Moderator/ica: storm_raider

 
staaarinavijac
Postovi: 609
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:17 pm
Kontakt:
Status: Offline

čet nov 01, 2018 11:21 pm

U derbijima je uvijek sve moguće .
Ipak, s obzirom na trenutnu atmosferu u i oko tima , najvjerovatnije će biti grčevita borba za bod ...
Većina standardnih igrača su , po meni , uspjeli da izgube povjerenje navijača ... svako ko u zadnje tri godine prati redovno ovaj tim, ne može ni 1 % garantovati da će igrači biti raspoloženi, da li će ili ne bojkotovati , da li će biti pod velikim psihološkim pritiskom pa dosta (nenamjerno ) griješiti u toku utakmice , itd.itd.
Hoće li igrači dati sve od sebe da vrate povjerenje navijača , vidjećemo ... teško ... nisam optimista ...
Zadnja izmjena: staaarinavijac, dana/u pet nov 02, 2018 12:25 am, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
kokoška
Postovi: 726
Pridružen/a: pon okt 01, 2018 8:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 01, 2018 11:26 pm

Zaka je napisao/la:
čet nov 01, 2018 8:08 pm
Ne trošiti novac na Čabraju i slične. Poznat po ne baš sportskom ponašanju, imao tešku povredu i trenutno van forme.
Treba naći jedno krilo i veznog koji će biti nosioci ekipe i možda 2,3 igrača zbog veće konkurencije.
Pa mi samo ganjamo ove sto se lagano povrijede pa ih nema po pola godine... to je nas tip igraca
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 01, 2018 11:29 pm

Trebali smo Kokota da pravi konkurneciju Zajimovicu
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 02, 2018 12:07 am

Treba se zahvaliti zvijezdi prelaznog roka sto nas je napustio i tako otvorio prostor Zubanu da pokaze svoj kvalitet.
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 02, 2018 1:54 am

azbaha je napisao/la:
čet nov 01, 2018 10:40 pm
Zuban junior ima ono nešto za napadača. Mujaga je također imao ono nešto, ali mali Zuban to nece prokockati.
Sta je to Mujaga imao? Dominirao u omladinskim kategorijama iskljucivo zbog svoje konstitucije. To je bilo jasno svakom ko je bar jednom pogledao utakmice u kojima je on igrao. Igrac sa drvenim nogama koji zivi za alkohol i izlaske a ne za fudbal, sto je zalosno to su svi znali u klubu i nisu reagovali i mnogo ranije, a zbog svog kvaliteta i nacina zivota se ne moze izboriti za mjesto ni u Mladosti.

Isto tako sjecam se kad je onaj golman Cutahija poslat na posudbu u Velez, tamo ga nabili nogom jer su ga uhvatili da se kocka, da bukvalno spava u kladionici i nas klub ga vratio u trenazni proces kao da se nista nije desilo. Amaterizam koji do dana danasnjeg nismo iskorijenili.

Strasno me isto tako nervira koliko kasnimo sa nekim stvarima u sportskom dijelu. Ovaj mali Zubanovic napunio 18 godina u junu, i tek u novembru potpisao profesionalni ugovor. :zid: Sta bi bilo da mu je babo neki pohlepan covjek kojeg zanimaju samo pare i da je odveo svoga sina u neki drugi klub, plate neku smijesnu naknadu i odvedu ti talentovanog juniora zbog nemarnosti i nezainteresovanosti kluba da sto prije i na sto duzi period veze svoju najtalentovaniju djecu.. :doktor:
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 02, 2018 5:36 am

Pa mali je do sad vazda bio druga opcija s klupe. Tek sad u juniorima kad je postao prvi napadac poceo je zabijati. Do tad vrlo malo. Bar ja nisam upratio ni u kadetima ni u mladjim juniorima da je imao nesto zapazenu ulogu.
I prije ono sto je igrao, a i sada mogao se vidjeti slif i talenat, ali je bio vitlav, nejak i bitnije mu je bilo koje su boje kopacke, hoce li pocupat obrve, namjestiti frizuru. Svemu tome dodas "nedokazanost" i u omladinskom pogonu i dodjes do toga da uopce nije nicim te natjerao da mu das ugovor.
Ova sezona kad je buknuo evo vrlo brzo smo i potpisali ugovor.

Potpisivali smo mi ugovore i vrlo rano dizali djecu, nije da nije bilo razloga za to, a oni se samo nafurali pa poceli padat. Klasicni primjer Eldar Sehic koji je losiji igrac sada nego prije ljeta. Em ufuran haos, em udebljo se, izgubio brzinu. Ne znam sto to sebi rade, valjda se opameti.
Nece ni od Zubana nista biti ako mu bude bitniji modni izricaj na terenu. Ali ima on babu kolko toliko da ga usmjeri, pa se i nadam necem.
 
Avatar
amelaga
Postovi: 232
Pridružen/a: pon jun 13, 2016 5:48 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 02, 2018 6:35 am

LARSSON je napisao/la:
čet nov 01, 2018 10:08 pm
phpBB [video]
Izgleda da zna dati kad jedan na jedan sa golmanom. Za razliku od ovih sto sad imamo, nanijete i ošutaju žmireći (u golmana većinom). Ili tri metra od gola, ili jednostavno se spetljali i padnu, pa onda glume povredu od sramote...
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 02, 2018 6:57 am

Prolit uhljupe
Željezničar ante portas !
 
Avatar
mula
Postovi: 933
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 4:01 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 02, 2018 8:20 am

Nemamo pravo da se nadamo pobjedi u derbiju.
Sa igra dobro ove sezone, mi smo užasni. Atmosfera u ekipi je dno dna.
Dva najstandardnija igraca zadnjih par sezona su izbačena iz ekipe. Imamo nekoliko povrijeđenih igrača i nekoliko koji nisu spremni da igraju 60min.
Ne znam cemu da se nadamo.
Ako bude x ja cu biti najsretniji
Promjene su proces za koji potrebno je vrijeme.
 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 02, 2018 8:26 am

Brkoo je napisao/la:
pet nov 02, 2018 1:54 am
azbaha je napisao/la:
čet nov 01, 2018 10:40 pm
Zuban junior ima ono nešto za napadača. Mujaga je također imao ono nešto, ali mali Zuban to nece prokockati.
Sta je to Mujaga imao? Dominirao u omladinskim kategorijama iskljucivo zbog svoje konstitucije. To je bilo jasno svakom ko je bar jednom pogledao utakmice u kojima je on igrao. Igrac sa drvenim nogama koji zivi za alkohol i izlaske a ne za fudbal, sto je zalosno to su svi znali u klubu i nisu reagovali i mnogo ranije, a zbog svog kvaliteta i nacina zivota se ne moze izboriti za mjesto ni u Mladosti.

Isto tako sjecam se kad je onaj golman Cutahija poslat na posudbu u Velez, tamo ga nabili nogom jer su ga uhvatili da se kocka, da bukvalno spava u kladionici i nas klub ga vratio u trenazni proces kao da se nista nije desilo. Amaterizam koji do dana danasnjeg nismo iskorijenili.

Strasno me isto tako nervira koliko kasnimo sa nekim stvarima u sportskom dijelu. Ovaj mali Zubanovic napunio 18 godina u junu, i tek u novembru potpisao profesionalni ugovor. :zid: Sta bi bilo da mu je babo neki pohlepan covjek kojeg zanimaju samo pare i da je odveo svoga sina u neki drugi klub, plate neku smijesnu naknadu i odvedu ti talentovanog juniora zbog nemarnosti i nezainteresovanosti kluba da sto prije i na sto duzi period veze svoju najtalentovaniju djecu.. :doktor:
Ne govorim ja o njegovom zivotu, niti o njegovom babi. On je meni na terenu izgledao kao da zna šta radi. Znao se je naći u šansi za go, zagraditi, proslijediti loptu. To što je on kasnije pao ku*cu za usi je druga stvar.

EDIT:
A mi definitivno ne znamo sa problematičnim mlađim igračima izaći na kraj. Pored toga nemamo bratski klub da igrače šaljemo na posudbe.
 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 02, 2018 8:29 am

Ja mislim da na derbiju možemo pobijediti, a možemo i izgubiti. Eventualno odigrat nerješeno.
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 02, 2018 8:46 am

Ako ne mozemo pobjediti, onda nije lose ni ne izgubiti. :kafa:
1987
 
Fanzi
Postovi: 417
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:58 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 02, 2018 8:58 am

https://mirzasoftic.me/2018/11/01/u-sus ... anasnjice/
U SUSRET GRADSKOM DERBIJU - DANI PONOSA I SLAVE NASPRAM TMURNE SADAŠNJICE
 
Avatar
Vortex
Postovi: 580
Pridružen/a: pet maj 12, 2017 11:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 02, 2018 9:25 am

mula je napisao/la:
pet nov 02, 2018 8:20 am
Nemamo pravo da se nadamo pobjedi u derbiju.
Sa igra dobro ove sezone, mi smo užasni. Atmosfera u ekipi je dno dna.
Dva najstandardnija igraca zadnjih par sezona su izbačena iz ekipe. Imamo nekoliko povrijeđenih igrača i nekoliko koji nisu spremni da igraju 60min.
Ne znam cemu da se nadamo.
Ako bude x ja cu biti najsretniji
Ako nam sutra ne proradi neki naš inat a koji bi mogao donijeti prevagu na terenu neće nikad. Ovo je prilika za mlađe igrače ali one uspavane koji bi mogli da blijesnu iz drugog plana. Ovakve utakmice stvaraju igrače, mislim da nema razloga za neki pesimizam.
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3032
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 02, 2018 10:18 am

Jedva cekam sutra, kakvi god da su nasi su, igracima treba nasa podrska zato idemo sutra na lavor da podrzimo nase momke
Alea iacta est!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 02, 2018 10:21 am

Kaze Oda da je bolja atmosfera nego pred Zvijezdu. Dugorocno smo dobili sto smo se rijesili one dvojice.
Željezničar ante portas !
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 02, 2018 10:39 am

to ćemo vidjeti.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 02, 2018 10:47 am

Pa sigurno da je Sarajevo favorit. Trenutno su bolji od nas i u formi, i atmosfera u i oko ekipe i sve. Nadam se da smo to prihvatili svi i da će igrači sutra ponijeti muda sa sobom. Ja se i dalje dvoumim da li bih išao na Koševo... Mozak i glava mi govore ne, ali srce govori da. Ja bih bio prezadovoljan bodom. Vjerovatno je ovo sastav koji će izaći sutra, samo je pitanje koji golman:
?
Stevanović Bakrač Rodin Pavić
Vranješ Šabanadžović
Zec (mada se nadam Veselinoviću) Čurjurić Jazvić
Krpić
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 02, 2018 11:09 am

slika
 
Avatar
nikson
Postovi: 1007
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 12:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 02, 2018 11:12 am

Ovdje znaju reci da svaka pizda s brda moze zapaliti Sarajevo, medjutim samo ga Zeljeznicar moze pobjediti!

Zeljeznicar za zivot cijeli!

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 236 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija