Hare79
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 13, 2018 9:34 am

Toliko sam se pričao naslušao u zadnje vrijeme o Savezu, sudijskoj organizaciji, i to iz prve ruke, od čovjeka koji je jako blizak tim strukturama, da mi se povraća. Ljudi moji, nemate pojma (možda neki i imaju) šta se tu radi, koje su šeme, koje su tarife, ko koga potkupljuje i kako se kreira tabela, ma fuj, dođe mi da nijednu utakmicu naše lige više ne pogledam. Jedino se nadam u svemu ovome da se nama ovo događa jer ne želimo biti dio toga, jer u zadnje dvije godine na onakav način da nam izmakne titula je u najmanju ruku čudno. Sjetit ćete se penala u Bijeljini itd. Zna se kome u Savezu prijeti hapšenje zbog raznih malverzacija i ti likovi su spremni svoju mater da prodaju da ne bi završili u ćorki, o sudijskoj organizaciji da ne govorim, to je leglo korupcije i kriminala. I dok mi ovdje kukamo i cijepamo se, neko uzima pare, zna unaprijed ko će biti prvak i smije nam se u lice. A to je ono što je Miske jednom rekao, moramo imati budžet veći od ostalih za jedno 20 posto da bi bez problema bio prvak, bez da moraš nekoga potkupljivati. Ako je sve ovo ovako, a sve su prilike da jeste, onda ne žalim ni jednu ispuštenu titilu koju smo mogli osvojiti samo da smo nekoga zakitili. A drugima na obraz kako su i koliko osvajili titula.

Durgo
Prijatelj foruma
Kontakt:

uto nov 13, 2018 9:36 am

Covjek jasno kaze, "preuzmite mandate i nastavite raditi". Rekao prije 2 godine, dobio aplauz. Gdje su misevi bili da ustanu i kazu ovo ne valja? Vec se ceka prva losa stvar da krenu sa pljuvanjem.
DOŠLA JE ISTINA, A NESTALO JE LAŽI. LAŽ, ZAISTA, NESTAJE!!!

storm_raider
Kontakt:

uto nov 13, 2018 9:46 am

"Gospodo, ljestvica je visoko podignuta pa izvolite..."
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Roberto Baggio
Kontakt:

uto nov 13, 2018 9:47 am

Ovi naši, fakat, ni mukajet.

Prošle su situacije gdje se moglo i trebalo ćutati i puštati da prenoći i slegne se, ali ova sad šutnja je sramotna.
FK Željezničar 1921

Hare79
Kontakt:

uto nov 13, 2018 9:52 am

Ja mislim da je pravo vrijeme da Misimović održi presicu i da otvoreno progovori o nekim stvarima. Najgore što se u ovakvim situacijama može desiti je da ne bude nikakve reakcije kluba i da se stvari guraju pod tepih. Na kraju krajeva, iz poštovanja prema navijačima i neke pristojnosti moraju to uraditi, inače stvaraju prostor za špekulacije i nagađanja. Presica, kolega, presica.

neroazzuro
Kontakt:

uto nov 13, 2018 10:04 am

Eksperat, svaka ti čast!
Imal iko da skrene pažnju našim intelektualcima na ovo o čemu čovjek priča.
Fakat je očigledno da mi ispušemo zadnjih pola sata ove sezone.

vinston.cercil
Kontakt:

uto nov 13, 2018 10:07 am

Amar927 je napisao/la:
uto nov 13, 2018 12:08 am
Kozic
Sinisa Bakrac Rodin Pavic

Osmanovic Ordagic
Milanovic Ramovic Veselinovic

Krpic

Ovako nesto na proljece bi izgledalo kao ozbiljna ekipa..sve sam ubacio igrace koji su realni da se mogu dovesti.
Milanovicu istice ugovor na kraju sezone ako se ne varam, imao je neku povredu ali je ok igrac. Ordagic je vec prica za sebe

Omar500
Moderator
Kontakt:

uto nov 13, 2018 10:39 am

Anketa za Odu, bit ce zanimljivo vidjeti rezultate
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?

SIMA_SIMAU
Kontakt:

uto nov 13, 2018 10:44 am

Omar500 je napisao/la:
uto nov 13, 2018 10:39 am
Anketa za Odu, bit ce zanimljivo vidjeti rezultate
Taman kad ustane da vidi :) realno nista nije dobro donio sto se tice nase igre a tu su i rezultati.
Željovci uvijek treba da znate, da navijači prate klub, a ne rezultate!

Svi na Grbavicu!!!

vobznazna2
Kontakt:

uto nov 13, 2018 11:11 am

Samo da se zna ako je vec receno da budzet za prvi tim nema veze sa buzetom za gradnju, da su to dvije, apsolutno, razdvojene stavke...

Poslano sa mog F3211 koristeći Tapatalk

sahmat
Kontakt:

uto nov 13, 2018 11:12 am

Prvi sam ga podržao kad je došao, ali ovo je ispod svakog nivoa, ali eto nek odradi pripreme, pa cemo vidjet. Mozda ova ekipa bude ko ona generacija Bajic, Kokot, Amir, moramo ga istpriti.
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !

Zeljo
Kontakt:

uto nov 13, 2018 11:14 am

sahmat je napisao/la:
uto nov 13, 2018 11:12 am
Prvi sam ga podržao kad je došao, ali ovo je ispod svakog nivoa, ali eto nek odradi pripreme, pa cemo vidjet. Mozda ova ekipa bude ko ona generacija Bajic, Kokot, Amir, moramo ga istpriti.
A sta ako se nista ne promijeni, i rezultati ostanu isti? Ako se ovako nastavi bice opasna borba za Evropu.
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.

PratimsamoPlave
Kontakt:

uto nov 13, 2018 11:17 am

U koliko je danas trening?
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!

Ajzea
Kontakt:

uto nov 13, 2018 11:18 am

storm_raider je napisao/la:
Misli li se tu i na fudbal i zasto ne?

cikazubo
Kontakt:

Nije do trenera !
U ovako dstruktivnoj atmosferi je pretesko raditi i igrati, najgore je onima koji su cistog srca na terenu i pored njega, eto otjerajte Odovica, napredovacemo, bicemo na kraju prvi/drugi, popustice nas struje, menadzeri, mediji, savez, igraci, sve ce biti bolje kad otjeramo Odu.

starigrad
Kontakt:

uto nov 13, 2018 11:22 am

u kojem smislu? stoji da je po pitanju infrastrukture visoko podignuta i trebat ce, bas sposobni, ljudi da nastave u tom smjeru.

medjutim, drugi su nam sportsku ljestvicu podigli previsoko i ne vidim kako im se u nekom razumnom roku mozemo pribliziti.

poboljsanje infrastrukture podrzavam max, skidam kapu i klanjam se po tom pitanju, ali me, Bogami, interesuju i titule. ipak smo mi FK Zeljo i zna se sta je primarni cilj jednog FK. cist primjer istocna tribina. iako nije idealna, za mene najljepsa na svijetu. ali, kome smo je gradili kada zjapi prazna?

apsurd je razdvajati nekakve segmente, klub je cjelina, sistem spojenih posuda i ako zastopa jedna cjevcica, pada citav sistem. ovakvim stanjem u i oko kluba, smjenama, suspenzijama, mahalanjima, dijeljenjem, danas nam nevaljaju igraci, sutra trener, prekosutra opozicija, za 5 dana senad, dzeka nam uvaljuje igrace koji se sprdaju sa trenerima... gubimo integritet, autoritet, povjerenje sponzora, ulagaca, navijaca...

mislim da je ovo zadnji voz za upravu da neke stvari mjenja iz temelja. ako misle sebi dobro i da ostanu u dobrom pamcenju. takav smo narod da dobro brzo zaboravimo, a loseg se sjeacmo u nedogled. nadam se da ce iznaci najbolje moguce rjesenje. i za sebe i za Zelju. sve drugo je jos dublja agonija

alombardo
Kontakt:

uto nov 13, 2018 11:24 am

Nisu oni samo poboljšali infrastrukturu drugari moji, nego su istovremeno vraćali tuđe dugove. Uzimale se titule a licenca se dobijala na štelu, ili se lako zaboravlja

alombardo
Kontakt:

uto nov 13, 2018 11:24 am

Nisu oni samo poboljšali infrastrukturu drugari moji, nego su istovremeno vraćali tuđe dugove. Uzimale se titule a licenca se dobijala na štelu, ili se lako zaboravlja

storm_raider
Kontakt:

uto nov 13, 2018 11:25 am

Ajzea je napisao/la:
Misli li se tu i na fudbal i zasto ne?
Misli se na uredjenje kluba. Za fudbal su svi uslovi obezbjedjeni. Sta i kako, vise ni sam ne znam, nadam se najboljem.

storm_raider
Kontakt:

uto nov 13, 2018 11:26 am

starigrad je napisao/la:
uto nov 13, 2018 11:22 am
u kojem smislu? stoji da je po pitanju infrastrukture visoko podignuta i trebat ce, bas sposobni, ljudi da nastave u tom smjeru.

medjutim, drugi su nam sportsku ljestvicu podigli previsoko i ne vidim kako im se u nekom razumnom roku mozemo pribliziti.

poboljsanje infrastrukture podrzavam max, skidam kapu i klanjam se po tom pitanju, ali me, Bogami, interesuju i titule. ipak smo mi FK Zeljo i zna se sta je primarni cilj jednog FK. cist primjer istocna tribina. iako nije idealna, za mene najljepsa na svijetu. ali, kome smo je gradili kada zjapi prazna?

apsurd je razdvajati nekakve segmente, klub je cjelina, sistem spojenih posuda i ako zastopa jedna cjevcica, pada citav sistem. ovakvim stanjem u i oko kluba, smjenama, suspenzijama, mahalanjima, dijeljenjem, danas nam nevaljaju igraci, sutra trener, prekosutra opozicija, za 5 dana senad, dzeka nam uvaljuje igrace koji se sprdaju sa trenerima... gubimo integritet, autoritet, povjerenje sponzora, ulagaca, navijaca...

mislim da je ovo zadnji voz za upravu da neke stvari mjenja iz temelja. ako misle sebi dobro i da ostanu u dobrom pamcenju. takav smo narod da dobro brzo zaboravimo, a loseg se sjeacmo u nedogled. nadam se da ce iznaci najbolje moguce rjesenje. i za sebe i za Zelju. sve drugo je jos dublja agonija
Misli se na uredjenje kluba. Ne treba razdvajati nista, slazem se, klub je cjelina. Kao i ti, ja se nadam da ce se iznaci najbolje moguce rjesenje. Za Zelju!

Trenutno korisnika/ca: AsharaK, Bing [Bot], Faca Sa Ulica, Ludvig Leple, sejo, South, za_zivot_cijeli i 38 gostiju.

Prijava  •  Registracija