Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Tryg
Postovi: 3921
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:38 pm
Lokacija: Kod sarafa :)
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 26, 2018 12:44 am

shzna je napisao/la:
roger_bannister4 je napisao/la:
sub avg 25, 2018 9:33 pm
Bergeron je napisao/la:
pet avg 24, 2018 8:09 pm
Evo jedan konstruktivan prijedlog za upravu....

Neka pozovu par ovih momaka sa juga (vodju i par ovih uz njega sto vode navijanje i tu su u organizaciji) i par momaka sa izdvojenog sjevera za koje se zna da redovno idu na gostovanja. S obzirom da se svake godine plati Savezu minimalno 50-ak hiljada za kojekakve kazne, neka se izdvoji u poseban racun priblizno toliki iznos kojima ce se obezbjediti gostovanja. Sa tim iznosom i vec postojecim ugovorom sa Centrotransom, realno se moze platiti minimum 4 busa za svako gostovanje, sto je 200tinjak navijaca na svakom gostovanju... Naravno da uslovi budu da se ne prave nikakve bakljade, dodatne kazne i prozivke saveza. Za prvi prekrsaj postaviti jasno pravila da ce se to prekinuti i da ce se snimci sa stadiona proslijedjivati policiji, te biti strozije kontrole na ulazima. I naravno, ako se pojedinci isticu, neka ih sami navijaci izbace i opomenu. Mislim da bi i manijaci pristali na ovo, jer imati svako gostovanje besplatno je sasvim dovoljan razlog za smiriti se kod kuce i postovati red.

Ako se vec novac mora davati, makar neka se iskoristi na dobar nacin :D
Od mene svaka čast za prijedlog, ali nisam morao puno skrolati da vidim da je neko već napisao 'sramota u ultras svijetu'. Možda bilo prije 15 godina, ali očigledno da ti ljudi koji prate navijačke trendove ne koriste baš uvijek sav svoj umni kapacitet. Navijačke grupe odavno sarađuju s klubovima, ili iskazuju nezadovoljstvo tretmanom od strane drugih klubova (slučaj cijene karata i navijača Bayerna npr.) na normalan i produktivan način. Samo mi još mislimo da je fudbal i navijanje geto-gengsta-ubij-razbij fazon. Malo treba prestat gledat klipove na YT, a počet pratit fudbal.

Ovakvim prijedlozima kao tvom bi se moralo naći mjesta, ali ja sam odavno izgubio vjeru u normalan dijalog sa tamo nekim likovima koji jelte predstavljaju navijače. Volio bih da se dokaže suprotno.

Sta mislite o tom i da se momci slikaju s Misketom i da se stavi na zvanicnu? De uozbiljite se!
Ako moze kaka kutija poslije dzuma namaza za gostovanje isto slika


Sent from my iPhone using Tapatalk
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 26, 2018 1:10 am

Jos jednom da ponovimo, svaki vid suradnje s ljudima u upravljackim segmentima kluba je sramota u ultra svijetu. To nije furka to je oduvijek tako, to nije samo kod nas to je u svim zemljama Evrope tako, cak sta vise ultra pokret je sada razvijeniji u centralnoj i zapadnoj Evropi nego na Balkanu, i svi ti kodeksi se postujumnogo vise nwgo kod nas.
To ne pricam kao neko ko je clan manijaka i tribine, to su neke elementarne stvari kada je u pitanju taj navijacki pokret.

Sto se tice pirotehnike, slazem se sa vecinom, ali opet, zar stvarno mislite da se mi po tom pitanju mozemo razlikovati od cijelog svijeta, ima bogatijih, manje bogatih od nas, ljudi zive u mnogo razvijenijim zemljama od nase, i u svakoj ligi pogotovo u Evropi je pirotehnika neizostavna, a mi ocekujemo da nasi imaju sluha za to.
Tribina je skup razlicitih profila ljudi, od omladine zeljne dokazivanja, zeznutih momaka, "klosara", do akademaca, kriticna masa koju je tesko kontrolisati, koju je tesko razumjeti, ali kada se podvuce crta, bolje da su tu pa i pod cijenu tih negativnih strana, generalno mislim a ne samo na nasu grupu..
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 26, 2018 2:24 am

Zeljeznicareeeeee Zeljeznicareeeee :zeljeznicar1:
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 26, 2018 9:35 am

u košnji je spas.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
roger_bannister4
Postovi: 110
Pridružen/a: ned jul 24, 2016 1:54 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 26, 2018 9:38 am

cikazubo je napisao/la:
ned avg 26, 2018 1:10 am
Jos jednom da ponovimo, svaki vid suradnje s ljudima u upravljackim segmentima kluba je sramota u ultra svijetu. To nije furka to je oduvijek tako, to nije samo kod nas to je u svim zemljama Evrope tako, cak sta vise ultra pokret je sada razvijeniji u centralnoj i zapadnoj Evropi nego na Balkanu, i svi ti kodeksi se postujumnogo vise nwgo kod nas.
To ne pricam kao neko ko je clan manijaka i tribine, to su neke elementarne stvari kada je u pitanju taj navijacki pokret.

Sto se tice pirotehnike, slazem se sa vecinom, ali opet, zar stvarno mislite da se mi po tom pitanju mozemo razlikovati od cijelog svijeta, ima bogatijih, manje bogatih od nas, ljudi zive u mnogo razvijenijim zemljama od nase, i u svakoj ligi pogotovo u Evropi je pirotehnika neizostavna, a mi ocekujemo da nasi imaju sluha za to.
Tribina je skup razlicitih profila ljudi, od omladine zeljne dokazivanja, zeznutih momaka, "klosara", do akademaca, kriticna masa koju je tesko kontrolisati, koju je tesko razumjeti, ali kada se podvuce crta, bolje da su tu pa i pod cijenu tih negativnih strana, generalno mislim a ne samo na nasu grupu..
Samo treba tako misliti, zato smo kao društvo tu gdje jesmo. :palacgore:
1921
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 26, 2018 9:50 am

Danas bez mene.. cijeli dan trazim dobar net u Alanyi.

Pozdrav za raju sa foruma.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
j68
Postovi: 41
Pridružen/a: pon apr 25, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 26, 2018 9:58 am

sretno večeras, nažalost bez mene... pozz iz Spa Francorchamps
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 26, 2018 10:01 am

Steta sto ce kisa, a bila bi bas lijepa noc na Grbavici uz finu posjetu
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3883
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 26, 2018 10:19 am

j68 je napisao/la:
ned avg 26, 2018 9:58 am
sretno večeras, nažalost bez mene... pozz iz Spa Francorchamps
Auuuuuu svaka čast :D Forza Kimi!
Ako budeš u prilici pošalji neku sliku u pp :P
Danas nastaviti gdje smo stali u kupu s Krupom, Zajmović voli njima i pitarima zabijati :D
Krupa na Grbavici se postavlja kao Široki, uvijek otvoreno i nastoji igrati lopte. Široki je kvalitetniji, pa je znao uzimati bod(ove) s Grbavice, dok Krupi to ne polazi za rukom. Vidjet ćemo šta će Krunić pripremiti za večeras, mada mislim šta god da pripremi pobjeda je naša :zeljeznicar1:
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice
 
Avatar
Kospicar
Postovi: 1947
Pridružen/a: sub jun 11, 2016 10:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 26, 2018 10:20 am

3:1 Zec, Krpic, Bakrac/ Crnov :D
"Željo je religija i život. Nije samo fudbal, već stil življenja i ponašanja."
Ivica Osim
 
Avatar
svraka
Postovi: 4474
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 26, 2018 10:23 am

2 0 Krpic i Blagojevic
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 26, 2018 10:25 am

roger_bannister4 je napisao/la:
ned avg 26, 2018 9:38 am
cikazubo je napisao/la:
ned avg 26, 2018 1:10 am
Jos jednom da ponovimo, svaki vid suradnje s ljudima u upravljackim segmentima kluba je sramota u ultra svijetu. To nije furka to je oduvijek tako, to nije samo kod nas to je u svim zemljama Evrope tako, cak sta vise ultra pokret je sada razvijeniji u centralnoj i zapadnoj Evropi nego na Balkanu, i svi ti kodeksi se postujumnogo vise nwgo kod nas.
To ne pricam kao neko ko je clan manijaka i tribine, to su neke elementarne stvari kada je u pitanju taj navijacki pokret.

Sto se tice pirotehnike, slazem se sa vecinom, ali opet, zar stvarno mislite da se mi po tom pitanju mozemo razlikovati od cijelog svijeta, ima bogatijih, manje bogatih od nas, ljudi zive u mnogo razvijenijim zemljama od nase, i u svakoj ligi pogotovo u Evropi je pirotehnika neizostavna, a mi ocekujemo da nasi imaju sluha za to.
Tribina je skup razlicitih profila ljudi, od omladine zeljne dokazivanja, zeznutih momaka, "klosara", do akademaca, kriticna masa koju je tesko kontrolisati, koju je tesko razumjeti, ali kada se podvuce crta, bolje da su tu pa i pod cijenu tih negativnih strana, generalno mislim a ne samo na nasu grupu..
Samo treba tako misliti, zato smo kao društvo tu gdje jesmo. :palacgore:
Samo sam realan, ako tribine ne mogu kontrolisati u Njemackoj, Svicarskoj, Italiji, Holandiji, pa gdje ces dalje i u Engleskoj pirotehnika vise nije iznenadjenje, kako da ocekujem da ce u Bosni neko to iskontrolisati, klubovi nemaju snage, drzave nema, savez pokvaren, al utiacemo mi na svijest ili sistemski ukloniti problem, aha hocemo, sve je do nacina razmisljanja.. :?

Jel za Voju bomba ili stvarno ima nekih pregovora, imamo finu ekipu ali neophodan je drugi napadac, nemamo nikakav back up za Krpica, Zec i Zajim nisu odgovarajuca opcija koji ce dostojno zamijeniti Krpica.
 
Avatar
SWRA_1921
Postovi: 1596
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 26, 2018 10:30 am

Sta ba imas kontrolisati, smijesnu grupicu od 200 ljudi
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 26, 2018 10:37 am

Spoiler:
Bilo bi lijepo da se prestane srati po grupi,
za promjenu.
Ž Ž Ž Ž Ž ŽELJEZNIČAR
1987
 
Avatar
svraka
Postovi: 4474
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 26, 2018 10:38 am

SWRA_1921 je napisao/la:
ned avg 26, 2018 10:30 am
Sta ba imas kontrolisati, smijesnu grupicu od 200 ljudi
Ne vjerujem sta se sve moze procitati o momcima koji svaki vikend idu po selima, na evropskim gostovanjima sam na slikama ove godine mogao vidjeti samo momke s juge te starije malo i vidjenije koji su sigurno morali izdvojiti po 6 7 stoja da bi gledali Zelju svog.

Nisam ni ja vise u kopu, nekada sam bio, al nemoj vise pisati te stvari tipa smijesna grupica. Ako vec ne mozes i neces pomoci grupi tako sto ces otici u kop i navijati, nemoj ni pljuvati sa strane.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 26, 2018 10:40 am

Imali smo protiv Krupe par super utakmica pa i par odlicnih golova. Blagojevic slobodno, Vojo onaj volej za 1:0. Pored tih par lijepih situacija ja sinoc sanjam kako je Mehremic spasio onu loptu sa linije. E zivote ...
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 26, 2018 10:49 am

LARSSON je napisao/la:
sub avg 25, 2018 11:09 pm
Ako ne možemo pobjediti nije loše ni izgubiti
moguce je da se desi i nerijesen rezultat. cak sta vise sam siguran da ce biti nerijeseno ili nasa pobjeda 100% mozda
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 26, 2018 10:53 am

Najave na gg, Zeljeznicar ceka Krupu, a Siroki je na tezem zadatku protiv Goska. Na osnovu cega je Gosk bolji od Krupe? Ove stvari mi nikad nece biti jasne. Poznavajuci njih vjerovatno ako pobjedimo ide Zeljeznicar jedvs protiv slabasne Krupe ili naslovi tipa propasti.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
Dominic
Postovi: 1130
Pridružen/a: čet feb 18, 2016 8:52 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 26, 2018 10:58 am

Da ne zaboravim natipkati jer me nije bilo neko vrijeme. Poveo mog djecaka u Dolinu cupova kao i uvijek. Igrali protiv Svinjskog. Sjedili na Istoku. Zapjevali Grbavicu ¨pred utakmicu i on mi sapnu poslije: ´´Babo, najezio sam se dok smo pjevali ´´Grbavicu!´´
E, tek sada si pravi navijac, da znas, kazem mu.
Djecak ima 9 godina, samo da se zna. :zeljeznicar1:
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 26, 2018 11:08 am

Dok ne pusti suzu ko storm, nista od njega. :D

Salim se, nek ti je ziv i zdrav i dio plave porodice jos dugo.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], Zaki87 i 310 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija