Analize protivnika za sezonu 2019/2020: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=802
NAVIJACI: Usluge, Poslovi, Akcije: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=798
Sudijske greske: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f= ... 2&p=434009

* * *

Ukoliko nekome treba pomoc, pogotovo ukoliko ima dijete kuci, neka se javi nekome od moderacije. Anonimnost zagarantovana.

Da li smatrate da se prvenstvo moze nastaviti?

Da
36 (88%)
Ne
4 (10%)
Ne znam
1 (2%)

Ukupno glasova: 41

Morzhy
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 01, 2018 11:20 pm

shzna je napisao/la:
pon okt 01, 2018 10:48 pm
Ceman
Stevanovic-Rodin-Bakrac-Pavic
Vranjes-Saban
Sehic-Cuki-Zajmovic
Krpic
Sve dobro osim Zajmovića,ima li ko drugi?

Valter
Kontakt:

pon okt 01, 2018 11:21 pm

Prvo treba strogo zabraniti narednih godinu dana (ako je potrebno i duže) da igrači idu prema južnoj tribini dalje od okvira igrališta pa makar se rezultati dijametralno okrenuli u korist Želje. Ako je klub spao na to da neka grupa pa ma kakvi motiv bili na onakav način vodi polemiku sa igračima pišam ja taj klub. Zna se način kako se neke stvari rješavaju a onakav nipošto. Niko nije iznad kluba pa ni ona grupa sa juga.

Drugo tačno je da su konkretno jučer svi bili jako loši ali na žalost tri najlošija igrača su bili Osmaknović, Šehić (krivi za prvi i drugi gol) i u zadnjim utakmicama očajni Anel. Neko napisa kako ga suigrači bojkotuju a on se kreće i otvara, pa jučer smo na tekmi svi komentarisali njegovu pasivnost i pogubljenost. Stiće se utisak da bi on najradije zaplakao i zamolio trenera da ga izvuće. Nikakve želje ni muda a u duelima tako nejak. Je.bi ga Anele vrijeme je da pokažeš imaš li ono nešto ili lijepo kreni stopama Dade Sadikovića. Poslije ove trojice najlošiji na terenu je bio Hajdarević koji zamjeni Anela. E sada na koga se u nastavku osloniti na ove stare kloceve ili na tzv.našu djecu od kojih smo mi ovdje na forumu napravili nekakve veličine očito ne zna ni sam Oda a to je ono najbeternije. Daće Bog dobro ali valja ga i zaslužiti.

Treće što se tiće Blagojevića bez obzira na njegove po nekad dobre partije nikad ga nisam gotivio i mislim da u utakmicama kada se lomi prvenstvo, kada je najpotrebinje, stručno nas izbojkotuje motiv ne znam.

I četvrto ko ima živaca neka ne napušta Želju pa makar nas u narednom periodu bilo hiljadu na Grbavici, doći će vrijeme i rezultati da se i drugi vrate.
1921. godine Dimitrije Dimitrijević, Ludvig Leple, Stjepan Katalinić i ostali radnici iz Željezničke radionice skupljaju novac za kupovinu lopte i dresova na kojima je bila kao grb izvezena lokomotiva.

Od ovog kluba uzeti KAMATU, najveći je haram.

Morzhy
Kontakt:

pon okt 01, 2018 11:22 pm

CURVA je napisao/la:
pon okt 01, 2018 10:50 pm
Od kada nisam pogledao izvjestaj 1921 prosto me strah kad vidim da ima svaka cast ko ima snage za to.Teska je odluka ako uradimo toliko rezova koliko prizeljkuju navijaci onda bas nikakve sanse nemamo bukvalno borba 3 4 mjesto
A ovako se borimo za koje mjesto?

Eric Cantona
Kontakt:

pon okt 01, 2018 11:23 pm

[uslika

I samo da pozdravim @exdomorocki...valjda je do sada i on skontao neke stvari

slika
Kada galebovi prate brod koji plovi, to rade zato što misle da će neko baciti sardine u more.

Rambo_Amadeus
Kontakt:

pon okt 01, 2018 11:27 pm

Iskreno se nadam da ce od zime ici neka ulaganja u igracki kadar. Sto se tice stadiona, svaka cast na svemu do sad, ali kada se napravi krov mislim da bi trebalo sacekati da taj nivo stignu i rezultati na terenu.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge. Upravo bi to trebao biti cilj svih navijačkih grupa"

Haklapuc
Kontakt:

pon okt 01, 2018 11:31 pm

kokoška je napisao/la:
pon okt 01, 2018 10:44 pm
Haklapuc je napisao/la:
pon okt 01, 2018 10:07 pm
Igrač koji treneru na opasku da je morao odbraniti šut kaže e onda najbolje da se ni ne bacam nikako, ne da nije zreo za kapitena, nego nema šta tražiti u našem klubu.

Jovana sam također branio, nisam želio da vidim da namjerno neće da igra, ali sinoć je to stvarno bilo toliko očigledno, počevši od nevjerovatnih grešaka, očajnih rješenja, kornera koje je izvodio i svega ostalog.

Još nešto što sam primijetio, a to je da Anela saigrači izbjegavaju na terenu, jednostavno ne žele da mu dodaju loptu ni kad je potpuno sam. Nebitno da li je on trenutno dobar ili loš, momak se otvara, trči, nudi, ali ne dobija lopte.

Zajmović je jedan jako talentovan, ali i vrlo bezobrazan seoski fudbaler, dok je Zec isto to samo s nedostatkom talenta i mozga.

O Bogičeviću i Kemi stvarno ne treba trošiti riječi, prvi je sposoban samo za nabijanje lopte i 2-3 kiksa po utakmici, dok drugi nije uopšte za fudbala.

Nemamo ekipu, treba je graditi oko Rodina, Pavića, Siniše, Hajdara/Šabana, Ramovića, Čurjurića i Krpića. Ima materijala i dobrih igrača, nije da nema, samo se treba riješiti ove gamadi koja ničemu ne služi i sastaviti dobar kolektiv.
Ima i do Ode dosta toga, ali treba čovjeku pružiti podršku, nekako vidim nas navijače kao rješenje ovog problema, prvi put dosta nas jasno vidi neke stvari i odakle problem potiče.
Je li istina da je to Vedran rekao Odi, ako je on tako odgovorio onda mi u timu nemamo nikakvu disiplinu Bogami kod nas vlada anarhija pored ne kvaliteta jos nemamo ni autoritet...
Nije Odi nego Krčmareviću. Ali svakako je nebitno kome, igrač koji se tako odnosi prema svom šefu ne zaslužuje da bude član Želje.

SIMA_SIMAU
Kontakt:

pon okt 01, 2018 11:32 pm

Eric Cantona je napisao/la:
[uslika

slika
Sjecam se ovoga Eric svaka cast majstore. Tolike pare ulozene u klub u zadnje 2 godine i toliko su navijaci dali klubu a ovi klosari se popisaju na sve to.

Ovo ako je istina za Vecu i kapitensku onda je to prvi korak idemo dalje.

U slucaju da budu igrali Veca i Jovan onda treba svaki njihov dodir sa loptom ispratiti sa zvizdukom .
Željovci uvijek treba da znate, da navijači prate klub, a ne rezultate!

Svi na Grbavicu!!!

Morzhy
Kontakt:

pon okt 01, 2018 11:36 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
pon okt 01, 2018 11:32 pm
Eric Cantona je napisao/la:
[uslika

slika
Sjecam se ovoga Eric svaka cast majstore. Tolike pare ulozene u klub u zadnje 2 godine i toliko su navijaci dali klubu a ovi klosari se popisaju na sve to.

Ovo ako je istina za Vecu i kapitensku onda je to prvi korak idemo dalje.

U slucaju da budu igrali Veca i Jovan onda treba svaki njihov dodir sa loptom ispratiti sa zvizdukom .
Ma gdje će oni igrati? Pa samo ih lud čovjek može opet staviti da mu rade o glavi. A ne vjerujem da je Oda lud,zna on koji igrači nisu Željo...valjda

sisoko

pon okt 01, 2018 11:38 pm

Ista ili slicna prica bila za Stanica i Bekrica, okarakterisani kao trule jabuke koje su bez razloga napustili klub a nista se nije promjenilo.Naravno u nedostatku argumenata kad se gube konci radi se isprobana taktika gdje se komentarise sta koji igrac izgovori. Cisto me zanima i da je istina kako to obicni navijac moze znati, pa je meni tu malo sumnjivo da neko upravo iz kluba prenesi po forumima sta koji igrac kaze ne bi li ga uzeli na zub. Ne vidim nijedan normalan i logican argument za to.

De vec jednom otjerajte sve te sto nabrajate od Vedrana, Bogija, Jovana i ostalih da vidimo napakon sta ce se desiti?Evo ja kao obicni navijac koji uopce nije upoznat sta koji igrac kaze treneru, gdje jedu i piju, gdje izlaze osim sto vidim da nijedan na terenu ne moze da trci.

Dajte otjerajte sve redom da vidimo sta je sljedeci razlog zasto se vec cetiri godine ne borimo za titulu, Allah vas nagradio!!!!

SIMA_SIMAU
Kontakt:

pon okt 01, 2018 11:41 pm

Buraz, daj boze da Oda to odradi kako treba. Svi moramo stati uz Odu i staviti doznanja levatima da ih vise ne zelimo u klubu.

Veca Jovan Bogicevic OUT!!!

Dajte Stojanu posteno sansu da vidimo sta monak moze, a vjerujem da ce nam biti duplo veca korist on nego svi ovi nabrojani zajedno.
Željovci uvijek treba da znate, da navijači prate klub, a ne rezultate!

Svi na Grbavicu!!!

Omar500
Moderator
Kontakt:

pon okt 01, 2018 11:54 pm

sisoko je napisao/la:
pon okt 01, 2018 11:38 pm
Ista ili slicna prica bila za Stanica i Bekrica, okarakterisani kao trule jabuke koje su bez razloga napustili klub a nista se nije promjenilo.Naravno u nedostatku argumenata kad se gube konci radi se isprobana taktika gdje se komentarise sta koji igrac izgovori. Cisto me zanima i da je istina kako to obicni navijac moze znati, pa je meni tu malo sumnjivo da neko upravo iz kluba prenesi po forumima sta koji igrac kaze ne bi li ga uzeli na zub. Ne vidim nijedan normalan i logican argument za to.

De vec jednom otjerajte sve te sto nabrajate od Vedrana, Bogija, Jovana i ostalih da vidimo napakon sta ce se desiti?Evo ja kao obicni navijac koji uopce nije upoznat sta koji igrac kaze treneru, gdje jedu i piju, gdje izlaze osim sto vidim da nijedan na terenu ne moze da trci.

Dajte otjerajte sve redom da vidimo sta je sljedeci razlog zasto se vec cetiri godine ne borimo za titulu, Allah vas nagradio!!!!
Bekric i onaj intervju u Avazu gdje olajava trenera, Stani sa polomljenim koljenom krivo sto Proja ima vecu platu, pa mahala i potkopava momka...nije bas bez razloga.
Sta ces kada smo takvo okruzenje, prava mahala. Ili dovoditi igrace koji to sigurno nece raditi (Graovac, Krpa, M.Stevanovic, Ramovic), ili napraviti okruzenje gdje ces pokositi svaki pokusaj takvog djelovanja. A i ja bi zabranio da navijaci ista imaju sa timom, nase je da se navija, a ne da kao zavodimo red. Nismo Hajduk jbt, ako nam je to cilj da budemo, mozemo se ovdje kolektivno roknuti, jer oni smjenjuju koga stignu i misle da su najpametniji, pa je Lokomotiva trenutno pojam za njih.

Uprava ako ista misli, ostavit ce Odu, neka covjek u prelaznim rokovima dovodi pojacanja jer drugacije se ne zna. Nikakvih kriterija nemamo za dovodjenje igraca. Iskreno mislio sam za Krpica da ce biti bomba u svlacionici, ali za sada nista, mozda kada bi i on dobio konkurenciju, to bi se desilo, ko ce ga vise znati, sve je kod nas vise moguce...

Moraju se odrediti neke stvari za par sljedecih mjeseci, a medju glavnim bi morala biti stavka da se izgradi stabilan vezni red koji uopste nece ovisiti o Blagojevicu. Bukvalno je kod svih trenera svako zamjenjiv osim njega i to nije nikako dobro, pa da je Xavi licno.
O tome kako nasi igraci stoje ne vrijedi pricati, jer imas primjer kada dobijes Sirokog glat i onda ove tekme gdje najobicnije zamisli nece da izvrse. Krila su neodgovorna za nekog presinga, ali fino bi bilo transformisati se u 4-1-4-1 kada protivnik zeli da iznosi loptu, samo to zahtijeva nevjerovatnu trku i odgovornost, jakog destruktivca iza, stabilan stoperski par, bekove koji ce izlaziti na vrijeme prema krilima i veznjacima i praviti trokut u slucaju ako se uzme lopta, pa da se uz koji brz pas strasno brzo iznese lopta. Ali dzaba sve to pricati kada trenutno ne mogu najjednostavnije zamisli izvrsiti.

Bit ce interesantna utakmica protiv Celika, bas me zanima na sta ce to liciti i koji sastav ce istrcati. Nema gore ekipe trenutno koja nam moze gostovati.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?

sisoko

uto okt 02, 2018 12:02 am

Zaista ne bih da ulazim u neke rasprave koje nemaju kraja niti da provociram nego samo kao obicni navijac pokusavam da razmisljam razumno a da je prije svega logicno. Ne slazem se s tim dijelom oko prvog dvojca a zasto tako mislim je vrlo jednostovno. Cesto spominjani losi odnosi bivsih celnika kluba i sadasnjih, zasto bas da su trule jabuke Stanic i Bekric jel mozda zato sto su igrali u vrijeme tih struktura?dobro vjerovat cu da to nije razlog!.
Onda razumno pokusavam da vjerujem kao obicni navijac a onda nedugo nakon toga dolazi nova bomba a u pitanju je Vedran, Jadranko i Jovan"? Zasto bas ovaj trojac, jel mozda razlog sto su ova prva dvojica opet bili dio tima tih zaracenih strana? vjerovat cu da nije to razlog mozda sam zaista naivan!

A onda razmisljam pa mi nije jasno kako nijedan igrac kojeg je dovela ova uprava nije dio tog klana?

Nesto ovdje opasno smrdi, ili sam mozda zaista naivan i glup.

Charlie Sheen
Kontakt:

uto okt 02, 2018 12:18 am

Vala prvi put u zivotu ne radujem se vikendu i jedva cekam zimsku pauzu.Toliko su mi ogadili fudbal,odvratni su mi i jedva cekam ledja da im vidim.
Picke jedne male ne zasluzuju ni u Zelji B da igraju, toliko me huja drzi,ne vjerujem sa bi se suzdrzo sa ih sretnem negdje u kaficu.

igla
Kontakt:

uto okt 02, 2018 12:27 am

Zadnji put kad sam vidio timski duh je ona s 0 2 na 3 2 na onoj kaljuži protiv Radnika. To je bio Željo, to je bila energija.

19tm87
Kontakt:

uto okt 02, 2018 12:35 am

igla je napisao/la:
uto okt 02, 2018 12:27 am
Zadnji put kad sam vidio timski duh je ona s 0 2 na 3 2 na onoj kaljuži protiv Radnika. To je bio Željo, to je bila energija.
Sad ce brzo godina dana od te tekme otisli kao jeseni prvaci

Brkoo
Kontakt:

uto okt 02, 2018 12:46 am

Hoce li administracija malo pregledati "milion" ovih novih nickova sto su se registrovali poslije utakmice sa Goskom?

Napisati da su Stanic i Bekric bez razloga otjerani je odmah za bana i to trajnog..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:

Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Kontakt:

uto okt 02, 2018 12:53 am

sisoko je napisao/la:
uto okt 02, 2018 12:02 am
Zaista ne bih da ulazim u neke rasprave koje nemaju kraja niti da provociram nego samo kao obicni navijac pokusavam da razmisljam razumno a da je prije svega logicno. Ne slazem se s tim dijelom oko prvog dvojca a zasto tako mislim je vrlo jednostovno. Cesto spominjani losi odnosi bivsih celnika kluba i sadasnjih, zasto bas da su trule jabuke Stanic i Bekric jel mozda zato sto su igrali u vrijeme tih struktura?dobro vjerovat cu da to nije razlog!.
Onda razumno pokusavam da vjerujem kao obicni navijac a onda nedugo nakon toga dolazi nova bomba a u pitanju je Vedran, Jadranko i Jovan"? Zasto bas ovaj trojac, jel mozda razlog sto su ova prva dvojica opet bili dio tima tih zaracenih strana? vjerovat cu da nije to razlog mozda sam zaista naivan!

A onda razmisljam pa mi nije jasno kako nijedan igrac kojeg je dovela ova uprava nije dio tog klana?

Nesto ovdje opasno smrdi, ili sam mozda zaista naivan i glup.
Jedan od rijetkih pametnih forumasa... Sam sebi postavi pitanje i dadne odgovor na isto :D

Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Kontakt:

uto okt 02, 2018 12:55 am

Okolele je napisao/la:
pon okt 01, 2018 11:14 pm
Subota u 18:30 i naravno opet mi zatvaramo kolo..
Yebo li im termini sestre mrtveeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

exbabilon
Kontakt:

uto okt 02, 2018 1:00 am

Treba rec reflektori pokvareni, mogu samo dnevne. Hem gubimo navece, jos se i smrznemo kolektivno.

vopla
Kontakt:

uto okt 02, 2018 2:32 am

Ma ne pomaze ovdje nikakav strucnjak, nama samo na mjesto trenera treba neki fakin,djubre od trenera.
Koji ce doci u svlacionicu da te izvrijedja pred svima, da im yebe mater i unese im se u facu !
Jer poznajem tu "psihu" tih fudbalera, igrao sam fudbal i imam dosta prijatelja fudbalera.
To su ljudi koji dnevno odu odrade trening od sat i po, dva.. i ostatak dana drkaju ku.rac po kafa,po shishama.Glavno im je da budu sređeni, da se kontaju koju ce od mnogobrojnih droljica veceras povaliti.
TO NISU LJUDI KOJI GILJAJU PO 9-10 SATI PO FIRMAMA, KOJEG CEKAJU KUCI ZENA I DJECA DA IM DONESE, KOJI ZNAJU STA ZNACITI PROLITI ZNOJ I KRV ZA YEBENI DINAR. DA ZNAJU CIJENITI POSAO MAJK.U IM KRVAVU YEBEM !
TAKVI NEMAJU STIDA, NEMAJU OSJECANJA ZA DRUGE, NE OSJECAJU SRAMOTU !
SA TAKVIMA TREBA SAMO NA BEZOBRAZAN NACIN !

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot], Mamba1921, SamoJAKO, ubaceni element i 16 gostiju.

Prijava  •  Registracija