Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Budi Željo
Postovi: 830
Pridružen/a: čet jul 14, 2016 11:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 30, 2018 9:52 pm

Jako teska situacija...pitu od govana moze napraviti samo neki bas kvalitetan trener. Milomir Odovic je koliko god on nama bio drag, simpatican, fini cikica, trener koji za evo 15-ak godina trenerske karijere nije osvojio niti jedan trofej niti je vodio premijerligasku ekipu komplet sezonu. Plus ima i poprilican staz u prvoj federalnoj i prvoj rs-a, i tu bez nekog uspjeha. Opet s druge strane imamo i ove katastrofalne igrace, kujice, bez muda i obraza, sa poprilicnim manjkom fudbalskog kvaliteta...kako ovo rijesiti, od mozganja mozdani dobit bukvalno.
Za mene si uvijek najbolji 1921!!!!
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 30, 2018 9:53 pm

Zna li ko sta rekose nasim pulenima navijači...? Pp
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2920
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 30, 2018 9:53 pm

Proširite roster koji vam je *****, ni krila ni napadača na klupi nemamo da uvedemo a ganjamo rezultat.
I onda se oni naklate sa oćemo titulu oćete ***** sa nekvalitetno popunjenim rosterom pičkama od igrača i likovima koji se kriju od lopte.
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
Avatar
Vortex
Postovi: 580
Pridružen/a: pet maj 12, 2017 11:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 30, 2018 9:53 pm

nookey je napisao/la:
ned sep 30, 2018 9:48 pm
Vortex je napisao/la:
ned sep 30, 2018 9:45 pm
nookey je napisao/la:
ned sep 30, 2018 9:42 pm
Nakon duuugo vremena necu doci Na tekmu... Ne mogu majke mi obolio sam... Ja ove retarde: Zajmovica, Zeca, Hajdara, Kemu, KJOSEVSKOG svenmu *****, te debila bezobratnog odvratnog Blagojevica ne mogu vise smisliti. Jos kad dodam nase doktore, fizioterapeute i kondicione te trenera golmana ne moze mi vise pod kozu... Ne mogu Bgm... Nisam navijac rezultata ali Zeljo ce me u grob odvesti...
Ja sam drug vec obolio. Čuvaj zdravlje. Evo temp ne opada jos od srijede ibone tekme. **** ove klosarcine
Vjerujem to brate... Nije problem bili smo pred ispadanjem ali ovakve gadove, propalitete, smradove i me znam kako ih nazvati nikad nisambgledao u svom Zelji... Ovo je nevjerovatno
A ne moze covjek biti ravnodusan nikako kad nesto voli...
Gade mi se. Nista im nije sveto. Nadam se da se ovo više okončati bez obzira na cijenu.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 30, 2018 9:54 pm

Bosanac1993 je napisao/la:
ned sep 30, 2018 9:10 pm
Zna li neko sta se pricalo na Jugu poslije tekme,bilo je bas burno ,sta je rekao kapiten i obecao, kakav je stav Odovica, juga..daj neko nek napise sta se desavalo poslije.
Odovic dobio podrsku, i to je jasno receno pred svima. Cijeli stadion je skandirao - "ODA MAJSTORE". Igracima je lekcija odrzana. Koliko sam vidio Oda se rasplakao. Igraci su najveci klosari koji postoje, polusvijet i lezihljebovici, cast izuzecima, a malo ih je.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
19tm87
Postovi: 650
Pridružen/a: pon jun 27, 2016 2:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 30, 2018 9:55 pm

Joooooj ***** im sve im *****. Pa stvarno vise zaoboliti...
 
Format
Postovi: 414
Pridružen/a: uto mar 08, 2016 8:52 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 30, 2018 9:56 pm

Najvece zlo je alpasinac
 
Premier
Postovi: 812
Pridružen/a: sri maj 23, 2018 4:59 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 30, 2018 9:56 pm

Zao mi je ode al ne vidim da ce moci izdrzati ovo ..ipak na kraju price za lose rezultate odgovara trener a ne igraci
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1846
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 30, 2018 9:57 pm

voltron30 je napisao/la:
ned sep 30, 2018 9:52 pm
Ako se nakon ove blamaže ne uradi zaokret od 180 stepeni, onda i Oda i ova Uprava sami sebi skaču u stomak. Ovu bagru treba sankcionisati i rastjerati. Pa jbt, da se jedan Zec, Blagojević, Bogičević, Kjosevski... sprdaju sa imenom kluba i stavljaju sebe u prvi plan, k'o biva nekakve igračine, ne možeš ništa bez njih. Oni će smjenjivati trenere kako im k**** ćejf. Daj ba, otjerajte ih u p.m. više.
!!!!!!
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Avatar
Samo Jako
Postovi: 74
Pridružen/a: sri jul 18, 2018 10:21 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 30, 2018 9:58 pm

Sad uprava mora povuci pametan potez. Mora se znati ko je ko. Pa i da se sezona halali. Dosta je bilo majku vam uhljebsku
PODRŠKA!!!
 
Avatar
voltron30
Postovi: 674
Pridružen/a: čet feb 18, 2016 5:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 30, 2018 9:58 pm

Evo Oda objasnio za Arežinu i Vranješa. Arežina šifra, kao što se i pričalo za njega, a Vranješa haman ne mirišu ostali igrači. I gdje 'š sa takvim narcisima ganjat' titulu?
 
dr.vet.med
Postovi: 96
Pridružen/a: uto dec 27, 2016 7:00 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 30, 2018 10:01 pm

Da li bi halalili sezonu za odstranjivanje karcinoma u timu?
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1846
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 30, 2018 10:01 pm

voltron30 je napisao/la:
ned sep 30, 2018 9:58 pm
Evo Oda objasnio za Arežinu i Vranješa. Arežina šifra, kao što se i pričalo za njega, a Vranješa haman ne mirišu ostali igrači. I gdje 'š sa takvim narcisima ganjat' titulu?
Ma opet se veceras i na je.benom slobodnjaku vidjelo kakve mi egoiste u ekipi imamo.Opet Ivan hoce da sutne,Blagojevic negoduje i onda mu Ivan kaze,evo "gladni"-sutni ti.Znaci ovo je 2-3 tekma gdje se ovo desava.Pa da li je moguce da mrtvi Blagojevic ne da covjeku jednom da sutne??
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Avatar
sejo
Postovi: 511
Pridružen/a: uto jun 27, 2017 9:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 30, 2018 10:01 pm

dr.vet.med je napisao/la:
ned sep 30, 2018 10:01 pm
Da li bi halalili sezonu za odstranjivanje karcinoma u timu?
Znali se 100% tacno koji su to igraci?
 
Avatar
Valter
Postovi: 1303
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 3:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 30, 2018 10:02 pm

sahmat je napisao/la:
ned sep 30, 2018 9:06 pm
Razbiti ovaj klan u svalcionici, onog maloumnog alpasinca otjerati zauvijek iz kluba, bolje da Ćeman brani nego on. Karcinom br.1
Blagojević koliko god mi bio drag, otjerati na tribine, uhvatio previse maha ko da je Xavi, a ne raspali Blagojevic
Karcinom br.2
Stevnović odmah istog trena napolje!
Karcinom br.3
Zec - seljak, majmun, glup, idiot, odmah papire dati
Karcinom br.4
Bogicevic - ide svakako
Karcinom br.5
Manje više oni jesu veliki dio problema jer kada je najpotrebnije kao da namjerno zakažu. Međutim nalošiji igrači kako večeras tako i duži vremenski period su igrači iz našeg pogona i pun mi je ku.rac priče o našoj djeci, a nažalost dva najneupotrebljivija igrača već duže vremena su Anel i Hajdarević .Što je najtužnije iz utakmice u utakmicu padaju a niko ne može reči da im se ne pruža šansa. Mali Hajdarević je duže vrijeme u konstantnom padu ali ovo kako pič.kasto igra Anel u zadnje vrijeme je bezobrazluk. Sinko pogledaj malo kako ti je babo igrao. Trenutno nisi zaslužio klupu a kamo li teren. A Oda je posebno razočarenje, početi utakmicu sa Osmankovićem, Šehićem, Anelom, mjenjati ih Dacičem i Hajdarevićem a ne izvršiti treću izmjenu iz razloga što nemaš koga ubaciti je poraz trenera. Ako šampionske ambicije zasnivamo na našoj djeci i ovakvoj klupa bojim se da nam je tu kraj. Niti sam za odlazak Ode niti za njegov ostanak, nekakva totalna rezigniranost a to je najgore stanje kod jednog navijača.

Dvije dobre stvari večeras. Prva da smo na kraju ipak izgubili nego osvojili nekakav nezasluženi popišani bod, a druga da smo se zadnjim igrama sveli na par stotina navijača pa kada sam se vračao kući nije bilo gužve u saobraćaju te sam se sa kolima izvukao za par sekundica na glavnu saobraćajnicu.
1921. godine Dimitrije Dimitrijević, Ludvig Leple, Stjepan Katalinić i ostali radnici iz Željezničke radionice skupljaju novac za kupovinu lopte i dresova na kojima je bila kao grb izvezena lokomotiva.

Od ovog kluba uzeti KAMATU, najveći je haram.
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 30, 2018 10:02 pm

Zasto Vranjes nije dobro prihvacen od drugih igraca ?
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1846
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 30, 2018 10:03 pm

dr.vet.med je napisao/la:
ned sep 30, 2018 10:01 pm
Da li bi halalili sezonu za odstranjivanje karcinoma u timu?
Odmah.Rez je nuzno povuci.I izaci javno i reci navijacima.Povukli smo rezove,stanite iza nas,jer nece biti lako i vjerovatno nece biti rezultata.100% sam siguran da bi svi stali iza toga.
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
11plavih'92
Prijatelj foruma
Postovi: 964
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 7:56 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 30, 2018 10:04 pm

cikazubo je napisao/la:
ned sep 30, 2018 9:30 pm
AsharaK je napisao/la:
ned sep 30, 2018 9:27 pm
Treba Blagojevic igrat jel, Stojan nas najvevi problem. Mrs iz kluba celavi uhhljupe.
Smetljar, picka, klosar, uhljeb, licemjer.
Druze Cikazubo i Druze AsharaK

Nasu vezu su veceras pored pomenutog Cele igrali i Saban, Ivan a kasnije i Hajdar i Dacic

Dragi drugovi, jel to hocete reci da je Celo veceras bio toliko losiji od njih. I od bilo kogo drugoga.

Veceras nije igrao niko a Jovan je samo jedan od tih nikogovica tako da smatram da u ovom dijelu pretjerujete, da se ne izrazim drugacije
5. - 7. Okt 1992.
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 30, 2018 10:05 pm

Elegant je napisao/la:
ned sep 30, 2018 10:02 pm
Zasto Vranjes nije dobro prihvacen od drugih igraca ?
"Ta ce on, igrao kofol u Legiji, Rumuniji, Vojvodini, misli da je neko i nesta. Ovdje smo mi baje".
 
AdmirA
Postovi: 2232
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 30, 2018 10:05 pm

sejo je napisao/la:
ned sep 30, 2018 10:01 pm
dr.vet.med je napisao/la:
ned sep 30, 2018 10:01 pm
Da li bi halalili sezonu za odstranjivanje karcinoma u timu?
Znali se 100% tacno koji su to igraci?
Blagi, Vedran, Bogi plus Zeba i Bešlija

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 56 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija