Moderator/ica: storm_raider

 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 25, 2018 8:15 pm

kokoška je napisao/la:
čet okt 25, 2018 8:02 pm
Nemoj te ljudi na Odu pa covjek mora stati iza igraca, nema veze ovo sa njim... Kad se rasciste ovi klosari sto sabotiraju ubijeđen sam da ce Oda napraviti strasnu ekipu od nas.
Odovic je najvise kriv za ovu situaciju. On je najvise pricao o kaznjavanju igraca(sto smo svi tad i prizeljkivali poslije onakvih rezultata) a sad stao na njihovu stranu, licemjerno. Prica protiv pojedinih igraca a onda im ne smije u lice nista reci, licemjerno. Trener je taj koji treba da rascisti svlacionicu, a ne ko Odovic da ih jos i brani, trebaju mu kao do zime. Odovica svi navijaci vole i svi bi ga podrzali u tome, ako treba da i citavu ekipu posalje na tribine a on pravi klubu medvjedju uslugu svojim pickastim ponasanjem..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
voltron30
Postovi: 674
Pridružen/a: čet feb 18, 2016 5:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 25, 2018 8:20 pm

storm_raider je napisao/la:
čet okt 25, 2018 8:10 pm
Haklapuc je napisao/la:
čet okt 25, 2018 7:43 pm
Čudi me da nas Čulić još uvijek nije počastio svojom mentalnom dijarejom.
Nece razocarati, preporucujem te tekstove ako imate tvrdu stolicu.
MaH pišu oni uveliko, ali preko svojih džukela na forumu. Vjerovatno ovog čuvaju kao šlag na tortu, bolje rečeno, kao muhu na govno.
 
Avatar
Vortex
Postovi: 580
Pridružen/a: pet maj 12, 2017 11:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 25, 2018 8:42 pm

slika
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 25, 2018 8:49 pm

Vortex je napisao/la:
čet okt 25, 2018 8:42 pm
slika
Dobar dobar :D
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
hardwell
Postovi: 1198
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:40 am
Lokacija: Llanfairpwllgwyngyll
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 25, 2018 8:49 pm

Brkoo je napisao/la:
čet okt 25, 2018 8:15 pm
kokoška je napisao/la:
čet okt 25, 2018 8:02 pm
Nemoj te ljudi na Odu pa covjek mora stati iza igraca, nema veze ovo sa njim... Kad se rasciste ovi klosari sto sabotiraju ubijeđen sam da ce Oda napraviti strasnu ekipu od nas.
Odovic je najvise kriv za ovu situaciju. On je najvise pricao o kaznjavanju igraca(sto smo svi tad i prizeljkivali poslije onakvih rezultata) a sad stao na njihovu stranu, licemjerno. Prica protiv pojedinih igraca a onda im ne smije u lice nista reci, licemjerno. Trener je taj koji treba da rascisti svlacionicu, a ne ko Odovic da ih jos i brani, trebaju mu kao do zime. Odovica svi navijaci vole i svi bi ga podrzali u tome, ako treba da i citavu ekipu posalje na tribine a on pravi klubu medvjedju uslugu svojim pickastim ponasanjem..
Jesil pustio vodu nakon ovog posta?
Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5848
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 25, 2018 8:51 pm

Jos Zeca na cvaju sredite.
 
bianco blu
Postovi: 1044
Pridružen/a: pon apr 04, 2016 12:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 25, 2018 8:56 pm

A šta je sa Čurjurićem, Pavićem i Krpićem?
I oni bojkotuju, zašto niko ništa ne piše kontra njih?
 
Avatar
Vortex
Postovi: 580
Pridružen/a: pet maj 12, 2017 11:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 25, 2018 8:59 pm

Šta je s Kemom ljudi? Jesu li gotove pretrage? Jel ok momak?
 
Zeljo1921
Postovi: 291
Pridružen/a: sri mar 09, 2016 10:58 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 25, 2018 9:03 pm

Ovo je jedan veliki cirkus u režiji tih par klosarcica koje uprava treba prozvati imenom i prezimenom i naravno otjerati ih pa nek se žali i Odovic. Eto nikad niko nije kaznio fudbalere osim nas. Naravno da su i ostali kažnjavali ali nisu imali klosare da pokrenu bojkot i to je prošlo nezapaženo za javnost. Mislim da su otišli predaleko sa ovim sindikatima iz okruženja. Imaju ekstra uslove i primanja i eto sad Željo ih maltretira. Organizatore treba staviti protiv zvijezde od prve minute i onda ih treba izmijeniti u trećoj minuti i spiker da saopšti da su oni ti i da su završili sa Željom da ih ispratimo kako su zaslužili.

Sent from my LG-H870 using Tapatalk

 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5848
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 25, 2018 9:08 pm

bianco blu je napisao/la:
čet okt 25, 2018 8:56 pm
A šta je sa Čurjurićem, Pavićem i Krpićem?
I oni bojkotuju, zašto niko ništa ne piše kontra njih?
Daju 100% u sve i jednoj utakmici od kako su u Zelji, eto sto niko ne pise kontra njih.
A smetljari protiv kojih se pise biraju utakmice a sad nas razaraju i van terena a to potvrdise svi ljudi bliski klubu pa cak i direktor indirektno.
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 25, 2018 9:11 pm

hardwell je napisao/la:
čet okt 25, 2018 8:49 pm
Brkoo je napisao/la:
čet okt 25, 2018 8:15 pm
kokoška je napisao/la:
čet okt 25, 2018 8:02 pm
Nemoj te ljudi na Odu pa covjek mora stati iza igraca, nema veze ovo sa njim... Kad se rasciste ovi klosari sto sabotiraju ubijeđen sam da ce Oda napraviti strasnu ekipu od nas.
Odovic je najvise kriv za ovu situaciju. On je najvise pricao o kaznjavanju igraca(sto smo svi tad i prizeljkivali poslije onakvih rezultata) a sad stao na njihovu stranu, licemjerno. Prica protiv pojedinih igraca a onda im ne smije u lice nista reci, licemjerno. Trener je taj koji treba da rascisti svlacionicu, a ne ko Odovic da ih jos i brani, trebaju mu kao do zime. Odovica svi navijaci vole i svi bi ga podrzali u tome, ako treba da i citavu ekipu posalje na tribine a on pravi klubu medvjedju uslugu svojim pickastim ponasanjem..
Jesil pustio vodu nakon ovog posta?
Napisao sam ono sto je 100% tacno i ono sto je istina. To sto se to tebi mozda ne svidja je druga stvar.
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
KLIS
Postovi: 535
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 1:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 25, 2018 9:41 pm

Čuliću, požuri s tim člankom, stislo me u WC-u.
...bodreni uvijek od vjernih navijača, za Želju časno borimo se mi...

SAVEZ NAPOLJE!
 
teatrale36
Postovi: 1144
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 25, 2018 9:59 pm

Brkoo je napisao/la:
čet okt 25, 2018 8:15 pm
kokoška je napisao/la:
čet okt 25, 2018 8:02 pm
Nemoj te ljudi na Odu pa covjek mora stati iza igraca, nema veze ovo sa njim... Kad se rasciste ovi klosari sto sabotiraju ubijeđen sam da ce Oda napraviti strasnu ekipu od nas.
Odovic je najvise kriv za ovu situaciju. On je najvise pricao o kaznjavanju igraca(sto smo svi tad i prizeljkivali poslije onakvih rezultata) a sad stao na njihovu stranu, licemjerno. Prica protiv pojedinih igraca a onda im ne smije u lice nista reci, licemjerno. Trener je taj koji treba da rascisti svlacionicu, a ne ko Odovic da ih jos i brani, trebaju mu kao do zime. Odovica svi navijaci vole i svi bi ga podrzali u tome, ako treba da i citavu ekipu posalje na tribine a on pravi klubu medvjedju uslugu svojim pickastim ponasanjem..
Ma Oda je totalno drugi čovjek postao u ovom mandatu na klupi, potpuno neprepoznatljiv.
Radi sta mu drugi kaze (Misimović), počeo je da se gubi i u svlačionici nazalost , nikakve samostalnosti u odlučivanju,mislim da ce mu ova uprava presuditi na polusezoni.
 
Forzazeljo123
Postovi: 37
Pridružen/a: pet jul 13, 2018 3:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 25, 2018 10:05 pm

Sta treba vise da se dogodi da se nadju krivci za ovo sto se dogadja sezonama unazad. Pojedinci koji su krivi za ovo sve se moraju pronaci i kazniti. Ako vec hoce da se rijesi problem onda treba pogotovo raditi na tome da se odgovaraju odgovorni. Slazem se i da ih treba sve kazniti ali kada se vec konacno pocelo raditi na otkrivanju krtica neka se otkriju do kraja i izbace iz Zelje za sva vremena. Imam osjecaj da ljudi iz uprave ne znaju sve i onda pokusavaju u ne znanju da kazne sve redom. Vec sam i prije spominjao i sada ponavaljam mora se uci u ovo dublje i studioznije. Ako treba i platiti ljude da otkriju ko je i kako unistavao Zelju sve ove godine. Nije to samo zbog ove serije losih rezultata. To se ponavlja i previse je toga u igri bilo i biti ce da se zavrsi samo na jednom oduzimanju plate. Ovdje je daleko dublji problem i siguran sam da u njega nisu upleteni samo igraci neko i neko izvana od kojeg dobijaju intstrukcije. Ne znam ko to moze i kako moze da uradi ali neka se pocnu da istrazuje poruke, prepiske, dogovori, pronalaze svjedoci pokajnici. Njihovim igricama Zeljo je unazad nekoliko godina ostecen stotinama hiljada. Zato se mora ici do kraja neka se sve rijesi i neka se sve zna. Pa ako treba neka i SIPA istrazuje
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 25, 2018 10:19 pm

Danas su im raja bas nagovorila... I bilo je dosta starije raje, dosta poznatih faca.

Bas su nam pokvarili ovu sedmicu, klosari. Prodjose covjeku 2 dana razmisljajuci o ovome. Klosari obicni, bez trunke obraza i obzira.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
plavi brat
Postovi: 766
Pridružen/a: čet okt 04, 2018 9:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 25, 2018 10:23 pm

Forzazeljo123 je napisao/la:
čet okt 25, 2018 10:05 pm
Sta treba vise da se dogodi da se nadju krivci za ovo sto se dogadja sezonama unazad. Pojedinci koji su krivi za ovo sve se moraju pronaci i kazniti. Ako vec hoce da se rijesi problem onda treba pogotovo raditi na tome da se odgovaraju odgovorni. Slazem se i da ih treba sve kazniti ali kada se vec konacno pocelo raditi na otkrivanju krtica neka se otkriju do kraja i izbace iz Zelje za sva vremena. Imam osjecaj da ljudi iz uprave ne znaju sve i onda pokusavaju u ne znanju da kazne sve redom. Vec sam i prije spominjao i sada ponavaljam mora se uci u ovo dublje i studioznije. Ako treba i platiti ljude da otkriju ko je i kako unistavao Zelju sve ove godine. Nije to samo zbog ove serije losih rezultata. To se ponavlja i previse je toga u igri bilo i biti ce da se zavrsi samo na jednom oduzimanju plate. Ovdje je daleko dublji problem i siguran sam da u njega nisu upleteni samo igraci neko i neko izvana od kojeg dobijaju intstrukcije. Ne znam ko to moze i kako moze da uradi ali neka se pocnu da istrazuje poruke, prepiske, dogovori, pronalaze svjedoci pokajnici. Njihovim igricama Zeljo je unazad nekoliko godina ostecen stotinama hiljada. Zato se mora ici do kraja neka se sve rijesi i neka se sve zna. Pa ako treba neka i SIPA istrazuje
👍
Upravo to.
Rijesiti jednom zauvjek.
Samo mi neide u glavu sta neki od igraca ima od toga sto ce unazaditi Želju
Pleme li im izdajnicko
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 25, 2018 10:26 pm

Takodjer, mislim da ovo jos nije gotovo. Jos ce se o ovome pricati, a neka manja kriza rezultata bi ponovo pokrenula vec ispricane price...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
nikson
Postovi: 1007
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 12:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 25, 2018 10:28 pm

Svaki put kad se igraaaa ova nasa beton ligaaaaaaa, za rezultat bas nas brigaaa!!!
Odsad uz ovo iddm na utakmicu, pa nek mami jebu zivce seljacici koji su morali Grbavicu po karti da traze!
Ovdje znaju reci da svaka pizda s brda moze zapaliti Sarajevo, medjutim samo ga Zeljeznicar moze pobjediti!

Zeljeznicar za zivot cijeli!
 
Avatar
Budi Željo
Postovi: 830
Pridružen/a: čet jul 14, 2016 11:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 25, 2018 10:30 pm

Sve je meni jasno, yebe se njima za Želju, za navijače, ne dotiču ih zvižduci sa tribina, upravu ne vole, ali halo pa sportista si, gledaj makar sebe, podrudi se da budeš što bolji, da možda gdje i odeš van ove žabokrečine, a ako već ne možeš vani zbog godina onda makar dokaži se uzmi koju titulu, da možeš djeci i unucima nešto prepričati. A ne e vidiš sine dva puta smo mi mogli uzet titulu ali odlučimo prošetat u Krupi i na Koševu, pa i iduće godine tako...stvarno mi to ne idu u glavu.
Za mene si uvijek najbolji 1921!!!!
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 25, 2018 10:30 pm

Oni ako se sad zainate nece pobjediti Zvijezdu, a na derbiju cemo tek vidjeti ponasanje.

Da mi je znati ko stoji iza njih, tj. taj vanjski utjecaj i podrska u svemu ovome.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

Online

Trenutno korisnika/ca: Diverzant, Google [Bot] i 95 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija