Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
igla
Postovi: 3644
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 03, 2018 10:44 am

Primijetite koliko puta u tekstu afirmativno priča o navijačima. I u svoje i u Arežinino ime. Cilj je da se ražalostimo i kažemo "Pa stvarno...".

Probio mu glavu da se dokaže pred navijačima Želje, raja mu psovala nakon poluvremena jer je više Kjosevski trčao i žara ponudio od njega.

Demagogija je ovdje stil života.
 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 03, 2018 10:47 am

Ne znam za vas al meni izgleda ovako za Arezinu:
Sta cemo sa parama za Hirosa? Haj da mi ne placamo, evo vama Arezina, jel moze? Ma haj moze za rotacije, mozda bude top, mozda flop.
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 03, 2018 10:55 am

azbaha je napisao/la:
sri okt 03, 2018 10:47 am
Ne znam za vas al meni izgleda ovako za Arezinu:
Sta cemo sa parama za Hirosa? Haj da mi ne placamo, evo vama Arezina, jel moze? Ma haj moze za rotacije, mozda bude top, mozda flop.
Vrlo vjerovatno, al ko je znao da ce ovakve gluposti praviti, svi smo odobravali njegov dolazak, prvi ja sam zagovarao tu opciju ovdje, ali bili smo slijepi, fino nam ljudi pisali, sta se radujete, lik je budala, kod njih prokockao sve pa ga stari izvlacio, glumio povrede, cudno se ponasao, sto bi Oda rekao “u svom filmu”.
 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 03, 2018 10:59 am

cikazubo je napisao/la:
sri okt 03, 2018 10:55 am
azbaha je napisao/la:
sri okt 03, 2018 10:47 am
Ne znam za vas al meni izgleda ovako za Arezinu:
Sta cemo sa parama za Hirosa? Haj da mi ne placamo, evo vama Arezina, jel moze? Ma haj moze za rotacije, mozda bude top, mozda flop.
Vrlo vjerovatno, al ko je znao da ce ovakve gluposti praviti, svi smo odobravali njegov dolazak, prvi ja sam zagovarao tu opciju ovdje, ali bili smo slijepi, fino nam ljudi pisali, sta se radujete, lik je budala, kod njih prokockao sve pa ga stari izvlacio, glumio povrede, cudno se ponasao, sto bi Oda rekao “u svom filmu”.
Ma to sam i ja cuo. Al vala Arezina i govnovod = ker laje.
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 03, 2018 11:28 am

ko ima imalo mozga u glavi, u tekstu doticnog menadjera moze dosta toga procitati izmedju redova. tu nije vazna karijera Filipa Arezine, nego pozicija Senada Misimovica. jer da je obrnuto, tekst ne bi bio kakav jeste niti bi ga uopste bilo.

Filip je dosao u Zelju kao pojacanje, kao igrac sa izgradjenom reputacijom dobrog fudbalera pred kojim je svijetla karijera. u razgovoru se Senad tako i postavio. a sta smo mi to od Filipa vidjeli za 300 minuta provedenih na terenu!? zelju? nismo! htijenje? nismo! pozrtvovanost!? nismo.... jedan slobodnjak i to je to.

kaze da Filip nije povrijedjen, a u istom tekstu kaze da ovog bole ledja godinu dana! jos optuzi Odovica da laze. smijesno.
dalje, pokusava okrenuti navijace protiv Misimovica sto je potpuno irelevantno za karijeru Filipa Arezine o kojoj se on brine. i to radi preko medija za koji sa PUNOM SIGURNOSCU znamo da nam je dusmanski.

meni je ovdje sve jasno. i uopste me ne dotice.
nadam se samo da ce i Oda i Mirsad i Senad i navijaci imati strpljenja, znanja, volje i MUDA da sve ovo rasciste do temelja i krenu u neku novu pricu koja ce se graditi na momcima sa zavidnim kucnim odgojem, lijepim manirima, radisnim momcima, momcima sa ambicijama, sa onim pozrtvovanim, sa onim koji znaju cijeniti podrsku........a ne sa umisljenim pobertetlijama, namazanim starohanima, ili raspustenim omladincima.

malo je Zelje u Zelji. to se treba mijenjati.
daj omladini sansu. daj ih dodatno povezi. napravi im uslove za dobro druzenjue na terenu i izvan njega. podrzi ih. stalno razgovaraj sa njihovim menadjerima i zajedno s njima radi na gradjenju njihovih karijera....... odvoji neradnike od njih, zastiti ih losih uticaja. pomozi im da postanu pravi sportisti. izgradi ih kao licnosti.
samo tako ces stvoriti tim koji nazalost danas nemamo.
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 03, 2018 11:31 am

naravno. on i ako jeste nepravedno zapostavljen, ovako to neće riješiti, nego ga samo može dalje ukopati. cilj teksta je jedino senad.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Roberto Baggio
Postovi: 382
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 03, 2018 11:44 am

igla je napisao/la:
sri okt 03, 2018 1:11 am
U svemu ovome najmanje ima Želje. Nikad nismo bili više podijeljeni nego danas. Najveći razlog tome je idolopoklonstvo i sektaško ponašanje. Šta želim reći? Znam mnogo stvari i o Amaru i Senadu. Dakle, ne predstavljam sebe insajderom, samo igrom slučaja znam o njima dvojici i iz drugih izvora. Ni Amar ni Senad nisu za idolopoklonstvo i sektaško ponašanje. Niko nije, ako već moramo imati neke luđačke ideale, usmjerimo ih prema Želji.

Senad ni blizu nije savršen čovjek. Iz ovog teksta sa govnovoda ima tačnih stvari, npr. da je veliki egoista. Također, i "bolesni" je perfekcionista, što je nekad dobro, a nekad užasno. Senad je čovjek koji zna napraviti sistem, on ne radi sve, ali želi biti upućen u sve, što opet nekad može biti dobro, a i loše. Izuzetan ekscentrik. Zajedno sa upravom je donosio mnoge užasne odluke u sportskom segmentu. Nemamo kontinuiteta, i tu je sigurno jedan od najvećih krivaca.

Amar je specifičan čovjek. Nevjerovatan egoista. Za njega se govori da je bio fakin, lukav, da je teško s njim... Zašto mislite da je drugačije izvan svijeta fudbala? Sektaški je pričati da je sve što je dobro iz njegovog perioda dobro zbog njega, a sve što je loše je da nije imao s kim... Znamo njegov status tada. Nađite čovjeka koji može u svijetu fudbala biti trener ekipe i otići na godišnji odmor na početku sezone. Kasnije sam sebe imenovati za menadžera, pa onda imenovati trenera. Realno, radio je šta je htio i kada je htio. Koliko smo preživljavali njegovim parama, toliko bi i tim tempom propali. S druge strane, Amar je savršen čovjek na mjestu trenera u našoj ligi jer može fantastično funkcionisati u tim sranjima, a i igračima nije jednostavno s njim, pa ima autoritet.

Šta je bit? Svaki čovjek koji može pomoći je dobrodošao Željezničaru. Slijepo branjenje Misimovića ili Amara je kontra Željinom interesu. Ja sam uvijek za onog koji će donijeti napredak klubu. Napredak kluba, pogotovo u našoj državi, se ne može samo mjeriti rezultatima. Ko ga tako mjeri, nije realista. Eto bili smo šampioni sa Amarom, publike je bilo sve manje, Grbavica propadala, a dugovi rasli, da je bila prijetnja gašenju. Normalno da je lijepo biti prvak, ali je meni draže i da smo osmi, ali da znam da ću i sa svojim djetetom ako Bog da otići na Grbavicu.
Drugo, zašto cijenim rad ove uprave? Uhvatili su se stvari kojih se niko ne bi uhvatio još 20 godina. Grbavica izgleda evropski, moderno, a ta infrastruktura će donositi velike benefite klubu. Kažu "navijači vam napravili, niste vi". Od rata nije cigla postavljena, i onda se nađemo komentarisati. Ako je to tako lako bilo, što niko nije to prethodno uradio? Dakle gradi se, konkurentni smo (da se ne vraćam na izgubljene titule u zadnjim kolima), a i ne prave se novi dugovi, već se vraćaju stari, a zaposlenici su prijavljeni i sve je kako treba što se tog dijela tiče. Tim tempom ću i ja s djetetom na Grbavicu gledati Želju!

Poslovni odnos Senad-Amar: NEMOGUĆ. Ko to do sada nije shvatio, neće nikad! I tu me iskreno razočarao Amar. Ja bih njega volio vidjeti na mjestu šefa stručnog štaba, dakle tamo gdje je najbolji. Ali ako on funkcioniše samo u sistemu gdje se on, kao trener, pita za sve, gdje ne trpi hijerarhiju, gdje može šta hoće i kad hoće, onda ima tu i ličnih problema. S druge strane, ovo ne znam jesu li, ali su morali njemu ponuditi veću autonomiju nego ostalim trenerima, ali naravno uz neke granice normalnosti, kako bi i dalje ostali klub, a ne društvo jednog lica. Više puta je izjavljeno da se interesi ne poklapaju i to je meni gotova priča. Samo vam kažem, nije to problem Senada i uprave, evo koja god uprava druga da dođe, ako je NORMALNA UPRAVA i ako je hijerarhijski onako kako treba, Amar će imati problem. Osim u slučaju ako on ne dovede svoje ljude, a to, poučen prethodnim iskustvima zbog ljudi koji su ga okruživali, nije dobro. I nije normalno. Ne može ti trener dovesti ljude koji bi trebali biti hijerarhijski iznad, koji odlučuju o njegovom poslu.

I da, puno mi je srce što više nema Pehilj slučaja, Leotara i sl. Sretniji sam drugim mjestom, zasluženim na terenu, nego da smo prvi na način na koji je Zrinjski preko penala postao. A što se tiče Senada i uprave, DA BOG DA SUTRA OTIŠLI AKO ĆE IH ZAMIJENITI BOLJI. I čim ja primijetim da stagniramo, da se ne napreduje ni na koji način, tražit ću prvi da prepuste posao onim koji mogu donijeti napredak. Uopšte me ne interesuje Senad kao Senad, Amar kao Amar ili bilo ko drugi, interesuje me Željo i njegovi interesi. U dugoročnom planu, stava sam da je ova uprava najviše doprinijela i da će ostati upisani zlatnim slovima, jer polako, vidjećete tek šta znači bolji teren, šta znače prostori na istoku, šta znači kad je klub klub, a ne volja nečijeg ćejfa.

Ponavljam, da Bog da sutra otišli, a došli bolji. S tim što svi ovi koji su im opozicija ne da nisu bolji, nego su mogli biti grobari našeg kluba. I valjda je logično da, i kada se priziva Amar, priziva se na mjesto stručnog štaba. Samo što kad se on priziva, većinski se traži odlazak ne samo trenera, već svih ostalih, što također nešto govori.

Ko je pročitao - hvala na strpljivosti :)
Ko nije - neće ni ovo pročitati :D
Ne vidim uopće razloga da se priča opet seli na ovu razinu, otkud sad Amar u ovoj priči, gdje nezadovoljni menadžer zapostavljenog igrača, pljuje po predsjedniku upravnog odbora kluba, na portalu koji je to očito jedva dočekao da objavi, zato što se dokazao kao neprijateljski? - Kakav Amarov godišnji odmor sad opet? Kakve Amarove pare? Dugovi, titule i gašenje kluba? Amar te razočarao što ne može sa Senadom? Šta Amar i tvoje tumačenje njegovog odnosa prema hijerarhiji imaju veze sa Arežinom? Pehilj i Leotar? :cigara:

Poučen dugogodišnjim iskustvom, i ja se plašim da će onog trenutka kada ova uprava na čelu sa Misimovićem ode iz kluba, proći decenije dok se neko ne sjeti da negdje ponovo zakuca ekser da okači neku sliku, a kamoli nešto više. Stadion nam izgleda nestvarno, sve ljepše, teren fantazija... Aferim, radimo dalje, pažljivo čuvajmo ovaj talas, jer ako splasne prije nego što se sve planirano završi, bogzna kad će se to opet raditi. Dajbože da griješim, ali takvi smo, nije bilo toliko davno kad se ono srušio krov na zapadu, pa se umjesto tih jednostavnih radova prodavale karte za nenatkriveni zapad. Ali, vala, to nikome ne daje za pravo kada se nađe neki uvrijeđeni menadžer da pljuje po Misimoviću, skače ovdje u odbranu tako što će se, doduše, priznati kako on možda nije savršen, ali će se onda pljunuti po Amaru. Više puta su branioci uprave i na ovom forumu upozoreni od mnogih da ne brane tu upravu tako što će pljuvati po Amaru, jer je samo kontraproduktivno. Slažem se, niko nije veći od Želje, nije ni Ivica, pa tako nisu ni Amar, ni Senad. Ako ćemo o razočarenjima, mene su razočarali i Amar i Senad što ne mogu i ne žele da rade zajedno, a oni su dvojica ljudi koji su najbolje stvari uradili za Želju od poslije rata pa dosad. Ali to nije tema ove epizode naše sapunice.

Tema je da smo ostali bez još jednog igrača, u velikom nizu onih od kojih smo sigurno mogli imati puno više koristi nego što smo imali. I jeste nam ovaj menadžer sad spremio nekakvu papazjaniju, napokovao čovjek svega i svačega, pa to ni pas s maslom ne bi sve pojeo. Ali u suštinu, u osnovnu poruku, da je njegov igrač nekorektno odbačen, meni ipak nije teško povjerovati, zato što isto to mislim, iz svoje perspektive, navijača koji prati ovu našu jadnu ligu, gledam sve naše utakmice, pa čak i poneki trening u zadnje vrijeme. Uostalom, mi u našem kadru i dalje imamo čovjeka koji je zbog sličnih, pa i nekih gorih stvari u odnosu prema njemu kao igraču, prije dvije godine tužio klub i dobio spor, pa na kraju i vraćen da igra.
FK Željezničar 1921
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 03, 2018 11:44 am

Opasno nam neko radi o glavi klub, pod glavom mislim na klub u totalu ne nekoga imenom i prezimenom mada to naravno pocinje od uprave pa nadalje.

Orkestrirani napadi sa strana, a na to sva ova sranja iznutra sto je jos vise zabrinavajuce. Evo vec tri sezone za redom problem pocinje iznutra tj. preko losh rezultata, losom atmosferom u svalacionici a nastavlja se preko kvazi portala i raznih ljudi koji se javaljaju da pametuju i blate klub.

Definitvno imamo igrace tj. klan koji unistavaju klub, samo zasto, ko stoji iza njih. Ja sam uvjeren da su oni problem niko drugi. Ovo je kap koja je prelila casu, uprava mora biti jaca nego ikada i da ovo rijesi dok jos ima vremena.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
ublehas
Postovi: 1023
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 03, 2018 11:47 am

igla je napisao/la:
sri okt 03, 2018 1:11 am
U svemu ovome najmanje ima Želje. Nikad nismo bili više podijeljeni nego danas. Najveći razlog tome je idolopoklonstvo i sektaško ponašanje. Šta želim reći? Znam mnogo stvari i o Amaru i Senadu. Dakle, ne predstavljam sebe insajderom, samo igrom slučaja znam o njima dvojici i iz drugih izvora. Ni Amar ni Senad nisu za idolopoklonstvo i sektaško ponašanje. Niko nije, ako već moramo imati neke luđačke ideale, usmjerimo ih prema Želji.

Senad ni blizu nije savršen čovjek. Iz ovog teksta sa govnovoda ima tačnih stvari, npr. da je veliki egoista. Također, i "bolesni" je perfekcionista, što je nekad dobro, a nekad užasno. Senad je čovjek koji zna napraviti sistem, on ne radi sve, ali želi biti upućen u sve, što opet nekad može biti dobro, a i loše. Izuzetan ekscentrik. Zajedno sa upravom je donosio mnoge užasne odluke u sportskom segmentu. Nemamo kontinuiteta, i tu je sigurno jedan od najvećih krivaca.

Amar je specifičan čovjek. Nevjerovatan egoista. Za njega se govori da je bio fakin, lukav, da je teško s njim... Zašto mislite da je drugačije izvan svijeta fudbala? Sektaški je pričati da je sve što je dobro iz njegovog perioda dobro zbog njega, a sve što je loše je da nije imao s kim... Znamo njegov status tada. Nađite čovjeka koji može u svijetu fudbala biti trener ekipe i otići na godišnji odmor na početku sezone. Kasnije sam sebe imenovati za menadžera, pa onda imenovati trenera. Realno, radio je šta je htio i kada je htio. Koliko smo preživljavali njegovim parama, toliko bi i tim tempom propali. S druge strane, Amar je savršen čovjek na mjestu trenera u našoj ligi jer može fantastično funkcionisati u tim sranjima, a i igračima nije jednostavno s njim, pa ima autoritet.

Šta je bit? Svaki čovjek koji može pomoći je dobrodošao Željezničaru. Slijepo branjenje Misimovića ili Amara je kontra Željinom interesu. Ja sam uvijek za onog koji će donijeti napredak klubu. Napredak kluba, pogotovo u našoj državi, se ne može samo mjeriti rezultatima. Ko ga tako mjeri, nije realista. Eto bili smo šampioni sa Amarom, publike je bilo sve manje, Grbavica propadala, a dugovi rasli, da je bila prijetnja gašenju. Normalno da je lijepo biti prvak, ali je meni draže i da smo osmi, ali da znam da ću i sa svojim djetetom ako Bog da otići na Grbavicu.
Drugo, zašto cijenim rad ove uprave? Uhvatili su se stvari kojih se niko ne bi uhvatio još 20 godina. Grbavica izgleda evropski, moderno, a ta infrastruktura će donositi velike benefite klubu. Kažu "navijači vam napravili, niste vi". Od rata nije cigla postavljena, i onda se nađemo komentarisati. Ako je to tako lako bilo, što niko nije to prethodno uradio? Dakle gradi se, konkurentni smo (da se ne vraćam na izgubljene titule u zadnjim kolima), a i ne prave se novi dugovi, već se vraćaju stari, a zaposlenici su prijavljeni i sve je kako treba što se tog dijela tiče. Tim tempom ću i ja s djetetom na Grbavicu gledati Želju!

Poslovni odnos Senad-Amar: NEMOGUĆ. Ko to do sada nije shvatio, neće nikad! I tu me iskreno razočarao Amar. Ja bih njega volio vidjeti na mjestu šefa stručnog štaba, dakle tamo gdje je najbolji. Ali ako on funkcioniše samo u sistemu gdje se on, kao trener, pita za sve, gdje ne trpi hijerarhiju, gdje može šta hoće i kad hoće, onda ima tu i ličnih problema. S druge strane, ovo ne znam jesu li, ali su morali njemu ponuditi veću autonomiju nego ostalim trenerima, ali naravno uz neke granice normalnosti, kako bi i dalje ostali klub, a ne društvo jednog lica. Više puta je izjavljeno da se interesi ne poklapaju i to je meni gotova priča. Samo vam kažem, nije to problem Senada i uprave, evo koja god uprava druga da dođe, ako je NORMALNA UPRAVA i ako je hijerarhijski onako kako treba, Amar će imati problem. Osim u slučaju ako on ne dovede svoje ljude, a to, poučen prethodnim iskustvima zbog ljudi koji su ga okruživali, nije dobro. I nije normalno. Ne može ti trener dovesti ljude koji bi trebali biti hijerarhijski iznad, koji odlučuju o njegovom poslu.

I da, puno mi je srce što više nema Pehilj slučaja, Leotara i sl. Sretniji sam drugim mjestom, zasluženim na terenu, nego da smo prvi na način na koji je Zrinjski preko penala postao. A što se tiče Senada i uprave, DA BOG DA SUTRA OTIŠLI AKO ĆE IH ZAMIJENITI BOLJI. I čim ja primijetim da stagniramo, da se ne napreduje ni na koji način, tražit ću prvi da prepuste posao onim koji mogu donijeti napredak. Uopšte me ne interesuje Senad kao Senad, Amar kao Amar ili bilo ko drugi, interesuje me Željo i njegovi interesi. U dugoročnom planu, stava sam da je ova uprava najviše doprinijela i da će ostati upisani zlatnim slovima, jer polako, vidjećete tek šta znači bolji teren, šta znače prostori na istoku, šta znači kad je klub klub, a ne volja nečijeg ćejfa.

Ponavljam, da Bog da sutra otišli, a došli bolji. S tim što svi ovi koji su im opozicija ne da nisu bolji, nego su mogli biti grobari našeg kluba. I valjda je logično da, i kada se priziva Amar, priziva se na mjesto stručnog štaba. Samo što kad se on priziva, većinski se traži odlazak ne samo trenera, već svih ostalih, što također nešto govori.

Ko je pročitao - hvala na strpljivosti :)
Ko nije - neće ni ovo pročitati :D
:palacgore:

Da rezimiramo. Niko ovdje ne navija za Senada. Većina mu daje podršku zato što su uvjereni da je trenutno najbolje riješenje za Želju. Čim vidimo da imaju bolji ljudi, većina će biti za te ljude. Prosto.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 03, 2018 11:50 am

Roberto Baggio je napisao/la:
sri okt 03, 2018 11:44 am
Ako ćemo o razočarenjima, mene su razočarali i Amar i Senad što ne mogu i ne žele da rade zajedno, a oni su dvojica ljudi koji su najbolje stvari uradili za Želju od poslije rata pa dosad. Ali to nije tema ove epizode naše sapunice.
nažalost, to jeste tema svake epizode naše sapunice zadnje tri-tri i po godine. i kad izgleda da nije.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
voltron30
Postovi: 674
Pridružen/a: čet feb 18, 2016 5:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 03, 2018 11:52 am

Ma gg.ba i ovaj kvazi menadžer su odlučili da spoje ugodno sa korisnim što se tiče njih. Began & co da mogu pljuvati po Misimoviću, a menadžerčić da što prije dobije raskid ugovora za Arežinu. Vidim i @hrasno se aktivirao na klixu ponovo. 'ebalo majku, kako izmile iz svih rupa čim Želji ne ide kako treba.
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 03, 2018 11:54 am

Ah, i Crnov se pridruzuje partyu. Sve igracina do igracine. :lol:
1987
 
Avatar
Ch.Willa1986
Postovi: 524
Pridružen/a: uto jan 17, 2017 9:00 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 03, 2018 11:56 am

Ma sve i da je Arežina bio non stop u prvih 11 na vrhunskom nivou mi bi imali iste rezultate jer nema TIMA. Eto sad mi navijači trebamo tjerati upravu jer Arežina nije igrao i to je jedini razlog za našu krizu, ma kako da ne. Članak je zabavan za pročitati i ništa više, klasična žuta štampa, mogli su napraviti i članak: Igrač Željezničara zapalio društvene mreže, koji veš nosi Siniša stevanović :D Ovaj izjava nekakvog menadžera koji gleda samo svoj interes mi je na tom nivou naslova, daj klikova, a u suštini koga boli k...c. Eto jadan njemu je Željo u interesu pa da nam otvori oči. Odjebi i ti i redakcija za koju si dao izjavu.
Sve što nosi Željezničar u naslovu je mamac za publicitet, klikove, preglede i šta sve ne, i pun k...c papaka je našao sebi za pravo da zarad tog imena sebi gradi ime. Ignore!
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5233
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 03, 2018 12:01 pm

ChWilla je napisao/la:
sri okt 03, 2018 9:22 am
brutalno ali tačnije nego što se većina nada i hoće priznati.

mi imamo poziciju koja zna sve osim uzeti titulu. i opoziciju kojoj je jedini program, cilj i težnja da to tako i ostane.

plus krajnje neodređena teza između redova, koju još naglas, javno i jasno nije izrekao, da će se sa njima vratiti amar. a sa njim, jel, i sportski uspjeh. ali to niko ne kaže imenom i prezimenom. nego to provlače huškači i komentatori na fejsbuku i forumima.

da to neko kaže imenom i prezimenom, evo ja ću biti taj, za finansije će biti taj i taj, dovodim sponzora tog, i amara osima za šefa stručnog štaba, sportskog direktora direktora ili oboje - pa super. to bi bilo opoziciono djelovanje za boljitak kluba. pa da svaki taj delegat u skupštini može konkretno birati i izjasniti se za ili protiv. ali mi to nemamo. mi od opozicije imamo naručene članke, lažne forumaše i štrajkove u svlačionici. a kad dođe skupština, oni ili ne dođu ili čak svejedno dignu ruku za senada, iako su intimno protiv. jer nemaju ništa da ponude.
Može li ovaj Čvilin post stajati na vrhu svake stranice, pored prostora previđenog za reklamne svrhe :D Hvala!
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 03, 2018 12:02 pm

ChWilla je napisao/la:
sri okt 03, 2018 11:50 am
Roberto Baggio je napisao/la:
sri okt 03, 2018 11:44 am
Ako ćemo o razočarenjima, mene su razočarali i Amar i Senad što ne mogu i ne žele da rade zajedno, a oni su dvojica ljudi koji su najbolje stvari uradili za Želju od poslije rata pa dosad. Ali to nije tema ove epizode naše sapunice.
nažalost, to jeste tema svake epizode naše sapunice zadnje tri-tri i po godine. i kad izgleda da nije.
Meni je samo krvio sto to nije jasnije objasnjeno zasto ne zele dvije strane saradnju. Glavna stvar i mislim da je to izvikano i ne tacno - navodni dugo prema Amaru tj. pare koje je on dao klubu ali za to navodno nema papira. Da su ga kontaktirali jesu i to dva puta, odbio je oba. Kasnije je Misimovic rekao da se moraju dvije vizije poklopiti. A mi svi znamo onu staru pricu o tome "daj Amaru da se pita za sve, niko da mu se ne mjesa". To ova uprava ne zeli i nece tako ici, ne postoji klub na svijetu koji tako funkcionise.

Mozemo u nedogled pisati zasto ne zele, ali samo oni to znaju.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 03, 2018 12:15 pm

ali neposredni povod za ovo juče i danas je suspenzija vedrana. nije ni arežina ni gošk.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Roberto Baggio
Postovi: 382
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 03, 2018 12:21 pm

Elegant je napisao/la:
sri okt 03, 2018 12:02 pm
ChWilla je napisao/la:
sri okt 03, 2018 11:50 am
Roberto Baggio je napisao/la:
sri okt 03, 2018 11:44 am
Ako ćemo o razočarenjima, mene su razočarali i Amar i Senad što ne mogu i ne žele da rade zajedno, a oni su dvojica ljudi koji su najbolje stvari uradili za Želju od poslije rata pa dosad. Ali to nije tema ove epizode naše sapunice.
nažalost, to jeste tema svake epizode naše sapunice zadnje tri-tri i po godine. i kad izgleda da nije.
Meni je samo krvio sto to nije jasnije objasnjeno zasto ne zele dvije strane saradnju. Glavna stvar i mislim da je to izvikano i ne tacno - navodni dugo prema Amaru tj. pare koje je on dao klubu ali za to navodno nema papira. Da su ga kontaktirali jesu i to dva puta, odbio je oba. Kasnije je Misimovic rekao da se moraju dvije vizije poklopiti. A mi svi znamo onu staru pricu o tome "daj Amaru da se pita za sve, niko da mu se ne mjesa". To ova uprava ne zeli i nece tako ici, ne postoji klub na svijetu koji tako funkcionise.

Mozemo u nedogled pisati zasto ne zele, ali samo oni to znaju.
Amar sigurno ne bi dozvolio da mu uprava nakon kiksa sa Slobodom upada u svlačionicu, da mu prijeti igračima i da, kao, njega hvali i podržava pred svima njima. Isto tako, mada u ovom slučaju manje važno, Amar sigurno ne bi otišao ni poslije GOŠK-a pred jug, da ga grli nekakav navijač, koji je maloprije ugasio baklju, dok ostali vrijeđaju i prijete igračima.

A možda to zaista jeste osnovna, okvirna, najvažnija tema naše dugogodišnje sapunice, kao neka temeljna napetost, na različite načine potencirana. Ali kao i svaka dobra sapunica, tako i naša ima bezbroj sporednih tokova, novih likova i zapleta, zasebnih cjelina. Iako se vrte isti modeli i iste konstrukcije, i bez obzira što je ovo sad piskaranje jasno upakovano i usmjereno na onom portalu protiv Misimovića, fakat ne vidim razloga da ga se brani tako što će se opet ovdje uvoditi u čitavu priču Amarov godišnji odmor naprimjer, Amarove pare, da se omalovažavaju bivše titule, da se opet spominje gašenje kluba, da se poturaju Pehilj i Leotar...

Neko je spomenuo ovih dana onaj vic, ali u drugom kontekstu. Tako bih i ja poručio mnogim braniocima Misimovića, nemojte ga više braniti, ogadiste mi čovjeka.
FK Željezničar 1921
 
Avatar
voltron30
Postovi: 674
Pridružen/a: čet feb 18, 2016 5:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 03, 2018 12:26 pm

Evo i Turčin očekuje tri boda. Na šta smo mi spali, sve im 'ebem futavo, da se svaka šuša nada bodovima na Grbavici.
 
Avatar
gavran
Postovi: 7548
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 03, 2018 12:31 pm

Za sve je kriv internet i drustvene mreze.Kriva je i demomratija pa svaki hajvan moze pisati sta hoce bez posljedica.Hajmo u petak navijaci Želje(ne pojedinaca i rezultata)podrzati svoju ljubav.
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5233
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 03, 2018 12:38 pm

Ma za sva dešavanja je kriva ova prijava Kluba nadležnim institucijama :D

https://fkzeljeznicar.ba/prijava-za-nep ... uba/24296/
https://fkzeljeznicar.ba/informacija-o- ... uba/22150/
Organi Kluba nakon sagledavanja činjenica i konstatacija navedenih u rješenjima Poreske Uprave FBiH su podnijeli prijavu za utvrđivanje odgovornosti za nepravilnosti u poslovanju Kluba.
Zadnja izmjena: avlami97, dana/u sri okt 03, 2018 1:00 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], salle86 i 179 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija