YUGOKRAFT spaja trżišta rada. Za Vas. Za sve kvalifikacije. Pomażemo Vam da nadjete posao u Njemackoj. Besplatno i bez rizika.
www.yugokraft.de

NIKOM TE NE DAMO!

kod_hale
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 03, 2018 10:39 am

Ljudi, prijatelji i drugi, je li iko nagodan da mi kupi jedan zapad, platiću ispred koševa? Šaljem broj, kopiju lične i sve ostalo u pp, stvarno ne mogu stići uzeti.

Poslano sa mog Nexus 5 koristeći Tapatalk

heisenberg
Kontakt:

sub nov 03, 2018 10:53 am

Imate li i vi problema sa prijavom na moja web tv?

phily
Kontakt:

sub nov 03, 2018 11:04 am

jesam li ja jedini koji nece gledati derbi, to jest jos jedno igranje (ako se ono moze nazvati igranjem pickica) u plavom dresu
"Na granici smo grubosti. Spremni smo. Mi se ne sklanjamo prepotenciji. MI SMO ZELJO !!!"

boccaccio

:zeljeznicar1:

AsharaK
Administrator
Kontakt:

sub nov 03, 2018 11:06 am

Jesi brate
Željezničar ante portas !

ChWilla
Kontakt:

sub nov 03, 2018 11:09 am

Leon_Professional je napisao/la:
sub nov 03, 2018 10:28 am
U posljednjih 9 zvanicnih imamo 1 poraz i to onda kad su htjeli da izgube kad smo se borili za titulu.
Zato bez skidanja gaca i kuknjave.
Mene zanima kakav omjer ima Oda u derbijima, nisam to pronasao kod Jovana u statistici. :D
Malo me strah Odine postavke i povlacenja. Igrali smo mi i u Mostaru na X pa dobili, nije to ni lose, ali ne treba se puno uvlaciti.
ne znamo mi igrati na x, a nismo ni na tom nivou da možemo napasti i razvaliti zrinjski u mostaru. da bi igrao na x moraš imati bar dva plana igre, a mi nemamo. mi smo igrali koliko može i koliko protivnik dozvoli (da ne bude zabune, u mostaru ni u ligi šampiona niko nije napao i razvalio, nije ni pobijedio uopšte), igračima se igralo, iskoristili smo šansu i pobijedili.
gradi željo boli te *****

ellaxaz
Kontakt:

sub nov 03, 2018 11:11 am

slika
"Ona raja na jugu, to je ono što ja nosim, nosim tu, duboko. Oni i ne znaju to."

F.K. Željezničar prvak Bosne i Hercegovine 1946. godine.

jovanmaksimovic
Moderator
Kontakt:

sub nov 03, 2018 11:11 am

U posljednjih 9 zvanicnih imamo 1 poraz i to onda kad su htjeli da izgube kad smo se borili za titulu.
Mene zanima kakav omjer ima Oda u derbijima, nisam to pronasao kod Jovana u statistici. :D
Malo me strah Odine postavke i povlacenja. Igrali smo mi i u Mostaru na X pa dobili, nije to ni lose, ali ne treba se puno uvlaciti.
milomir odovic:
4 derbija, 1 pobjeda, 3 remija, bez poraza

husref musemic:
20 derbija, 5 pobjeda, 10 remija, 5 poraza

medjusobni skor:
1 derbi, 1 remi
100/94/37/34 - i to je to!

samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Kontakt:

sub nov 03, 2018 11:12 am

Sretno svima koji će danas prema lavoru. Čuvajte se i da se radujemo večeras. Ako Veselinović bude igrao, a ne Zec šanse za pobjedu su nam 20% veće. Ja ga očekujem u prvih 11 jer je naše najbolje krilo. A GODINE PROLAZE I NIŠTA SE NE MIJENJA JOŠ UVIJEK ISTA PJESMA ŽELJO JEBE SARAJEVA!
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!

UPRAVA NAPOLJE!!!

igla
Kontakt:

sub nov 03, 2018 11:13 am

Samo da iskoristimo neku šansu kojih će biti. Mi smo, po mom mišljenju, dobro neefikasna ekipa. Nismo nazad tanki, ali imamo premalo igrača koji znaju zabiti gol.

Npr, Sarajevo dobilo 0-6, a jedan od najvećih razloga je jer su pogodili prvu svoju šansu.

Hajmo malo koncentracije momci i dobit ovo.

Dr. Adzem
Kontakt:

sub nov 03, 2018 11:14 am

Uzimamo ovo danas bez srkleta
Cuva Bog Zelju svog!

AsharaK
Administrator
Kontakt:

sub nov 03, 2018 11:18 am

Prednost je sto ne znamo mi sta da ocekujemo, kamoli pitari:D
Željezničar ante portas !

Omar500
Moderator
Kontakt:

sub nov 03, 2018 11:19 am

AsharaK je napisao/la:
sub nov 03, 2018 11:18 am
Prednost je sto ne znamo mi sta da ocekujemo, kamoli pitari:D
Smrdi na remi :ganja:
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?

Southboy
Kontakt:

sub nov 03, 2018 11:19 am

Danas ko ne nema kartu nek i ne ide prema groblju.Imate u fan shopu nasem do 1 zvanicno da ce se prodavati (nez hoce li produziti sta)
Jer ce imati kucicu ispred istoka samo i necete moci doci do nje nikako s nase strane.

Pamet u glavu i ko bude sa rekvizitima isao kroz grad nek se cuva jer hijene su spremne 30 na 2 vazda..

Leon_Professional
Kontakt:

sub nov 03, 2018 11:20 am

ChWilla je napisao/la:
sub nov 03, 2018 11:09 am
ne znamo mi igrati na x, a nismo ni na tom nivou da možemo napasti i razvaliti zrinjski u mostaru. da bi igrao na x moraš imati bar dva plana igre, a mi nemamo. mi smo igrali koliko može i koliko protivnik dozvoli (da ne bude zabune, u mostaru ni u ligi šampiona niko nije napao i razvalio, nije ni pobijedio uopšte), igračima se igralo, iskoristili smo šansu i pobijedili.
Ne bih se ovaj put slozio s tobom.
Igrali smo vise orjentisani da umrtvimo njihovu igru i da sacuvamo gol. Naprijed nas nije mnogo bilo, vec smo se poziciono branili. Naravno da nismo na nivou da napadnemo i razvalimo, ali moj je dojam kako rekoh da nas naprijed i kad smo mogli nije bilo dovoljno.
Kao da je primarno bilo sacuvati mrezu, pa dole sta napravimo.

Mada bi se slozio s tobom da mi otprilike ne znamo igrati na X, ali to ne znaci da u Mostaru nismo bas igrali na X. Zato sam i rekao strah me Odine postavke, nije lako na derbiju igrat na X ( jos ako ne znas ) a i momentum na tribinama moze jednu ekipu gurnut naprijed a drugu uspanicit.
Evo Jovanova statistika mi donekle i potvrdi to.
Hvala @Jovane.
Po ovome remi najblizi. Ali ne treba igrat na remi.
Kao na faksu, spremaj ispit za 8 pa ces dobit 6, ako spremas za 6 najvjerovatnije padnes :D
Zadnja izmjena: Leon_Professional, dana/u sub nov 03, 2018 11:23 am, ukupno mijenjano 1 put.
OTJERAJTE BIVSE IGRACE!

Jednom Zeljeznicar, uvijek Zeljeznicar.

"I da zive ko Zeljeznicar sto zivi, da kazem da to nije neki ekstra zivot, nije to deluks. To je ono sta se izboris sam izboris, sto ustedis sam ustedis, i tu ima neka veza..."

Leon_Professional
Kontakt:

sub nov 03, 2018 11:22 am

igla je napisao/la:
sub nov 03, 2018 11:13 am
Samo da iskoristimo neku šansu kojih će biti. Mi smo, po mom mišljenju, dobro neefikasna ekipa. Nismo nazad tanki, ali imamo premalo igrača koji znaju zabiti gol.

Npr, Sarajevo dobilo 0-6, a jedan od najvećih razloga je jer su pogodili prvu svoju šansu.

Hajmo malo koncentracije momci i dobit ovo.
Sarajevo je bilo u takvoj situaciji da su zabijali prve sanse, sjecam se Sirokog, Mladosti i jos par tekmi u tom periodu.
Nakon toga kako kazes osakate ekipu na kontre. To sam i prosle sezone pred kraj govorio, oni izadju agresivno i s presingom naprijed odmah i pokusaju sto prije dati gol. Kontre su dobro uigrali i dosta njihovih golova poslije 1. gola dolazi preko kontri.
OTJERAJTE BIVSE IGRACE!

Jednom Zeljeznicar, uvijek Zeljeznicar.

"I da zive ko Zeljeznicar sto zivi, da kazem da to nije neki ekstra zivot, nije to deluks. To je ono sta se izboris sam izboris, sto ustedis sam ustedis, i tu ima neka veza..."

Reha1921
Kontakt:

sub nov 03, 2018 11:24 am

Sulejmane udri ih Francuskim kljucem :zeljeznicar1:
SULJO KILER VELICANSTVENI KRPIC

jovanmaksimovic
Moderator
Kontakt:

sub nov 03, 2018 11:26 am

kao igraci:

milomir odovic:
13 derbija, 5 pobjeda, 5 remija, 3 poraza

husref musemic:
8 derbija, bez pobjede, 5 remija, 3 poraza

medjusobni skor:
4 derbija, 2 pobjede odovica, 2 remija
100/94/37/34 - i to je to!

djoxxx1921
Kontakt:

sub nov 03, 2018 11:27 am

Hoce li neko danas ici po karte? Ne mogu stici na Grb do 3, a strah me da ne bude gore

blueheart
Kontakt:

sub nov 03, 2018 11:31 am

Imamo mi igrače koji su dosta dobri, ali jbg kad fali onaj faktor x da bi to bilo sve ok. Možda sam previše i ne opravdano optimistican, ali ja nekako mislim da ćemo ih dobiti lakše od očekivanog.
Oni su nafurani da igraju dobro, a ustvari oni imaju odlican rezultat zahvaljujući greškama / pomoći sudija i to bas na Koševu. Igrači koji počnu utakmicu moraju biti jedan uz drugoga i samo tako mogu izaći kao pobjednici....
Drzava Zeljo

salle86
Kontakt:

sub nov 03, 2018 11:33 am

ODANOST I ČASTU SIMBOL SU NJEGOVOG IMENA, A LJUBAV PREMA KLUBU PRIMJER ZA SVA VREMENA. NJEGOVE RIJEČI NEK SU VAM UVIJEK U GLAVI, IGRAJTE SRCEM SARAJEVSKI PLAVI !!!
NEDIM SIJERČIĆ: "Mislim da naziv stadiona na kojem mi igramo, na kojem svi boravimo - hrpa betona, za mene je lično neprihvatljiv. Mi imamo nešto što smo sami izgradili, ono nije hrpa betona, to smo mi napravili, to mi i dalje pravimo..."

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 21 gost.

Prijava  •  Registracija