Moderator/ica: storm_raider

 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 28, 2018 8:23 pm

Uprava ako ne dovede Amara Osima, Vinka Marinovica ili nekog trenera u tom rangu nek i oni idu!

A pomislite li samo da novi trener bude neko poput Zebe, Dudica, Djurbuzovica itd, za mene ste u rangu igraca i zelim vam sve najgore kao i njima..
Zadnja izmjena: Brkoo, dana/u ned okt 28, 2018 8:24 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 28, 2018 8:23 pm

Samo bi da se zahvalim gospodinu Sinisi Stevanovicu koji kroz sve utakmice pokazuje da moze drugacije, covjek na osnovu kojeg se mogu vuci paralele s ostalim igracima, kapa dole momku, za mene je srce ekipe.
Vristi, gine, klize, udara, bodri, dize publiku, danas trese reklame od bijesa koliko se sporo ukljucuju ostale picke na prekid.
Raduje i odlicna utakmica Ramovica, bolesno dobar igrac, a nije vidio terena pola godine..
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 28, 2018 8:24 pm

TRČITE NA UTAKMICI ONAKO KAKO TRČITE POSLIJE ISTE PIČKETINE
1987
 
Avatar
mirzza
Postovi: 1401
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 12:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 28, 2018 8:24 pm

Ko god vodio ekipu i bio u upravi na zimu, yebem mu od do ako ih odvede na pripreme dalje od Igmana i Bjelasnice, kakva Turska kakva, Dalmacija, kakvi bakraci, za njih je snijeg i prtina i nek crknu na planini i naravno nocenje na -20 bez grijanja, signala i ostalog.
Fino ste imali sansu da rijesite ovo prije par dana i niste, odlucili ste da ide kolektivno, zato veceras neka visi ko treba da visi vise strpljenja nema niko.
Jel treba da opet dodje novi trener pa da mu se prosipa suplja da golman je sigurniji ako igra mumija Bogicevic ili da se biraju utakmice ko ce igrati.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 28, 2018 8:24 pm

Istresti kesu, Kek je slobodan, eto vam prilika kao nikad.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6738
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 28, 2018 8:25 pm

Brkoo je napisao/la:
ned okt 28, 2018 8:23 pm
Uprava ako ne dovede Amara Osima, Vinka Marinovica ili nekog trenera u tom rangu nek i oni idu!

A pomislite li samo da novi trener bude neko poput Zebe, Dudica, Djurbuzovica itd, za mene ste u rangu igraca i zelim vam sve najgore kao i njima..
Bravo Brkoo, ali mislim da nama me moze vise ni Guardiola pomoci
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Premier
Postovi: 812
Pridružen/a: sri maj 23, 2018 4:59 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 28, 2018 8:25 pm

E cuj ne valjaju sad sinisa i ivan.Pa jedini momak koji svaku tekmu igra ove sezone sa 100% je Sinisa Stevanovic, a Ivan jest malo manji trkac al je i dalje top 3 nasa igraca.
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 28, 2018 8:26 pm

Mogu dovesti Murinja zajedno sa Zidanom da bude pomocnik, da rade beplatno, ali ako ne otjeraju ovih par igraca koji rade klubu o glavi nece nista postici.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Qooler
Postovi: 1429
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 28, 2018 8:28 pm

Zaka je napisao/la:
ned okt 28, 2018 8:00 pm
AsharaK je napisao/la:
ned okt 28, 2018 7:58 pm
Zašto vadiš Ćurjurića a ostavljaš opet Blagojevića majstore Odaaaaaaa
Blagojevića ne volim, ali zadnjih pola sata je bio ubjedljivo najbolji i kreirao je zicer Zajimu, kao i još par dobrih akcija. Vranješ u prvom ništa posebno, možda ga nije trebao izvesti odmah, ali kad već jeste trebao je odmah napasti i staviti Ramovića.
Bravo za komentar. Blagojevića volim, ali večeras je do 70 - te minute bio potpuno van utakmice. Volio bi da ga nikada više ne vidim na Grbavici. Nažalost da je sebe doveo u tu situaciju, sve da je i bio u pravu zbog kazne. Prvo poluvrijeme su bili namjerno nezainrereaovani, svi osim Pavića, Stevanovića, Rodina, Bogičevića, Krpića.

Izuzetak je Vranješ, on je nezainteresovan cijelu sezonu.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 28, 2018 8:28 pm

Ceman-
Sinisa-Bakrac-Rodin-Pavic
-------Saban--------
----Rama----Daca
E.Sehic---------Veselinovic
-------Krpic------

klupa fejzic,a.sehic,osmanovic, hajdar, kemo, jazvic, curjuric, zuban.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 28, 2018 8:29 pm

Mislim da je vakat i da se Uprava pokupi. Milion trenera, milion igrača, a mi sve gori i gori. Otpustite ove "poznate" igrače, bar to uradite prije nego i vi odete iz kluba!
1987
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 28, 2018 8:30 pm

Elegant je napisao/la:
ned okt 28, 2018 8:26 pm
Mogu dovesti Murinja zajedno sa Zidanom da bude pomocnik, da rade beplatno, ali ako ne otjeraju ovih par igraca koji rade klubu o glavi nece nista postici.
Prvo igraci pa sve ostalo.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 28, 2018 8:31 pm

a ko je kriv što i taj najgori od sve djece blagojević danas napravi jedine prave šanse. što on tri i po godine nema zamjene. pa i vi bi pomislili da možete šta hoćete...
gradi željo boli te *****
 
Avatar
salle86
Postovi: 5134
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 28, 2018 8:31 pm

abuzenze je napisao/la:
ned okt 28, 2018 8:19 pm
Sta bi od onoga da ce se stati iza ode sta god da bude, sad ga vise od pola ljudi krivi za ovu situaciju i zele mu vidjeti ledja dok amateri bojkotuju treninge i ne slusaju odine naredbe na terenu. Igrajte picke za boje plave! Oda majstore.
:pljesak:
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
Vortex
Postovi: 580
Pridružen/a: pet maj 12, 2017 11:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 28, 2018 8:33 pm

plavi brat je napisao/la:
ned okt 28, 2018 8:05 pm
Nek je rahmet dusama ove dvojice manijaka sto su nas napusili.Da im dragi Allah oprosti grijehe i podari lijepi dzenet.
I cudimo se sto raja mlada umire,pa nista necudi s obzirom na ovakve stresove.
Meni svaku tekmu brada izraste cenat i pojavi se po par sijedih a kose na glavi sve manje.
Ako imalo obraza imaju,za Odom nek se pokupe i Zeba i Karic,nek povedu i Vecu,Bogija,Blagoju,Zeca i Zaima.Nek idu kod violine na mali fudbal.
Onakvi sutevi Zaima i Zeca ako nisu namjerni onda su promasili sport,nek se bave ragbijem.
Ako se moze dovest normalan igrac,profesionalac...dovest,ako nemoze,guraj omladince.Samo prestat dovodit ublehe.
Nemogu jos sebi da dodjem.
NI MILIMETRA
E pa i kod mene su isti simptomi. Tobe jarabi obolićemo svi skupa, Brada raste ko luda. Jooj kakve crne dane dočekasmo samo
 
Avatar
salle86
Postovi: 5134
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 28, 2018 8:33 pm

cikazubo je napisao/la:
ned okt 28, 2018 8:23 pm
Samo bi da se zahvalim gospodinu Sinisi Stevanovicu koji kroz sve utakmice pokazuje da moze drugacije, covjek na osnovu kojeg se mogu vuci paralele s ostalim igracima, kapa dole momku, za mene je srce ekipe.
Vristi, gine, klize, udara, bodri, dize publiku, danas trese reklame od bijesa koliko se sporo ukljucuju ostale picke na prekid.
Stevanović i Pavić ... najbolji i najkonstantniji igrači do sad...uz Krpića eto još
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
Eric Cantona
Postovi: 1277
Pridružen/a: pon jan 30, 2017 7:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 28, 2018 8:34 pm

ZAIMEEEEEEE!!!!
 
Daris_
Postovi: 421
Pridružen/a: sub mar 17, 2018 12:29 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 28, 2018 8:36 pm

mamba21 je napisao/la:
ned okt 28, 2018 7:52 pm
Daris_ je napisao/la:
ned okt 28, 2018 7:40 pm
De zaganjajte onog Jusufbegovica....nije los nimalo trener..a zna ovu ligu ko dlan svoj..kad ne mozes nekog zvucnog jbg
Naslutit ces ga izgleda😁
jel ima mahalanja za njega fakat :D...ne znam mozda su gledali forum i vidjeli mi post..donijet cu nam nam trenera izgleda hahah
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6738
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 28, 2018 8:39 pm

Daris_ je napisao/la:
ned okt 28, 2018 8:36 pm
mamba21 je napisao/la:
ned okt 28, 2018 7:52 pm
Daris_ je napisao/la:
ned okt 28, 2018 7:40 pm
De zaganjajte onog Jusufbegovica....nije los nimalo trener..a zna ovu ligu ko dlan svoj..kad ne mozes nekog zvucnog jbg
Naslutit ces ga izgleda😁
jel ima mahalanja za njega fakat :D...ne znam mozda su gledali forum i vidjeli mi post..donijet cu nam nam trenera izgleda hahah
Eh cuj Jusufbegovic hahah pa taj bi se pitao ko Fata
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
Valter
Postovi: 1318
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 3:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 28, 2018 8:39 pm

O ovoj skupini nazovi igrača ne vrijedi ni pričati, čast izuzecima.

Ali zato vrijedi pričati o terenu Grbavice. Večeras pravi test. Onolika kiša a ko da igraš na perzijaneru. Ovakvog terena se ne bi postidio ni Old Trafford. Što trenutno na njemu trčakara ova bagra ne smije umanjiti značaj onog šta je ova uprava uradila. To su dugoročne stvari. A aBd dočekat ćemo da na njemu zaigra i onaj koga Željo zaslužuje.

Sada treba biti pametan i ne donositi ishitrene odluke. Prvenstvo je dugo, a mi smo u situaciji da imamo vrlo skroman roster. Slažem se da se treba riješiti Zeca, Zaimovića i Bogičevića a ostale na žalost do daljnjeg moramo istrpiti. Ne znam šta će biti sa Odom, ali se ako ode OBAVEZNO se riješiti i Zebe i Karića. Sljedeća utakmica je protiv pitara i moraš imati kakvu takvu okosnicu. Ja nikad nisam volio igrače poput Blagojevića ali on je večeras za Vranješa bio Luka Modrić. Onako kao je odigrao Vranješ prvo poluvrijeme (tzv.alibi igra) mogla bi odigrati i moja kona Safura. Drugi par rukava je što je njegova zamjena bio Hajdarević. Mislim da je za Želju postao jalov posao forsiranje ovog momka, ovoliko vrijeme na terenu treba dati nekom drugom. Šteta što ga nismo prodali prije godinu, godinu i pol naravno ako smo mogli.

A onaj ulazak navijača nije se ni u snu smio desiti niti ovdje na forumu odobravati - ZA TO NEMA OPRAVDANJA. Klub bi po ovom pitanju morao reagovati.
1921. godine Dimitrije Dimitrijević, Ludvig Leple, Stjepan Katalinić i ostali radnici iz Željezničke radionice skupljaju novac za kupovinu lopte i dresova na kojima je bila kao grb izvezena lokomotiva.

Od ovog kluba uzeti KAMATU, najveći je haram.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 197 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija