Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Kartoteka

čet nov 01, 2018 11:35 am

Ma mi generalno imamo problem, lahko je GOSKu, Krupi i Radniku istrpit igraca kada ima nedostataka i on konstantnom igrom pokaze kvalitet, nama treba neko ko se vec nadavao golova, odnosno vec proigrao, ali ti vec imaju ugovor na 3 godine, pored toga "Zeljo me trazi, ide lagano plata 7 milja"(al u ku*cu). Evo recimo Aldin Sehic kod nas ne igra, a u bilo kojem drugom timu(osim velike 4) bi bio standardan i za 2 godine bi bio u rangu Jasarevica.
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2643
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: Kartoteka

čet nov 01, 2018 11:50 am

Samo da kažem da i ja mislim da bez ovih "egzotičnih" igrača nema većeg uspjeha. Brazilci, Argentinci, igrači iz Afrike... Evo i zašto tako mislim.

Mi imamo dva velika sportska cilja: osvajanje lige i ulazak u grupnu fazu Evropske lige. Da bismo napravili ekipu koja je spremna za ovo, pored naših dobrih igrača (kao što smo doveli Rodina ili Ramovića naprimjer, takvi transferi nam trebaju), treba nam i nekoliko njih koji se stilom igre, razmišljanjem... razlikuju od ostalih. Možda ti igrači nisu tehnički ili taktički jači od domaćih (Tiago je najbolji primjer), ali mogu u utakmicama svojom nepredvidivošću donijeti puno toga dobrog. Na ovom nivou kojeg želimo dostići, ovo prolazi. Na većem nivou ne, ali taj nivo je svakako nedostižan (vidimo Zvezdu). Jednostavno, tržište s bh. igračima nije dovoljno jako, veliko... da bismo mogli bez stranaca. Zato, ganjati novog Tiaga, Nyemu ili Wagnera. Dva takva stranca, pogotovo prema naprijed, mogla bi nam puno donijeti.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Kartoteka

čet nov 01, 2018 2:12 pm

azbaha je napisao/la:
čet nov 01, 2018 11:35 am
Ma mi generalno imamo problem, lahko je GOSKu, Krupi i Radniku istrpit igraca kada ima nedostataka i on konstantnom igrom pokaze kvalitet, nama treba neko ko se vec nadavao golova, odnosno vec proigrao, ali ti vec imaju ugovor na 3 godine, pored toga "Zeljo me trazi, ide lagano plata 7 milja"(al u ku*cu). Evo recimo Aldin Sehic kod nas ne igra, a u bilo kojem drugom timu(osim velike 4) bi bio standardan i za 2 godine bi bio u rangu Jasarevica.
Zato ovu djecu treba na posudbu slat. Bolje mu je nego da sjedi.
A sto se tice ovog drugog, bas zato cemo se odlijepit tek kad budemo uzimali takve igrace iz manjih timova.
Do tad ce biti i kikseva i gurema. Bez toga nema dominacije kao Zvezda u Srbiji.
 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Kartoteka

čet nov 01, 2018 2:16 pm

Leon_Professional je napisao/la:
čet nov 01, 2018 2:12 pm
azbaha je napisao/la:
čet nov 01, 2018 11:35 am
Ma mi generalno imamo problem, lahko je GOSKu, Krupi i Radniku istrpit igraca kada ima nedostataka i on konstantnom igrom pokaze kvalitet, nama treba neko ko se vec nadavao golova, odnosno vec proigrao, ali ti vec imaju ugovor na 3 godine, pored toga "Zeljo me trazi, ide lagano plata 7 milja"(al u ku*cu). Evo recimo Aldin Sehic kod nas ne igra, a u bilo kojem drugom timu(osim velike 4) bi bio standardan i za 2 godine bi bio u rangu Jasarevica.
Zato ovu djecu treba na posudbu slat. Bolje mu je nego da sjedi.
A sto se tice ovog drugog, bas zato cemo se odlijepit tek kad budemo uzimali takve igrace iz manjih timova.
Do tad ce biti i kikseva i gurema. Bez toga nema dominacije kao Zvezda u Srbiji.
E vidis tu se slazemo.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Kartoteka

čet nov 01, 2018 4:59 pm

kvalitet je napisao/la:
čet nov 01, 2018 11:50 am
Samo da kažem da i ja mislim da bez ovih "egzotičnih" igrača nema većeg uspjeha. Brazilci, Argentinci, igrači iz Afrike... Evo i zašto tako mislim.

Mi imamo dva velika sportska cilja: osvajanje lige i ulazak u grupnu fazu Evropske lige. Da bismo napravili ekipu koja je spremna za ovo, pored naših dobrih igrača (kao što smo doveli Rodina ili Ramovića naprimjer, takvi transferi nam trebaju), treba nam i nekoliko njih koji se stilom igre, razmišljanjem... razlikuju od ostalih. Možda ti igrači nisu tehnički ili taktički jači od domaćih (Tiago je najbolji primjer), ali mogu u utakmicama svojom nepredvidivošću donijeti puno toga dobrog. Na ovom nivou kojeg želimo dostići, ovo prolazi. Na većem nivou ne, ali taj nivo je svakako nedostižan (vidimo Zvezdu). Jednostavno, tržište s bh. igračima nije dovoljno jako, veliko... da bismo mogli bez stranaca. Zato, ganjati novog Tiaga, Nyemu ili Wagnera. Dva takva stranca, pogotovo prema naprijed, mogla bi nam puno donijeti.

Mi jedino da se zadoovljimo otpacima europskih ekipa kao sto su onaj ofosu crnac i takvi slicni. Vec je sve pokriveno skautima u tim zemljama
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Kartoteka

čet nov 01, 2018 6:47 pm

Za manje od 15 minuta Ostersund i AIK, prenos na SKu. Za titulu. Nije za ovu temu al šta fali :D
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Kartoteka

čet nov 01, 2018 7:10 pm

Kako mislis za titulu? Je li ima vise kola ili.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Kartoteka

čet nov 01, 2018 7:12 pm

Leon_Professional je napisao/la:
čet nov 01, 2018 7:10 pm
Kako mislis za titulu? Je li ima vise kola ili.
Tri kola do kraja, 4 boda prednosti. Evo u 3oj minuti fasovaše crveni, na terenu sa umjetnom travom. Nešto poznato :D

Sada je jedan bod jer je norčeping dobio :D
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Kartoteka

čet nov 01, 2018 7:27 pm

LARSSON je napisao/la:
čet nov 01, 2018 7:12 pm
Leon_Professional je napisao/la:
čet nov 01, 2018 7:10 pm
Kako mislis za titulu? Je li ima vise kola ili.
Tri kola do kraja, 4 boda prednosti. Evo u 3oj minuti fasovaše crveni, na terenu sa umjetnom travom. Nešto poznato :D

Sada je jedan bod jer je norčeping dobio :D
Aha. Vidjoh crveni odmah dobise. Zaguzat ce se :D
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Kartoteka

čet nov 01, 2018 7:36 pm

0:2 :klanjase: :klanjase:
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Kartoteka

čet nov 01, 2018 7:46 pm

Treba li reci : " Tako se titula uzima " :D
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Kartoteka

čet nov 01, 2018 7:47 pm

Al napadaju ljudi sa igračem manje. Bilo bi puno da kiksaju i danas, tri meča zaredom sve remiji
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Kartoteka

čet nov 01, 2018 8:11 pm

Za ofanzivnog veznog odabran Sinan Ramović. Sad ide desno krilo :D
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: Kartoteka

čet nov 01, 2018 8:33 pm

Da imamo mogućnost da dovedemo ovog Aleksu Vukanovića iz Napretka..Milion eura mu vrijednost na TM, ali nije ni čudo s obzirom da već treću sezonu u srpskoj ligi igra jako dobro i ima odličnu statistiku pogotovo u ovoj sezoni.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Kartoteka

čet nov 01, 2018 8:34 pm

Sinisa Sanicanin na Areni gostovao. Vidim sad je starter u Vojvodini zadnjih vise od 5 meceva.
Znaci nista ni od njeg :D
 
Avatar
BlwD
Prijatelj foruma
Postovi: 2237
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Kartoteka

čet nov 01, 2018 8:38 pm

Hajmo glasat za Sehica u inat @Larsu :rofl1:
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Kartoteka

čet nov 01, 2018 8:40 pm

Leon_Professional je napisao/la:
čet nov 01, 2018 8:34 pm
Sinisa Sanicanin na Areni gostovao. Vidim sad je starter u Vojvodini zadnjih vise od 5 meceva.
Znaci nista ni od njeg :D
Vidio sam da ga navijači vojvodine hvale dosta, najbolji im stoper.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Kartoteka

čet nov 01, 2018 9:00 pm

Par egzotičnih krila

phpBB [video]
phpBB [video]

phpBB [video]
phpBB [video]

phpBB [video]
phpBB [video]

phpBB [video]
phpBB [video]

phpBB [video]
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2920
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: Kartoteka

čet nov 01, 2018 9:04 pm

Uskoro bi trebao izaći i patch naše lige na fmbosnia, bar se nadam. Pa ću se pridružiti u istrazi ovih tamnoputih igrača :D
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Kartoteka

pet nov 02, 2018 9:57 am

Tiric u Gruziji, druga liga.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 265 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija