Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 06, 2018 6:45 pm

fcz je napisao/la:
sub okt 06, 2018 6:03 pm
storm_raider je napisao/la:
sub okt 06, 2018 6:01 pm
To je mac sa dvije ostrice. Rezultat pokrije sve i obrnuto.
To je vec krajnost, ako imas rezultat a u svemu drugom si aljkavi debil.

Ali svejedno, bez rezultata nema ni sadasnjosti ni buducnosti.
Pa krajnost ili ne, tako je bilo od rata do prije 3-4 godine...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 06, 2018 6:46 pm

ChWilla je napisao/la:
sub okt 06, 2018 5:06 pm
mi svake godine useremo bar dva puta i bar dva puta se i vratimo. u tim trenucima kad useremo, uvijek se govori kako nemamo kvalitet i prizivaju se igrači od prethodne godine, koji su isto tako tad osporavani kad useremo te godine. spirala tih naših sranja je takva, i to se tako periodično ponavlja da to zaista više ne može biti slučajno. neki uticaj mora postojati. nemoguće je da ne postoji.
Ili odsustvo uticaja...
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 06, 2018 6:49 pm

Amidza je napisao/la:
sub okt 06, 2018 6:09 pm
A do koga je to, tako ti Boga? Jel do kladionica ili do Amara?
:rofl: :rofl:

Kakva si ti legenda. :D
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 06, 2018 6:52 pm

Nije nam ni Sarajevo, ni Zrinjski krivi. Sami smo krivi.
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
Avatar
Dominic
Postovi: 1130
Pridružen/a: čet feb 18, 2016 8:52 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 06, 2018 6:57 pm

Zasto Graovac ne igra u Vojvodini? Nema ga ni na klupi. Dajte vratite covjeka ako mu gore nema mjesta. Mozda mu je PL fakat vrh a nama valja. Pozelio sam njegove prodore.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 06, 2018 7:00 pm

odigrao je devet utakmica po 90 minuta. vjerovatno suspenzija.
gradi željo boli te *****
 
Dimitrije113
Postovi: 79
Pridružen/a: ned sep 10, 2017 5:49 pm
Lokacija: Beograd
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 06, 2018 7:47 pm

Okolele je napisao/la:
sub okt 06, 2018 12:49 am
Blagojević igra preko kurca,svadja se sa Ivanom svaki put kod slobodnih udaraca,ne daje podršku mladima, a vjerovatno i sa Vranješom nije dobar jer mu je ovaj direktni konkurent za poziciju..Po mom mišljenju on najveću nervozu unosi u ekipu na osnovu dosad viđenog..
Curjuric ne moze da prismrdi Blagojevicu. Sutirao je juce sve slobodnjake i sa 40m i odakle je hteo i nista. I niko mu nije otimao loptu,nego on nije hteo da doda Blagojevicu,u vise navrata,vec je izmisljao i prodavao lopte kako mu je palo napamet. A Vranjes nije imao kontakt s loptom koliko sam ja video,nego je nesto patkulao i gegao se kao da mu je ovo druga utakmica juce bila. A Blagojevic je odigrao majstorski i pokazao da je najveci Zeljin igrac. A mislim da upravo unose nervozu te pridoslice i bore se za prvi tim preko foruma, a ne igrom!
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5848
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 06, 2018 7:53 pm

Dimitrije113 je napisao/la:
sub okt 06, 2018 7:47 pm
Okolele je napisao/la:
sub okt 06, 2018 12:49 am
Blagojević igra preko kurca,svadja se sa Ivanom svaki put kod slobodnih udaraca,ne daje podršku mladima, a vjerovatno i sa Vranješom nije dobar jer mu je ovaj direktni konkurent za poziciju..Po mom mišljenju on najveću nervozu unosi u ekipu na osnovu dosad viđenog..
Curjuric ne moze da prismrdi Blagojevicu. Sutirao je juce sve slobodnjake i sa 40m i odakle je hteo i nista. I niko mu nije otimao loptu,nego on nije hteo da doda Blagojevicu,u vise navrata,vec je izmisljao i prodavao lopte kako mu je palo napamet. A Vranjes nije imao kontakt s loptom koliko sam ja video,nego je nesto patkulao i gegao se kao da mu je ovo druga utakmica juce bila. A Blagojevic je odigrao majstorski i pokazao da je najveci Zeljin igrac. A mislim da upravo unose nervozu te pridoslice i bore se za prvi tim preko foruma, a ne igrom!
Curjuric je izmislio fudbal za Jovana, a ti napravi temu Jovan Blagojevic ako vec ne postoji pa tamo opleti do zore o svom miljeniku.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 06, 2018 7:57 pm

jao priče...
gradi željo boli te *****
 
Nikolaj
Postovi: 184
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 06, 2018 8:03 pm

Volio bih vidjeti Vranješa protiv svinja, odigrao je dobro i gol je dao prošli put
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 06, 2018 8:05 pm

to mu je bila i najbolja partija za nas. oni ga ispratili aplauzom. ali ado da sačuva vođstvo uvede zebu i kajkuta...
gradi željo boli te *****
 
Dimitrije113
Postovi: 79
Pridružen/a: ned sep 10, 2017 5:49 pm
Lokacija: Beograd
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 06, 2018 8:08 pm

cikazubo je napisao/la:
sub okt 06, 2018 7:53 pm
Dimitrije113 je napisao/la:
sub okt 06, 2018 7:47 pm
Okolele je napisao/la:
sub okt 06, 2018 12:49 am
Blagojević igra preko kurca,svadja se sa Ivanom svaki put kod slobodnih udaraca,ne daje podršku mladima, a vjerovatno i sa Vranješom nije dobar jer mu je ovaj direktni konkurent za poziciju..Po mom mišljenju on najveću nervozu unosi u ekipu na osnovu dosad viđenog..
Curjuric ne moze da prismrdi Blagojevicu. Sutirao je juce sve slobodnjake i sa 40m i odakle je hteo i nista. I niko mu nije otimao loptu,nego on nije hteo da doda Blagojevicu,u vise navrata,vec je izmisljao i prodavao lopte kako mu je palo napamet. A Vranjes nije imao kontakt s loptom koliko sam ja video,nego je nesto patkulao i gegao se kao da mu je ovo druga utakmica juce bila. A Blagojevic je odigrao majstorski i pokazao da je najveci Zeljin igrac. A mislim da upravo unose nervozu te pridoslice i bore se za prvi tim preko foruma, a ne igrom!
Curjuric je izmislio fudbal za Jovana, a ti napravi temu Jovan Blagojevic ako vec ne postoji pa tamo opleti do zore o svom miljeniku.
Tebe niko ne tera da citas. A to da mi je miljenik si upravu. I svako od vas ima miljenika i to mene ne zanima,samo se umesam kad procitam ovakve gluposti koje pise neko s namerom bez ikakve logike. A tebe niko nista nije pitao niti te je citirao. Sad magla.
 
Nikolaj
Postovi: 184
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 06, 2018 8:10 pm

ChWilla je napisao/la:
sub okt 06, 2018 8:05 pm
to mu je bila i najbolja partija za nas. oni ga ispratili aplauzom. ali ado da sačuva vođstvo uvede zebu i kajkuta...
Koji smo mi propalitet :rofl:

Gledam raspored, u gostima do kraja imamo Svinje,pitare,fukare, na nož svaka utakmica, kući Široki, Zvijezdu, Tuzlu, idemo Krupi, biće veselo...
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5848
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 06, 2018 8:12 pm

Napisa lik da se Curjuric gura kroz forume, a sve svoje postove posvetio Blagojevicu, navijac Zelje ili zastitnik Jovana :?
 
Avatar
voltron30
Postovi: 674
Pridružen/a: čet feb 18, 2016 5:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 06, 2018 8:12 pm

Nikolaj je napisao/la:
sub okt 06, 2018 8:10 pm
ChWilla je napisao/la:
sub okt 06, 2018 8:05 pm
to mu je bila i najbolja partija za nas. oni ga ispratili aplauzom. ali ado da sačuva vođstvo uvede zebu i kajkuta...
Koji smo mi propalitet :rofl:

Gledam raspored, u gostima do kraja imamo Svinje,pitare,fukare, na nož svaka utakmica, kući Široki, Zvijezdu, Tuzlu, idemo Krupi, biće veselo...
Kako igramo na Grbavici, ja bih volio do kraja sve u gostima.
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 06, 2018 8:12 pm

100% rod Jovanov, i on i onaj Komora nekakav. Reci iskreno sta ti dodje Jovan, nije problem jbt. Kazes brat mi, rodjak i to je to.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Dimitrije113
Postovi: 79
Pridružen/a: ned sep 10, 2017 5:49 pm
Lokacija: Beograd
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 06, 2018 8:13 pm

Aj da vidimo da li ces popiti blok sa foruma. Jer u pravilima stoji da nema vredjanja. A ti li si Curjuricu ili je Arezina to ili mozda Zeba licno! Pisete ovde razne stvari danima kao da je ovo vas licni forum. Sto jel ne smem da iznesem svoje misljenje? Ko si ti da mi psujes i da me teras papane?
 
Dimitrije113
Postovi: 79
Pridružen/a: ned sep 10, 2017 5:49 pm
Lokacija: Beograd
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 06, 2018 8:15 pm

Ko ste vi? Pokazite se. Kad se vidi radite u odredjenom interesu bez dve ciste u glavi.
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 06, 2018 8:16 pm

Ja sam Zajko Zeba i to citav forum zna. Pitaj koga hoces. Cikazubo je kondicioni Nedim Covic, npr. Elegant je sin od Misimovica. Ko si ti?
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5848
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 06, 2018 8:17 pm

Tvoji postovi su cisti, kao i Jovanove partije.

Ne placa me vise Miske, Cuki vise nudi da izbacimo Jovana preko foruma :)

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 25 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija