Moderator/ica: storm_raider

 
alombardo
Postovi: 992
Pridružen/a: pet sep 02, 2016 9:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 12, 2018 7:33 pm

Pogledajte postove raje za ovu upravu, i ovih kontra po forumima sve jasno. Bezubi olos protiv normalne raje. A zna se ko je iza, mogu smijeniti upravu ali procese pred sudom zaustaviti Neve. KRAJ PRICE
 
alombardo
Postovi: 992
Pridružen/a: pet sep 02, 2016 9:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 12, 2018 7:33 pm

Pogledajte postove raje za ovu upravu, i ovih kontra po forumima sve jasno. Bezubi olos protiv normalne raje. A zna se ko je iza, mogu smijeniti upravu ali procese pred sudom zaustaviti Neve. KRAJ PRICE
 
AdmirA
Postovi: 2234
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 12, 2018 7:36 pm

Prođe dan ništa nismo uradili. Promjena mora biti i ne smije nam biti svejedno ova dva kola koliko bodova uzeti jer na kraju u bod izgubiš sve ili dobiješ. Moramo uzeti 6 bodova na silu.zaboravljamo da smo Željo, postaje nam svakodnevnica strepiti i kalkulisati, naslutimo peh. Moraju znati da nije gotovo i da se mora igrati do kraja bez obzira na trenutno stanje. Stizali smo i stizali su nas i na vecim minusima.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6738
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 12, 2018 7:48 pm

AdmirA je napisao/la:
pon nov 12, 2018 7:36 pm
Prođe dan ništa nismo uradili. Promjena mora biti i ne smije nam biti svejedno ova dva kola koliko bodova uzeti jer na kraju u bod izgubiš sve ili dobiješ. Moramo uzeti 6 bodova na silu.zaboravljamo da smo Željo, postaje nam svakodnevnica strepiti i kalkulisati, naslutimo peh. Moraju znati da nije gotovo i da se mora igrati do kraja bez obzira na trenutno stanje. Stizali smo i stizali su nas i na vecim minusima.
Oporavit će se neki igrači. Možda nekim čudom osvojimo bodove u posljednje dvije utakmice i uhavatimo priključak. Moramo sagledati sve na pauzi i dovesti jedan veći broj igrača koji ce na proljeće nositi igru Željezničara.”

Eto sta je Odovic rekao mozda nekim cudom haha
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
exdomorocki
Postovi: 585
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 12, 2018 7:58 pm

avlami97 je napisao/la:
pon nov 12, 2018 6:48 pm
Bruka i sramota je da igramo slabo, ali pričati kako nas pobjeđuju sela je glupost. Eto, nabroj ti meni, koliko autohtonih stanovnika tih sela igra u prvom timu.
Pobijedilo nas selo bez i jednog žitelja!
Na sred Grbavice!
Hejjjjj
Diletanti mrs iz kluba
> JA IMAM JEDNOG BOGA A NA KLUPI SINA NJEGOVOGA <
 
AdmirA
Postovi: 2234
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 12, 2018 8:01 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
pon nov 12, 2018 7:48 pm
AdmirA je napisao/la:
pon nov 12, 2018 7:36 pm
Prođe dan ništa nismo uradili. Promjena mora biti i ne smije nam biti svejedno ova dva kola koliko bodova uzeti jer na kraju u bod izgubiš sve ili dobiješ. Moramo uzeti 6 bodova na silu.zaboravljamo da smo Željo, postaje nam svakodnevnica strepiti i kalkulisati, naslutimo peh. Moraju znati da nije gotovo i da se mora igrati do kraja bez obzira na trenutno stanje. Stizali smo i stizali su nas i na vecim minusima.
Oporavit će se neki igrači. Možda nekim čudom osvojimo bodove u posljednje dvije utakmice i uhavatimo priključak. Moramo sagledati sve na pauzi i dovesti jedan veći broj igrača koji ce na proljeće nositi igru Željezničara.”

Eto sta je Odovic rekao mozda nekim cudom haha
O tome i govorim. Moramo dobiti ove dvije.Moraju znati da nije svejedno. Mi smo Željo balerine naše. Igrajte za Želju.
 
stankozza
Postovi: 42
Pridružen/a: uto jun 12, 2018 12:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 12, 2018 8:02 pm

MrkiMedo je napisao/la:
pon nov 12, 2018 6:15 pm
PratimsamoPlave je napisao/la:
pon nov 12, 2018 4:56 pm
Premier je napisao/la:
pon nov 12, 2018 4:55 pm
Hahahahahahah jel moguce ovo...pa brate dragi hajde sto pise sranja ali ni zareza ni tacke, velikog slova hahah ovakvi i onaj glavonja sa slike + zula i placenici ce nam otjerati ljude koju su zasluzni za ovaj stadion...i veliki Bob, najveci navijac zelje ikada pise i pisao je protiv uprave sto znaci da se sve to planira unaprijed s jednim ciljom.I na kraju krajeva mozda uprava treba da ode ali na ovakav nacin kao sto su ljudi koji sebe zovu Manijaci( a ne predstavljaju njih) pokusali je za svake osude!
Ma kakav Bob zalutao, nek vrati soje statuse do prije tri godine
Tri dana prije staninog odlaska ...
Sta je postavio prije staninog odlaska ?
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 12, 2018 8:06 pm

Veca bruka je nacin na koji gubimo. Puno veci klubovi od nas kiksaju kuci, ali bar opucaju 20 puta na go, pa kaze lopta nije htjela u go, nema im se sta zamjeriti. Osim suta Curjurica iz slobodnjaka, mi nismo ozbiljno ugrozili go protivnika u drugom poluvremenu. Heeeej, Zeljo na Grbavici za 45 minuta imao jednu opasnu situaciju pred golom protivnika, a taj protivnik Tuzla City. E to je sramota drugovi moji. I to smo imali i protiv Slobode, Goska, Zvijezde09... bez pretjerivanja, ekipa koja se bori za titulu u nekoj ligi mora imati sansi u jednoj utakmici koliko smo mi napravili za ove 4.
 
Avatar
Roberto Baggio
Postovi: 382
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 12, 2018 8:19 pm

Nedopustivo je i ne može se ničim opravdati namjerno bacanje pirotehnike na plavu travu i teren. To nije i ne može biti način za slanje bilokakve poruke. Ali nažalost, i to je naš odraz, u ovom našem nenormalnom kontekstu nije bilo neočekivano, čak bih rekao da je na neki način i logično da se desilo, kao još jedna stanica ovog "puta prema dole". I to očito ne posljednja, jer ovo nije kraj, ne može biti, ima još štošta da se desi, ili će se problemi početi zaista rješavati ili će biti i još gore. Na ovome neće ostati, to je svakome jasno, kao što je bilo jasno da neće stati na onome ulijetanju navijača u teren poslije Zvijezde ili na policiji koja obezbjeđuje treninge.

Dosadio sam samome sebi, mjesecima kukam ovdje kako rješavamo probleme tako što pravimo niz novih i gorih. A tenzija se uz to samo pojačava. Nažalost i to logično ispade, da nezdrava napetost koja nas okružuje, ogromna podijeljenost na svim nivoima sada, kulminira "svađom" između tribina u toku utakmice, da kop juga poziva upravu da ode, sa drugih tribina odgovaraju jugu da oni odu, kop psuje ostalima, izlazi uz nekakvu usputnu tuču sa drugim sektorom na jugu... Dok na terenu igra razjebana ekipa koja više nema nikakve veze sa ne tako davno obećanim timom.

Odnos između igrača, između stručnog štaba i igrača, između uprave i igrača, stručnog štaba i uprave, navijača za upravu i protiv uprave, navijača protiv igrača... Neprijatelji su svuda oko nas. Igrači na terenu više nisu naši igrači, nego su igrači "koji trenutno nose dres FK Željezničar", kao što nam nedavno saopšti uprava. Ni jug više nije jug, kažu ovdje mnogi poslije sinoć, nego su djeca, narkomani, kriminalci, plaćenici, izdajnici... Oni koji bi da osvajamo titule davno su proglašeni "navijačima rezultata", a bivše titule su omalovažene na najgore načine. Oni koji bi da se u klub vrati najtrofejniji trener, to su Amarovci. Za ove što brane upravu poslije svega i uprkos svemu, drugi se pitaju da li će uopće navijati za Želju kada ova uprava ode. I u virtualnoj stvarnosti, zaraćeni forumi, koji se međusobno prozivaju i vrijeđaju.

Ispade na kraju najmanji problem to što smo zijanili, još jednom, kod kuće, ovaj put od nekakve parodije od kluba. Tuzla City jebote, iz Tuzle pored Simin-Hana. :lol: Banda plaćenika koja je dosad mogla biti primjer kako se tim ne pravi, dođe na Grbavicu i ispadne više tim od nas.
FK Željezničar 1921
 
Avatar
amelaga
Postovi: 232
Pridružen/a: pon jun 13, 2016 5:48 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 12, 2018 8:25 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
pon nov 12, 2018 3:30 pm
Eh cuj Djurbuzovic hahahahah
Neki dan na N1 dnevniku govore gorivo pojeftinilo... Ide kadar sa neke benzinske kad tamo Dino sipa gorivo. 😀
Da nije znak!?
Zadnja izmjena: amelaga, dana/u pon nov 12, 2018 8:35 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
Cane
Postovi: 154
Pridružen/a: sri jun 20, 2018 11:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 12, 2018 8:27 pm

Realno veci dio ovog foruma je bio uz upravu kad se doveo Oda pa i kad su rezultati isli od ruke. A sad kad je krenulo nizbrdo treba Miske izaci da kroji taktiku, igrace. Sta je sa velikim Odom i leprsavom igrom?

Sent from my HTC U11 using Tapatalk

 
LOBOTOMIJA
Postovi: 4
Pridružen/a: pon nov 12, 2018 8:48 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 12, 2018 8:54 pm

Ja sam mali debil Hrasno, oprostite mi sto sam debil. Njemacki mi lose ide.
 
LOBOTOMIJA
Postovi: 4
Pridružen/a: pon nov 12, 2018 8:48 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 12, 2018 8:55 pm

Ja sam mali debil Hrasno, oprostite mi sto sam debil. Njemacki mi lose ide.
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 12, 2018 8:55 pm

igla je napisao/la:
pon nov 12, 2018 7:03 pm
Hadzijalagic je napisao/la:
pon nov 12, 2018 6:36 pm
Daj jos jednog poput Hofenhajma a da nije iz Bosne.. Uhvatio se Hofehajma koji se u jakim ligama desi jednom u 20 godina.. Doboj kod Kaknja, Krupa na Vrbasu, Gabela, Simin Han, Etno selo Stanisici.. I to sve u dva mjeseca..

Brukanje kluba i srozavanje ugleda..
Viljareal, Eibar, Domžale, Guingamp, Ludogorec, Herneven, Monaco... Sve klubovi iz gradova s malim brojem stanovnika za tu državu. A da ne idem u Rumuniju, Bugarsku i sl. lige...

Jest glupo kad izgubiš od Siminog Hana, ali vlasnik Siminog Hana je bahati milioner, vlasnik Stanišića je milioner. I meni je prvo muka i kažem "ko nas dobi jbt", ali to je više emotivno nego racionalno.

Bruka je što smo mi jači igrački od Tuzle City, Stanišića, Gabele, a izgubili smo.
Meni je bruka da nas nake selendre vec u kontinuitetu dobijaju na nasem stadionu.. Ako vama nije, onda ok, vas stav..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
Izlija
Moderator
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 12, 2018 8:56 pm

Hajdeeeeeeeeeeeeee
イビチャ・オシム
 
mali plavisa
Postovi: 347
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 12, 2018 8:57 pm

Roberto Baggio je napisao/la:
pon nov 12, 2018 8:19 pm
Nedopustivo je i ne može se ničim opravdati namjerno bacanje pirotehnike na plavu travu i teren. To nije i ne može biti način za slanje bilokakve poruke. Ali nažalost, i to je naš odraz, u ovom našem nenormalnom kontekstu nije bilo neočekivano, čak bih rekao da je na neki način i logično da se desilo, kao još jedna stanica ovog "puta prema dole". I to očito ne posljednja, jer ovo nije kraj, ne može biti, ima još štošta da se desi, ili će se problemi početi zaista rješavati ili će biti i još gore. Na ovome neće ostati, to je svakome jasno, kao što je bilo jasno da neće stati na onome ulijetanju navijača u teren poslije Zvijezde ili na policiji koja obezbjeđuje treninge.

Dosadio sam samome sebi, mjesecima kukam ovdje kako rješavamo probleme tako što pravimo niz novih i gorih. A tenzija se uz to samo pojačava. Nažalost i to logično ispade, da nezdrava napetost koja nas okružuje, ogromna podijeljenost na svim nivoima sada, kulminira "svađom" između tribina u toku utakmice, da kop juga poziva upravu da ode, sa drugih tribina odgovaraju jugu da oni odu, kop psuje ostalima, izlazi uz nekakvu usputnu tuču sa drugim sektorom na jugu... Dok na terenu igra razjebana ekipa koja više nema nikakve veze sa ne tako davno obećanim timom.

Odnos između igrača, između stručnog štaba i igrača, između uprave i igrača, stručnog štaba i uprave, navijača za upravu i protiv uprave, navijača protiv igrača... Neprijatelji su svuda oko nas. Igrači na terenu više nisu naši igrači, nego su igrači "koji trenutno nose dres FK Željezničar", kao što nam nedavno saopšti uprava. Ni jug više nije jug, kažu ovdje mnogi poslije sinoć, nego su djeca, narkomani, kriminalci, plaćenici, izdajnici... Oni koji bi da osvajamo titule davno su proglašeni "navijačima rezultata", a bivše titule su omalovažene na najgore načine. Oni koji bi da se u klub vrati najtrofejniji trener, to su Amarovci. Za ove što brane upravu poslije svega i uprkos svemu, drugi se pitaju da li će uopće navijati za Želju kada ova uprava ode. I u virtualnoj stvarnosti, zaraćeni forumi, koji se međusobno prozivaju i vrijeđaju.

Ispade na kraju najmanji problem to što smo zijanili, još jednom, kod kuće, ovaj put od nekakve parodije od kluba. Tuzla City jebote, iz Tuzle pored Simin-Hana. :lol: Banda plaćenika koja je dosad mogla biti primjer kako se tim ne pravi, dođe na Grbavicu i ispadne više tim od nas.
:palacgore: :doktor:
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 12, 2018 8:58 pm

:rofl: :rofl: :rofl:
Željezničar ante portas !
 
LOBOTOMIJA
Postovi: 4
Pridružen/a: pon nov 12, 2018 8:48 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 12, 2018 8:58 pm

Ja sam mali debil Hrasno, oprostite mi sto sam debil. Njemacki mi lose ide.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 12, 2018 8:59 pm

Hajde jos eheheh
Željezničar ante portas !
 
LOBOTOMIJA
Postovi: 4
Pridružen/a: pon nov 12, 2018 8:48 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 12, 2018 9:02 pm

Ja sam mali debil Hrasno, oprostite mi sto sam debil. Njemacki mi lose ide.

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 248 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija