Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
mirzza
Postovi: 1401
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 12:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 26, 2018 10:18 pm

Idemo dalje, Rodin-Bakrac i sindikat na tribine došla na naplatu njegova bezglava zalijetanja.
Utakmica loše pripremljena zamjene uzas.
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 26, 2018 10:19 pm

Jebi ga, tužna noć u Dolini, tmurna atmosfera, nebeski kop jača... Vidjelo se odmah da je nešto mlitavo, meni osjećaj nikakav, fakat tmurno sve.
I da, bukvalno isto sve kao kad je poginuo Mirza. Igrači izlaze sa crnim majicama i likom stradalog, mi povedemo, na kraju 1:1, 26 baklji u 26-toj minuti, tuga vlada, tribine prazne... Paradžik sudio i tada protiv Slobode... Vratila mi se slika od te utakmice.
Imao sam osjećaj da nećemo pobjediti, jednostavno nije to bilo to. Ništa nije valjalo. Ne mogu pisati ništa više, samo ću reći ovo: STOJAN VRANJEŠ UBLEHA MRTVA. MARŠ IZ SVETINJE I POVEDI BOGIJA.
Toliko za večeras, tuga me savladala, komentar o igri sutra...
IREM KARIŠIK, ZAUVIJEK U NAŠIM SRCIMA!
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
alombardo
Postovi: 992
Pridružen/a: pet sep 02, 2016 9:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 26, 2018 10:22 pm

Nicim izazvan se zaleti a 5 veznih ispred njega sramota da on vise ikada minutu odigra
 
Avatar
Simply Blue
Postovi: 2128
Pridružen/a: pet mar 04, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 26, 2018 10:22 pm

Bogi i još jedan od onih dana, potencijalni penal, reakcija kod gola...i nakon toga strašno loša procjena, gdje pokazuje Veci da pokupi loptu a nije ni vidio gdje se nalazi...unošenje i dodatne nervoze u utakmicu...nakon toga još jedan situacija sa Stojanom..
Siniša je uskurčio nakon prečke u Ugljeviku, sine, nije svaki dan Bajram,
Blagoje i šutanje slobodnjaka, pa pusti čovjeka nisi Juninho pa da nam tvoj šut garantuje nešto...stvarno ružno od njega, on kao neki starosjedioc bi trebao malo više obraćati pažnju na takve stvari...nije nešto puno, a može puno da znači dugoročno...pogotovo nakon slične situacije na derbiju i reakcije Ivana nakon slobodnog....
Vranješ i Arežina kao zamjene čista nula, ništa nam ne mogu donijeti.

Zecu svaka čat na asistu...ali poslije toga kao da ga nije bilo do šuta pri kraju utakmice..potpuno nebitan faktor..

Što ti ljudi znaju pokvariti ne dan, sedmice...mučnina te neka spopadne...strašno
Treba poraditi na realizaciji...
NO ODA, NO PARTY
 
Avatar
fcz
Postovi: 4128
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 26, 2018 10:23 pm

Ocekivao sam vecu poplavu komentara u fazonu "nikad poraz samo lekcija", "kiks dosao u pravo vrijeme" i sl. Drago mi je sto nije tako i sto smo svi svjesni da je ovo veceras jedna sramota, jedan uzasan kiks ravan porazu. Odi puna podrska ali imamo mnogo debila u timu. Jos veceras nogirati Zeca i Vranjesa, Zajmovicu dati zadnju opomenu. Ne dobiju li Sirokog, ne znam i ne interesuje me kako, odose kola opet nizbrdo a taman su malo krenula uzbrdo.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1852
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 26, 2018 10:23 pm

Ukratko,ne treba previse zaliti.Svi kiksaju,liga je izjednacena i treba igrati dalje.Mogli smo i izgubiti,tako da remi nije toliko ni los.
Ono sto treba istaci,pored lose igre pojedinaca je i da je ovo bila i slabo vodjena utakmica Odovica.Em je zamjenio 3 najbolja igraca(od cega nasa 2 nosioca),em je uveo Vranjesa i Arezinu koji ni na video igrici ne mogu igrati zajedno.Cim su oni usli,mi smo se totalno raspali i tu smo mogi i izgubiti utalmicu.Nadam se da je ovo primjetio i da nece raditi vise istu gresku.
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
19tm87
Postovi: 650
Pridružen/a: pon jun 27, 2016 2:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 26, 2018 10:28 pm

Drugo poluvrijeme za zaborav cak smo na kraju i dobro prosli nednu Veca izvadi druga fuli lik prazan gol...
Vranjes Arezina ne mogu zajedno nikako igrat bas mi nije bilo jasno kad izvadi Ivana pa onda i Blagojevica sta je htio uraditi.
Sto se tice Bogicevica to je ba davno ispricana prica kao i baklje...Ali ljudi ne uvodi on sam sebe da igra i sam on kaze da nije spreman za svake utakmice.
Koljic masina po nasu zalost vjerovatno smo posljednja njegova zrtva u ovoj ligi.
Izvuci poku iz ove utakmice i idemo dalje. I ja sam nesto uvjeren da cemo lakse sa Sirokim i bolje odigrati...
 
Avatar
fcz
Postovi: 4128
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 26, 2018 10:30 pm

Vidim reflektori jos rade, nadam se da su ih ostavili da Asim, Jadranko i Stojan lakse nadju izlaz kad spakuju kofere.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
heisenberg
Postovi: 592
Pridružen/a: uto maj 30, 2017 2:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 26, 2018 10:30 pm

Ako nista, raduje ovaj press Odovica poslije utakmice, pouke izvucene
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6741
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 26, 2018 10:33 pm

Ovo se odnosilo na Vranjesa, Bogicevica i Arezinu ne vidim na koga drugog...ali kako ode zagrli Zajmovica nakon izmjene ko da ga nije vidio godinu hahahaha
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1852
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 26, 2018 10:34 pm

heisenberg je napisao/la:
ned avg 26, 2018 10:30 pm
Ako nista, raduje ovaj press Odovica poslije utakmice, pouke izvucene
Ma bez dileme.Treba stati iza trenera ma koja odluka bila.
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
adi172
Postovi: 270
Pridružen/a: ned avg 19, 2018 9:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 26, 2018 10:34 pm

Znalo se da neće biti lako, pisaj ga nema veze, ne leže nam ljudi dzaba. Da je precka usla dobili bi glat. Drugo pol.za zaborav. Ne moze ni sindikalista vise, premda je imao dosta utakmica na nivou ove sezone
Vranješ se klize ko daje je na zetri, Veca izvadi onu pravo Zec halaša, Blagi tanko, Šorti nako, Sule je beton valjda Vojo dolazi u pomoc treba nam jos jedan napadac. Kone prve grob te ne hebo to mi je najgore izgleda da cemo se s njima čambati za titulu nije mi drago
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 26, 2018 10:35 pm

E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
fcz
Postovi: 4128
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 26, 2018 10:36 pm

Omar500 je napisao/la:
ned avg 26, 2018 10:35 pm
Anketa

viewtopic.php?f=91&t=803&p=359149#p359149
Fali ti Bakrac umjesto Rodina.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
fanaticZeljin
Postovi: 3091
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 26, 2018 10:36 pm

fcz je napisao/la:
ned avg 26, 2018 10:30 pm
Vidim reflektori jos rade, nadam se da su ih ostavili da Asim, Jadranko i Stojan lakse nadju izlaz kad spakuju kofere.
Sto Asim majke ti prosvjetli me????
Srcu draga, boja PLAVA !
 
Avatar
fcz
Postovi: 4128
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 26, 2018 10:37 pm

fanaticZeljin je napisao/la:
ned avg 26, 2018 10:36 pm
fcz je napisao/la:
ned avg 26, 2018 10:30 pm
Vidim reflektori jos rade, nadam se da su ih ostavili da Asim, Jadranko i Stojan lakse nadju izlaz kad spakuju kofere.
Sto Asim majke ti prosvjetli me????
Zato sto nema ni mozga ni muda.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Bergeron
Postovi: 255
Pridružen/a: čet apr 13, 2017 12:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 26, 2018 10:38 pm

Nista mi od one utakmice sa Zrinjskim nismo naucili... Previse su se igraci umislili da su neke zvijezde i daleko od ostalih. Valjda ce ih ovo veceras malo spustiti. Dok su igrali po Odinom i bilo je igre i sansi, cim su se poceli zajebavati i igrati po svom, pokusavajuci pokazati neke vjestine i primili smo. Nema ova liga slabih protivnika, sve je ovo izjednaceno, samo je pitanje zalaganja, volje, ozbiljnosti i davanja sebe citavih 90 minuta. Kada se zezas i zelis da ponizis protivnika onda ne zasluzujes nista vise od ovoga.
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 26, 2018 10:38 pm

fcz je napisao/la:
ned avg 26, 2018 10:36 pm
Omar500 je napisao/la:
ned avg 26, 2018 10:35 pm
Anketa

viewtopic.php?f=91&t=803&p=359149#p359149
Fali ti Bakrac umjesto Rodina.
Greska, ispravljeno, ne znam sta mi bi :palacgore:
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 26, 2018 10:40 pm

I evo ovo volim sto je Odovic jasno i glasno iskren, a ne rijesit cemo interno pa se ne zna ko pije ko placa. Moramo i mi biti svjesni da Odovic ovo nista nije birao i uigravao vec cijelo vrijeme pravi kombinacije i sad moze reci aha to mi treba to ne treba jer ne mozes ni tek tamo nakon jedne tekme nekog otjerati
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 26, 2018 10:41 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
ned avg 26, 2018 10:33 pm
Ovo se odnosilo na Vranjesa, Bogicevica i Arezinu ne vidim na koga drugog...ali kako ode zagrli Zajmovica nakon izmjene ko da ga nije vidio godinu hahahaha
Zato sto se vidjelo da Zajmovic pokusava ispraviti ono sto je Odovic kritikovao nakon derbija, a to jeste da je dosta trcao i defanzivno, a naravno to moze puno bolje

Online

Trenutno korisnika/ca: amelaga, Bing [Bot] i 91 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija