plavi kanarinac
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 06, 2018 5:55 pm

A sto se ne bi dao kakav doping igracima da jedno tri tekme zabijemo i mi po 5-7 golova, svakako kod nas nema provjera pa da i to rijesimo ...
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!

fcz
Kontakt:

sub okt 06, 2018 5:59 pm

Durgo je napisao/la:
sub okt 06, 2018 5:51 pm
Ma i mi jedemo govna... mi sve znamo...

Sve mi znamo, kada treba pametovati i jesti govna

1. A kada treba doci na tekmu, 2.5 hiljade ljudi dodje.

2. Treba ofarbati reflektor, ne mozemo 10k skupiti.

3. Jug ne valja kurcu, a svi hlade jaja po drugim tribinama, nece niko da zapjeva

4. Hocemo djecu, pa im jebemo majku...

5. Hocemo stadion, pa seremo ko ce igrati na njemu.

6. Potpisi Blagoja molim te, pa mu je.bemo majku.

7. Daj Vranjesa, pa mu j.ebi majku.

8. Dobra livada, ima lokva jeb.emo grcima majku.

9. Sarajevo ne valja ku.rcu, sada su prvaci svemira, a mi smo ku.rac..

10. Osvojimu kup, **** vas kup

11. Ispadnemo iz kupa, kup je liga prvaka.

I tako mogu do sutra.

Pa sta hocemo koji kur.ac vise!!?

I stadion, i titule, da metemo sve sa 5 razlike, da igramo ligu prvaka...

E hocemo karinu ba!!!! To cemo dobiti!!

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
Hocemo rezultate. Da toga ima svaki drugi problem bi bio minoran. Tri-cetiri godine smo totalni luzeri i logicno je da ce se onda lajati na sve. Rezultat je u fudbalu pocetak i kraj svega, sve ostalo su ukrasi.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.

storm_raider
Kontakt:

sub okt 06, 2018 6:01 pm

To je mac sa dvije ostrice. Rezultat pokrije sve i obrnuto.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

ChWilla
Kontakt:

sub okt 06, 2018 6:02 pm

ovo nije klub koji se stvarno može voditi ignorišući navijače. bar ne do prave privatizacije - a možda ni da to bude. i to što mi vrlo često ne znamo bismo li pišali ili kakili realno utiče na rezultate...
gradi željo boli te *****

fcz
Kontakt:

sub okt 06, 2018 6:03 pm

storm_raider je napisao/la:
To je vec krajnost, ako imas rezultat a u svemu drugom si aljkavi debil.

Ali svejedno, bez rezultata nema ni sadasnjosti ni buducnosti.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.

Durgo
Prijatelj foruma
Kontakt:

sub okt 06, 2018 6:04 pm

Ma jedemo mi govna... svi do jednog...

DOŠLA JE ISTINA, A NESTALO JE LAŽI. LAŽ, ZAISTA, NESTAJE!!!

Elegant
Kontakt:

sub okt 06, 2018 6:08 pm

Mozda je plan ove uprave prvo uspostaviti temelje kluba kroz transapretno poslovanje i narocito infrastrukturu, drugim rijecima do stotog rođendana tj. 2021. godine imati kompletan stadion koji ce sam od sebe finansirati klub.

Ali opet kad se pogleda u pogledu koliko su oni zajedno uradili po pitanju infrasturkture, stabilnosti kluba, novca, transparentnosti, velika je steta so rezultati na terenu to ne prate.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

Amidza
Kontakt:

sub okt 06, 2018 6:09 pm

A do koga je to, tako ti Boga? Jel do kladionica ili do Amara?
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj

Plava Porodica
Kontakt:

sub okt 06, 2018 6:10 pm

jes samo gradimo ne borimo se ni za šta..
joj sad bih se raniooooooo
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!

AdmirA
Kontakt:

sub okt 06, 2018 6:19 pm

Durgo je napisao/la:
sub okt 06, 2018 5:51 pm
Ma i mi jedemo govna... mi sve znamo...

Sve mi znamo, kada treba pametovati i jesti govna

1. A kada treba doci na tekmu, 2.5 hiljade ljudi dodje.

2. Treba ofarbati reflektor, ne mozemo 10k skupiti.

3. Jug ne valja kurcu, a svi hlade jaja po drugim tribinama, nece niko da zapjeva

4. Hocemo djecu, pa im jebemo majku...

5. Hocemo stadion, pa seremo ko ce igrati na njemu.

6. Potpisi Blagoja molim te, pa mu je.bemo majku.

7. Daj Vranjesa, pa mu j.ebi majku.

8. Dobra livada, ima lokva jeb.emo grcima majku.

9. Sarajevo ne valja ku.rcu, sada su prvaci svemira, a mi smo ku.rac..

10. Osvojimu kup, **** vas kup

11. Ispadnemo iz kupa, kup je liga prvaka.

I tako mogu do sutra.

Pa sta hocemo koji kur.ac vise!!?

I stadion, i titule, da metemo sve sa 5 razlike, da igramo ligu prvaka...

E hocemo karinu ba!!!! To cemo dobiti!!

+1
Ima da se igra jos puno, svi ce kiksati, ali mi moramo biti pravi, trebamo gledati samo sebe, moramo zajedno raditi, moramo iskoristiti pauzu da se konsolidujemo.
Klasa radnička!

fcz
Kontakt:

sub okt 06, 2018 6:20 pm

Elegant je napisao/la:
sub okt 06, 2018 6:08 pm
Mozda je plan ove uprave prvo uspostaviti temelje kluba kroz transapretno poslovanje i narocito infrastrukturu, drugim rijecima do stotog rođendana tj. 2021. godine imati kompletan stadion koji ce sam od sebe finansirati klub.

Ali opet kad se pogleda u pogledu koliko su oni zajedno uradili po pitanju infrasturkture, stabilnosti kluba, novca, transparentnosti, velika je steta so rezultati na terenu to ne prate.
Onda se pred pocetak svakog prvenstva ne raspaljuju navijaci pricom "Mi smo Zeljeznicar, mi idemo na titulu."

Nego se fino ljudima kaze "Upravljacka struktura FK Zeljeznicar je zauzela cvrst kurs i vecinu raspolozivih resursa, kako ljudskih tako i materijalnih, usmjerila ka uspostavljanju finansijske samoodrzivosti kluba. Svakako da ovakva orijentacija ne znaci potpuno odsustvo sportskih ambicija, ali svakako da od navijaca ocekujemo da u ovom momentu stanu uz svoj klub, da kao nebrojeno puta do sada pokazemo da smo porodica Zeljeznicar, jer je ova odluka donesena prvenstveno i iskljucivo u cilju dugorocnog boljitka i prosperiteta FK Zeljeznicar." Tako bi eto mozda malo pozitivnije "namagnetisao" navijace pred sezonu, smanjio nervozu i dobio opusteniju atmosferu pa cak mozda i bolje rezultate. Izgubio svakako ne bi nista osim pet minuta za pisanje saopstenja. Meni su evo trebale dvije.

Price "Mi smo Borg, bicete asimilirani" ostaviti za neka bolja vremena.

Bergeron
Kontakt:

sub okt 06, 2018 6:20 pm

Nas najveci problem je sto nam se na pocetku nesto obeca, sto se izrekne neka "loziona" i mi se toliko preplavimo euforijom, nalozenoscu i umislimo da smo daleko iznad konkurencije. I normalno je da nas cak i najmanji kiks srusi na zemlju i natjera da ispliva sve ono lose iz ljudske psihe. Najgore sto mozes balkancu uraditi jeste da mu obecas i da to ne ide onako kako si rekao da bi trebalo ici. To probudi i tipicnom balkancu sve najgore.

Najveca mana ove uprave je sto nije na samom svom pocetku izasla i rekla jasno "ako zelite stadion, jasno i transparentno poslovanje, dobre temelje kluba za dalji konstantan napredak titulu ne ocekujte u nekih 5-6 sezona, fokusirat cemo se na kup kao neki vid satisfakcije, izlaske u Evropu i gradnju tima podrskom djeci" i ja sam siguran da bismo svi sada bili dosta smireniji, da bismo cak i dali vecu podrsku jer bi znali jasne ciljeve i jasno bi nam bilo sta je ****.

A kada ti nekome kazes mi moramo imati 20% jaci tim, mi smo to uradili, dobili ste sve dajte sada titulu, evo doveli smo top igrace iz regiona i sl. normalno je da raja hoce titulu i normalno je da sve drugo pada u vodu. Apsolutno je nemoguce imati i jare i pare u nasem okruzenju, osim ako nemas nekog ekstra jakog privatnog ulagaca (kakvog je recimo imala Zvezda) koji ti daje i za infrastrukturu i za skolu fudbala i za kupovinu igraca i za kompletan razvoj.

kremenko

sub okt 06, 2018 6:30 pm

Lako je Sarajevu, Zrinjskom i Zvijezdi kad smo im mi umorili danasnje protivnike :oops:
FK ŽELJEZNIČAR-LJUBAV RADNIČKE KLASE, KLUB NOSTALGIČARA I ROMANTIČARA
Ivica Osim: "Željo će živjeti zauvijek"

amar92
Kontakt:

sub okt 06, 2018 6:38 pm

Premier je napisao/la:Uloziti sve moguce pare, uci u dugove i dovest Matjaza Keka na klupu, eno otkaz dao.🤣
Teza misija nego Amara vratiti, ali kakav bi to potez bio uh

Covjek je bio alfa i omega Rijeke, od kluba koji je trebao ispasti u drugu ligu do Evropske lige, dvostruke titule pored superjakog Dinama, sve u 5 godina. Kad imas takvog trenera onda ni ne pomisljas da je problem u njemu kad se desi poraz ili kriza. Uz to sve, velili gospodin. Sam je dao ostavku, iako je najmanje kriv za ovu krizu Rijeke.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Brkoo
Kontakt:

sub okt 06, 2018 6:40 pm

Odovic je bas dobro poslije utakmice protiv Celika sve objasnio. Problem je sto treneri koji su bili kod nas to u teoriji fino objasne a u praksi ne mogu nista promijeniti. U iole ozbiljnom klubu ne smije se desavati da igraci nemaju kontinuitet, od ocaja do sjaja i obrnuto idemo u svaku utakmicu. Nikad ne znamo kako ce ekipa odigrati, zavisi sve od toga da li im se taj dan igra ili ne, da li su raspolozeni ili ne, itd. I onda imas rezultate takve da npr. ostvaris pobjedu protiv Sirokog u gostima a da nas na Grbavici dobije Gosk.

Ima dosta i krivice Odovica za ove rezultate. Svaku utakmicu nasa taktika je ista, konstantno idemo da bombardujemo Krpica sa centarsutevima. Procitani smo. Nemamo plan B. Curjuric je uzasan u zadnjih par utakmica, tako da mnogo teze i stvaramo sanse Nema ko iz veze da proslijedi loptu kako treba.

Nama treba u zimskom transfer roku, 3-4 bas top igraca. Uz povratak Ramovica, to je u biti onda ukupno 4-5 odlicnih igraca, igraci koji su prevage.( napadac, desno krilo, centralni veznjak i golman). Plus ako bi nasli dobrog kondicionog trenera, da pucamo od snage i ako bi razlika bila u par bodova, uz malo srece ni titula ne bi bila daleko..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:

Morzhy
Kontakt:

sub okt 06, 2018 6:43 pm

Jes',samo je do Keka. Neka uzme sad Inter iz Zaprešića pa da napravi to i od njih za 5 godina...bez onog Volpija,ili kako već

storm_raider
Kontakt:

sub okt 06, 2018 6:45 pm

fcz je napisao/la:
sub okt 06, 2018 6:03 pm
storm_raider je napisao/la:
To je vec krajnost, ako imas rezultat a u svemu drugom si aljkavi debil.

Ali svejedno, bez rezultata nema ni sadasnjosti ni buducnosti.
Pa krajnost ili ne, tako je bilo od rata do prije 3-4 godine...

Kospa
Kontakt:

sub okt 06, 2018 6:46 pm

ChWilla je napisao/la:
sub okt 06, 2018 5:06 pm
mi svake godine useremo bar dva puta i bar dva puta se i vratimo. u tim trenucima kad useremo, uvijek se govori kako nemamo kvalitet i prizivaju se igrači od prethodne godine, koji su isto tako tad osporavani kad useremo te godine. spirala tih naših sranja je takva, i to se tako periodično ponavlja da to zaista više ne može biti slučajno. neki uticaj mora postojati. nemoguće je da ne postoji.
Ili odsustvo uticaja...
... Godine života svoga tebi dao sam...

storm_raider
Kontakt:

sub okt 06, 2018 6:49 pm

Amidza je napisao/la:
sub okt 06, 2018 6:09 pm
A do koga je to, tako ti Boga? Jel do kladionica ili do Amara?
:rofl: :rofl:

Kakva si ti legenda. :D

sahmat
Kontakt:

sub okt 06, 2018 6:52 pm

Nije nam ni Sarajevo, ni Zrinjski krivi. Sami smo krivi.
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !

Trenutno korisnika/ca: Charlie Sheen, Google [Bot], mamba21, Sezam13, ž'21 i 34 gosta.

Prijava  •  Registracija