Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
kremenko
Postovi: 1163
Pridružen/a: pon dec 19, 2016 10:34 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 12, 2018 12:42 pm

storm_raider je napisao/la:
pon nov 12, 2018 11:19 am
MrRiccoli je napisao/la:
pon nov 12, 2018 11:18 am
Nije dosao sigurno tetku da posjeti u sarajevo. Znaci sve po starom idemo u krug opet, aferim
Mozda je pozvan u bht-ovu emisiju veceras.
Koliko se sjećam bio je prije 1 ili 2 emisije. Ne vjerujem da je opet.
FK ŽELJEZNIČAR-LJUBAV RADNIČKE KLASE, KLUB NOSTALGIČARA I ROMANTIČARA
Ivica Osim: "Željo će živjeti zauvijek"
 
Premier
Postovi: 812
Pridružen/a: sri maj 23, 2018 4:59 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 12, 2018 12:44 pm

Ja ne znam sta vi vidite drasticno u sudjenju jucer.Cist penal pavica i faul.nad sinisom nije postojao, kontak je bio preblag.Uostalom izgubiti od tuzle citija i etno sela na grbavici i zaliti se na sudije je sramota...kakve crne sudije trebali smo po 4 komada uvaliti pa nek sudije sude kako hoce.Isto smo pitari postalui samo opravdanja trazimo, svi su kontra nas bla bla bla.
 
AdmirA
Postovi: 2234
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 12, 2018 12:45 pm

Premier je napisao/la:
pon nov 12, 2018 12:44 pm
Ja ne znam sta vi vidite drasticno u sudjenju jucer.Cist penal pavica i faul.nad sinisom nije postojao, kontak je bio preblag.Uostalom izgubiti od tuzle citija i etno sela na grbavici i zaliti se na sudije je sramota...kakve crne sudije trebali smo po 4 komada uvaliti pa nek sudije sude kako hoce.Isto smo pitari postalui samo opravdanja trazimo, svi su kontra nas bla bla bla.
+1

12:45 a još se ništa ne događa.Pa ja sam onda jedini lud, svima je dobro.
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 12, 2018 12:49 pm

Odovic mora javno reci sta je problem u svlacionici ili ko !

Sramotna igra iz kola u kolo, za ne povjerovati sta se desava, igraci kao da namjerno gube ja imam takav utisak.
Zadnja izmjena: Elegant, dana/u pon nov 12, 2018 12:49 pm, ukupno mijenjano 1 put.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 12, 2018 12:49 pm

kremenko je napisao/la:
pon nov 12, 2018 12:42 pm
storm_raider je napisao/la:
pon nov 12, 2018 11:19 am
MrRiccoli je napisao/la:
pon nov 12, 2018 11:18 am
Nije dosao sigurno tetku da posjeti u sarajevo. Znaci sve po starom idemo u krug opet, aferim
Mozda je pozvan u bht-ovu emisiju veceras.
Koliko se sjećam bio je prije 1 ili 2 emisije. Ne vjerujem da je opet.
Nagadjam, ne znam.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 12, 2018 12:51 pm

Koji ce nam vrag Nalic, kakva je on to promjena pa jeste li normalni ? Pa igaci ce se sprdati sa njime, vidite li sta rade Odovicu.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
vinston.cercil
Postovi: 944
Pridružen/a: sub mar 17, 2018 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 12, 2018 12:52 pm

**** lud zbunjenog
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 12, 2018 12:55 pm

Sad ce 1 sat a Odovic i dalje nije podnio ostavku. Neko kaze legenda, kakva crna legenda, ulizica obicna, pusio bi on qrac Misimovicu da ostane trener jos malo. Covjek koji nema ni casti a ni obraza da nakon poraza kuci od Gabele, Zvijezde i Tuzle sam podnese ostavku nego ga bukvalno moras nabit nogom kako bi ga otjerao..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Forzazeljo123
Postovi: 37
Pridružen/a: pet jul 13, 2018 3:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 12, 2018 12:55 pm

Sta fali Nalicu ? Ako Odovic vec ne moze da se nosi sa situacijom a svi smo bili za njega mora se traziti neko. Ko je to trenutno bolji od Nalica a da nije Amar ? Unaprijed osudjujete a i nemate kvalitetnije rjesenje cime unosite dodatnu nervozu i nemir ako bude izabran. Volio bih da cujem vase prijedloge pa da vidimo reakcije forumasa.
 
Avatar
savatihotece
Postovi: 77
Pridružen/a: čet okt 20, 2016 10:07 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 12, 2018 12:58 pm

Nema prijedloga. Ništa ne dirati do kraja ovog dijela sezone. Potrebna je žešća rekonstrukcija, a ne šminka.
Brčko brčacima, Željo manijacima
 
AntiBogicevic
Postovi: 19
Pridružen/a: čet okt 25, 2018 4:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 12, 2018 12:59 pm

do juce ste supak lizali tom istom odovicu sjetite se
 
Avatar
voltron30
Postovi: 674
Pridružen/a: čet feb 18, 2016 5:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 12, 2018 1:00 pm

Forzazeljo123 je napisao/la:
pon nov 12, 2018 12:55 pm
Sta fali Nalicu ? Ako Odovic vec ne moze da se nosi sa situacijom a svi smo bili za njega mora se traziti neko. Ko je to trenutno bolji od Nalica a da nije Amar ? Unaprijed osudjujete a i nemate kvalitetnije rjesenje cime unosite dodatnu nervozu i nemir ako bude izabran. Volio bih da cujem vase prijedloge pa da vidimo reakcije forumasa.
Ne ulazim u njegove stručne refernce, kojih realno i nema. Redao čunjeve švedskom selektoru U-21 i vodi najnetrofejniji klub u BiH Slobodu. Ali nažalost, nama je i to najmanji problem, jer sve radimo naopako. Guardiolu da sada dovedu neće nikakvog efekta imati, a kamoli nekakvog Nalića. Mi trebamo srediti stanje unutar kluba, postaviti sportski segment na svoje mjesto, pa tek onda tražiti adekvatnog trenera. Ovo sve dosad je zbrda zdola.
 
Avatar
Kospicar
Postovi: 1947
Pridružen/a: sub jun 11, 2016 10:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 12, 2018 1:00 pm

Raspad sistema
"Željo je religija i život. Nije samo fudbal, već stil življenja i ponašanja."
Ivica Osim
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 12, 2018 1:04 pm

Ako ima ikakve istine u vezi dolaska Nalica, stvarno su skrenuli.
Pa sta taj covjek ima u trenerskoj karijeri, nekakav referent u nogometnom savezu Svedske i sredina tabele sa Slobodom.
Lik zna samo za visoki presing i nekakvu trku i agresivnost, a nema ekipe za takvo sto, Nalic je zapravo Edis sa nadprosjecnim vokabularom i moderno elegantnim stilom oblacenja.
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 12, 2018 1:06 pm

nista radikalno ne treba raditi. moramo izgurati do pauze a onda treba djelimicno profiltrirati ekipu, smanjiti apetite odnosno revidirati ciljeve za ovu sezonu, okrenuti se vise nasim mladjim igracima, dovesti ciljana pojacanja, odraditi dobre pripreme u svakom smislu, fizickom i psiholoskom, nastaviti sa aktivnostima na izgradnji, pojacati se sa novim ljudima u sportskom dijelu. raditi na popravljanju pozicije u odnosu na sudacku organanizaciju i medije.

komsije su imale identicnu situaciju prije manje od tri mjeseca.... ostavili su Musemica, dali mu podrsku, uveli vise svoje mladosti, otvoreno se suprostavili navijacima i gurali svoje. danas su prvi.
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3033
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 12, 2018 1:21 pm

Niko nije znao ni za Amara Osima kada je tek dosao, protivkandidat tada za klupu mu je bio Blaz Sliskovic i vecina nas je tada bila za Baku, jer je dokazana igracka legenda. Kada je Amar sjeo na klupu kao neki anonimus napravio je nesto sto je vec upisano u historiju naseg Kluba.

Slicna situacije je bila i sa Plisekom potpuni anonimus koji je je imao trenerskog slifa a niko nikad nije cuo za njega.

Nalic ima trenerskog slifa. Radio je vani i ima vise iskustva nego svi ostali koji su nas do sada vodili. Raditi u jednoj Svedskoj gdje se vise paznje posvecuje treninzima i djeci je prednost koju mnogi ne zele da vide. Nalic je Slobodu nabio fizickom spremom za tri utakmice a nasi ne mogu vise od 60 minute ( ovo sam zadnji puta gledao 96/97 godine kada su igrali, Kurt, Fatic, Burek i ostali).
Nama treba kondicioni po d hitno jer ako nema kondicije nema ni koncentracije, ako nema koncentracije nema ni igre
Alea iacta est!
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6738
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 12, 2018 1:24 pm

Malo je ovo neozbiljno od ljudi u klubu, niko da izadje u javnost da kaze sta se desava itd.

Ima li neko da zivi blizu Odovica da ga probudi :DD:
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 12, 2018 1:29 pm

Oda jebemu, znam da su pare slatke i da osim Zelje ne mozes nikog drugog voditi, al' haj pokazi malo casti, obraza... Red bi bio bar zbog onih skanidranja Oda majstore.
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5234
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 12, 2018 1:29 pm

CURVA je napisao/la:
pon nov 12, 2018 1:00 pm
Pobjegnem u sumu da ne razmisljam o Zelji i onda dodje Rodin puca selfije sa trebom :zid: :zid: i opet u glavi sto cistu loptu izbaci u korner bez potrebe primismo go i kola krenu nizbrdo
A, sjećaš li se kako dođe do situacije da Rodin čistu loptu izbije u korner? Neko od naših je gurno i prazan prostor loptu Čirjuriću na njihovoj polovini. Igrač Tuzle ga povlači i obara. Sudija ništa ne svira. Mislim da je u toj situaciji napravljen dupli faul nad Čurjurićem. :D

Na Grbavici se sudi kao na Nou Kampu Barci, ali u našem slučaju protivnicima.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 12, 2018 1:29 pm

Jedan jedini problem je svlacionica i pojedinci u njoj !

Neka Odovic izadje u javnost i kaze kako jeste, sta nas vise sve drzi taocima kada znamo odakle je sve ovo pocelo.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

Online

Trenutno korisnika/ca: BHDragons, Bing [Bot], Google [Bot] i 206 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija