pa dragi moji, niti sam narkoman, ne motam, ne crtam, niti sam u životu baklje zapalio, niti sam na ikakav način za fening oštetio Želju, čak naprotiv.
Imam i ja naći hiljadu i jednu mahanu za trenutno vodstvo grupe, ali budite sigurni, da će ovo vodstvo grupe u opet nekim boljim danima i tada biti među glavnim facama na Jugu. Ovo trenutno vodstvo grupe, je bilo među glavnim i u periodu dok smo se dičili posjetom, ne tako davno, kada smo imali konstantnu brojku i u kopu i na svim ostalim tribinama.
Tada ste ih svi vi dizali.
Stajao sam i u nedjelju u kopu, ja za drugo mjesto ne znam. Skandirao sam protiv uprave, psovao drugim tribinama nisam. Ne mogu "najrođenijem" psovati, taman da me najviše na svijetu mrzi. A meni su svi najrođeniji, pogotovo onih 1911 ljudi od prije neki dan.
Protiv Uprave sam već jako dugo, hiljadu puta sam iznio razloge. Saopštenje je napisano jako dobro i to je suština priče.
Niko vama ne brani da stanete iza ovih ljudi, ali nemojte ni sve nas osuđivati i stavljati u isti koš. Nisam ni plaćenik, ja svoja uvjerenja zasnivam na onome što vidim.
A, vama, neka je na obraz što nas sve tako etiketirate. Pa se zapitajte što je nestalo harmonije i međusobnog poštovanja i ljubavi među Željinim navijačima.
[ ] U konačnici, najviše Željo gubi, jer ako mi nismo jedno, neće ni Željo biti.
Volim te Željo više od života.
Uprava napolje!
Jesi prijatelju sve sto si naveo u prvoj recenici.Ako si zajedno s onima koji su psovali vlasititim navijacima i unistavali imovinu, jesi i isti si kao oni.Ne kazu dzaba s kim si takav si, pa ako si se kao dijete druzio s problematcnim drustbom znas da su te roditelji sklanjani od istog jer ako dode belaj i ti si s njima i okarakterisan si kao los iako si totalna suprotnost.Ona grupica od nedjelje ne voli zeljeznicar i samo gleda svoju korist i niko me nece ubjediti da je drukcije.Uostalom 2 tribine protiv jedne, 2 jaka foruma protiv saopstenja, 80% miseljenja na forumu protiv 20% onih iz kopa.Stvar je kristalno jasna..
e hvala ti što mi reče šta sam ja to sve, do sada nisam znao. moram prijaviti roditeljima i rodbini da se pripreme na proces.. na liječenje krećem.
to ako sam ja stajao dok je kriminalac preko mangupluka svog nekog počeo voditi navijanje, ne znači da sam isti kao on. ja drugačije ne znam. nego doći na utakmicu i pjevati Želji. ma ko god stajao za šipkom i ma koje god ciljeve imao. ja imam jedan. Da Željo bude prvi.
bio sam i kad nas je 200 bilo protiv olimpika na koševu, u ponedjeljak, prvenstvena utakmica. ne znaš zbog čega te duša više boli, od praznog Želje na terenu, do još praznijih tribina, te nikad lošije situacije u grupi. ali bio sam. jer mi je ovo svetinja.
a ja znam kako ću i dalje. opet u kop, opet se nervirati i pjevati. pa makar bio i ubica a ne narkoman.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
ublehas
Postovi: 1023
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 1:46 pm

Plava Porodica je napisao/la:
sri nov 14, 2018 1:35 pm
e najjači su mi ovi što kažu gasimo se, eto nama violina..
jeste vi razumni imalo?
ko je znao za ove ljude kad su ušli u klub?
ko je znao za Misimovića dok se prvi put nije pojavio u javnosti, a kamaru dobrog posla prije toga uradio?
vi ste ba baš paranoični.
u klubu sada ima sistem u kojem se zna ko pije a ko plaća, i sad kontate da će tek tako sutradan neko novi doći i reći.. eh dosta smo poreze plaćali, dosta smo vraćali reprogramom dugove, dosta smo gradili, a sad ćemo sve pare uložiti u igrače, kupiti navijače pa ćemo poslije toga u svoje džepove, imat ćemo alibi?
pa šta je vama?! u klubu imaju jasno zacrtani ciljevi i planovi koji su uveliko u procesu, i to se završiti mora. samo nama trebaju ljudi koji će i na sportskom planu nešto uraditi jer ovi su fulili apsolutno sve.
uostalom ima i nadzorni odbor. neka se misimović opet vrati u nadzorni odbor i tako će svakodnevno imati uvid u poslovanje kluba i rad upravnog odbora.
prestanite paranoisati, progledajte! razmislite prije nego što napišete kamaru gluposti.
Ti nikad nisi razmišljao. Samo si pisao razne gluposti ;)

Online

Trenutno korisnika/ca: ANamelessGhoul, Bing [Bot], Google [Bot], PlavaDobrinja1921 i 184 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija