Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 05, 2018 8:22 pm

Zbog ovog te volim više od života!
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 05, 2018 8:24 pm

Anketa za igraca utakmice:

viewtopic.php?f=91&t=817
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
tm87alem
Postovi: 521
Pridružen/a: sub sep 22, 2018 12:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 05, 2018 8:25 pm

Sina brate, šta mi napravi! i meni suza krenu i to na oba oka! Ovo je Željo! Vidite da možete, kad hoćete! Ovo je bila borba kao da je na život i smrt! Svi ko jedan, a to mi se sviđa! Eldar je toliki peh da je to nenormalno i nepodnošljivo! Nadam se da su to samo porođajne muke i da će se stabilizovati u igri. Kemo katastrofalan - nažalost! E sad, je li to zbog propuha nazad zbog naše ofanzive ili do neznanja, nek to struka procijeni! Bakrač je bolja opcija, iskusniji je dosta. Opet to je do SŠ-a i Ode. Šteta što joj Hajdar ne zna ništa i što je sa loptom na vi. pravi Željin Gatuso. Fejza, bravo! Samo neka te pljuju! Brzo zaboraviše tvoje bravure u derbiju! Pauza nam sad ide na ruku i vratiće nam se neki važni igrači u rotaciji i to je veliki plus. pobjeda je najbitnija, ali i Oda je noćas vidio ko definitivno može ili ne da igra kvalitetan fudbal na našem Wembliju. Čak je to i u izjavi naglasio, ali nije spominjao imena, što je veliki plus. to je interna stvar naša. Ostajemo u vrhu i to je najbitnije. Molim sve da ne zvižde igračima! pa siječete im i ono malo što znaju! I oni žele pobjedu i sve najbolje našem Želji i samim tim i sebi napredak u karijeri. Ali ko se uzme na zub, tog teško popuštaju, pa na kraju dobijemo kontru u vidu prelaska u konkurenta i davanja više od svojih mogućnosti protiv Želje! Pitam se, što nam to treba!? sretan sam i ponosan ko nekad u zlatno vrijeme i samo neka ovako nastave. I još da dodam, moglo je i negativno biti, ali nas je Bog nagradio za ekstremni trud i zalaganje. Samo je jedan grijeha je vrijedan! Željoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo! :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :pljesak: :palacgore:
Zadnja izmjena: tm87alem, dana/u pet okt 05, 2018 8:34 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 05, 2018 8:26 pm

Rekoh vam ja rutinski,bez sekiracije...hahahhahahaha. k
Bravo momci,ko nije bio zajeb'o se. Po prvi put nakon dugo vremena sam vidio ono nešto Željino,neki inat,nešto...to mi je puno bitnije od odličnog rezultata. Šehić mali je super igrač, samo je dijete peh,svaki belaj na njega ide,ali biće nešto od njega. Bjelica...sramota za sudijsku profesiju,samo ću to ovdje napisati,a na terenu me sigurno čuo
 
Avatar
voltron30
Postovi: 674
Pridružen/a: čet feb 18, 2016 5:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 05, 2018 8:27 pm

Grbavica je napisao/la:
pet okt 05, 2018 8:17 pm
Nakon Okicevog gola sam pomislio pa nece valjda opet naopako. Sreca okrenusmo rezultat. Treba biti iskren i reci da nismo imali neku igru, ali kad se boris, zalazes, trudis, to mora doci na naplatu. Krpic i Sinisa gurali do maksimuma, svaka cast, vidi se da im znaci uloga koja im je dodijeljena. Blagojevic i Curjuric ´nako vala, nit´ smrde nit´ mirisu. Curjuric previse komplikuje, ali mora se obojici priznati da su se borili veceras. Malom Sehicu ne treba zamjeriti, dijete je instinktivno djelovalo, pokazao je da moze biti opcija na desnom krilu, ono kratko sto je odigrao je bilo fino, naso se u jednoj sansi kada mu je skino Ruzic. I u situaciji kod crvenog jedini Blagojevic ima nesto da kaze malom Eldaru. Vranjes nista pokazao nije, vrtio se, trco, jedino vrijedno spomena je onaj jedan klizeci na Celikovoj polovini. I jos jedna stvar, Haris Hajdarevic. Sta se desilo sa tim momkom? Pogledajte go protiv Salzburga u juniorskoj LP, kakvu kontrolu lopte je imo tad i kakva kontrola lopte i pas igra mu je sad. Nebo i zemlja. Nevjerovatno.

Navijaci veceras odlicni. Nosili momke do pobjede. Kad se zna srati, treba i pohvaliti.
Slažem se za malog Šehića. Večeras ne snosi krivicu, jer rijetko ko ne bi onako instinktivno reagovao da spriječi gol. Meni je veća enigma, kako igrač Čelika šutira glavom sam k'o duh?! Bilo kako bilo, vidjelo se da smo pod ogromnim pritiskom. Kada ostvariš ovakvu pobjedu gdje si bio na rubu poraza i tonjenja u još veću krizu, onda nemamo šta prigovarati. Gluposti i greške se dešavaju, ali nadam se da će se izvući pouke. Imamo dvije sedmice da se dozovemo sebi, vratit će se povrijeđeni igrači, a nakon ovakve pobjede nadam se i samopouzdanje...
 
Qooler
Postovi: 1424
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 05, 2018 8:27 pm

Čitam ovaj forum i vatreni sam navijač Želje. Svaku tekmu sam na utakmici. Zanimljivo je koliko smo mi nekada navijači destruktivni. Evo ovo oko Vedrana nije nam na čast. Svako griješi i treba biti kažnjen, ali bez uvreda i linča. Treba imati poštovanja i biti umjeren i argumentovan, kada se uzdiže i kada se pljuje neko.

Jamaku se sve po spisku... Pa kakvu to poruku šaljemo? Ako je neko bio dobar, pa ne može se tako brzo pokvariti ili jednom greškom predhodno dobro izbrisati. Ko će to igrat za nas srcem kao što tražimo, ako jedna gre#ka sve briše.

Onda ovo oko Vranješa, pa ljudi moji čitam 100 stranica foruma i niko normalan da kaže. Nije njega niko lošije prihvatio od nas navijača i niko nije lošije prihvatio Želju od Vranješa. Pljujete po našem Blagojeviću i Vedranu, a mi navijači smo Vranješa sa razlogom najlošije prihvatili. Čovjek se sve do večerasvukao po terenu, vukao nam živce i kriv nam Blavojević.

Molim da malo više razuma ubacimo i malo manje mjenjamo iz pozitivnog u negativno i obrnuto.
 
Avatar
Masinovodja
Postovi: 1021
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 05, 2018 8:28 pm

vinston.cercil je napisao/la:
pet okt 05, 2018 7:21 pm
Gasi sve hahahahahahaha
Jesi se raspisao dusmane,svaka ti cast.
Volim te Zeljo!
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 05, 2018 8:28 pm

Steta za Eldara, prije toga odlican prodor i nevjerovatna lopta za Krpica, steta sto se ne iskoristi. Momak, glavu gore! Sinisa kad poce dizat publiku na noge :klanjase2:
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 05, 2018 8:29 pm

Što se tiče timske igre u polju, opet bezidejno i loše. Tri gola dali glavom. I da ona Rodinova nije ušla ne bi ga dali ni za tri života.
Bruka i očaj, je da najnespremnija ekipa prvenstva ( sad ipak mislim da smo to mi), u drugom poluvremenu izađe visoko i mi ne znamo iznijeti loptu.
Nas već tri godine na isti način uzimaju ekipe, samo izađi Želji visoko i mi loptu nikad kroz pas igru ne bi iznijeli.
Pojedinačno.
Siniša - daj tog fakinluka i drugim igračima. Svaki trud se nagradi tako i tvoj večeras odličnom asistencijom.
Ostali svi toplo hladno.
Zajmoviću i Osmankoviću, ni na tribine vam više ne bi dao. Kakve prevare fudbalske.
Asime Zecu samo naprijed momčinooo ljubi te brat.
Eldare Šehiću glavu gore, ti si najnesretniji frajer na dunjaluku. Ne krivite momka što je spasio gol pa makar i rukom.
On je jednim driblingom i dugim pasom URADIO VIŠE nego Zajmović u zadnjih 6 utakmica.

p.s. svaki korner mi je skratio po godinu života, imali su bar 5. šansi nakon kornera.

na jugu fina ekipa.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6726
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 05, 2018 8:32 pm

Kakva tekma, ludi 20min...bravo momci
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Premier
Postovi: 812
Pridružen/a: sri maj 23, 2018 4:59 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 05, 2018 8:35 pm

Psiholoski ogromna pobjeda, nadam se je ovo neka prekretnica jer je puno bodova pred nama.Mali Sehic vec 3 tekmu direktno utice na rezultat( u ovom slucaju ne ) i trebao bi ga oda malo odmoriti a i drugu djecu nisu nista specijalno pa mozda koju tekmu pokusati sa iskusnijim igracima..velike emocije raje sa sjevera pri 3. golu, nosio nas je sjever do pobjede ovaj put.Ovaj put nas je sreca pogledala ali puno stvari ima da se popravi.Sad nam treba podrska sto jaca, treba i na trening otici prije sljedece tekme..sad pauza nek malo dodju sebi i nadajmo se najboljem!
 
Qooler
Postovi: 1424
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 05, 2018 8:38 pm

Southboy je napisao/la:
pet okt 05, 2018 8:11 pm
Jeb*m li ti Jamace majku kroz majku za psovke prema zapadu poslije izmjene...treba ti njusku razvaliti keru jedan!!! Labnju onu klosarsku. :x

Prosli put mali smrad Hasanovic danas ovaj...vi ste klosari vazda bili i niste nikad bili Željo.

Bog nas je nagradio za borbu i naprijed svaku ovako da odigrate!
Sa Srcem i Mudima jako! :zeljeznicar1:
Pa prvo su njemu sve j... sa zapada. Kako bi se ti osjecao da radis svoj posao i hranis porodicu, posteno igra za Čelik i onda fi sve po spisku ljudi za koje si dao više nego i za koga. Dajte budite realni. Danas Jamak, juče Stanić, sutra neko drugi. Pa ne možemo tako....
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 05, 2018 8:40 pm

Qooler je napisao/la:
pet okt 05, 2018 8:38 pm
Southboy je napisao/la:
pet okt 05, 2018 8:11 pm
Jeb*m li ti Jamace majku kroz majku za psovke prema zapadu poslije izmjene...treba ti njusku razvaliti keru jedan!!! Labnju onu klosarsku. :x

Prosli put mali smrad Hasanovic danas ovaj...vi ste klosari vazda bili i niste nikad bili Željo.

Bog nas je nagradio za borbu i naprijed svaku ovako da odigrate!
Sa Srcem i Mudima jako! :zeljeznicar1:
Pa prvo su njemu sve j... sa zapada. Kako bi se ti osjecao da radis svoj posao i hranis porodicu, posteno igra za Čelik i onda fi sve po spisku ljudi za koje si dao više nego i za koga. Dajte budite realni. Danas Jamak, juče Stanić, sutra neko drugi. Pa ne možemo tako....
nabijem ja stanica na karinu.
jamak je gospodin za zvalju zvanog egzistencija.
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 05, 2018 8:41 pm

Fakat, ne poredite Stanica/Bekrica sa Jamakom ba
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 05, 2018 8:41 pm

Bilo je i aplauza Jamaku,a niko Vedrana odavno nije ni spomenuo, neka te Kuleru šta nas odmah napadaš,tek se registrovao :D
 
Avatar
BlwD
Prijatelj foruma
Postovi: 2237
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 05, 2018 8:41 pm

I ni Vranjes nije lose odigrao koliko kazete. Pametna izmjena, Blagojevic se vec poceo gubiti a Vranjes se par puta iskusno postavio i uzeo loptu. Nije srljao i grijesio. Uglavnom smo je fino iznosili loptu do centra i nije bilo rizicnih pasova, a gubitci lopte u napadu su rezultat umora uz igraca manje.
Zadnjih deset minuta utakmice, imamo igraca manje, branimo se. Sta ocekujete, da sam uzme loptu, predribla sve redom i ostavi je na liniji i onda sam izađe uz poruku "Eto vam kad me ne postujete" (Sto mi je ova prica nesto poznata :D )
 
Avatar
gavran
Postovi: 7547
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 05, 2018 8:42 pm

Navijac sam Zeljeznicara ali yebem sve zivo i mrtvo bjelici
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 05, 2018 8:43 pm

Ma igra je haman nepostojuca da se razumijemo, ali ovdje je pobjeda bila pod moranjem. Dizem kapu za borbu sa igracem manje do kraja i poprilicno smo zrelo priveli utakmicu
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Qooler
Postovi: 1424
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 05, 2018 8:44 pm

Veceras nije. Prvih par minuta OK poslije one tekme u Mostaru sa Zrinjskim gdje smo sa 0:3 dosli na 3:3. Veceras je trcao kao nikada.
 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 05, 2018 8:44 pm

BlwD je napisao/la:
pet okt 05, 2018 8:41 pm
I ni Vranjes nije lose odigrao koliko kazete. Pametna izmjena, Blagojevic se vec poceo gubiti a Vranjes se par puta iskusno postavio i uzeo loptu. Nije srljao i grijesio. Uglavnom smo je fino iznosili loptu do centra i nije bilo rizicnih pasova, a gubitci lopte u napadu su rezultat umora uz igraca manje.
Zadnjih deset minuta utakmice, imamo igraca manje, branimo se. Sta ocekujete, da sam uzme loptu, predribla sve redom i ostavi je na liniji i onda sam izađe uz poruku "Eto vam kad me ne postujete" (Sto mi je ova prica nesto poznata :D )
Vranješa ako saigrači prihvate imamo igračinu u ekipi,može pričati ko šta hoće. Možda i igrač sa najboljom karijerom koji je došao kod nas u nekim normalnim godinama

Online

Trenutno korisnika/ca: billybih, Bing [Bot], Diverzant, dzulijano_pike, Google [Bot], Haklapuc, Jacksparrow, Mirek11, MiroslavKruzik i 206 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija