Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
godrina
Postovi: 1421
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 26, 2018 11:26 pm

Masinovodja je napisao/la:
sri sep 26, 2018 11:05 pm
godrina je napisao/la:
sri sep 26, 2018 11:03 pm
bas bas lose
Jazvic, Ramovic, Veselinovic pa i Arezina i Vranjes
samo nas moze spasit cinjenica da je falilo 5 sasvim ok igraca
Ne mogu oni lose igrat,koliko se mi mozemo tjesit! :D
da li se tjesimo ili lazemo sami sebe nemam pojma, al ja se bas lose osjecam
mogu zamislit tek kako je vama koji ste bili mrzli se i ovo gledali
uvjek uz tebe i ti to dobro znas, tebe volim ja za tebe navijam :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
boro elcic: igrac ne smije trcat direktno na gol protivnika jer time opstruise igru i ugrozava njenu regularnost
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6736
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 26, 2018 11:28 pm

Nasi igraci su zasticeni kao polarne mede...treba njima jebati sve cim tekma krene jer ocito da oni ne zasluzuju nikakvu podrsku. Blagojevic je u zadnje vrijeme toliko kurcevit postao i mislim da je vrijeme da se dozove ali na klupi.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
stankozza
Postovi: 42
Pridružen/a: uto jun 12, 2018 12:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 26, 2018 11:29 pm

Dolina je napisao/la:
sri sep 26, 2018 11:25 pm
Utakmica u kojoj je golman imao najviše minutaže sa loptom nije ni mogla drugačije završiti.
Svi su bili neprepoznatljivi, ostalo je samo lančana reakcija.
Na ono zviždanje Šabanu Oda je najbolju reakciju pokazao.
Kakvu ?
 
Avatar
fcz
Postovi: 4119
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 26, 2018 11:30 pm

Koliko god neko okretao glavu od realnosti, mi tonemo u totalnu propast.

Navijaci su otjerani s Grbavice, nista posebno bolja posjeta nije nego u onom crnom periodu 2005-2009. Postali smo sinonim za luzere, sezonu sa sezonom se blamiramo, u zadnjih 4-5 godina smo dozivjeli vise sramota nego za prethodnih 90 i kusur, niko nas vise ne shvata ozbiljno a o nekom (straho)postovanju da i ne govorim.

Jedna ili dvije godine mogu biti slucajnost, peh, ali ovo sto mi gledamo vec godinama nije slucajno. Mi smo klub koji tone. Non stop se prica o nekakvoj perspektivnoj buducnosti ali ona koju ja vidim je crna da crnja ne moze biti. Izgubili smo sve sto je Zelju cinilo Zeljom - masu navijaca, borbeni duh, respekt i strahopostovanje od protivnika. Zato smo izgubili prethodne sezone i izgubicemo ih ko zna jos koliko.

Mozda nekad, nekad dodju bolja vremena ali zasad se pomirimo da smo nista drugo nego prosjecan bh. premijerligas.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 26, 2018 11:31 pm

i Amar je ekipu vodio na Bjelašnicu u reprezentativnim pauzama u ovom drugom mandatu
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
Avatar
amar92
Postovi: 1608
Pridružen/a: čet jan 26, 2017 5:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 26, 2018 11:32 pm

NEZALAGANJE je napisao/la:
amar92 je napisao/la:
sri sep 26, 2018 11:22 pm
NEZALAGANJE je napisao/la:Bez da vrijedjam icije misljenje,ali pop.isam se na Arezinu i Vranjesa.Iste dvije ku.rcine koje ne mogu da trce kao i ovi sada na terenu i koliko vam treba utakmica da to vidite!???

Haaalooooo nama trebaju igraci koji trce,a znaju,a ne jedno ili drugo!!!!!
Nista onda, protiv Goska staviti Kantea i Casemira. Vidili smo da su Vranjes i Arezina ograniceni i da imaju mana, ali nista manje od Jovana. Po cemu to onda ovaj zasluzuje svaku igrati u prvoj, a ovi na tribinama da budu. Mozda su ih tribine malo opametile, mozda zele dokazati da vrijede. Ovako Jovana boli ona stvar, zna da mu Osmanovic nije konkurencija.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Pa prijatelju,eto si sam sebi odgovorio.Nisu losiji od Jovana i sta smo dobili??Sta?Isti *****,drugo pakovanje!!Kako tu napredujes?
Napredujes jer mijenjas, pokusavas nesto. Nemamo Kantea pa da njega stavimo, ako su Vranjes i Arezina kaznjeni tribinama zbog manjka trke i volje, zasto isto ne uraditi Jovanu npr. Drugo, Jovan i Ivan se bas ne smekaju, Jovan uvijek negoduje prema Ivanu. Traje to jos od onih slobodnjaka. Arezina i Vranjes zajedno - NIKAKO, ali ima kombinacija koje jos nismo vidjeli na terenu. npr.: Hajdar Ivan Arezina. Kasnije ubaciti Vranjesa i Dacica umjesto Ivana i Arezine.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23654
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 26, 2018 11:32 pm

I treba biti posten pa reci da nas je sudija dobro zastitio...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1850
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 26, 2018 11:32 pm

storm_raider je napisao/la:
sri sep 26, 2018 11:24 pm
NEZALAGANJE je napisao/la:
sri sep 26, 2018 11:21 pm
storm_raider je napisao/la:
sri sep 26, 2018 11:14 pm
Ovo pisanje da neko nekoga bojkotuje ce od danas biti ovdje zestoko kaznjivo. Necemo vise te stvari trpiti. Ovaj put cemo progledati kroz prste. Sinisa je bio jedini na nivou, Saban jeste grijesio, ali se nije sakrivao. Mene boli ono zvizdanje njemu kada je izlazio i to je nasa sramota! Molim nas sve da budemo pametniji!

Igracima je saopsteno odmah nakon utakmice da ce im biti skinuto 50% od plate za septembar, a ne pobjede li Gosk i Celik i 70%. Odi je pred svima jos jednom ponovljeno da ima apsolutnu podrsku da radi sta hoce. Nakon zime tragamo za novim kondicionim definitivno. Upravi je puna kapa vise da im daju i pticijeg mlijeka, a ovako da odigraju. Niko bolje uslove nema u drzavi, niko!!!

Arezinu ne spominjite, povrijedjen je jos uvijek.
Evo jedan konstruktivan prijedlog,pa hajde da ga svi poguramo,molim vas.Dajte da se sa klubom proba vidjeti da se dio priprema za proljetni dio odradi negdje na planini??Dajte da barem 7 dana gore provedu i rade na snazi u snijegu i po hladnoci.Pun mi je ku.rac vise priprema gdje samo rade s loptom pa ne mogu da hodaju!!!Jel se moze za ovo nekome obratiti??Jedna Zvezda je evropski naslov osvojila krenuvsi s Igmana,a mi godinama nismo krocili na planinu.Samo idu gdje im je lijepo i lakse!!Zasukati rukave vec jednom i slomit ih na pripremama,pa ko bude zdrav i prezivi,igrace!!
Ne moraju ici do Beograda i Zvezde, dovoljno je da pogledamo u svoju historiju i nase velikane. Ribar je svoje igrace lomio po nasim planinama, pa su grizli i bili najspremniji u onakvoj ligi. Nadam se da ce ih Odovic otjerati na rijedak planinski zrak, a ove pripreme po turskom primorju sa all-inclusive varijantama im ostaviti kada obavezne stvari budu voljni da urade - a to je trcanje.
Upravo tako.Drago mi je da se slazemo.Stvarno mi je muka vise od Medjuogorja i Antalije i video priloga iz tih mjesta u kojima igraju seve ili na 2 gola.Povraca mi se vise od toga.Hocu trcanje,hocu da ih se slomi,pa ko bude "povrijedjen" i ne prodje taj dio priprema,nece ni igrati.Planina je rjesenje za sve,snijeg pao, ti na futing,minus "upeko",a lagano snijeg prtis.Pa da vidimo ko ce nas nadtrcati.Je.bote,pravo je cudo da smo u vrhu sa ovakvim trcanjem,pa svalu tekmu koju sam gledao,protivnik nas je nadtrcao!!
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Avatar
kremenko
Postovi: 1163
Pridružen/a: pon dec 19, 2016 10:34 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 26, 2018 11:32 pm

Najbolje da sutim večeras. Za ironiju sam dobio 7 dana ban, da sta sad lanem vjerovatno bih dobio trajni. Ili je storm omeksao pa pusta da se unosi nemir sa ubacivanjem kvazi price kako Zeba i Beslija rade Odi o glavi. Za to bi ja trajni opalio odmah.
Zadnja izmjena: kremenko, dana/u sri sep 26, 2018 11:33 pm, ukupno mijenjano 1 put.
FK ŽELJEZNIČAR-LJUBAV RADNIČKE KLASE, KLUB NOSTALGIČARA I ROMANTIČARA
Ivica Osim: "Željo će živjeti zauvijek"
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 26, 2018 11:33 pm

Sramotni komentari momaka sa Juga. Fuj.
Igra 0. Upali smo u krizu.
Goska dobiti moramo!!!
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2217
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 26, 2018 11:33 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
sri sep 26, 2018 11:28 pm
Nasi igraci su zasticeni kao polarne mede...treba njima jebati sve cim tekma krene jer ocito da oni ne zasluzuju nikakvu podrsku. Blagojevic je u zadnje vrijeme toliko kurcevit postao i mislim da je vrijeme da se dozove ali na klupi.
Ali sto posto tacno,pogledas jebene uslove koje imaju i rastui ih prvo mladost pa mrtva sloboda.JEDAN SUT U OKVIR GOLA I TO TEK NEKA U 70 TOJ,pa negdje bi glavu izgubili za sve ove godine sta nam priredjuju.Misli li neko na nas navijace,na ovo smrzavanje danas i brukanje na terenu pa bolje bi mi bilo da sam u zid gledao 2 sata picketine oronule ( izuzev omladinac).Bilo bi lijepo da mi sa kartom od veceras na sljedecu udjemo dzaba.
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 26, 2018 11:33 pm

Hajde ba ljudi sta vam je, bice Željo sampion, opusteno... mi trenutno ne mozemo nista promjeniti samo se mozemo nervirati bezveze, ja sam bukvalno tuzan sto nije kako treba biti, ali sta mi tu možemo... svi od prvog do zadnjeg su odigrali katastrofa, ali ima jos pun k kola da se odigra, svasta se moze desiti...jebiga idemo dalje, radujem se tekmi sa goskom i 1000 ljudi na tribinama.

VOLIM TE ŽELJO!
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
Budi Željo
Postovi: 830
Pridružen/a: čet jul 14, 2016 11:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 26, 2018 11:33 pm

Treba biti iskren i reci da je ova Sloboda jedna odlicna ekipa. Igracki realno barem duplo slabiji od nas ali sjajno vodjena. Mozemo pricati sta god ali Nalic je pravo osvjezenje u bh fudbalu. Potpuno nas je procitao veceras i bod nam je ekstra kakva je situacija na terenu bila.
Za mene si uvijek najbolji 1921!!!!
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 26, 2018 11:33 pm

ja sam utakmicu ovako vidio.

Bakrac je sa svojim izletima naprijed unosio nervozu u zadnju liniju i svaki put je "betonirao" jednog naseg veznjaka ili beka koji je pokrivao taj izlet. Saban je u sredini hvatao zjale pa druga dvojica nasih veznjaka nisu bili dovoljni da na sredini naprave ravnotezu iako je pomagao Zec koliko je mogao, a posebno jer su i igraci Slobode izlazili visoko. Zajmovica nije bilo ni u tragovima da pomogne. a to znaci da je protivnik na sredini imao uvijek situaciju 5-6 na nasa 3-4.
na krilu smo imali Zajmovica koji je cijelo vrijeme "gusio" Pavica jer je ovaj morao ostajati nazad zbog njegove neodgovornosti pa smo tako tek u 30oj munuti imali prvo Pavicevo probijanje i prvi njegov centarsut.
zbog Slobodine nadmoci i viska igraca na sredini i Krpic je morao igrati dosta povucenije jer je vidio da mora pomoci. ako na to dodamo visoko postavljanje, stajanje blizu igraca, zelju igraca Slobode da igraju stvari su jos jasnije.

elem, nije vrijeme za velike rezove i radikalne poteze u ekipi izuzev ovih disciplinskih. a i njih bi davao prema zaslugama. ne mogu svi biti isto krivi, niti su.
naredni trening bi trenirali pred ogledalom. dva sata da se ogledaju u njemu. neko ce za to vrijeme u odrazu vidjeti fajtera a neko picketinu. a to ce se vec za vikend vidjeti na terenu. pa ce stvari biti jasnije.

ODOVICU PUNA I BEZUSLOVNA PODRSKA!!!
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 26, 2018 11:35 pm

rodrigo87 je napisao/la:
sri sep 26, 2018 11:33 pm
Sramotni komentari momaka sa Juga. Fuj.
Igra 0. Upali smo u krizu.
Goska dobiti moramo!!!
isti ti mangupišu se strancu, guraju ga, a frajer sav sretan iz londona došao da gleda utakmicu.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2217
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 26, 2018 11:35 pm

I ovi igraci ne zasluzuju ni onu saku jada od danas na tribinama niti zasluzuju da igraju na onakvom terenu,PICKETINEEEEEEEEE.
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1850
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 26, 2018 11:36 pm

amar92 je napisao/la:
sri sep 26, 2018 11:32 pm

Napredujes jer mijenjas, pokusavas nesto. Nemamo Kantea pa da njega stavimo, ako su Vranjes i Arezina kaznjeni tribinama zbog manjka trke i volje, zasto isto ne uraditi Jovanu npr. Drugo, Jovan i Ivan se bas ne smekaju, Jovan uvijek negoduje prema Ivanu. Traje to jos od onih slobodnjaka. Arezina i Vranjes zajedno - NIKAKO, ali ima kombinacija koje jos nismo vidjeli na terenu. npr.: Hajdar Ivan Arezina. Kasnije ubaciti Vranjesa i Dacica umjesto Ivana i Arezine.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Neces napredovati mijenjanjem necim losijim.Kakav god taj Blagojevic bio(a los je zadnje 2 tekme) i takav je svemirski brod za Arezinu i Vranjesa.I jel to spominjes Hajdara u kombinaciji sa ovom dvojicom?Hajdara koji veceras pasa nije uveza kao veznjak i koji ima 5 kila viska u 20 toj godini???Decko je sav u guzovima i sramota je na sta lici fizicki!!
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
dr.vet.med
Postovi: 96
Pridružen/a: uto dec 27, 2016 7:00 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 26, 2018 11:38 pm

Apsolutna podrška Odi. Poklopilo se dosta stvari pa smo gledali predstavu Želje kao da je s druge strane Apollon ili AIK.

Krila su nam strašno slaba bila u ovoj utakmici, obojica. Nažalost, tu smo već bili u deficitu s obzirom na povrijeđene Jazvića i Veselinovica.
Blagojević indisponiran, sramna utakmica. Izgleda da stoperi najbolje djeluju kada ih Oda krene rotirati.
Ustvari najteže nama svima ovdje pada to da smo u ovoj kao i u prethodnoj utakmici fizički bili nadigrani. Ne smije se dopustiti da bilo koja ekipa u državi dobija vise duela na Grbavici. Moraju igrači shvatiti sta je Željo.

S druge strane, Sloboda veoma dobra ekipa, koju čak na kraju vidim na 4.mjestu prije Širokog Brijega
Zadnja izmjena: dr.vet.med, dana/u sri sep 26, 2018 11:40 pm, ukupno mijenjano 2 puta.
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 26, 2018 11:39 pm

Plava Porodica je napisao/la:
sri sep 26, 2018 11:35 pm
rodrigo87 je napisao/la:
sri sep 26, 2018 11:33 pm
Sramotni komentari momaka sa Juga. Fuj.
Igra 0. Upali smo u krizu.
Goska dobiti moramo!!!
isti ti mangupišu se strancu, guraju ga, a frajer sav sretan iz londona došao da gleda utakmicu.
sramota. velika je sramota ono cuti i procitati.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23654
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 26, 2018 11:39 pm

kremenko je napisao/la:
sri sep 26, 2018 11:32 pm
Najbolje da sutim večeras. Za ironiju sam dobio 7 dana ban, da sta sad lanem vjerovatno bih dobio trajni. Ili je storm omeksao pa pusta da se unosi nemir sa ubacivanjem kvazi price kako Zeba i Beslija rade Odi o glavi. Za to bi ja trajni opalio odmah.
Jednom ti je napisano da nisi za ironiju smo, vec za ponavljanje jedne te iste stvari 20 puta, mislio sam da si prebolio to do sada, nije to nedavno bilo. I ne mora znaciti da te je storm banovao, niti je jedini moderator/administrator da samostalno odlucuje. Ne pusta se nista, opomena je bila za to ubacivanje neke kvazi price i ponovi li se bice ban, i to trajni. Opomena je bila samo jer su vruce glave, i covjek je obrisao komentar. Kriterij je isti za sve.

Sada, sve to na stranu, napisi svoj komentar, jako me interesuje, jer i tebe jako cijenim. Ne mora se niko sloziti sa njim.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], GegenPress, Gola, Google [Bot], svabo i 174 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija