Moderator/ica: storm_raider

 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 03, 2018 5:46 pm

nikson je napisao/la:
pon sep 03, 2018 5:34 pm
E bgm se nama ova Zvijezda 09 sklanjala nije...cak nas je ubio onaj u prvom pol po Pavicevoj strani...treba ovo ispitati svakako, zna se protiv koga se nisu pomjerili :)
Ne iskljucujem da je bilo stimanja i to me ne bi iznenadilo nakon svih godina ovdje i cega smo se sve nagledali, ali ovo u Stanisicima mi djeluje ko klasicno trazenje krivca na drugoj strani. Oni realno kurcu ne valjaju, ni ta cijela liga odakle su dosli. Jos kad pogledas njihove ambicije ko biva oni kontali da budu oko 6 tog mjesta :D
Kontao je i Zmaj od Siminog Hana bit prvi al stize ga rijaliti cek vrlo brzo....
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 03, 2018 5:47 pm

malta071 je napisao/la:
pon sep 03, 2018 5:28 pm
MrkiMedo je napisao/la:
pon sep 03, 2018 4:52 pm
Ako se uzme u obzir da je akcija krenula sa foruma gdje je i najvise promovisana, a da je na zvanicnoj samo par puta izisla obavijest o akciji, onda je ovih 6500 ogromno. Da je zvanicna svaki dan objavljivala sliku ili bilo sta, davno bi se zavrsilo.
Pa to je upravo i najveci problem ove akcije. Nema potrebe da zvanicna nesto objavljuje jer je to ideja par likova sa ovog foruma u koju je bespotrebno iznesena cinjenica da je sport1 forum organizator i mnogi se ne vide kao clan istog. Ono sto hocu da kazem je da ovo nije slab odziv navijaca jer je akcija lose prezentovana.
Ma iskren da budem, mislim da su to glupi izgovori. Nebitno je odakle je pocelo, bitno je da se ofarba. Bilo bi bitno da stoji na reflektoru "sport1 forum", a toga smo se odrekli, takav je dogovor, niti je neko trazio ista zauzvrat. Po meni, svi koji iznose takve izgovore - da je navedeno u uvodnom postu da je akcija pocela sa sport1 foruma, nisu nikada ni mislili da uplate, niti bi uplatili. Na kraju krajeva, ovaj forum i jeste tu zbog kluba i njegovih navijaca. Ne vidim iskren razlog da ikome to smeta. Nakon nekog vremena, niko se nece ni sjecati sa kojeg je foruma akcija pocela, a imacemo reflektor ofarban.

Raja, znam da je pocetak septembra, djeca krecu u skolu, troskovi su veliki, istrosili smo se na godisnjim odmorima, ali hajde da ofarbamo taj reflektor! A, ofarbacemo ga!
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 03, 2018 5:49 pm

Kospa je napisao/la:
pon sep 03, 2018 5:46 pm
nikson je napisao/la:
pon sep 03, 2018 5:34 pm
E bgm se nama ova Zvijezda 09 sklanjala nije...cak nas je ubio onaj u prvom pol po Pavicevoj strani...treba ovo ispitati svakako, zna se protiv koga se nisu pomjerili :)
Ne iskljucujem da je bilo stimanja i to me ne bi iznenadilo nakon svih godina ovdje i cega smo se sve nagledali, ali ovo u Stanisicima mi djeluje ko klasicno trazenje krivca na drugoj strani. Oni realno kurcu ne valjaju, ni ta cijela liga odakle su dosli. Jos kad pogledas njihove ambicije ko biva oni kontali da budu oko 6 tog mjesta :D
Kontao je i Zmaj od Siminog Hana bit prvi al stize ga rijaliti cek vrlo brzo....
još jedan dan nakon kojeg ništa neće biti isto u bh fudbalu... :D
gradi željo boli te *****
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 03, 2018 5:57 pm

Bajica je Oda doveo u red i afirmisao. Nije se znao graditi i uvijek je na petama bio sto mu je dosta vremena uzimalo pri prvom koraku. Oda je to sugerisao i popravili su. Ne sumnjam ni da ce Zaimu isto uraditi, te da ce od njega napraviti babarogu.
 
malta071
Postovi: 129
Pridružen/a: sub mar 12, 2016 1:43 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 03, 2018 6:05 pm

storm_raider je napisao/la:
pon sep 03, 2018 5:47 pm
malta071 je napisao/la:
pon sep 03, 2018 5:28 pm
MrkiMedo je napisao/la:
pon sep 03, 2018 4:52 pm
Ako se uzme u obzir da je akcija krenula sa foruma gdje je i najvise promovisana, a da je na zvanicnoj samo par puta izisla obavijest o akciji, onda je ovih 6500 ogromno. Da je zvanicna svaki dan objavljivala sliku ili bilo sta, davno bi se zavrsilo.
Pa to je upravo i najveci problem ove akcije. Nema potrebe da zvanicna nesto objavljuje jer je to ideja par likova sa ovog foruma u koju je bespotrebno iznesena cinjenica da je sport1 forum organizator i mnogi se ne vide kao clan istog. Ono sto hocu da kazem je da ovo nije slab odziv navijaca jer je akcija lose prezentovana.
Ma iskren da budem, mislim da su to glupi izgovori. Nebitno je odakle je pocelo, bitno je da se ofarba. Bilo bi bitno da stoji na reflektoru "sport1 forum", a toga smo se odrekli, takav je dogovor, niti je neko trazio ista zauzvrat. Po meni, svi koji iznose takve izgovore - da je navedeno u uvodnom postu da je akcija pocela sa sport1 foruma, nisu nikada ni mislili da uplate, niti bi uplatili. Na kraju krajeva, ovaj forum i jeste tu zbog kluba i njegovih navijaca. Ne vidim iskren razlog da ikome to smeta. Nakon nekog vremena, niko se nece ni sjecati sa kojeg je foruma akcija pocela, a imacemo reflektor ofarban.

Raja, znam da je pocetak septembra, djeca krecu u skolu, troskovi su veliki, istrosili smo se na godisnjim odmorima, ali hajde da ofarbamo taj reflektor! A, ofarbacemo ga!
Samo iznosim cinjenicu, tj moje misljenje zasto akcija ima prosjecan odziv i mislim da je to razlog:)
Ali svakom svoje. Moja donacija ide sutra aBd.
Uplatili su neki koji imaju isto misljenje kao i ja jer sve je za Zelju i to je ono sto je najvaznije.
 
vopla
Postovi: 412
Pridružen/a: ned avg 12, 2018 6:47 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 03, 2018 6:05 pm

usao kod pitara na jedan forum da se naslađujem komentarima poslije sinocnje utakmice. Ljudi se za glavu fataju, sjebali se.
Kaze jedan
"Ovi u listici nabijaju gol razliku hljeb te **** " haha
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 03, 2018 6:06 pm

malta071 je napisao/la:
pon sep 03, 2018 6:05 pm
storm_raider je napisao/la:
pon sep 03, 2018 5:47 pm
malta071 je napisao/la:
pon sep 03, 2018 5:28 pm


Pa to je upravo i najveci problem ove akcije. Nema potrebe da zvanicna nesto objavljuje jer je to ideja par likova sa ovog foruma u koju je bespotrebno iznesena cinjenica da je sport1 forum organizator i mnogi se ne vide kao clan istog. Ono sto hocu da kazem je da ovo nije slab odziv navijaca jer je akcija lose prezentovana.
Ma iskren da budem, mislim da su to glupi izgovori. Nebitno je odakle je pocelo, bitno je da se ofarba. Bilo bi bitno da stoji na reflektoru "sport1 forum", a toga smo se odrekli, takav je dogovor, niti je neko trazio ista zauzvrat. Po meni, svi koji iznose takve izgovore - da je navedeno u uvodnom postu da je akcija pocela sa sport1 foruma, nisu nikada ni mislili da uplate, niti bi uplatili. Na kraju krajeva, ovaj forum i jeste tu zbog kluba i njegovih navijaca. Ne vidim iskren razlog da ikome to smeta. Nakon nekog vremena, niko se nece ni sjecati sa kojeg je foruma akcija pocela, a imacemo reflektor ofarban.

Raja, znam da je pocetak septembra, djeca krecu u skolu, troskovi su veliki, istrosili smo se na godisnjim odmorima, ali hajde da ofarbamo taj reflektor! A, ofarbacemo ga!
Samo iznosim cinjenicu, tj moje misljenje zasto akcija ima prosjecan odziv i mislim da je to razlog:)
Ali svakom svoje. Moja donacija ide sutra aBd.
Uplatili su neki koji imaju isto misljenje kao i ja jer sve je za Zelju i to je ono sto je najvaznije.
Ma znam da je od tebe dobronamjerno. Nego mi je generalno ta prica suplja.

Elem, ofarbacemo ga. :)
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3954
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 03, 2018 6:12 pm

Ako je nekome promaklo :D

phpBB [video]
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
neroazzuro
Postovi: 1911
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 03, 2018 6:32 pm

Tri momenta mi zapadoše za oko na ovom izvještaju: napokon nešto muda od ove ekipe, drugo, ovo što im je Zaim radio bilo je bez vazelina i treće, koji kromanjonci na tribini braćo mila. Ono u fazonu, đe ćete na našem terenu dat pa još i slavit gol.. Pa oždriblaj flašama i sl.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 03, 2018 6:36 pm

dribling na 12:30 ja nisam skontao na tv...
gradi željo boli te *****
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 03, 2018 6:37 pm

Ima on nesto drugacije...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5108
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 03, 2018 6:43 pm

jesam li ja jedini kojem se zaimovic nije svidio jucer? ne kazem da je bio los, ali par puta je ispao pokusajuci ronaldovski proci igrace sirokog...

mada bio je nesebicniji nego na prijasnjih utakmicama...
100/94/37/34 - i to je to!
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 03, 2018 6:45 pm

jovanmaksimovic je napisao/la:
pon sep 03, 2018 6:43 pm
jesam li ja jedini kojem se zaimovic nije svidio jucer? ne kazem da je bio los, ali par puta je ispao pokusajuci ronaldovski proci igrace sirokog...

mada bio je nesebicniji nego na prijasnjih utakmicama...
Jesi
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 03, 2018 6:48 pm

prvi put je ubo centaršut pa makar i prizemni ka veselinoviću, zadnji put je ubo u tuzli u kupu čini mi se, tako da je to napredak napredak napredak
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3557
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 03, 2018 6:49 pm

barbarez je napisao/la:
Durgo je napisao/la:
pon sep 03, 2018 3:41 pm
barbarez je napisao/la:
pon sep 03, 2018 3:36 pm
Mrsko ljudima ici u banku. Vjeruj mi da se nekako skonta,da prikupljamo ostatak nekako rucno,kao onda za desetogodisnje,da bi prije skupili nego ovako. Da se dogovorimo par puta,da se nadjemo,da svi donesemo,ili u fan sopu da bude kutija. Mrsko ljudima u banku.
To sa fan shopom nije opcija. Vec sam ranije pisao da to nije pravno validno za klub i to ne mozemo raditi.

Al neka kafa subotom ujutro oko stadiona moze. Eto mozes nam ti biti domacin ako si voljan :)
Vrlo rado cu doci i donjeti novac. Hajmo napraviti neku akciju. Da svi koji zele uplatiti,dodju taj i taj dan ,npr od 10 do 12,tu i tu. Prikupe se pare i jedan od nas uplati na racun. Ja sam jednom vec uplatio na takav nacin,skupilo nas par na kafi,neko cener neko,cvaju i uplatio za sviju odjednom. Da sam ih ganjao da svaki ide pojedinacno,bilo bi 90 km manje na racunu.
Samo eto moze se masovnija akcija poziva da se u odredjeni dan dodje,poziv svim navijacima iz Sarajeva.Jebe nam se za transparentnost samo da se to privede kraju vise.Rado bih pomogao oko organizacije,ali stvarno imam puno privatnih obaveza,vec sam pisao o tome,ali satak vremena mogu doci i podrzati akciju sa jos jednom uplatom,koliko god.
Ajd molim te samo nas jos jednom u petak napomeni za ovu ideju, pa da nesto organizujemo ako mognemo...

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
Avatar
Simply Blue
Postovi: 2128
Pridružen/a: pet mar 04, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 03, 2018 6:52 pm

Ja sam zapamtio dva neuspjela pokušaja da prođe igrača i po meni vjerovatno bi i oni uspjeli...pogrešno je samo procjenio kad da krene sa trkom..kad staviš na vagu sve dobro..ovo nije vrijedno pomena

S druge strane imamo Zeca koji je imao dvije odlične prilike 1na1..ali dzaba kad ne zna šta da uradi pa zaboravi loptu..ista situacija je bila i prošle sedmice protiv Krupe...dzaba mu kao neka brzina kad ne zna šta da uradi s njom...i to je to što Storm kaže..Zaim ima nešto drugačije..jednostavno ima ideju i muda a bgm i korak kao malo ko
Treba poraditi na realizaciji...
NO ODA, NO PARTY
 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 03, 2018 6:57 pm

Dobar je Zajm sinoć bio pravo. Meni je bio dobar i kad je pitarima zabio dva komada,a i treći bi da onaj pomoćni retard ne diže zastavicu za nepostojeći ofsajd. Realno u odnosu na prošlosezonskog Zajmovića je tv u boji
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 03, 2018 6:57 pm

Necu da otvaram temu "baklje", al kad skontas nasem savezu (bar po kaznama) vise smetaju baklje, cak i kad ne izazovu prekid nego velicanje ratnih zlocinaca ili ugrozavanje bezbijednosti igraca na terenu ubacivanjem predmeta u teren. Ne znam jel do mene, ali taj rezon mi veze sa zivotom nema. Nesto kao haj pravite reflektore, za terene cemo lako... Totalno suprotno nekoj zdravoj logici.
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 03, 2018 6:57 pm

storm_raider je napisao/la:
pon sep 03, 2018 6:37 pm
Ima on nesto drugacije...
one skarice kad je pogodio precku ili onaj pokusaj suta sa 20 metara, koji ne znam ni kako bi nazvao, koje je napravio tako prirodno, instiktivno, bez razmisljanja..., mogu samo veliki majstori. na to kad dodas njegov dribling u trku kada se fintom oslobodi igraca a loptu gurne u for je nesto sto krasi samo vrhunske igrace.
ako uspije znacajno popraviti defanzivu, a pokazuje naznake napretka, imat ce sve igracke pretpostavke za jako dobru karijeru. ostalo je do menadjera i srece...
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18957
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 03, 2018 7:03 pm

Mora on popravit glavu, i liga5 je njemu sigurna.
Željezničar ante portas !

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], BrUDA, Diverzant, Dzezvar, Google [Bot], Majkel, salle86 i 278 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija