Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 28, 2018 8:42 pm

phpBB [video]


Sad ce da padne malo objasnjavanja, a Boga mi i batina :zeljeznicar1:
1987
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 28, 2018 8:42 pm

Izgleda nista do sutra, ne vjerujem da ce sad nedjelju navecer donositi odluke.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6708
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 28, 2018 8:43 pm

Elegant je napisao/la:
ned okt 28, 2018 8:42 pm
Izgleda nista do sutra, ne vjerujem da ce sad nedjelju navecer donositi odluke.
Ma ja mislim da je vec sve spremno samo ne znam hoce li se objaviti veceras.

Put putuje Latifaga
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Daris_
Postovi: 421
Pridružen/a: sub mar 17, 2018 12:29 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 28, 2018 8:45 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
ned okt 28, 2018 8:39 pm
Daris_ je napisao/la:
ned okt 28, 2018 8:36 pm
mamba21 je napisao/la:
ned okt 28, 2018 7:52 pm


Naslutit ces ga izgleda😁
jel ima mahalanja za njega fakat :D...ne znam mozda su gledali forum i vidjeli mi post..donijet cu nam nam trenera izgleda hahah
Eh cuj Jusufbegovic hahah pa taj bi se pitao ko Fata
Pa svakako se niko ne bi pitao nista sa ovim debilima..osim da Amar dodje..a covjek je strucniji od Odovica kojem svaka cast za neke druge stvari mimo trenerskog posla...
 
Avatar
Vortex
Postovi: 580
Pridružen/a: pet maj 12, 2017 11:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 28, 2018 8:46 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
ned okt 28, 2018 8:43 pm
Elegant je napisao/la:
ned okt 28, 2018 8:42 pm
Izgleda nista do sutra, ne vjerujem da ce sad nedjelju navecer donositi odluke.
Ma ja mislim da je vec sve spremno samo ne znam hoce li se objaviti veceras.

Put putuje Latifaga
Ma koga aminuje svlačionica taj će biti trener, Mada je to krajnje nebitno, izdržaće par kola ko god da bude.
 
Avatar
blueheart
Postovi: 1267
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 28, 2018 8:47 pm

Trener, Ma ko on bude mora se riješiti zeca, bogija, Jovana, a Zaima podhitno da dobro hladi od početnih 11.
Zec jer je prije svega bezobraznik teski, jer je nikakav sportista,
Bogi jer je star spor,
Jovan jer nije nimalo pouzdan igrač, igrač koji odigra svako 3 ili 4 utakmice ok a u ostalim grijesi ne shvatljivo. On je igrač koji ima ponajviše ne prisiljenih fula u dodavanju.
Država Željo
 
Avatar
kokoška
Postovi: 726
Pridružen/a: pon okt 01, 2018 8:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 28, 2018 8:48 pm

Leon_Professional je napisao/la:
ned okt 28, 2018 8:15 pm
kokoška je napisao/la:
ned okt 28, 2018 8:10 pm
Cirkus zivi, opet trener kirv... HAHAHAHAHAHA, pa nema vecih neznalica od nas i vecih glupana pa mi smo otjerali 5 trenera a igraci nam bojkotuju treninge...
Jedno je podnijeti ostavku i otjerati ga.
Ako je podnio ostavku tu nista ne mozemo. Ali novog trenera ne dovoditi dok se debili neotjeraju.
Ako je on podnio ostavku onda uprava treba da se zapita da li i oni trebaju isto da urade jer ocigledno igraci se nesmiju kaznjavati i tjerati jer nedaj boze mogli bi sutra bojkotovati trening ili utakmicu.
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 28, 2018 8:50 pm

kokoška je napisao/la:
Leon_Professional je napisao/la:
ned okt 28, 2018 8:15 pm
kokoška je napisao/la:
ned okt 28, 2018 8:10 pm
Cirkus zivi, opet trener kirv... HAHAHAHAHAHA, pa nema vecih neznalica od nas i vecih glupana pa mi smo otjerali 5 trenera a igraci nam bojkotuju treninge...
Jedno je podnijeti ostavku i otjerati ga.
Ako je podnio ostavku tu nista ne mozemo. Ali novog trenera ne dovoditi dok se debili neotjeraju.
Ako je on podnio ostavku onda uprava treba da se zapita da li i oni trebaju isto da urade jer ocigledno igraci se nesmiju kaznjavati i tjerati jer nedaj boze mogli bi sutra bojkotovati trening ili utakmicu.
Pa on ih je stavio da mu igraju, on je stao na njihovu stranu. Sam je kriv.
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
Ch.Willa1986
Postovi: 524
Pridružen/a: uto jan 17, 2017 9:00 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 28, 2018 8:50 pm

Oda majstore večeras si sam sebe smijenio. Staviti uhljupe koji ti o glavi rade, dovoljno govori kakav si "šef". Ti za šefa nisi, zato što si mehak, blag, nemaš autoritet. To ne znači da ne poznaješ fudbal, ili da si nesposoban. Jednostavno za ove funkcije nisi. Na presicama ne smiješ da budeš iskren prema svome Želji i prema nama koji volimo Želju. Onda u tom slučaju vodi svoje pulene i hvala ti za sve.
Postoji li mahalska informacija, ako već nema neka zvanična, ko su ovim igračima menadžeri i ko su te silne kuronje kojih se boji jedan Željezničar? Ko ucjenjuje trenere, upravu, nas navijače? Neki Bogovi tobejarabi pa niko o njima nikad pričao nije? Ovde se radi o amaterima koji se bave fudbalom i ucjenjuju klub kao što je Željo. Pa je li to ljudi moji moguće u 21. vjeku? Ko koga ovde zajebava više??? Ova uprava mi je vratila nadu u BH sport, u Želju, u neki normalan sistem vrijednosti. Ako oni ne izađu javno sa stvarnim i jasnim informacijama šta se dešava i ko nas to ucjenjuje, nek se i oni kupe i nek idu svi u ***** materinu!!
Sve nešto okolo, stidljivo, niko muda nema. Presjeci ga jednom za sva vremena, mi navijači ćemo stati u odbranu kluba, brojni smo i uvijek smo bili tu kad je najviše trebalo. Izađite javno ili ne serite više o transparentnosti! I najstrpljiviji su izgubili strpljenje!


Sent from my MI 6X using Tapatalk

 
hardwell
Postovi: 1198
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:40 am
Lokacija: Llanfairpwllgwyngyll
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 28, 2018 8:51 pm

blueheart je napisao/la:
ned okt 28, 2018 8:47 pm
Trener, Ma ko on bude mora se riješiti zeca, bogija, Jovana, a Zaima podhitno da dobro hladi od početnih 11.
Zec jer je prije svega bezobraznik teski, jer je nikakav sportista,
Bogi jer je star spor,
Jovan jer nije nimalo pouzdan igrač, igrač koji odigra svako 3 ili 4 utakmice ok a u ostalim grijesi ne shvatljivo. On je igrač koji ima ponajviše ne prisiljenih fula u dodavanju.
To treba uprava da uradi još večeras
Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja
 
Avatar
nookey
Postovi: 2332
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:19 pm
Lokacija: Stolica F14
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 28, 2018 8:52 pm

Zvijezda 09 na Grbavici je šokirala Željezničar. Pobijedili su sa 1:0 golom u posljednjim trenucima utakmice.

Poslije susreta novinarima se obratio Srđan Sušić, pomoćni trener Bijeljinaca i zahvalio se Želji na gostoprimstvu.

Kako prenosi Dnevni avaz, odmah potom oglasio se i na jednoj društvenoj mreži stihovima “Hej Grbavice…”

Na sta smo mi spali...
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 28, 2018 8:53 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
ned okt 28, 2018 8:25 pm
Brkoo je napisao/la:
ned okt 28, 2018 8:23 pm
Uprava ako ne dovede Amara Osima, Vinka Marinovica ili nekog trenera u tom rangu nek i oni idu!

A pomislite li samo da novi trener bude neko poput Zebe, Dudica, Djurbuzovica itd, za mene ste u rangu igraca i zelim vam sve najgore kao i njima..
Bravo Brkoo, ali mislim da nama me moze vise ni Guardiola pomoci
Ma potrebno je samo da uprava napokon pocne donositi pametne odluke u sportskom dijelu. Trener mora biti kvalitet i autoritet, neko ko ima i znanje i muda da reaguje u svakom trenutku. Neko ko ce kad mu krenes bojkotovati izvaditi qrac i dobro te izmlatiti po glavi i u konacnici ti pokazati izlazna vrata.

Ako trener bude Amar Osim, Vinko Marinovic, Matjaz Kek itd, uvjeren sam da i u ovakvoj situaciji u kojoj smo sad da bi na kraju bili prvaci. Za ovakve trenere se treba iskesirati novac ali vrijede svaki fening..

Ako zele da nastavimo sa ovom praksom i trenerima koji nemaju kvalitet za nas klub, nek podnesu ostavku i postede nas novih gluposti u vidu Zebe, Djurbuzovica, Dudica, Jusufbasica i slicnih koji ce biti u klubu par mjeseci..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
salle86
Postovi: 5126
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 28, 2018 8:54 pm

U ponedjeljak, 19. septembra 1921. godine, Savez je prihvatio novi klub u svoje okrilje i uvrstio ga u takmičarski kalendar Drugog razreda za sezonu 1921/1922.
28.10.2018. - 97 godina, 1 mjesec i 9 dana od tad a nakon štrajka igrača zbog sankcija za katastrofalne rezultate, igrači su istrčali na teren u 15:30 protiv Zvijezde iz ETNO SELA. Negdje oko 17:30 su istrčali sa terena u svlačionice ispred navijača koji su im samo željeli čestitati na još jednoj odlično "odrađenoj" utakmici...
NIKAD VEĆI ŠLJAM NIJE BIO NA ŽELJINOJ SISI.
SLOMITI KOSTI, RAZBITI GLAVE, IGRAJTE PIČKE ZA BOJE PLAVE !!!


slika
Zadnja izmjena: salle86, dana/u ned okt 28, 2018 8:56 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18956
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 28, 2018 8:55 pm

A Ibro :D
Željezničar ante portas !
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 28, 2018 8:56 pm

Nije Odovic podnio ostavku.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Budi Željo
Postovi: 830
Pridružen/a: čet jul 14, 2016 11:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 28, 2018 8:56 pm

Tuga...Oda još jednom dokazao da mu je vrhunac da bude pomoćni trener, igrači odron, a uprava nek se dobro zapita. Pominju plan B, a Boga mi mislim da oni još ni plan A nisu razradili.
Za mene si uvijek najbolji 1921!!!!
 
teatrale36
Postovi: 1144
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 28, 2018 8:58 pm

Sto opet ne kontaktiraju Amara? Ne bi njemu mogao milimetar stavljati igrače ni rezati plate nakon 120minuta gdje smo izgledali ko nekadašnji Zeljo.
Sjetite se Olimpika,Adila i crvenog kartona od tada je krenuo vlak koji se nije zaustavio do titule. Tako je trebalo biti posle Čelika isto ali Amateri ne znaju.
Amar se mora dovesti pod cijenu da svi odu iz Uprave. Znam ja da je on njima trn u oku i da su ga i na ovom forumu pojedinci smatraju neprijateljem uprave ali je on jedini koji nas može izvaditi i natjerati ove igrače da igraju i da liče na nesto.
 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 28, 2018 9:00 pm

storm_raider je napisao/la:
ned okt 28, 2018 8:56 pm
Nije Odovic podnio ostavku.
Nadam se da ce ujutro i radi nas i radi njega
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.
 
Avatar
nikson
Postovi: 1007
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 12:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 28, 2018 9:00 pm

kad sam pisao da nije trebalo sve igrace kazniti, docekan sam na noz....veceras ni oni sto su inace ginuli nisu imali morala ( eto ako izuzmemo sinisu).....veceras je bio pogubljen hajdarevic, pavic los, krpic los, rodin los, curjuric los....ma svi su bili losi al je cinjenica da su bili losi oni sto nas jebu i oni sto su dosad ginuli....morala u ekipi nema...obraza pogotovo! Muda imaju al do poda, onakva muda da nas jebu na sred Grbavice kad svi molimo Boga da samo to ne bude.....svaka im cast za muda! A otkud muda?? e pa kad sam pisao da smo smijesni sa SMIJESNIM DISCIPLINSKIM POSTUPCIMA opet sam bio napadnut i okarakterisan kao mrzilac Misimovica. E pa jesmo smijesni jer se igraci NE BOJE MISIMOVICA I DISCPLINSKIH POSTUPAKA! to im dodje kao hladjenje, 2 sedmice odmora za iste pare! A isti taj Misimovic se ocigledno BOJI RAZNIH MENADZERA pa pojedinim igracima ne daje papire! I sad me mozete napadati, pricati sta hocete, od veceras mrzim redom Misimovic Senada pa sve ostale u klubu do onog Mece sto lopte unosi na teren. Mrzim sve igrace, mrzim sve iz uprave, mrzim sve trenere, mrzim onu u fan shopu sto mi daje popust i kad nemam clansku sa sobom, mrzim one grke sto su sadili teren. Sve vas mrzim majku vam *****. SENADE MISIMOVICU ti i tvoje kaznjavanje koje mozda prolazi u megamixu si uzrok za ovo, a ovi drugi, sto im ne vrijedi ime spomenuti su djubrad koja su napravila situaciju da to iskoriste! Tako da vas kolektivno mrzim sve i nadam se da cete svi zajedno otici iz Zelje. Tebi hvala za sve sto si uradio, napravio stadion, ocistio sve, spasio nas propasti al ti o fudbalu veze nemas! Znaci veceras me mogu utjesiti samo odlasci i to redom : Misimovic i svi Misimovicevi u upravi, svi igraci koji su ikad odmahnuli glavom na neku naredbu a ne sta vise, Odovic i pomocnici ( iako sam za tebe bio Odovicu, ti si postao jedna picka!) fizioterapeuti, marketing menadzeri, prodavaci, hostese, oni sto prodaju kospice u ime Zelje ( jer nam trebaju tablete za smirenje a ne kospice) Dino Pekic (komesar za sigurnost il nesigurnost...sta li vec) i ostali....samo nek ostane onaj ciko sto ocrtava linije na terenu, jer jedino su one bile kako treba!
Zadnja izmjena: nikson, dana/u ned okt 28, 2018 9:01 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Ovdje znaju reci da svaka pizda s brda moze zapaliti Sarajevo, medjutim samo ga Zeljeznicar moze pobjediti!

Zeljeznicar za zivot cijeli!
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 28, 2018 9:01 pm

Lijepo chwilla rece, oko 20% je u ovom svemu krivica trenera, ovaj sljam od igraca je uglavnom odgovoran za sve sto se desava.
Ali kad trener nije dosljedan, kad se povija kako vjetar puse, kad pravi nelogicne izmjene, luta, nema autoritet... onda mi ni tog trenera nije zao taman da se preziva Odovic.

Online

Trenutno korisnika/ca: ANamelessGhoul, Bing [Bot], Google [Bot], PlavaDobrinja1921 i 31 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija