Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
ellaxaz
Postovi: 1027
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 4:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 19, 2018 10:12 pm

Ali bolje je i ovako nego predprosle sezone kad nas je Siroki B. u polufinalu pomeo sa terena u obe utakmice.
Slavko Petrovic bio kondicioni trener, pa smo se u polufinalu kupa cuvali za Krupu i ostatak "furiozne" zavrsnice prvenstva. Goran Zakaric podizao formu kod nas usput poklonivsi Sirokom prvi gol u revansu da bi "svojima" osigurao prolaz i otklonio sve dileme. Samir Bekric u ulozi clana strucnog staba se dogovorio, vjerovatno sa samim sobom, da nam kup, od polufinala, nije bitan, te promasio jedan od dva penala koje smo imali.
Da napravimo anketu, koja je veca blamaza:
Ispasti u polufinalu 16/17 ili
Ispasti u prvom kolu 18/19.
"Ona raja na jugu, to je ono što ja nosim, nosim tu, duboko. Oni i ne znaju to."

F.K. Željezničar prvak Bosne i Hercegovine 1946. godine.
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 19, 2018 10:14 pm

LARSSON je napisao/la:
sri sep 19, 2018 9:56 pm
Brkoo je napisao/la:
sri sep 19, 2018 9:55 pm

Ne moras raditi u ozbiljnim svjetskim klubovima, imas oci hvala Bogu i dostupan ti je internet. Svaki klub koji je profesionalan ne dopusta igracu koji bi kao trebao biti profesionalac da se ovako zapusti kao sto smo mi dopustili Fejzicu..
Iako se rijetko slažem sa Brkom, ovaj put bih se složio da nam Fejzić ne smije biti zamjena.

ponosni, ljudi sa svete teme i ja ćemo se zalagati za novog golmana :D
Ma nije stvar samo u Fejzicu, to mora za sve da vazi. Primate platu kao da ste profesionalci, onda se tako i ponasajte. Klub mora u svakom segmentu biti profesionalan, u svakoj pa i najmanjoj mogucoj sitnici mora postojati ogromna doza profesionalnosti. Jedino tako mozemo ici naprijed i izdici se iznad ove lige. Sve dok budemo i 1% mahala nema od nas nista..

p.s. @storme, Meni je kup uvijek bio bitan, to je jedan od dva moguca trofeja koja mozemo osvojiti u jednoj sezoni.
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 19, 2018 10:20 pm

Da izvinete, zaboli me ***** za kupom, a moglo bi se malo i banova podjelit eheheeh
Željezničar ante portas !
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 19, 2018 10:21 pm

drago mi ne može biti, ni prijateljsku kad izgubimo. ali kad se gledaju stvarne performanse na terenu, ova igra da izgubimo večeras je bolja od 80% naših na pecari poslije rata koje smo išli kao da pobijedimo. od mnogih igara naših šampionskih ekipa. bolja je i od obje na grbavici prošle godine, jedne kad nam je trebalo za titulu. a što su oni pogađali prečke i stative druga je stvar.

ja sam se jedino nasekirao na rodinovu "intervenciju".
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Rambo_Amadeus
Postovi: 1109
Pridružen/a: pon feb 13, 2017 5:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 19, 2018 10:26 pm

*****e imaš 4 kola kupa ukupno na 365 dana i onda se spominje neko umaranje, ko ima takav pristup nek se bave bocanjem, bilijarom... šta bi bilo da igramo grupe u europi.
Ali neka smo djeci dali priliku, treba im nastavljat davati, zasluzili su. Nismo bili ništa narocito lošiji od ovih, iz 1 prilike 2 gola.
Kad ce glasanje da glasam 2 puta za Kemu, niko da ga pohvali, najsigurniji, najstabilniji veceras. Kapitenski
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge. Upravo bi to trebao biti cilj svih navijačkih grupa"
 
Avatar
boja mora
Postovi: 438
Pridružen/a: sub maj 07, 2016 12:27 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 19, 2018 10:26 pm

Nikolaj je napisao/la:
sri sep 19, 2018 10:09 pm
Klub kao što je naš bitni su svi trofeji, odnosno oba takmičenja. I treba pristupiti ozbiljno i jednom i drugom takmičenju, a nema razloga za sarkazam "jel nam sad to Kup bitan". Bitno je sve!
Naravno da nam je uvijek u istoriji bilo vazno svako takmicenje a ovi kontrasi sto prosipaju price kako je dobro sto smo se osamotili i ispali na ovakav nacin stvarno nidu vrijedni paznje. Prave se sad kao nesto pametni a da smo prosli hvalospjeve bi pisali
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 19, 2018 10:27 pm

Osramotili? Halooooooo dao si priliku juniorimaaaaa, halooooooo, ljudi te poklapaju ti nastavljas, halooooo
Željezničar ante portas !
 
Avatar
nookey
Postovi: 2329
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:19 pm
Lokacija: Stolica F14
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 19, 2018 10:31 pm

Kad i u koliko je sa Doboj Kaknjom?
 
Avatar
Rigel
Postovi: 115
Pridružen/a: pet dec 01, 2017 12:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 19, 2018 10:34 pm

Ja ne znam sta ste vi vidjeli dobro u danasnjoj igri i na sta se to ponosni?Realno je da djeca nisu nista pokazala za 90 minuta. Nisu ni ostali da se razumijemo ali hajde da se spustimo na zemlju i ne pretjerujemo. Tesko da ce od ovih danas neko biti iole ozbiljan igrac izuzimajuci sabana.
 
Avatar
Tryg
Postovi: 3911
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:38 pm
Lokacija: Kod sarafa :)
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 19, 2018 10:35 pm

Ko da smo Mionica pa nam ispadanje iz kupa postalo normalno.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 19, 2018 10:41 pm

ja kad sam zadnji put gledao, mi imamo najviše tih kupova.

ovo je i sa promijenjenim sastavom, predstava 20-30 posto lošija nego prije dvije sedmice. ne više od toga. on ti je onda imao igru i pritisak da zavali jedan ili dva u prvih 20 minuta, fulio, nije imao prisebnosti kao mi danas. i tad bi se kao izvadio? jašta bi.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 19, 2018 10:42 pm

Ovim momcima koji su veceras igrali vise ovo znaci nego osvajen kup.
Željezničar ante portas !
 
AdmirA
Postovi: 2230
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 19, 2018 10:48 pm

AsharaK je napisao/la:
sri sep 19, 2018 10:42 pm
Ovim momcima koji su veceras igrali vise ovo znaci nego osvajen kup.
Jedino ovo
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 19, 2018 10:56 pm

meni je Dacić bio bombona.
od pasova, pa do nalaženja prostora.
to se treba komentarisati i držati se toga.
ispali. bože moj.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5946
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 19, 2018 10:58 pm

Raji je bitno samo da sere a prošle godine na finalu kupa poluprazan stadion..Idemo dalje,skoncentrisati se na ligu i narednu utakmicu i iskoristiti povoljan raspored do utakmice sa Zrinjskim maksimalno..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 19, 2018 10:59 pm

dvije hiljade od 13 i po nije poluprazan. to je gotovo šest sedmina prazan.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Masinovodja
Postovi: 1021
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 19, 2018 11:11 pm

Jel nama trenutno kup BiH ista znaci,osim onog broja da mozes reci ja imam toliko,ti imas ovoliko??
Evropu cemo izboriti preko lige,a ako je do tih 30 hiljada,jbg onda.
To je jednostavno takmicenje za buraniju da se nekako dokopa evrope i to je to!
 
Avatar
Ch.Willa1986
Postovi: 524
Pridružen/a: uto jan 17, 2017 9:00 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 19, 2018 11:13 pm

Aaaa nekakve negative pobogu. Da je igrao najjaci sastav bilo bi upitno da li bi prosli. Na pecari nas ljudi redovno tamburali, a u kupu nas uvijek napatili.
Ovu utakmicu zaboraviti, idemo dobiti tu prokletu mladost. Titula ce biti nasa ako Bog da.

Sent from my Mi A2 using Tapatalk

 
dell21
Postovi: 2333
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 6:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 19, 2018 11:14 pm

Ovi što govore za kup su upravo suprotno pisali prošle godine za taj kup. Dvije godine idemo na dva fronta i vidjeli smo da ne može. Ove idemo na jedan pogotovo jer sam siguran da smo bolji od ostalih. Nadam se da će Sarajevo i Zrinjski dogurati do finala i nama olakšati bar malo put do titule.
 
Avatar
boja mora
Postovi: 438
Pridružen/a: sub maj 07, 2016 12:27 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 19, 2018 11:15 pm

AsharaK je napisao/la:
sri sep 19, 2018 10:27 pm
Osramotili? Halooooooo dao si priliku juniorimaaaaa, halooooooo, ljudi te poklapaju ti nastavljas, halooooo
Ko me bolan poklapa instant navijaci kao sto si ti kojima Zeljo nista ne znaci nego pisu ovdje samo da bi nesto pisali. Nemas ti bolan pojma, ovo je veceras bila Odoviceva sramota sto je svjesno ispao iz kupa. Kod 1 0 za Siroki on kod povrede Blagojevica ubacuje juniora Osmanovica i daje pobjedu Sirokom i ti sad kao mene poklapas. Ponavljam ovakve predaje Zelo nikad nije radio.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 189 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija