Moderator/ica: storm_raider

 
19tm87
Postovi: 650
Pridružen/a: pon jun 27, 2016 2:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 04, 2018 6:38 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
čet okt 04, 2018 6:28 pm
Jel neko bio na treningu, moze li se skontati ko ce biti prvi 11?
Samo se zagrijali na pomoćnom a onda prešli na glavni.
 
Avatar
boja mora
Postovi: 438
Pridružen/a: sub maj 07, 2016 12:27 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 04, 2018 6:54 pm

Ako je razlog što čemo ostati bez prvog golmana zato što je viđen da kupuje alkohol meni je to glupo i smiješno.
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 04, 2018 7:05 pm

boja mora je napisao/la:
čet okt 04, 2018 6:54 pm
Ako je razlog što čemo ostati bez prvog golmana zato što je viđen da kupuje alkohol meni je to glupo i smiješno.
Sumnjam da je to "pravi" razlog, i da klub ne zeli da izadje sa cijelom istinom jer zasto bi?
 
Avatar
vobznazna2
Postovi: 290
Pridružen/a: čet nov 16, 2017 2:48 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 04, 2018 7:13 pm

Blagislika

Poslano sa mog F3211 koristeći Tapatalk

 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 04, 2018 7:28 pm

slika

slika

Pa dokle vise Odovicu?! Goni ga vise! Muka mi od njegove face.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6655
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 04, 2018 7:36 pm

Imam osjecaj da ce sutra biti veselo na tekmi.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 04, 2018 7:38 pm

prvo da se ponjamke u stau velikim Željovcima što komentarišu ismijavaju i kontaju da su neko i nešto.. jeste ali u kurcu. nit' ste veći od Želje, nit' ste najpametniji.
Namjera vaša je jasna. Dosta stvari ne funkcioniše i ja glavu na ražanj mogu staviti da mi titule nećemo uzeti dok je ova Uprava tu. Ljetos sam o tome pisao, iz jednog jedinog razloga što niko nikada u ovom sportu nije imao više dušmana. A dušmani su nam najveći oni na terenu. Najveći uz njih su njihovi menadžeri. Liježe svima njima još koja marka sa strane, našli su najbolniju tačku od koje nam cijeli sportski uspjeh zavisi.. pametni su to ljudi, nisu smeća i dan danas tek tako na slobodi nakon što su izmuzli klub toliko da su bile pod upitnikom odigravanje utakmica.
Ja sam se pomirio s tim. Na trenutak se i ponadam da možda i neće biti tako, da će nas Željina djeca izvući koja osjećaju klub i pored tih kameleona, da ne kažem mafijaša u našem dresu, ali onda dobiješ ovakvu šamarčinu od kapitena kluba, djeteta koji je rastao u mahali, u dijelu Alipašina gdje su možda i najveći zaljubljenici Želje, gdje si cijeli život proveo trenirajući na Grbavici. Imaš li obraza ***** ti materina? Onda se sjetim Baje, iz iste mahale, iz istog dijela APa i shvatim kakav je to momak, koliko on voli Želju.
Zato i dan danas uzima 10 puta veću lovu od tebe smradu, ali i dalje, gdje god bio, traži linkove da gleda klub koji mu je sve to omogućio.
Prihvatio istinu da o ligi šampiona neće biti ništa u skorije vrijeme, ali šta ću bar mi srce zatreperi, dah stane kad vidim našu Dolinu. Kad vidim neke hibride, lijepi istok i sve ostale cake što učiniše Grbavicu europskim stadionom, da se više ne crvenimo taman dočekali Barselonu.
Da znamo da će sutra biti bolje sa nekim novim ljudima, a da će se i dalje držati od kluba ova mafija što sve ovo zakuhava, odstupili bi oni još davno. Ali, ili ćemo opet dopustiti da se nekako koriste kroz klub, ili će im sada najveće oružje Amar, koji i kada bi sjeo na klupu a i dalje iste "procedure" bile u klubu, tj. sve po PSu, ne vjerujem da bi se išta promjenilo. Otjerala bi ta stoka i Amara jer im ne da ono čime su sagradili vikendice.
Nije ni Amar čarobnjak. Sigurno najveći trener, najveći mangup, najveći autoritet i šmeker koji je kročio na PL terene, ali kažem protiv mafije koja direktno utiče na igrače ne može.
Sve sam više takvog mišljenja, možda ja griješim u svemu ovome, ali više ne znam šta da mislim..
davno bi se čulo Uprava napolje, ali nemaju pokrića. Ne znaju šta ih čeka poslije. Zato i tiho po društvenim mrežama prozivaju Amarovo ime, kao spasitelja fudbala na Grbavici a ustvari prizivaju kozariće i violine.
A, šta ako bi Amar doveo ljude koji bi bili na nivou ovih, ili čak i bolji? Šta ako bi Amar tada sjeo na klupu? Koje bi vam tad bilo oružje da ubacite svoje u klub?
Podsjetite se uvijek, Amar je DOVEO i UVEO ove ljude u klub. Da se klub stabilizuje.
Zato i sami niste sigurni šta vas čeka sutra sa Amarom.
Amar je najveća posljeratna legenda Želje. Najveći čovjek koji je kročio na Grbavicu. Volim ga ko rođenog oca.
Ali, Amar je Željovac kakav vi nećete biti ni za tri života.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
sastrane
Postovi: 824
Pridružen/a: sri jun 28, 2017 7:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 04, 2018 7:48 pm

Vodi ga kuci sebi. Amar amar amar.. da voli Zelju toliko sjeo bi na klupu bez obzira. Husrefa su sutali par puta svaki put se vracao i opet bi isto. Tacka.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 04, 2018 7:49 pm

i evo non stop se piše treba rastjerati sve igrače po cijenu desetog mjesta na tabeli, i da krenemo ispočetka.
Ne bi išlo. Opet bi doveli od 15. novih, bar 3-4 u najboljem slučaju koji su kameleoni.
Nama treba 11.Graovaca. Nama trebaju takvi ljudski kvaliteti. Nema te osobe koja će ga premuntati da radi protiv ruke koja ga hrani. Nama je dovoljno 3. Graovca igračkih i ljudskih kvaliteta Graovca, i 8. Asima Zeca glupih fudbalera ali ljudskih kvaliteta Graovca.
e tad ćemo prvi biti.
A mi ni jednog Graovca ne možemo zadržati. A svake prestupne godine dovedemo jednu takvu osobu.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
kokoška
Postovi: 725
Pridružen/a: pon okt 01, 2018 8:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 04, 2018 7:53 pm

Plava Porodica je napisao/la:
čet okt 04, 2018 7:38 pm
prvo da se ponjamke u stau velikim Željovcima što komentarišu ismijavaju i kontaju da su neko i nešto.. jeste ali u kurcu. nit' ste veći od Želje, nit' ste najpametniji.
Namjera vaša je jasna. Dosta stvari ne funkcioniše i ja glavu na ražanj mogu staviti da mi titule nećemo uzeti dok je ova Uprava tu. Ljetos sam o tome pisao, iz jednog jedinog razloga što niko nikada u ovom sportu nije imao više dušmana. A dušmani su nam najveći oni na terenu. Najveći uz njih su njihovi menadžeri. Liježe svima njima još koja marka sa strane, našli su najbolniju tačku od koje nam cijeli sportski uspjeh zavisi.. pametni su to ljudi, nisu smeća i dan danas tek tako na slobodi nakon što su izmuzli klub toliko da su bile pod upitnikom odigravanje utakmica.
Ja sam se pomirio s tim. Na trenutak se i ponadam da možda i neće biti tako, da će nas Željina djeca izvući koja osjećaju klub i pored tih kameleona, da ne kažem mafijaša u našem dresu, ali onda dobiješ ovakvu šamarčinu od kapitena kluba, djeteta koji je rastao u mahali, u dijelu Alipašina gdje su možda i najveći zaljubljenici Želje, gdje si cijeli život proveo trenirajući na Grbavici. Imaš li obraza ***** ti materina? Onda se sjetim Baje, iz iste mahale, iz istog dijela APa i shvatim kakav je to momak, koliko on voli Želju.
Zato i dan danas uzima 10 puta veću lovu od tebe smradu, ali i dalje, gdje god bio, traži linkove da gleda klub koji mu je sve to omogućio.
Prihvatio istinu da o ligi šampiona neće biti ništa u skorije vrijeme, ali šta ću bar mi srce zatreperi, dah stane kad vidim našu Dolinu. Kad vidim neke hibride, lijepi istok i sve ostale cake što učiniše Grbavicu europskim stadionom, da se više ne crvenimo taman dočekali Barselonu.
Da znamo da će sutra biti bolje sa nekim novim ljudima, a da će se i dalje držati od kluba ova mafija što sve ovo zakuhava, odstupili bi oni još davno. Ali, ili ćemo opet dopustiti da se nekako koriste kroz klub, ili će im sada najveće oružje Amar, koji i kada bi sjeo na klupu a i dalje iste "procedure" bile u klubu, tj. sve po PSu, ne vjerujem da bi se išta promjenilo. Otjerala bi ta stoka i Amara jer im ne da ono čime su sagradili vikendice.
Nije ni Amar čarobnjak. Sigurno najveći trener, najveći mangup, najveći autoritet i šmeker koji je kročio na PL terene, ali kažem protiv mafije koja direktno utiče na igrače ne može.
Sve sam više takvog mišljenja, možda ja griješim u svemu ovome, ali više ne znam šta da mislim..
davno bi se čulo Uprava napolje, ali nemaju pokrića. Ne znaju šta ih čeka poslije. Zato i tiho po društvenim mrežama prozivaju Amarovo ime, kao spasitelja fudbala na Grbavici a ustvari prizivaju kozariće i violine.
A, šta ako bi Amar doveo ljude koji bi bili na nivou ovih, ili čak i bolji? Šta ako bi Amar tada sjeo na klupu? Koje bi vam tad bilo oružje da ubacite svoje u klub?
Podsjetite se uvijek, Amar je DOVEO i UVEO ove ljude u klub. Da se klub stabilizuje.
Zato i sami niste sigurni šta vas čeka sutra sa Amarom.
Amar je najveća posljeratna legenda Želje. Najveći čovjek koji je kročio na Grbavicu. Volim ga ko rođenog oca.
Ali, Amar je Željovac kakav vi nećete biti ni za tri života.
100% si upravu, vise nigdje u svijetu nema da se trener pita za sve a nevjerujem da je igdje ikad i bilo, jedino da je vlasnik kluba i da onda trenira i određuje.Ovi sto prizivaju Amara ustvari ne prizivaju njega nego pokusavaju da otjeraju ovu upravu i petljaju covjeka u nesto sa cim on nema veze.
 
Hiperbaricna Komora
Postovi: 19
Pridružen/a: ned jul 29, 2018 7:41 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 04, 2018 7:58 pm

boja mora je napisao/la:
čet okt 04, 2018 6:54 pm
Ako je razlog što čemo ostati bez prvog golmana zato što je viđen da kupuje alkohol meni je to glupo i smiješno.
Normalno da je smesno i zalosno! Ako su hteli da ga smene,a on po meni uopste nije za kapitena,trebali su ljudski to da urade. A ne da ga ovako bedno diskredituju,onako kao preko zute stampe,govnarski. Mozda je kupovao nekom vino ili mu devojka trazila da popiju po casu ili bilo sta drugo... Ali bre,ko je koga tu ponizio,on klub ili klib njega,bez ikakvih dokaza. Sramota za upravu!
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5846
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 04, 2018 8:01 pm

@PP :palacgore:
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 04, 2018 8:03 pm

Hiperbaricna Komora je napisao/la:
čet okt 04, 2018 7:58 pm
boja mora je napisao/la:
čet okt 04, 2018 6:54 pm
Ako je razlog što čemo ostati bez prvog golmana zato što je viđen da kupuje alkohol meni je to glupo i smiješno.
Normalno da je smesno i zalosno! Ako su hteli da ga smene,a on po meni uopste nije za kapitena,trebali su ljudski to da urade. A ne da ga ovako bedno diskredituju,onako kao preko zute stampe,govnarski. Mozda je kupovao nekom vino ili mu devojka trazila da popiju po casu ili bilo sta drugo... Ali bre,ko je koga tu ponizio,on klub ili klib njega,bez ikakvih dokaza. Sramota za upravu!
Nije mu djevojka tražila vino nego Blagojević, htjeli zajedno da zaliju
 
Nikolaj
Postovi: 184
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 04, 2018 8:06 pm

Previše je Odović danas rekao na presu, paglu je ispao u vezi sa Vranješom. Sutra odo samo da vidim štoperski tandem, bude li Osmanković-Sindikalac, umjesto Rodin-Bakrač napuštam odmah. I ako kiksamo i neko iz odbrane pogriješi reći će nije nam odbrana uigrana, kako će biti grob ga **** kad je stalno mijenjaš!
 
19tm87
Postovi: 650
Pridružen/a: pon jun 27, 2016 2:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 04, 2018 8:10 pm

Hajmo malo stati i mi na loptu bar dok ne prodje sutrasnja tekma pa cemo imati 2 sedmice opet da ih pljujemo i sta vec bude trebalo i onako ne mozemo nista postici.
Zgadili su se i meni pojedinci ali opet danas otisao na trening da ih pogledam jer sam ugrabio vremena i muka mi je bilo vidjet pojedine al tu sam dosao zbog Zelje.
Samo mozemo odmoc i onim koji hoce da natope dres znojem (rijetki su ali ih ima )
 
Avatar
mirzoni1921
Postovi: 539
Pridružen/a: uto dec 06, 2016 3:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 04, 2018 8:12 pm

Koliko mahalas i ne znaš da Bogi ne može sutra igrati.

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk

 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6655
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 04, 2018 8:18 pm

Sumnjam da ce igrati Osmankovic sutra jer realno on mjesta nema u Radniku.

Za vezni red je sutra belaj zivi, kako stvari stoje opet cemo gledati isti kao protiv GOSK-a.

Meni je zao samo za Vecu jer su se kola slomila na njemu, a picka celava i Bogicevic se izvuku.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Nikolaj
Postovi: 184
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 04, 2018 8:18 pm

mirzoni1921 je napisao/la:
čet okt 04, 2018 8:12 pm
Koliko mahalas i ne znaš da Bogi ne može sutra igrati.

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk
Allah te nagradio, znači biće Osmanković-Rodin
 
Nikolaj
Postovi: 184
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 04, 2018 8:20 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
čet okt 04, 2018 8:18 pm
Sumnjam da ce igrati Osmankovic sutra jer realno on mjesta nema u Radniku.

Za vezni red je sutra belaj zivi, kako stvari stoje opet cemo gledati isti kao protiv GOSK-a.

Meni je zao samo za Vecu jer su se kola slomila na njemu, a picka celava i Bogicevic se izvuku.
Gore sve isto pretpostavljam, Blagojević, Šabanadžović, Zajmović, Zec, Čurjurić, Krpić, valjda Jazvić bude na klupi.

Nama je jedini spas Ramović, jedini fudbaler koji zna po sredini probiti, ostalima je to misaona imenica
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3949
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 04, 2018 8:22 pm

phpBB [video]

phpBB [video]

phpBB [video]

phpBB [video]
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 85 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija