Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
amar92
Postovi: 1610
Pridružen/a: čet jan 26, 2017 5:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 25, 2018 12:36 am

staaarinavijac je napisao/la:Ne shvatam baš potpuno Odovićev stav na tom sastanku ... nakon što je uvidio da maltene uspjeh tima zavisi od ovih kolovođa bojkota on i dalje želi da oni ostanu u timu, a mogu ga izraditi ili sabotirati kad god hoće ... čini mi se da mu nije to trebalo ... ako Željo u par narednih kola ne postigne zadovoljavajuće rezultate , onda je i on jednim dijelom saučesnik u tome.
Vala bas. Od tih igraca koji se ovdje spominju jedino za Vecu se moze reci da je neophodan za rezultate jer nema zamjene. Donekle i Celavac, ali povratkom Sinana bi mi i on na tribine. Za njih dvojicu i razumijem, ali dragi Oda zasto ti Bogi igra. Imamo 3 dobra stopera pored njega, cak i bolja a jos on rusi atmosferu. Goni ga u pm.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Avatar
Reha1921
Postovi: 777
Pridružen/a: sri dec 07, 2016 4:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 25, 2018 12:37 am

Da nam je trener jedan poput najvec kosarkaskog trenera ikad Zeljka Obradovica pisala bi ova bagra krv na terenu
 
Avatar
Southboy
Postovi: 390
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 11:55 pm
Lokacija: dolina čupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 25, 2018 12:37 am

Joj pa kud nije sutra utakmica...bojim se da ce me bjes popustit do nedelje :zid:
Pa preskocio bi na sjeveru ogradu i Vecu nokautirao momentalno kad bi vidio da neko pokusa dici rucnu na terenu...joj sjeme vam se zatrlo klosarsko :evil:
 
neroazzuro
Postovi: 1912
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 25, 2018 12:41 am

Ma što ajzea reče, trebalo je njima stavit u ugovor osnovnu platu 500 km, a ostalo po učinku do 500% više. Pa izvoli, biraj koliko ćeš zaradit. Pizda im materina! Hajd ovoj djeci ne zamjerim, al što neko reče najmrža grupa igrača Želje od rata naovamo.
P.S. Storme, nemoj se ljutit al malo smiješno zvuči ono "obećali su da će trenirat". Nemaju oni šta obećat, imate da trenirate ili ide noga i juniori. Ko im jebe mater, sa stokom samo u kost!
Evo sad se tek vidi da su nas prodali u Krupi, mater im!
 
Avatar
Southboy
Postovi: 390
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 11:55 pm
Lokacija: dolina čupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 25, 2018 12:52 am

Sutra u 12 trening..

E treba doc svako ko moze da im se nagovorimo lijepih rijeci... :djavo:
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 25, 2018 2:18 am

Ajzea je napisao/la:
sri okt 24, 2018 11:09 pm
Organizovati prijateljsku vaterpolo utakmicu nasih igraca i krokodila.
e yebo te svak :lol: :lol: :lol: :lol:
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 25, 2018 2:18 am

Cirkus epizoda 156...

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk

Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 25, 2018 2:23 am

Kraj price.
phpBB [video]
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 25, 2018 5:13 am

Sve mi je jasno, ipak je dobra cifra sa plate ukinuta, ali i ono malo što sam očekivao da imaju obraza, oni i za to pokazaše suprotno. bukvalno, i u ovakvoj odvratnoj situaciji, gdje su mi pogani sve do jednog, nađu ti nešto da te iznenade i pokažu kakvi su ko ljudi.
Da li se iko od njih i sjetio prilikom dizanja novca na bankomatu i uviđanja situacije na računu zašto su kažnjeni? Sjete li se da su 4.utakmice za redom odigrali očajno, ali to ne bi bio problem da su protivnici bili u rangu prvog protivnika kod kojeg smo gostovali, već su igrali protiv najlošijih ekipa lige i u svakoj smo nadigrani?
Živim i ja od plate, kakve takve, kad zaslužim očekujem stimulans, kad ne zaslužim očekujem kaznu. A da se meni privatno desi katastrofalan mjesec u poređenju sa rezultatima našim i protivnicima sa kojim smo igrali, a da sam za to, ponajveći krivac JA, zacrvenio bih se kad bih stao ispred bankomata.
Majku vam yebem, svaka vam marka prisjela!
Većini naravno, ne svima.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
kontranogama
Postovi: 1000
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 25, 2018 7:10 am

Ne interesuje me jel im plata dobra, mala, velika, kakva je god potpiso si je i to ti je posao i ima da ga radis kako ti se kaze.
Nesto ti se ne svidja? Tvoj problem al ima da radis posao jer te neko placa za to. Neces da radis onda jal te udarit po dzepu ili te nogirat.
Yebem li vam sve ima da igrate ili se micite iz svetinje.
.... A ONDA SU BAGERI ODNIJELI STARI ISTOK A VRAG ODNIO SALU...
 
damirfile
Postovi: 3365
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 25, 2018 7:14 am

Veći sljam od ovih dugo nije igrao . Kazne su male koliko su zasluzili a poslije ovoga juce ja bi im i narednu smanjio za 50%
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 25, 2018 7:47 am

salle86 je napisao/la:
čet okt 25, 2018 12:12 am
Ajzea je napisao/la:
sri okt 24, 2018 11:49 pm
Malo ga stimulisi ili nikako.
Imas fenomenalnu platu i igraj za nju pic.ka ti materina, prvo nju zaradi pa se onda moze i o premijama pricati.
Klubova gdje se svaka pobjeda slavi ko praznik imas na pasja preskakala.

Oni su za platu dovedeni da pobjedjuju i osvajaju titule.
Sve je to tako, ali kako postoje kazne postoje i premije. "Moraš" i to pošteno odrediti, da ne bude kako je kazna gotovo izvjesna svaki mjesec a premije gotovo nema.
Onda se postavlja pitanje igraš li za platu koju si potpisao ili manje.
8 ili 9 od 12 (četiri utakmice) je bilo za neutralan efekat kad sam ja to gledao. i to i jeste razumno za tim kao željo, i za osnovne plate koje mi dajemo. ima timova gdje je uspjeh i 4 ili 5, ali su osnovne plate do milje...
gradi željo boli te *****
 
AdmirA
Postovi: 2234
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 25, 2018 7:52 am

Ubi nas ovo sve. Ne mogu misliti šta će biti ako ne budu se trudili, igrali lopte. Razočaran sam na stručni štab, na Željinu djecu. Ujedinite se u segmentima u kojima ne trebate. Nisam za kazne za ovo, ali se nadam da im je opomena da nema igre sa ovim.ili ćete maksinalno raditi posao ili idite svi.
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 25, 2018 7:59 am

salle86 je napisao/la:
čet okt 25, 2018 12:12 am
Ajzea je napisao/la:
sri okt 24, 2018 11:49 pm
Malo ga stimulisi ili nikako.
Imas fenomenalnu platu i igraj za nju pic.ka ti materina, prvo nju zaradi pa se onda moze i o premijama pricati.
Klubova gdje se svaka pobjeda slavi ko praznik imas na pasja preskakala.

Oni su za platu dovedeni da pobjedjuju i osvajaju titule.
Sve je to tako, ali kako postoje kazne postoje i premije. "Moraš" i to pošteno odrediti, da ne bude kako je kazna gotovo izvjesna svaki mjesec a premije gotovo nema.
Onda se postavlja pitanje igraš li za platu koju si potpisao ili manje.
Kazna nije izvjesna svaki mjesec samo radite ono za sta primate po cetiri, pet, sest, sedam hiljada.
U nekim klubovima je to plata, premija, premija na premiju, premija na premiju na premiju, bonus na premiju premije na premiju.

Ovo je Zeljeznicar i svaki poraz se gleda kao kiks, ako vam to ne ide u prilog, ima Travnika i Sindjelica koliko ti Bog hoce.

Za novac koji primaju trebaju preorati teren svaku utakmicu, ne pomisliti na premije vec pitati jos i :"Jesmo li stvarno zaradili?"
U drzavi gdje vecina zivi na ivici siromastva, gdje je stvarna prosjecna plata duplo manja od onih 800KM sto navode, oni na plate od sest-sedam hiljada dizu nos i traze jos premije na svaki potez koji je digao publiku.

Ovo je Zeljeznicar i ovdje nije svaka pobjeda praznik da bi ih novcano stimulisali za to.
 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 25, 2018 8:03 am

salle86 je napisao/la:
čet okt 25, 2018 12:12 am
Ajzea je napisao/la:
sri okt 24, 2018 11:49 pm
Malo ga stimulisi ili nikako.
Imas fenomenalnu platu i igraj za nju pic.ka ti materina, prvo nju zaradi pa se onda moze i o premijama pricati.
Klubova gdje se svaka pobjeda slavi ko praznik imas na pasja preskakala.

Oni su za platu dovedeni da pobjedjuju i osvajaju titule.
Sve je to tako, ali kako postoje kazne postoje i premije. "Moraš" i to pošteno odrediti, da ne bude kako je kazna gotovo izvjesna svaki mjesec a premije gotovo nema.
Onda se postavlja pitanje igraš li za platu koju si potpisao ili manje.
A cekaj ako si ti fudbaler Zeljeznicara, tvoj zadatak na poslu je da se trudis na terenu. Malo mi je djecije razmisljati da za svaku utakmicu koju pobijedis dobijas premije, zar ne? Premije se trebaju dobijati za pobjede protiv Zrinjskog. Za dobijanje Sirokog 3:0, za pobjedu u derbiju. Zasto mislis da trebaju dobiti premije ako pobijede Zvijezdu 09? Meni to nema logike i nije posteno.
Premije se valjda daju ako pokazes vise nego onog sto se ocekuje od tebe, zar ne?
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 25, 2018 8:05 am

Ja jos ne mogu da vjerujem da su odbili premiju za pobjedu na derbiju. I to dosta dobru premiju.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 25, 2018 8:16 am

Pa to je zato sto je ova drzava opcenito u k. Ljudi ne zele da zarade svoju platu, nego hoce guzovace. Ja ne razumijem taj mentalni sklop, al nikako. Ja na poslu ako odradim sve kako treba i briljiram dobit cu platu koju dobijam mjesecno. Meni je to logicno, ne daje mi se plata tek tako, vec obavljam svoje zadatke.

Ovdje se potencira prica da su plate odbijene zbog poraza i remija, ne nisu, odbijene su jer je bilo 0 zalaganja! Nije problem izgubiti i protiv GOSKa i Mladosti, ako ti pogines na terenu i ako imas 15 sansi, pa nece i nece, ali to ovdje nije slucaj, pojedinci su se zajebavali na terenu i to je NEDOPUSTIVO.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 25, 2018 8:20 am

i ti imaš čudnu situaciju da je prošle godine bilo više pozitivne stimulacije nego negativne, a da je krajnjim rezultatom nezadovoljan maltene svaki navijač. igrači nisu navijači, i ne može se bez obzira na naš renome titulom usloviti osnovna plata. to ne bi bilo u redu. ali opet je malo paradoks.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 25, 2018 8:24 am

ChWilla je napisao/la:
čet okt 25, 2018 8:20 am
i ti imaš čudnu situaciju da je prošle godine bilo više pozitivne stimulacije nego negativne, a da je krajnjim rezultatom nezadovoljan maltene svaki navijač. igrači nisu navijači, i ne može se bez obzira na naš renome titulom usloviti osnovna plata. to ne bi bilo u redu. ali opet je malo paradoks.
Ali upravo u tome je stvar, nije uslovljena titulom, uslovljena je zalaganjem i igrom na terenu. Ako se trudis, igras, stvaras sanse, pa barem trcis, dobijas kartone jer stizes, pa izgubis radi nekvaliteta ti neces biti kaznjen, kaznjen ce biti trener koji ne zna da iskoristi tvoje kvalitete, a nasi igraci su medju najkvalitetnijim u drzavi.
EH sada, to sto su igraci kvalitetni za ovu ligu i sto njihovo zalaganje automatski znaci da ce pobijediti vecinu utakmica i sto ce to ultimativno dovesti do titule nije uslovljavanje titulom.

EDIT:

Al mescini to nasi igraci, a i odredjen broj navijaca ne moze da shvati. Ja im ne mogu zamjeriti proslogodisnji Zrinjski 2:2, kako bih im zamjerio kad su momci poginuli, al im mogu zamjeriti 3:3 u mostaru zbog opustanj i mogu Adzemu zamjeriti izmjene koje je napravio.
 
teatrale36
Postovi: 1144
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 25, 2018 8:29 am

storm_raider je napisao/la:
sri okt 24, 2018 11:08 pm
Da napisem par stvari, da se ne nagadja vise. Od strucnog staba bio je Odovic na sastanku. Ko zna Odu, zna da mu ne moze zamjeriti nista. Fina, dobra dusa i njemu niko ne zamjera, ali ono sto je bitnije od svega, identifikovani su oni koji su pokrenuli ovo sve (i u strucnom stabu i medju igracima). O imenima ne mogu, ali manje - vise svi znate ko i sta. Odmah je ponudjeno Odovicu da se ovi igraci otjeraju. On nije pristao, trebaju mu. Ali, i na najmanju trzavicu oni lete. Do njih je, a pratice se sve... Bio je i Krpic kao kapiten. Covjek je regularan, pokusali su se preko njega vaditi da kao nisu dobro shvatili dio o oktobarskoj plati (ponudjeno im je da ako pobjede zvijezdu da im se isplati cijela plata). Krpica je sramota bilo, najvise zbog navijaca. Misli da titulu mozemo osvojiti.

Ono sto je takodjer receno, to je da ako sutra ne budu trenirali da cemo protiv Zvijezde igrati sa juniorima. Obecali su da ce trenirati. Ono sto me boli, to je da su uvukli djecu u ovo sve (Sabana, Hajdara, Kemu, Dacica).
A sta su doktori i fizioterapeuti krivi da se njima odbija? To mi nije jasno ti ljudi nisu mogli uci na teren i zabijati golove, kao i Ramović npr.
Mislim ja da mi nemamo para pa je ovo vadiona nekakva , da se nerealni ugovori bar donekle ublaže.

Online

Trenutno korisnika/ca: Dzezvar, Google [Bot], Jacksparrow i 216 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija